Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 21:16   #31
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Delikatna pielęgnacja jest najlepsza.
Kuracji differinem i tonikami kwasowymi nie nazwalabym delikatna i mozna sobie zrobic nia tyle samo krzywdy, co pozytku. Przy kwasach zabezpieczanie skory przed sloncem jest obowiazkowe. Koncze temat, bo Anecka pewnie juz mnie nienawidzi
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:31   #32
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cera mieszana w strone suchej,alergiczna i bardzo wrazliwa ze sklonnoscia do podraznien itd.

Filtry-moj nr 1 to ROC Minesol SPF 50+ na nastepnych pozycjach plasuje sie mleczko Klorane SPF 50+

z innych kremow dotychczas przetestowanych dobrze sobie radzi YR p/zaczerwienieniom,Rossmann Babydream nagietkowy oraz Clarins Multi Active dla suchej skory.

Dodam,ze kiedy nie uzywam filtra lubie mieszac krem z zelem hialuronowym lub zamiennie uzywam Active C XL.

Lubie siegac tez po puder jedwabny Hauschki ale to juz zalezy od stosowanego makijazu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:06   #33
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kuracji differinem i tonikami kwasowymi nie nazwalabym delikatna i mozna sobie zrobic nia tyle samo krzywdy, co pozytku. Przy kwasach zabezpieczanie skory przed sloncem jest obowiazkowe. Koncze temat, bo Anecka pewnie juz mnie nienawidzi
Komentowałam tylko tę część co w cytacie.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:08   #34
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Pranie, co chwila zmieniasz avatar. Co wchodzę to mam zagwozdkę, kto tu nowy dołączył
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:12   #35
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dominiko, przepraszam, ale jedna z Biochemiczek byla przerazona moim poprzednim avkiem, wkleilam wiec Batmana w bardziej estetycznej wersji
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:13   #36
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominiko, przepraszam, ale jedna z Biochemiczek byla przerazona moim poprzednim avkiem, wkleilam wiec Batmana w bardziej estetycznej wersji
Batman mnie się baaardzo podoba, ale co było strasznego w tamtym. Mi dobrze się widział
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 23:02   #37
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

A ja co odswiezam stronke to rzucam monetą czy pranie wyprala ubranie :P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 23:30   #38
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
A ja co odswiezam stronke to rzucam monetą czy pranie wyprala ubranie :P


Pranie ten avek z aparatem mi się najbardziej podobał.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:04   #39
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Pastereczko, ja bez przerwy piore.. moglabym wystepowac w reklamie proszku
Frantic dzieki, uznalam jednak, ze Christian Bale jest znacznie milszy do ogladania przez Wizazanki
A bardziej w temacie watku: zamowilam z BU serum z wit. C na bazie oleju malinowego, z kiwi i skwalanu, z mysla o umieszczeniu go pod mineralkami. Dam znac jak sie sprawuje.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:38   #40
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A bardziej w temacie watku: zamowilam z BU serum z wit. C na bazie oleju malinowego, z kiwi i skwalanu, z mysla o umieszczeniu go pod mineralkami. Dam znac jak sie sprawuje.
Ja mam serum olejek regulujący LEMON i pod minerały jest ekstra!! dla mnie ten zestaw serum+minerały to odpowiedź na wszystkie problemy! Wcześniej "pociła" mi się cała twarz (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi - jak wchodziłam z zimna w ciepłe pomieszczenie wszystko spływało). Doszło do tego że zaraz po wejściu w nowe miejsce biegłam do toalety wycierać twarz...Próbowałam wielu kremów itp. Dopiero przy minerałach było o niebo lepiej - po dodatku serum - zapomniałam o problemie.
Dlatego myślę że wszystkie sera na olejkach powinny się sprawdzić.
U mnie wszystko rozprowadza się fantastycznie
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:49   #41
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Avalonko, jak bym mogla nakladac jedynie na serum olejowe, bylabym w siodmym niebie. Ale juz teraz mam wyrzuty sumienia na mysl o filtrach, a wiosna to juz nie bede mogla sie wykrecic tym bardziej ze planuje jak co roku serie mikrodermabrazji.. Mysle o serum z wit.C pod filtry i na to dopiero mineraly, niestety.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 15:52   #42
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Avalonko, jak bym mogla nakladac jedynie na serum olejowe, bylabym w siodmym niebie. Ale juz teraz mam wyrzuty sumienia na mysl o filtrach, a wiosna to juz nie bede mogla sie wykrecic tym bardziej ze planuje jak co roku serie mikrodermabrazji.. Mysle o serum z wit.C pod filtry i na to dopiero mineraly, niestety.
a to niestety nie wiem jakoś nie potrafię ogarnąć tematu filtrów (mam wrażenie że jest za dużo inf. na sam początek, więc żyję w nieświadomości i sumienie mnie nie gryzie
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:55   #43
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
planuje jak co roku serie mikrodermabrazji.
Jaka mikrodermabrazje stosowalas\zamierzasz stosowac> Mozesz sie podzielic wrazeniami?
Ja w srode zaczynam (pierwszy raz w ogole) mikrodermabrazje diamentowa, chemicznej sie boje.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-30 o 16:19
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:11   #44
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mialam dwa razy pelna serie (po 4-5 zabiegow) diamentowa. Pierwsza w zasadzie wyleczyla mi cere. Druga znacznie poprawila jej stan po zimie. Cudo! kocham m-d. Nieinwazyjna, delikatna metoda oczyszczania, co najwazniejsze - mozna spokojnie od razu wyjsc do ludzi! no i efekty widoczne golym okiem. Po pierwszych dwoch juz widac znaczna roznice, skora jest jak pupa niemowlaka. Polecam polecam polecam!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:18   #45
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:34   #46
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kuracji differinem i tonikami kwasowymi nie nazwalabym delikatna i mozna sobie zrobic nia tyle samo krzywdy, co pozytku. Przy kwasach zabezpieczanie skory przed sloncem jest obowiazkowe. Koncze temat, bo Anecka pewnie juz mnie nienawidzi
No co Ty
Chce tylko nadmienic iż differin i tonik dzialaja na mnie super, wlasnie o dziwo.. bo krem mnie nie wysusza a powinien (?) a tonik nawilza i mam jędrną skórę, ktorej dawno nie mialam mimo tego iz mloda jestem. Ps i w kncu nie jest szara i zmeczona..


Dzis spieszylam sie na pociag i troszke zaspalam..
Umylam sie i nie mialam czasu na odczekiwanie a mialam troszke za sucha skore od razu po umyciu letnia, zwykla woda.. wiec pomyslalam "raz kozie smierc!".
Wzielam krem ktory mnie podraznial, ale jest leciuśki (Olay dla wrazliwcow Ps. wole podraznienie niz pryszcze )
Wklepalam troche, BARDZOO minimalnie.. wiec nie odciskalam nic bo i tak by nic to nie dalo .. nalozylam podklad dosc szybko.. no i podklad wytrzymał mróz, upał (doslownie upał! w pociagu).. potem znow mróz (strasznie zimno we Wrocku).. i jeszcze raz upał
Od godziny 6 do 14 sie nie swiecilam (a nie nalozylam serecite), potem lekko lampa, ale zdumiona jestem tym ze PODKLAD mi nie splynal! Do godziny 19 mialam lekka lampe, szok! a przez caly dzien ani nie odciskalam nadmiaru sebum bo po prostu nie bylo! ani sie nie pudrowalam.

Po Biodermie Light, Lirene oraz Elizabeth Arden podklad mi splywal (kremu nigddy nie dawalam duzo, bo nie lubie kremow, wiec tylko tyle aby twarz byla gladsza)..

Nie mniej jednak.. zobacze jutro czy bede miec jakies nowe niespodzianki na twarzy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:40   #47
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No co Ty
Chce tylko nadmienic iż differin i tonik dzialaja na mnie super, wlasnie o dziwo.. bo krem mnie nie wysusza a powinien (?) a tonik nawilza i mam jędrną skórę, ktorej dawno nie mialam mimo tego iz mloda jestem. Ps i w kncu nie jest szara i zmeczona..


Dzis spieszylam sie na pociag i troszke zaspalam..
Umylam sie i nie mialam czasu na odczekiwanie a mialam troszke za sucha skore od razu po umyciu letnia, zwykla woda.. wiec pomyslalam "raz kozie smierc!".
Wzielam krem ktory mnie podraznial, ale jest leciuśki (Olay dla wrazliwcow Ps. wole podraznienie niz pryszcze )
Wklepalam troche, BARDZOO minimalnie.. wiec nie odciskalam nic bo i tak by nic to nie dalo .. nalozylam podklad dosc szybko.. no i podklad wytrzymał mróz, upał (doslownie upał! w pociagu).. potem znow mróz (strasznie zimno we Wrocku).. i jeszcze raz upał
Od godziny 6 do 14 sie nie swiecilam (a nie nalozylam serecite), potem lekko lampa, ale zdumiona jestem tym ze PODKLAD mi nie splynal! Do godziny 19 mialam lekka lampe, szok! a przez caly dzien ani nie odciskalam nadmiaru sebum bo po prostu nie bylo! ani sie nie pudrowalam.

Po Biodermie Light, Lirene oraz Elizabeth Arden podklad mi splywal (kremu nigddy nie dawalam duzo, bo nie lubie kremow, wiec tylko tyle aby twarz byla gladsza)..

Nie mniej jednak.. zobacze jutro czy bede miec jakies nowe niespodzianki na twarzy
Do differinu skóra się przyzwyczaja, tzn. dalej reaguje na leczenie, ale tylko na początku się przesusza a potem przestaje. Wiem, bo też stosowałam i nadal sporadycznie stosuję. A co do tego, że się nie świeciłaś, to identyczną reakcję zauważyłam u siebie, czyli po kilku tygodniach stosowania minerałów, moja skóra zaczęła się mniej przetłuszczać niż przed ich stosowaniem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:44   #48
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mialam dwa razy pelna serie (po 4-5 zabiegow) diamentowa. Pierwsza w zasadzie wyleczyla mi cere. Druga znacznie poprawila jej stan po zimie. Cudo! kocham m-d. Nieinwazyjna, delikatna metoda oczyszczania, co najwazniejsze - mozna spokojnie od razu wyjsc do ludzi! no i efekty widoczne golym okiem. Po pierwszych dwoch juz widac znaczna roznice, skora jest jak pupa niemowlaka. Polecam polecam polecam!

Ile płaciłaś za jedną?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:08   #49
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Na pierwsza serie chodzilam do malego saloniku kosmetycznego i tam kazdy zabieg kosztowal cos kolo 150 pln (2 lata temu). Na nastepna wybralam sie do wypasionego saloonu na mokotowskiej - warszawianki pewnie wiedza - maja zabiegi guerlaina i takie tam. To juz byla straszna drogosc, ponad 2 stowy jedna MD a efekty identyczne. Na kolejna wroce juz do mojej kosmetyczki.

Anecko, ja tez uzywam differinu, bardzo go lubie. A toniki kwasowe uwielbiam z BU (aktualnie mleczno-rozany)

Widzialyscie to?
http://www.lumierecosmetics.com/prod...er-333-52.html

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-31 o 20:48 Powód: post pod postem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 01:38   #50
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

czy któraś z Was używała może tej bazy pod minerały ( i nie tylko)?
http://review-monistat-face-primer.u...redguides.com/
przeglądając rózne filmiki na youtubie co chwilę natykam się na tą właśnie bazę, która jest chwalona, bo:

- wysycha do pudrowego wykończenia
- tworzy matową powierzchnię na twarzy
- wygladza pory
- uzywać można jej również jako bazy pod cienie
- twarz wygląda na świeżą i wypoczętą
- nie klei się
- mineralny makijaż trwa dłużej i nie ma efektu "ciasta"
- nie zawiera składników zapachowych
- nie podrażnia
- nie zapycha
- nie tworzy plam, gładko sie rozprowadza
- odbija światło, więc twarz wygląda młodziej
- bezsmakowa
- makijaż nie spływa w upale
- tania i wydajna

Czytając te wszystkie zachwyty na jej temat można by pomyślec, ze to baza idealna, ale ja już się przekonałam, że nie ma czegoś takiego, jak idealny produkt dla wszystkich, więc zastanawiam się, czy któraś z Was może miała z nią jakieś doświadczenia?


cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 06:43   #51
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
czy któraś z Was używała może tej bazy pod minerały ( i nie tylko)?
http://review-monistat-face-primer.u...redguides.com/
przeglądając rózne filmiki na youtubie co chwilę natykam się na tą właśnie bazę, która jest chwalona, bo:

- wysycha do pudrowego wykończenia
- tworzy matową powierzchnię na twarzy
- wygladza pory
- uzywać można jej również jako bazy pod cienie
- twarz wygląda na świeżą i wypoczętą
- nie klei się
- mineralny makijaż trwa dłużej i nie ma efektu "ciasta"
- nie zawiera składników zapachowych
- nie podrażnia
- nie zapycha
- nie tworzy plam, gładko sie rozprowadza
- odbija światło, więc twarz wygląda młodziej
- bezsmakowa
- makijaż nie spływa w upale
- tania i wydajna

Czytając te wszystkie zachwyty na jej temat można by pomyślec, ze to baza idealna, ale ja już się przekonałam, że nie ma czegoś takiego, jak idealny produkt dla wszystkich, więc zastanawiam się, czy któraś z Was może miała z nią jakieś doświadczenia?

Dimethicone (1.2%).
Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Tocopheryl Acetate, Trisiloxane.

Cathy czy mi sie zdaje ze to do czego innego produkt a moze byc wykorzystany jako baza? I tak nie ma do niej dostepu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 07:09   #52
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dimethicone (1.2%).
Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Tocopheryl Acetate, Trisiloxane.

Cathy czy mi sie zdaje ze to do czego innego produkt a moze byc wykorzystany jako baza? I tak nie ma do niej dostepu
zgadza się- generalnie jest to produkt łagodzący podrażnienia spowodowane słońcem, goleniem itd, natomiast jest polecany jako baza pod podkład... Jest to najczęściej komentowana baza na makepalley.
A co do dostępności- na forach piszą, że bywa dostępny na ebayu i tu właśnie przykład:
http://cgi.ebay.com.sg/Monistat-Chaf...3A1|240%3A1318 (wysyłka międzynarodowa możliwa)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 07:16   #53
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
czy któraś z Was używała może tej bazy pod minerały ( i nie tylko)?
http://review-monistat-face-primer.u...redguides.com/
przeglądając rózne filmiki na youtubie co chwilę natykam się na tą właśnie bazę, która jest chwalona, bo:

- wysycha do pudrowego wykończenia
- tworzy matową powierzchnię na twarzy
- wygladza pory
- uzywać można jej również jako bazy pod cienie
- twarz wygląda na świeżą i wypoczętą
- nie klei się
- mineralny makijaż trwa dłużej i nie ma efektu "ciasta"
- nie zawiera składników zapachowych
- nie podrażnia
- nie zapycha
- nie tworzy plam, gładko sie rozprowadza
- odbija światło, więc twarz wygląda młodziej
- bezsmakowa
- makijaż nie spływa w upale
- tania i wydajna

Czytając te wszystkie zachwyty na jej temat można by pomyślec, ze to baza idealna, ale ja już się przekonałam, że nie ma czegoś takiego, jak idealny produkt dla wszystkich, więc zastanawiam się, czy któraś z Was może miała z nią jakieś doświadczenia?


Widziałam ją na youtube wielokrotnie i sama bym chętnie wypróbowała.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:01   #54
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Widziałam ją na youtube wielokrotnie i sama bym chętnie wypróbowała.
Również ją widziałam nieraz i bardzo mnie ona ciekawi.
To prawda, na eBayu jest dostępna, też jej tam swego czasu szukałam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:43   #55
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Widziałam ją na youtube wielokrotnie i sama bym chętnie wypróbowała.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Również ją widziałam nieraz i bardzo mnie ona ciekawi.
To prawda, na eBayu jest dostępna, też jej tam swego czasu szukałam.
hmm.. trzeba będzie zamówić, jak tylko dolar trochę w dół pójdzie, bo to, co dzisiaj zobaczylam (3,61 zł) to już lekkie przegięcie i zdecydowanie nie nastraja do zakupów
Pewnie i tak dostanę po tym czymś mega wysypu niespodzianek, ale jako iż do tej pory nie znalazłam swojej bazy pod makijaż, to pewnie się nie oprę, żeby nie spróbować..
Przyznam, iż kusi mnie też Red Raspberry Seed Oil *Antioxidant and Natural Sun Protection z joppa i nawet mialam wziąć próbkę przy darmowej wysylce. Opis brzmi nieźle, ale jakoś nie jestem przekonana

"Most every skin type can use and love it, including mature skin, dry skin, normal and combination skin and even oily and acne-prone skin!

It has superior anti-inflammatory properties and works well on rashes, eczema, etc. This oil also has amazing natural sun protection against UVA & UVB Rays
Product is NON-greasy and will absorb quickly"


Chociaż tak sobie teraz myślę, że może skorzystać z trwającej jeszcze darmowej wysyłki na joppa i zamówić próbkę (chociaż 3 zamówienia z joppa są w drodze )
Jak myślicie, czy to by się nadawało jako alternetywa dla aptecznych filtrów, których moja cera jakoś nie lubi- na razie się już nie kwasuję, a słońca za wielkiego też nie widać, więc może by wystarczyło...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:50   #56
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cathy, a nie jest to po prostu olej z nasion malin, jaki można kupić w naszych mazidlanych sklepach? Bo jakoś składu tego specyfiku nie znalazłam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:55   #57
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cathy np. tu masz to samo przecież (to wygląda na zwykły olej).

Na pewno nie zastąpi filtrów. Do ich stosowania nikt przecież nie zmusza Ja stosuję np. Ale co kto lubi
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:04   #58
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

myślicie, że to ten sam olej? Myślałam, że on jest tylko bazą, bo składu się nie doszukałam Jeżeli to tylko olej, to sobie odpuszczę, bo tego z mazideł jakoś nie polubiłam.... Do tej pory, jedyny, który u mnie się sprawdza, to z dzikiej róży
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:06   #59
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
myślicie, że to ten sam olej? Myślałam, że on jest tylko bazą, bo składu się nie doszukałam Jeżeli to tylko olej, to sobie odpuszczę, bo tego z mazideł jakoś nie polubiłam.... Do tej pory, jedyny, który u mnie się sprawdza, to z dzikiej róży
Ja podejrzewam, że to ten sam właśnie ze względu na brak składu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:33   #60
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dodam,ze kiedy nie uzywam filtra lubie mieszac krem z zelem hialuronowym lub zamiennie uzywam Active C XL.
i jak się sprawdza jako baza?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.