Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 14:31   #3901
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

zawsze to cos tyle, ze ja nie mam tych przebarwien na twarzy wiec moge je schowac jako tako
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 08:35   #3902
stepienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie Panie walczące z przebarwieniami.
Jest nowa na forum. Od ok. dwóch tygodni czytam ten pamiętnik. Wreszcie dotarłam do bieżących wątków. Na początku chciałabym serdecznie podziękować za cenne rady. Z niektórych już skorzystałam (np. maseczka aspirynowa jest rewelacyjna ). Zamówiłam też parę kosmetyków z BU.
Ja ze swoimi przebarwieniami walczę ponad rok. Z małymi przerwami wykonywałam zabiegi mikrodermabrazji oraz kwasu migdałowego. Jakieś efekty są ale na pewno nie takie, jakby się chciało - czyli zniknięcie przebarwień. Od 2 tygodni używam Thiospotu. Na efekty zapewne jeszcze za wcześnie. Poczekamy, zobaczymy.
Mam jedno małe pytanko. Pisałyście tutaj również o retinach. Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić od którego specyfiku powinnam zacząć. Do tej pory jeszcze żadnego nie stosowałam a chciałabym wypróbować.
Myślałam żeby zacząć od Zoracu. Czy to jest dobry wybór? Dodam że, mam cerę mieszaną. Z góry dziękuję za poradę i jeszcze raz POZDRAWIAM
stepienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 08:37   #3903
syndicater
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć,widze że mężczyzn tu jak na lekarstwo
Nie rozpisując sie ,krótko i na temat:z powodu piegów(karnacje mam jasną,a piegów nie ma jakoś bardzo dużo),zdecydowalem się na cosmelan,wczoraj miałem zabieg w gabinecie,została nałożona maska,wrociłem do domu z cosm2+hydra vital. Trzymałem ją 6 h ,po czym zmyłem. Skóra nawet nie byla zaczerwieniona,troche swedziala tylko,ok pomyslalem ze zobaczymy co bedzie dzisiaj.Wstałem i lekkie swedzenie czasem czuje, a skóra jest tylko w niekótrych miejscach lekko zaczerwieniona.Mozliwe że maska była "źle" nałożona? (co mnie zdziwiło to to że była to bardzo cienka warstwa-oszczędność?).Od dzisiaj miałem odrazu stosować cosm2 (1 tydz 2x dziennie,od 2 tyg-do 2miesiecy -1 raz dziennie,potem jak sie skonczy sloiczek-dokupic i kilka x w tyg smarować).Co o takim stosowaniu myslicie?.Czas nałożyć cosm2,zobaczymy co dalej bedzie.
pzdr

Edytowane przez syndicater
Czas edycji: 2009-09-30 o 10:39
syndicater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 11:18   #3904
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Syndi podobno mężczyźni maja kilka razy grubszą skóre niz kobiety więc może dlatego nie masz buraczenia i łuszczenia
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 16:26   #3905
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam panie , o! i pana wow ! mamy rodzynka Co Wy na to dziewczeta ????? jazda nie ?
......................... ........
Cati , pozdrowionka dla Was obojga jak sie masz kobietko ? ciezko juz co ?
......................... .

syndi- zamiast sie martwic , udaj sie chłopie na konsultacje do lekarki, ktora Ci maske nakladala ...powinienes miec ja w cenie zabiegu ...
podziwiam Cie czlowieku zes sie zdecydowal na ten zabieg ...i co za szczesciarz ,ze nie "buraczy " , jejus , zazdrosze , ja to pieklo dwa razy przechodzilam ....
powodzenia w kuracji ...swoja droga faceci z piegami sa s....xi ale coz , kazdy lubi co innego

to ,ze jeszcze nie dzieje sie nic na Twojej twarzy , nie znaczy ,ze tak juz zostanie ....buraczek moze Cie "dopasc" jutro lub pojutrze dopiero ....wszystko jeszcze jest mozliwe

ps. nakladaja cienka warstwe -fakt - nie da sie jej grubo bo zjezdza z twarzy ...te 6 godz , moze troche za krotko , my na ogol po 7-8 godz srednio trzymalysmy wszystkie ale to moze nie miec zaczenia w Twoim przyp. , plamiska chyba "siedza " glebiej i sa trudniejsze do usuniecia dlatego i czas maski na ogol dluzszy ...nawet 10 godz w naszym przyp.

pozdrowienia dla wszystkich

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-30 o 16:33
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 17:31   #3906
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzieńdobrywieczór wszystkim!

już lepiej z moją paszczą! plamy znikają a łuszczenie jest pod kontrolą
skończył mi się hydra - narazie zastapiłam go bepanthenem i jest ok
jutro miną 2 tygodnie od cos 1

ciężko wyczuć czy męska twarz zareaguje tak samo jak kobieca? może nie będzie raczka ale bez "wylinki" się nie obejdzie

zastanawiam się czy ja nie powinnam dostać tego słoiczka z cos1?
kiedy Pani Doktor mi nakładała maskę to chyba korzystała z otwartego słoiczka, a płacąc taką gigantyczna kwotę chyba się kupuje cały zestaw?

dziewczyny, miałyście takie efekty uboczne jak dreszcze i ogólne osłabienie jak przy grypie?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:16   #3907
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nenus, po pierwsze ja 3-4 pierwsze dni po zabiegu wlasnie czulam sie jak ciezko chora , po obu zabiegach tak samo bylo ....migrenowy bol glowy ,wysoka goraczka i ogolne oslabienie jak przy grypie ...

co do cos1 - z jednego sloiczka mozna zrobic 3 maski ! , pierwszy raz tez robilam w gabinecie med.estet. i tez mi reszty nie dano ...drugi raz nakladalam juz maske sama - kupilam caly zestaw na allegro i wiem dokladnie ile sie na raz maski zuzywa ....masz racje - to zdzierstwo ! i oszustwo ! dletego postanowilam za drugim razem kupic na allegro i sama sobie zrobic , poprostu sie wkurzylam jak odkrylam jak to jest ....przykre ale prawdziwe ...nie wiem ile Ty placilas ?czy Ty nasz facecie jedyny ? ale ja za zabieg zaplacilam 2500zl ! na allegro kupilam za 1500zl i mam maski na 2 razy jeszcze ....

milego wieczorka , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 19:58   #3908
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi odliczam dni do końca
ciężko mi pazurki u nóg malować i sznurówki wiązać hihihi

we wtorek mykam do szpitala bo cos mało wód płodowych jest i Szymcio lub Szymonka nie ma się w czym obrócić

a w grudniu mykam chyba na dermamelan - dermatolog stwierdził że mam głebokie plamiska i cosmelan bedzie troszke za słaby

buziaki dla naszego rodzynka pewnie jest taki piekny jak my
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 01:19   #3909
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam Panie i Pana
co do zabiegu i uczciwości lekarzy powiem tak mój doktorek na pewno naciągaczem czy zdziercą nie jest Wielokrotnie się o tym przekonałam a tu jeszcze Lapiel mi z ceną zabiegu 2500 wyjechała ja zapłaciłam 1400 zł, co prawda nie dostałam hydra - polecił mi physiogel krem, pozostałej części maski tez nie otrzymałam do domu ale w trakcie wizyty usunęłam jeszcze dwie brodawki na dłoni (maleńkie) i jedną na stopie (stale przez kosmetyczki za odcisk uważaną, nie dawał mi on spokoju - pokazałam i co się okazało nie odcisk).
Doktor powiem raczej odwodzi mnie zawsze od pomysłów na ulepszenie bądź poprawę estetyki mojej facjaty(pewnie uważa że mi już nic nie jest w stanie pomóc hahaha), raz w roku zjawiam się u niego z jakąś rewelacą co to niby ma pomóc na moje mankamenty, spokojnie wyjaśnia mi, że możemy zrobić ale koszt zabiegu w stosunku do spodziewanych efektów jest nie współmierny, bądź mówi prosto z mostu, że on nie jest zwolennikiem tej metody czy tego zabiegu bo nie zdają egzaminu przy moich przypadłościach, a wszelkie przejściowe czy też trwałe skutki uboczne występujące w trakcie kuracji są na tyle nieproporcjonalne do defektu jakiego chcę się pozbyć, że on odradza. Tak też było tym razem poszłam z myślą o fraxelu Pan doktor posiada laser i wykonuje zabiegi tego typu ale mi go odradził na same przebarwienia, bo jego siła lecząca tego typu niedogodności jest mocno przesadzona, on bynajmniej nie zaobserwował jakiś powalających efektów a kwota nie jest niska: 1500 zabieg ( plamy mam na całej twarzy więc cała twarz) minimum 3 zabiegi =4500,byłam kwotowo gotowa ją dźwignąć (mocujące się z plamami znają ten rodzaj determinacji) ale skoro nie jest to warte tej kasy to co sie będę upierała - całkiem głupia nie jestem. I tak zaproponował cosm i ten drugi mocniejszy ze wskazaniem na cosm (niby lepszy tzn mówił że dłużej go zna i wie czego sie spodziewać bo klientki też bardziej zadowolone z plamami takimi jakie ja posiadam - pozapalne). Doktorek też nie obiecał, że wszystko zejdzie ale jaki nie da rady cosm to wtedy na to co ewentualnie zostanie może dać laser i tylko punktowo w te miejsca tzn np broda i w takim wypadku jest to dużo niższy koszt - oczywiście jeżeli będzie mi tak przeszkadzać.
W ramach zapłaty za zabieg jest jeszcze wizyta kontrolna za tydzień. Przy okazji to wiesz - cena zabiegu to nie cena produktu - we wszystkich usługach, fryzjerka też nie oddaje ci farby którą powinna była zużyć, nawet nie wiesz jaki jest koszt owej farby. Choć gdybym zapłaciła 2500 to pewnie bym powiedziała że chcę ten produkt za jaki zapłaciłam bo za pomazanie buzi + wizyta myślę że 1000 wystarczy.

Kalaris moja dentystyca milczy chyba sama się przypomnę bo najwyraźniej zapomniała o mnie kobieta.

Dziewczyny wiem że ten wątek był tu już odmieniany przez wszystkie czasy, przypadki i formy ale mam prośbę poradźcie coś w sferze filtrów,
tzn może macie jakieś nowe odkrycia, używałam bioderma (kolorowa), la roche, avene (kolorowy), tzn chciałabym coś pod makijaż czyli żeby nie trzeba było co 2 h do-smarowywać no i co by to było w nakładaniu i noszeniu trochę bardziej do kosmetyku podobne a nie do maści leczniczej na KWC znalazłam wygląda obiecująco:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18927.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25352.htm
Rzućcie jeśli można prosić ślicznym oczkiem i doradźcie ,
a może już miałyście styczność i napiszecie nieco więcej

z góry dzięki


oooooo to się rozpisałam zmykam zatem bo powycieram literki na klawiaturze

Edytowane przez 0chydka
Czas edycji: 2009-10-01 o 01:21 Powód: emotki
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 07:18   #3910
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek

ochydus , napisalam co napisalam poniewaz lekarka powiedziala mi ,ze caly zastaw jest dla mnie skoro za caly place ...dopiero po jakims czasie skapowalam ,ze tak jednak nie jest ....przez kilka mies zylam w blogiej swiadomosci ,ze cala maska zostala zuzyta do zabiegu ...jak weszlam na to forum to dowiedzialam sie ,ze dziewczyny z jednego sloiczka 3 maski robia i stad moja irytacja i te slowa , nie lubie jak ktos mi wciska kit ....z tego co tu piszecie ja zaplacilam najwiecej , owszem zgodzilam sie na taka cene - nie mialam wyjscia , sama piszesz ,ze potrafimy zaplacic duzo w stanie desperacji ....pozatym kolejny, najblizszy gab med est jest 70 km od miasta w ktorym mieszkam , nie osmielilabym sie jechac z ta maska na twarzy do domu tyl km

oczywiscie zgodze sie i z Twoimi racjami - placimy za zabieg ....tylko po co byla ta gadka laekarki ....powiedziala mi jeszcze ,ze za mniejsza sume jej sie nie oplaca ....a patrz Twojemu lekarzowi sie oplacalo ....ech nie ma co , kasa dawno temu wydana ....

ps. ja mam ten filtr Shiseido - niezly ,taka leciutka emulsja, bieli ale po kilku chwilach sie wchlania ...fajna , gladka buzka jest po niej ...

milego dnia i pozdrawiam Was laseczki ....pamietajcie jestesmy pikne

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-01 o 07:32
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 07:57   #3911
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

i jak tu powiedzieć "dzień dobry" kiedy za oknem tak paskudniasto?
zawiozłam Bałagan do szkoły i biorę się za gorącą kawę

Lapi chyba zostaniesz moją ulubioną 'rozwiewaczką wątpliwości" - już się martwiłam że jakieś choróbsko złapałam a tu proszę - okazuje się że to cosmelan ma złe samopoczucie w pakiecie...

trochę dużo zapłaciłaś - mnie kosztowało 1.500,- jednak następnym razem kupię zestaw i sama zrobię w domu

Te znikające plamy tak mnie ośmieliły że zaczęłam nowa dietę, jak jeszcze się zmobilizuję i wrócę do jogi to będę przeszczęśliwa

Droga "Ciężaróweczko" nie doczytałam - to Twoja pierwsza pociecha?

Piszcie dziewczyny o filtrach, ja też chętnie poczytam.

A jak sie czuje pan Rodzynek?

pozdrowiuśki dla wszystkich
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 08:00   #3912
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez stepienka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie walczące z przebarwieniami.
Jest nowa na forum. Od ok. dwóch tygodni czytam ten pamiętnik. Wreszcie dotarłam do bieżących wątków. Na początku chciałabym serdecznie podziękować za cenne rady. Z niektórych już skorzystałam (np. maseczka aspirynowa jest rewelacyjna ). Zamówiłam też parę kosmetyków z BU.
Ja ze swoimi przebarwieniami walczę ponad rok. Z małymi przerwami wykonywałam zabiegi mikrodermabrazji oraz kwasu migdałowego. Jakieś efekty są ale na pewno nie takie, jakby się chciało - czyli zniknięcie przebarwień. Od 2 tygodni używam Thiospotu. Na efekty zapewne jeszcze za wcześnie. Poczekamy, zobaczymy.
Mam jedno małe pytanko. Pisałyście tutaj również o retinach. Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić od którego specyfiku powinnam zacząć. Do tej pory jeszcze żadnego nie stosowałam a chciałabym wypróbować.
Myślałam żeby zacząć od Zoracu. Czy to jest dobry wybór? Dodam że, mam cerę mieszaną. Z góry dziękuję za poradę i jeszcze raz POZDRAWIAM
Słońce Zorac jest podobno najsilniejszym i najbardziej agresywnym retinem więc to zły wybór jeśli nie miałaś z nimi nigdy do czynienia
Zanim wogóle zaczniesz to poczytaj sobie to http://www.biochemiaurody.fora.pl/retinoidy,4/
Ja czytałam w kółko przez pół roku wątki i fora o retinach zanim zaczęłam.To ważne bo można sobie nieźle twarz zmasakrować.Ja stosuję Retin A i bardzo uważam.Jakby co to pytaj śmiało,na ile będę mogła na tyle pomogę

O Rodzynekjak miło

Cati Kobieto odliczaj odliczaj bo to już tuż tużBędzie dobrze zobaczysz


Ochydko ja mam tonującą biodermę i mieszam ja ze zwykłą i jest oki
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-10-01 o 08:07
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:17   #3913
stepienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Szatanko. Poczytam jeszcze. Na wizażu też sporo jest o retinach i właśnie czytając na wizażu forum o retinach zrozumiałam, że Zorac jest trochę słabszy niż Retin-A a najsilniejszy jest Atrederm. Ale w takim razie jeszcze raz zagłębię się w temat. Czytając o efektach po stosowaniu retinów i ja chciałabym troszkę pomóc swojej twarzy.

Czy któraś z Was stosowała może kapsułki z kwasem hialuronowym Biocell? Chciałabym również od środka pomóc swojej cerze. Widziałam reklamę w aptece i nie wiem czy warto tym suplementem zainteresować się?
Pozdrawiam i miłego dnia
stepienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:23   #3914
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez stepienka Pokaż wiadomość
Dzięki Szatanko. Poczytam jeszcze. Na wizażu też sporo jest o retinach i właśnie czytając na wizażu forum o retinach zrozumiałam, że Zorac jest trochę słabszy niż Retin-A a najsilniejszy jest Atrederm. Ale w takim razie jeszcze raz zagłębię się w temat. Czytając o efektach po stosowaniu retinów i ja chciałabym troszkę pomóc swojej twarzy.
Tak dla porządku - to retinoidy, nie retiny. Retin a jest słabszy od zoracu ze względu na kremowe podłoże, zorac ma żelowe i łatwiej przez to przenika, czyli działa mocniej. Artrederm jest faktycznie najmocniejszy - jest to płyn z alkoholem. Jeżeli masz skłonność do zapychania i wyprysków - odradzałabym retin, może zapychać.
Możesz z powodzeniem zacząć od zoracu - aplikuj rzadziej, na poczatek raz w tygodniu cieniutką warstwą.
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:29   #3915
syndicater
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć wszystkim
Lapiel: widocznie nie dla wszystkich,dokladnie każdy lubi co innegou mnie 1500 gabinet.
Dzieki Catherine
Co do samego przypadku:mialem stosowac 1 tydz 2x,2tydz-2 mc :1x ale wykombinowalem ze w 1 tyg: kilka dni posmaruje 3xdziennie.Zobacze jak to bedzie wygladać.Nie planuje smarowac sie zadnym nawilżającym w ciagu pierwszych 2 tyg,przecierpieJuz nie jest tak kolorowo jak wczoraj:ból łba, czerwona gęba,łuszczenie(broda i pod nosem narazie ),ogólnie to jest źle:p

Edytowane przez syndicater
Czas edycji: 2009-10-01 o 10:31
syndicater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:45   #3916
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Syndicater za kilka dni będzie lepiej, ale smaruj się chłopie!
i uwazaj na kąciki ust bo tam bardzo łatwo pęka skóra i to cholernie boli
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:12   #3917
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzień dobry Laseczki i nasz jedyny rodzynku, ale fajnie!!! hihihi

Moje wyciskanie opanowane, ponoć nie narobiłam sobie tym krzywdy. Przy cosmo/dermie naturalne jest, że cała buźka się oczyszcza i wszystkie podskórne świństwa wychodzą na wierzch, i teraz ranki spokojnie się goją
Na konsultacjach pytałam moją Panią doktor o ten Retin A, i powiedziała, że i owszem jest ok, ale dermamelan jest najskuteczniejszy, ponieważ działa dogłębnie blokując wytwarzanie się melaniny na każdym, ale to każym etapie struktury skóry. Niestety jest też najdroższy... jeśli tylko będzie zamierzony efekt to chyba skusze się na drugi słoiczek - dajcie znać gdzie zamawiacie kremik derma2? Czy w gabinecie czy już bezpośrednio przez internet.

Lapiel ja zapłaciłam za zabieg 1600 + regularne konsultacje co tydzień. zmieniłam kremik na ten polecony przez Ciebie Avene Cicalfate - zdecydowanie lepszy od Biodermy ! Dzięki
A na brodę zapodałam wazelinę i jest jak funfel nówka nie śmigana

Cathi ja też trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze!!

Dzieczyny jakich podkładów używacie na co dzień? Ja póki co maziałam się Dermablend z Vichy doskonale krył przebarwienia, ale po dermie może będę mogła przestawić się na delikatniejszy, mniej kryjący.. oby
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 13:54   #3918
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ochydka też napalałam się na tego soltana tym bardziej że mam mnóstwo znajomych w Anglii i Irlandii ale wystraszyło mnie benzoate cos tam w składzie. Gdzies wyczytałam że wszystko co ma w składzie beznzo***** z różnymi końcówkami niestety powoduje przebarwienia.
Czy to prawda? nie wiem.

Nenya to mój pierwszy bobas i juz daje o sobie nieźle znać. Wczoraj jak mi walnął z kopytka to myslałam że to kopytko zaraz wyjdzie

Co do dermamelanu podobno duzo skuteczniejszy niż cosmelan. Rozmawiałam z lekarzem który robi oba zabiegi. Derma wychodzi troche drożej bo niby kosztuje tyle samo co cosmelan ale nie dają faktora K.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:42   #3919
stepienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tak dla porządku - to retinoidy, nie retiny. Retin a jest słabszy od zoracu ze względu na kremowe podłoże, zorac ma żelowe i łatwiej przez to przenika, czyli działa mocniej. Artrederm jest faktycznie najmocniejszy - jest to płyn z alkoholem. Jeżeli masz skłonność do zapychania i wyprysków - odradzałabym retin, może zapychać.
Możesz z powodzeniem zacząć od zoracu - aplikuj rzadziej, na poczatek raz w tygodniu cieniutką warstwą.


"Retiny" to był tylko mój skrót myślowy. Oczywiście, że chodziło mi o retinoidy. Najlepiej będzie jak zacznę od Retin-A i poobserwuję efekty a najwyżej później przejdę sobie na Zorac. Jak na razie nic mnie do tej pory nie zapychało, więc na początek Retin-A. Teraz tylko zdobyć receptę i do dzieła. Dzięki
stepienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 20:44   #3920
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dobry wieczor

kalaris - super,ze Avene Cicalfate Ci pasuje

nenya - ciesze sie ,ze moglam pomoc , milo mi

syndi- mezczyzno "nasz" - widzisz ,tak napisalam poniewaz moj maz to "piegus" -
ja sie kiedys w tych Jego piegach zakochalam i tak mnie do dzis trzyma
powodzenia w kuracji, powinny Ci zejsc pieguski ....
coz ,widze juz sie meczysz jednak jak i my musialysmy a tak sie bales ,ze to Cie ominie , mowilam , mowilam ,ze jeszcze wszystko przed Toba ,kto chce piekny byc nie ma lekko .... niestety ...znam bol i szczerze wspolczuje ale bez tego sie nie da , my kobietki rade dalysmy wytrzymac , ty tez wydolisz !
w razie czego krem Avene Cicalfate i woda termalna z tej firmy Cie uratuje
jesli brak piegow Cie uszczesliwi wszystko gra

Cati for You serdeczne i specjalne pozdrowienia dobrego samopoczucia i spokoju zycze ...jeszcze kikla dni dasz rade ....

dobrej nocki , spijcie dobrze

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-01 o 20:47
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:29   #3921
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

brrrrrrrrr zimno!
Hej dziewczynki

Po jakim czasie od maski cos 1 zaczęłyście robić makijaż?

Dwa dni temu malowałam oczy i było ok ale zmywanie było totalnie szczypiące
Możecie polecić dobry podkład?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:59   #3922
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzień dobry Wszystkim

Nenya ja się nie maluję już od 2 tygodni..;/ Maskę miałam nakładną 18 września i od tego czasu tylko raz dla próby położyłam sobie podkład i pomalowałam oko, efekt był marny, a i zmycie makijażu bardzo bolesne. Od tego czasu się nie maluję , tylko straszę ha ha ha
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....

Edytowane przez kalaris
Czas edycji: 2009-10-02 o 10:02
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:39   #3923
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez stepienka Pokaż wiadomość
Tak dla porządku - to retinoidy, nie retiny. Retin a jest słabszy od zoracu ze względu na kremowe podłoże, zorac ma żelowe i łatwiej przez to przenika, czyli działa mocniej. Artrederm jest faktycznie najmocniejszy - jest to płyn z alkoholem. Jeżeli masz skłonność do zapychania i wyprysków - odradzałabym retin, może zapychać.
Możesz z powodzeniem zacząć od zoracu - aplikuj rzadziej, na poczatek raz w tygodniu cieniutką warstwą.

"Retiny" to był tylko mój skrót myślowy. Oczywiście, że chodziło mi o retinoidy. Najlepiej będzie jak zacznę od Retin-A i poobserwuję efekty a najwyżej później przejdę sobie na Zorac. Jak na razie nic mnie do tej pory nie zapychało, więc na początek Retin-A. Teraz tylko zdobyć receptę i do dzieła. Dzięki
Wiesz...każda skóra inaczej reaguje.Ja po przeczytaniu wątków postanowiłam zacząć od Retinu i narazie nie żałuję choć uważam jak stosuję i jak narazie nie mam nic super nawilżającego:\no i peelingu.Kupiłam tabletki z ananasa z bromeliną.Zmieliłam je i dodałam troszkę wody.Ależ to syf jest.Pachnie tak sobie,wałkuje sie i nie dość że super efektów nie widziłam na twarzy to jeszcze mi wannę na żółto zafarbowało
Stepienko nie używałam Biocell ale dziewczyny były z nich zadowolone.Teraz łykam nowość Age limit właśnie z kwasem i masą różnych przydatnych upiększaczyKosztuje ok.23 zł a łyka się raz dziennie.
Nenya ja nie używam wogóle podkładutylko Biodermę tonującą 50+

Lapi polecasz Avene, Cicalfate ?Już sama nie wiem co kupić
A gdzie MIszka?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-10-02 o 13:10
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:05   #3924
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam

ja sie zaczelam malowac po zabiegu dopiero po dobrym miesiacu lub nawet pozniej ...

do zmywania tak podraznionej skory dobra jest woda termalna - polecam Avene - najlepsza ! lub zel Physiogel czy woda micelarna np Bioderma Sensibio jest fajna , sama jej po zabiegu uzywalam i sie sprawdzala ....

polecam dwa moje ostatnie odkrycia
podklad Loreal Visible Lift -juz wam o nim pisalam
lub SUPER tez jest Collistar Anti-Age Lifting Fundation -
oba fajne , ten drugi dodatkowo ma filtr 10 i jest wodoodporny
na wizazu znajdziecie rezenzje obydwu tych podkladow , se poczytajta

Szatanus , Avene Cicalfate jak najbardziej si

milego weekenda , pa

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-02 o 17:09
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:30   #3925
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi strasznie się waham bo nie wszystkie opinie są ok.Myślę o kremie Emolium bo ma kwas hial. choć chyba będę robić zamówienie na BU to kwas osobno kupię.W każdym razie dzięki za radę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 08:04   #3926
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej, witam z sobotnia kawusia

Szatanus , dla mnie krem emolium to POMYŁKA , mialam , wyrzucilam po kilku uzyciach , piekla mnie tak po nim twarz ,ze nie moglam wyrobic ....takze jak widzisz , kazdemu co innego pasi , sama musisz wyprobowac ...obys wybrala dobrze dla siebie

milej soboty wszystkim zycze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:16   #3927
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny

Pomocy

Jeszcze nie minął nawet 3 tydzień od nakładania dermamelan2 a już kończy mi się słoiczek Coś chyba za szybko go zużyłam ?! Jak czytałam, to standardowo starczyć powinien na 1,5 miesiąca a ja skończyłam go w niecałe 21 dni... echh... i teraz muszę kupić drugi....

Znalazłam na necie sam kremik (dermamelan2) w cenie 449,00 zl.
Czy to dobra cena? Gdzie ewentualnie można kupić taniej???
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:18   #3928
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hej, witam z sobotnia kawusia

Szatanus , dla mnie krem emolium to POMYŁKA , mialam , wyrzucilam po kilku uzyciach , piekla mnie tak po nim twarz ,ze nie moglam wyrobic ....takze jak widzisz , kazdemu co innego pasi , sama musisz wyprobowac ...obys wybrala dobrze dla siebie

milej soboty wszystkim zycze
Lapiś byłam w aptece i farmaceutka poleciła mi Biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...udowujacy.html i się nad nia zastanawiam.Emolium ma parafinę wiec raczej też nie skorzystamAvena ma podobno konsystecje maści cynkowej wiec tez nie bardzo mi się to usmiechaCzekam na nowa gazetkę SuperPharmy.Jak Bioderma bedzie na promocji to ją kupię
Miłej niedzieli
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-10-04 o 09:28
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:25   #3929
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lapiś byłam w aptece i farmaceutka poleciła mi Biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...udowujacy.html i się nad nia zastanawiam.Emolium ma parafinę wiec raczej też nie skorzystamAvena ma podobno konsystecje maści cynkowej wiec tez nie bardzo mi się to usmiechaCzekam na nowa gazetkę SuperPharmy.Jak Bioderma bedzie na promocji to ją kupię
Miłej niedzieli
Szantuś, też się skusiłam na Biodermę i używałam przez pierwsze parę dni - do momentu, kiedy Lapiś nie polecił mi Avena, z którego jestem bardzo zadowolona. Bioderma ma bardzo lekką konsystencję i po chwili od nałożenia wnika w skórę nie zostawiając na twarzy żadnego ukojenia. Avena po nałożeniu zostaje przez dłuższy czas, dając ulgę wysuszonej ,ściągniętej, wiklinowej twarzy. Ale oczywiście wybór należy do Ciebie - ja mogę się jedynie podzielić moimi doświadczeniami i odczuciami
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:27   #3930
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnus , rob jak chcesz , mialam ta Bioderme , mi nie pasil ...wez sobie probke moze bo mnie sam kolor odstreczal - taki zielonkawy , fuj ...no z nawilzaniem u mnie bez rewelecji po tym kremie i ogolnie jakos nieeee ....Avene Cicalfate - fakt jest gesty ale sie zaraz wchlania i sto razy lepszy moim zdaniem od Biodermy ...
wez probaski, sama stwierdzisz , ktory lepszy for You
milej niedzielki , pa

aaa , widzisz kalaris tez Avenke chwali

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-04 o 10:28
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.