Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 11:10   #421
dafforne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

dzieki za pomoc jednak jest juz za pózno tzn. plukac musze zeby mi ta gula zeszla ale próbowalam wlasnie wlozyc kolczyka i wchodzi mi tylko ok 1 mm. Zalamalam sie ba bardzo go lubilam i juz nie wiem czy zdecyduje sie na drugie przebicie...
dafforne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:11   #422
sonia1456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hej Mam do Was pytanie, otóż robiłam kolczyk w języku 3 dni temu w profesjonalnym studiu i wiem, ze język puchnie, ale mam pytanie czy tam gdzie tak jakby dolna kulka się znajduje, pod językiem, gdzie znajduje się te wędzidełko tez puchnie ? bo mi spuchło i nie wiem czy tez powinno.
sonia1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 23:50   #423
dafforne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez sonia1456 Pokaż wiadomość
Hej Mam do Was pytanie, otóż robiłam kolczyk w języku 3 dni temu w profesjonalnym studiu i wiem, ze język puchnie, ale mam pytanie czy tam gdzie tak jakby dolna kulka się znajduje, pod językiem, gdzie znajduje się te wędzidełko tez puchnie ? bo mi spuchło i nie wiem czy tez powinno.
Puchnie zarówno jezyk, wedzidelko jak i pod jezykiem wiec wszystko ok

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Po tym jak wczoraj wyjelam kolczyka, jak juz wczesniej pisalam po pojawieniu sie "guli", z dziurki pod spodem, jak nacisne na to zgrubienie, wycieka biala gesta wydzielina. Jak sie domyslam jest to ropa. Robie sobie plukanki z rumianku (nie moglam dostac ani sody ani szalwi gdyz mieszkam zagranica). Potwierdzily sie slowa miss venflon, ze jednak jest to jakies zapalenie wywolane pewnie bakteriami i zupelnie niepotrzebnie wyjelam kolczyk
dafforne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:48   #424
littleng
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hej mam pytanie.. wczoraj przebiłam jezyk w porfesjonalnym studiu rano i wszystko przez cały dzien było ok, dostalam 2cm kolczyk ale w pierwszym dniu nawet mi jezyk nie spuchł, tylko nieco bolał. dzisiaj rano obudzilam sie i rzeczywiscie spuchł co mnie akurat nie dziwi ale troche niepokoi mnie to że rano jak wstałam było mi bardzo słabo, miałam mroczki przed oczami a moja mama mowi ze bardzo blada jestem. wczoraj cały dzien nic nie jadłam, dzisiaj zjadłam kromke chleba.. czy to normalne ze po przebiciu można być osłabionym itd?
littleng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:29   #425
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez littleng Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie.. wczoraj przebiłam jezyk w porfesjonalnym studiu rano i wszystko przez cały dzien było ok, dostalam 2cm kolczyk ale w pierwszym dniu nawet mi jezyk nie spuchł, tylko nieco bolał. dzisiaj rano obudzilam sie i rzeczywiscie spuchł co mnie akurat nie dziwi ale troche niepokoi mnie to że rano jak wstałam było mi bardzo słabo, miałam mroczki przed oczami a moja mama mowi ze bardzo blada jestem. wczoraj cały dzien nic nie jadłam, dzisiaj zjadłam kromke chleba.. czy to normalne ze po przebiciu można być osłabionym itd?
nie wiem jak możesz mysleć że to od kolczyka a nie od głodzenia się
jesli masz problem z jedzeniem(bolesność przy przełykaniu) to jedz zupy i półpłynne potrawy można jeść mniejsze porcje ale częście-a nie głodzic się
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 10:03   #426
KichaMycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Witam. Mój problem polega na Tym że, dziś jest 10dzień od zrobienia kolczyka w języku oczywiście Tytanowego.. No i pojechałem w piątek na dyskotekę i mi zaczął krwawić nie wiem od Czego Czy mogło być tak że gdzieś delikatnie zahaczyłem albo coś takiego.. lepsze w sobotę też pojechałem na dyskotekę i to samo i to po kilka razy.. w 3dzień po przebiciu całowałem się kilka razy mogło to doprowadzić do Takiej sytuacji jaka jest? Może się tak dziać od palenia lub picia zimnych napojów? Pomóżcie bo zaczynam się niepokoić.. ! (No i w salonie robiłem jak by coś)

Aktualizacja.. chciałem wyciągnąć kolczyk to mi taki krwotok się zrobił że z 5 minut tamowałem ;]
WTF pytam i co zrobić bo Sam go na pewno nie wyciągnę czekać żeby Samo się zagoiło ?

Edytowane przez KichaMycha
Czas edycji: 2010-05-23 o 10:38
KichaMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:43   #427
V69 Studio Icterus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do V69 Studio Icterus
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez KichaMycha Pokaż wiadomość
Witam. Mój problem polega na Tym że, dziś jest 10dzień od zrobienia kolczyka w języku oczywiście Tytanowego.. No i pojechałem w piątek na dyskotekę i mi zaczął krwawić nie wiem od Czego Czy mogło być tak że gdzieś delikatnie zahaczyłem albo coś takiego.. lepsze w sobotę też pojechałem na dyskotekę i to samo i to po kilka razy.. w 3dzień po przebiciu całowałem się kilka razy mogło to doprowadzić do Takiej sytuacji jaka jest? Może się tak dziać od palenia lub picia zimnych napojów? Pomóżcie bo zaczynam się niepokoić.. ! (No i w salonie robiłem jak by coś)

Aktualizacja.. chciałem wyciągnąć kolczyk to mi taki krwotok się zrobił że z 5 minut tamowałem ;]
WTF pytam i co zrobić bo Sam go na pewno nie wyciągnę czekać żeby Samo się zagoiło ?
Piłeś alkohol, dużo rozmawiałeś?
V69 Studio Icterus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 16:25   #428
KichaMycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Alkoholu nie piłem a trochę rozmawiałem a raczej krzyczałem trochu żeby się dogadać na diss wiadome jak jest z rozmową.. xP Myślisz że od rozmowy mi się krew lała ?? poszedłem do Salonu kobieta powiedziała mi że szałwia szałwia i jeszcze raz szałwia cały dzień no i pomaga jak na razie
KichaMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:06   #429
V69 Studio Icterus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do V69 Studio Icterus
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez KichaMycha Pokaż wiadomość
Alkoholu nie piłem a trochę rozmawiałem a raczej krzyczałem trochu żeby się dogadać na diss wiadome jak jest z rozmową.. xP Myślisz że od rozmowy mi się krew lała ?? poszedłem do Salonu kobieta powiedziała mi że szałwia szałwia i jeszcze raz szałwia cały dzień no i pomaga jak na razie
Mogłeś przez to uszkodzić Lepiej jednak stosuj korę z dębu - szybciej ściąga opuchliznę niż szałwia. No i nie nadwyrężaj jęzora ;-)
V69 Studio Icterus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:55   #430
KichaMycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Bez przesady ! Skończyła sie mi szałwia w piatek wieczorem pojechałem na diss jeszcze nawet nie wszedłem do środka i znów krew ;] To już 15 dni od przebicia mam ochote na małe co Nieco a boję się że mi farba pójdzie i bd żal... ;]
KichaMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:19   #431
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez KichaMycha Pokaż wiadomość
Bez przesady ! Skończyła sie mi szałwia w piatek wieczorem pojechałem na diss jeszcze nawet nie wszedłem do środka i znów krew ;] To już 15 dni od przebicia mam ochote na małe co Nieco a boję się że mi farba pójdzie i bd żal... ;]
jak się nie umie powstrzymac od pewnych rzeczy(krzyk,całowanie,pa lenie) to nie dziwota że są problemy
nie masz problemów z krzepliwością?
idź do osoby ,która ci robiła i wspólnie zadecydujcie co dalej robić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 20:07   #432
myychax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Unhappy Dziwne rozcięcie przez kolczyk w języku... pomocy!

Dzisiaj przebiłam sobie po raz trzeci język. Przy pierwszym przebiciu, rozciął mi się trochę język u góry z przodu kolczyka. Wyglądało to tak, jakbym go przepychała do przodu.
Po jakimś czasie wyciągnęłam go i znów zrobiłam sobie dziurkę. Niestety, rozcięcie dalej jest ! Co mam zrobić żeby znikł raz na zawsze?
Pierwsze przebicie języka miało miejsce ok. 1 rok temu, powinno juz się dawno zagoić a tu dalej nic, pomocy
myychax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 22:46   #433
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dziwne rozcięcie przez kolczyk w języku... pomocy!

Cytat:
Napisane przez myychax3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przebiłam sobie po raz trzeci język. Przy pierwszym przebiciu, rozciął mi się trochę język u góry z przodu kolczyka. Wyglądało to tak, jakbym go przepychała do przodu.
Po jakimś czasie wyciągnęłam go i znów zrobiłam sobie dziurkę. Niestety, rozcięcie dalej jest ! Co mam zrobić żeby znikł raz na zawsze?
Pierwsze przebicie języka miało miejsce ok. 1 rok temu, powinno juz się dawno zagoić a tu dalej nic, pomocy
yy ale sama sobie próbowałaś zrobić dziurkę czy w studiu piercingu?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 08:16   #434
myychax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwne rozcięcie przez kolczyk w języku... pomocy!

Oczywiście że w salonie. Sama nie miałabym odwagi. PO prostu jest rozcięte lekko tuż przy kolczyku.
myychax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:46   #435
lapie_gwiazdy
Raczkowanie
 
Avatar lapie_gwiazdy
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Ok. Mam problem. Od 15 minut się siłuję z moim kolczykiem i nic. Nie mogę go rozkręcić.. Macie jakieś sposoby na usprawnienie działania? Kurde, lubię go, ale bez przesady, nie chcę go mieć do końca życia! Teraz już nie wiem czy ja go odkręcam czy właściwie zakręcam jeszcze mocniej..... help.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Rany, przepraszam. Sprawa nieaktualna. Udało się! Złapałam z obu stron wacikami.
__________________
Oj.
lapie_gwiazdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:02   #436
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Mam pytanie , czy ktos zauwazyl po przekuciu u siebie trwale seplenienie po przekuciu jezyka? Wlasnie tego sie obawiam najbardziej ,ze jak przebije jezyk to bede juz zawsze mowic niewyraznie ;o

i drugie pytanie : Ile mniej wiecej mowi sie tak niewyraznie ?
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:29   #437
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez aaalina Pokaż wiadomość
Mam pytanie , czy ktos zauwazyl po przekuciu u siebie trwale seplenienie po przekuciu jezyka? Wlasnie tego sie obawiam najbardziej ,ze jak przebije jezyk to bede juz zawsze mowic niewyraznie ;o

i drugie pytanie : Ile mniej wiecej mowi sie tak niewyraznie ?

Sepleniłam około tygodnia. Ale tak że ledwo się mnie rozumiało to przez 2 dni. Nie spotkałam się jeszcze z trwałym seplenieniem. Język jak się wygoi to nie ma opuchlizny i się raczej już nie sepleni.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:10   #438
Sandraa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

hej, sory ze tu pisze ale nie umiem zalozyc nowego watku ..

no wiec mam nadzieje ze nikt nie bedzie zly,
mam pytanie na temat jezyka, no bo ja przebilam jezyk, mam juz ze 3 miesiace go mam, nie bylo zadnych komplikacji ani nic, ale strasznie te kuleczki smierdza w jezyku ,moje kolezanki jakos tak nigdy nie mialy,moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje? wyczyscic ich sie nie da, bo probowalam, a nawet spirytusem kosmetcznym , i nic nie pomaga..

moze ktos mi pomoze??

pozdrawiam
Sandraa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 08:22   #439
samantaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

wydaje mi się , że w tych kuleczkach gromadzi się trochę resztek jedzenia i dlatego tak jest , jak piszesz.a poza tym dbaj bardziej o higienę jamy ustnej niż dotychczas,pamiętaj o czyszczeniu szczoteczką do zębów (przy myciu zębów)kuleczek.spróbuj je wymoczyć we wrzątku a jeśli to nie pomoże to może po prostu je wymień
samantaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 15:00   #440
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez aaalina Pokaż wiadomość
Mam pytanie , czy ktos zauwazyl po przekuciu u siebie trwale seplenienie po przekuciu jezyka? Wlasnie tego sie obawiam najbardziej ,ze jak przebije jezyk to bede juz zawsze mowic niewyraznie ;o

i drugie pytanie : Ile mniej wiecej mowi sie tak niewyraznie ?
2 dni Potem już nie ma przecież opuchlizny więc mówi się normalnie

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja wyciągnęłam, już kiedyś o tym pisałam. Dla mnie kolczyk w języku to nie żadna ideologia - przeszkadzał, to wyjęłam(po prawie roku chyba) i jest lepiej. Nie musiałam się przyzwyczajać do jego braku i nie chciałabym go tam znów wsadzać Przez bliznę raczej nikt Ci później nie przebije, więc pewnie zrobiliby Ci drugiego pod innym kątem. Dla mnie język jest zdecydowanie praktyczniejszy bez kolczyka, jest mi wygodniej. Wolę moje inne kolce.

a zostaje jakaś bardzo widoczna blizna po kolczyku w języku? a tak w ogóle to jest jakaś reguła gdzie ten kolczyk ma się znajdować. Ja mam go od niedawna i wydaje mi się że jest przekłuty pod za dużym kontem i że jest za daleko. Pircer powiedział że tak bezpieczniej dla zębów jak jest troszkę dalej.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:36   #441
Unforeseen Future
Raczkowanie
 
Avatar Unforeseen Future
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Wiecie może jaka jest różnica i co daje kolczyk zamykany kółkiem?

Jeżeli było takie pytanie, to z góry przepraszam.
__________________
Życie jest tak wspaniałe, że trzeba przez nie przejść
Czasami w to nie wierzę i myślę, że lepsza jest śmierć
Babilon - System swoją bronią pragnie zniszczyć mnie
Lecz życie jest wspaniałe - kolory czarno-białe

My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko.
Unforeseen Future jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:56   #442
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

heju , w srode minie tydzien jak przebilam jezyk
i kilka pytan :
do ilu powinna zejsc opuchlizna ? bo czuje ,ze chyba jeszcze jest spuchniety , bo jak patrze na zdjecia kolczykow w jezyku to sztanga lata i jest ruchliwy ten kolczyk a u mnie , kolki sa ciagle przy jezyku i jeszcze "boli mnie gardlo i jezyk"

i czy nadmierne wydzielanie sliny minie pozniej jak sie wszytsko zagoi? czy bede miec caly czas ciagle sline w ustach taka gesta DD
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:20   #443
guuziol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

ja tez zrobiłam sobie kolczyk sama troche bolało a jezyk spuchł dopiero po kilknastu godzinach ... goił sie 1 dzień . Nic strasznego w tym nie widze żeby sobie samemu zrobic taki kolczyk .
guuziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:19   #444
olcix
Raczkowanie
 
Avatar olcix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 498
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Mimo dużego dbania o higienę, na dolnej kulce osadza mi się kamień.
Teraz mam plastikową kulkę, ale przy tytanowej było podobnie z tą różnicą, że udawało się tego kamienia pozbyć. Górną kulkę mam tytanową i z nią wszystko jest ok.

Czy któraś z was też tak ma? Da się jakoś nad tym zapanować, czy pozostaje mi wymienianie kulki na nową co jakiś czas?
__________________

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/


olcix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:25   #445
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

pomaga włącznie płynu do płukania jamy ustnej zapobiegajacego osadzaniu sie kamienia i czyszczenie szczoteczka przy kazdym myciu zebów
akrylowe kulki w jamie ustnej i tak raz na jakis czas nalezy wymienic na nowe-bo akryl ma bardzziej porowata strukurę i czy tak czy siak w koncu kamień sie na nim odłozy
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:10   #446
olcix
Raczkowanie
 
Avatar olcix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 498
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
pomaga włącznie płynu do płukania jamy ustnej zapobiegajacego osadzaniu sie kamienia i czyszczenie szczoteczka przy kazdym myciu zebów
akrylowe kulki w jamie ustnej i tak raz na jakis czas nalezy wymienic na nowe-bo akryl ma bardzziej porowata strukurę i czy tak czy siak w koncu kamień sie na nim odłozy
no w sumie też racja

dziękuję za odpowiedź
__________________

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/


olcix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 21:15   #447
embersfeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Mam pytanie, jak można się pozbyć tego 'odciśnięcia' od kolczyka ?
robiłam kolczyk ok 1,5 miesiąca temu, wszystko w porządku jest..
dł. kolczyka 16mm i niestety nadal utrzymuje się te odciśnięcie, co robić ?! POMOCY
embersfeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:01   #448
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez embersfeel Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jak można się pozbyć tego 'odciśnięcia' od kolczyka ?
robiłam kolczyk ok 1,5 miesiąca temu, wszystko w porządku jest..
dł. kolczyka 16mm i niestety nadal utrzymuje się te odciśnięcie, co robić ?! POMOCY
Mam ten sam problem tyle, że kolczyk mam ponad rok
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 15:37   #449
samantaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

nom ja też , a mam pół roku eh i wydaje mi się że na to nic się nie poradzi ;]
samantaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:04   #450
Katarynka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
kolczyk w języku

chcę sobie zrobić kolczyk w języku w tą środę, ale się boję ze mi mogą źle przekłuć, tzn jakiś nerw uszkodzić. jak duże jest prawdopodobieństwo, że w dobrym salonie mogą mi źle przekłuć język? jest się czego bać? wiem, że samo przekłucie prawie nie boli.
Katarynka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-23 18:31:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.