Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 20:52   #3061
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
czyli Ty zaakceptujeszz wszystko, co zrobi twój TŻ z włosami ?

ja też biorę zdanie tŻ pod uwagę i nie zetnę włosów, bo i mi się podoba i TŻ...tak samo jak nie chcę żeby tż zgolił całkowicie włosy z głowy, i on to bierze pod uwagę. To się nazywa kompromis, i nie wyobrażam sobie, że mój TŻ nie ma zdania na temat moich wlosów i jest mu "wszystko jedno"
No właśnie o to mi chodzi. Przecież gdybym się uparła to bym się i na łyso opitoliła hehe. Ale liczę się ze zdaniem bliskich, a oni z moim.
Miło że mnie ktoś zrozumiał Może za ostrą ripostę skierowałam do ricca166 więc sorry ricca ale Ty też zbyt dosłownie potraktowałaś to że jak to ujęłaś " będzie miał focha" przecież nie jesteśmy dziećmi ale zadowolony to on by nie był.
Dobra mniejsza o to, nie będę robić off topa.
Meadow nie uciekaj nam a o serduszko dbaj ale brak nam będzie Ciebie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:17   #3062
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja też póki co trwam w postanowieniu wracania do nat. kolorku Ost raz co prawda farbowałam może ze 2 miesiące temu... Odrost malusieńki jak na razie, i "miewam" wątpliwości co do słuszności tej decyzji, zwłaszcza gdy widzę, że przy tych brązowych farbowanych wypada tak na maxa "blado" i nijako, podczas gdy przyzwyczajona jestem u siebie do bardzo ciemnych odcieni, ale trzymam się, mając nadzieję że to przez farbowaną, dużo ciemniejszą całą resztę, i kiedy odrosłyby całe naturalne, zupełnie inaczej by to wyglądało Muszę więc wytrwać. I każdego dnia powtarzam sobie że żadne farbowane nie będą tak piękne i zdrowe jak naturalne, i nie farbowane Eh, tylko ile można czekać Obliczyłam, że abym miała naturalne włosy tej długości co mam teraz, bd musiała czekać chyba ze 3 lata!
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:40   #3063
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
A ja tak średnio przepadam za szampanem, bo nie lubię tak mocno gazowych rzeczy Ale oczywiście jak jakaś okazja jest to wypiję Ale jakbym miałam np pić raz w tygodniu (brzmi jak jakieś wyznanie alkoholika ) to bym nie mogła

I przyśniły Ci się piękne włosy?

Ja z tego wrażenia, że zaliczyłam nie mogłam zasnąć, a później przyśnił mi się mój były i obudziłam się cała zdenerwowana
No ja przyznam,ze jestem uzalezniona od napojów gazowanych
Szczególnie cola mi smakuje a mój ulubiony szampan ma 7% wiec nawet jak calego wypije,to nic mi nie jest
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wpadłam się pożegnać

NIE FARBUJĘ ale pewna osoba mnie tu od dawna denerwuje na wątku i nie mam ochoty tego czytać nawet bo mnie nerwica zaraz bierze

także trzymajcie się w postanowieniu, żegnam
Mam nadzieje,ze to nie ja...Mysle,ze moze lepiej by bylo z ta osoba pogadac,jakos rozwiazac problem-tym bardziej,ze sa osoby,które Cie lubia i szkoda im,ze odchodzisz...
Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Moje odrosty dla zmotywowania rozpoczynających.

Zdjęcia nie oddają dokładnie koloru, niestety nie mam dobrego aparatu..lecz widać mniej więcej ich długość. Włoski zaraz po wstaniu, tylko przeczesane ( wieczorem myte, w wilgotnych poszłam spać).
Wklejam jeszcze zdjęcia włosków rozjaśnionych, gdy były w najgorszym stanie jaki miałam kiedykolwiek.

Nie motywuję Was słowem, ale może troszkę zdjęciami
Piekne odrosty Jakie dlugie Zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Eh, skoro Meadow nas zostawia to żeby poprawić sobie (i być może Wam) humor wstawiam aktualne zdjęcie mojego odrostu. Sprzed paru minut dosłownie...
No no dlugi juz ten odrostale bardziej zaskoczyl mnie odcien

A dzis w pracy skomentowano mój odrost-wygladam z nim strasznie ale co zrobic

Edytowane przez trihomonas
Czas edycji: 2011-02-02 o 23:41
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:32   #3064
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No ja przyznam,ze jestem uzalezniona od napojów gazowanych
Szczególnie cola mi smakuje a mój ulubiony szampan ma 7% wiec nawet jak calego wypije,to nic mi nie jest
Mam nadzieje,ze to nie ja...Mysle,ze moze lepiej by bylo z ta osoba pogadac,jakos rozwiazac problem-tym bardziej,ze sa osoby,które Cie lubia i szkoda im,ze odchodzisz...

Piekne odrosty Jakie dlugie Zazdraszczam

No no dlugi juz ten odrostale bardziej zaskoczyl mnie odcien

A dzis w pracy skomentowano mój odrost-wygladam z nim strasznie ale co zrobic
olej to co mowia inni, ja tez sie nasluchalam jakie to ja mam odrosty, ze jak to brzydko wyglada i stracilam ponad 5 miesiecy zapuszczania, bo uległam.. ;/ w zalaczniku to co stracilam i zaczynam prawie od zera a teraz jakie bym miala, bo foty sa sprzed 2,5 miesiaca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie4676.jpg (72,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjcie3993.jpg (60,3 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-02-03 o 08:42
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:55   #3065
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
olej to co mowia inni, ja tez sie nasluchalam jakie to ja mam odrosty, ze jak to brzydko wyglada i stracilam ponad 5 miesiecy zapuszczania, bo uległam.. ;/ w zalaczniku to co stracilam i zaczynam prawie od zera a teraz jakie bym miala, bo foty sa sprzed 2,5 miesiaca
Woowpiekne odrosty,piekne No szkoda,ze uleglas ale tym razem sie trzymaj i nikogo nie sluchaj a jak bedziesz miala chwile slabosci to szybko tu przychodzJa pamietam,jak w zeszlym roku-byl to marzec/kwiecien,kiedy kolezanka spytala mnie,kiedy w koncu zafarbuje te odrosty,bo wygladam na zaniedbana Wzielam to do siebie i zafarbowalam...Caly czas se powtarzam,ze tym razem wytrzymam w postanowieniu i tak juz jest od 5 mies.
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:55   #3066
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

AAAAAA dziewczyny wrócilam wlasnie od fryzjera ! Nigdy nie mialam tak krótkich wloskow ale czuje sie w nich doskonale !!! Farbowancow moze zostalo z 5 cm na koncowkach ;P Mam plan chyba chodzic teraz co miesiac do fryzjera i je scinac )))) Ale jestem happy !!! Az pierwszy raz od roku mam rozpuszczone wlosy ))))))))))))))) i jak tu sie uczyc na egzaminy ;P
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:16   #3067
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax przepiękne masz włoski widać efekty
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 10:27   #3068
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
xyolax przepiękne masz włoski widać efekty
Dziękuję!
Sama nie widziałam zbytnich efektów dopóki nie porównałam sobie zdjęć

Z Wami i z Wizażem uda mi się dojść do celu!

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
AAAAAA dziewczyny wrócilam wlasnie od fryzjera ! Nigdy nie mialam tak krótkich wloskow ale czuje sie w nich doskonale !!! Farbowancow moze zostalo z 5 cm na koncowkach ;P Mam plan chyba chodzic teraz co miesiac do fryzjera i je scinac )))) Ale jestem happy !!! Az pierwszy raz od roku mam rozpuszczone wlosy ))))))))))))))) i jak tu sie uczyc na egzaminy ;P
Pokaaaż zdjęcie!

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
olej to co mowia inni, ja tez sie nasluchalam jakie to ja mam odrosty, ze jak to brzydko wyglada i stracilam ponad 5 miesiecy zapuszczania, bo uległam.. ;/ w zalaczniku to co stracilam i zaczynam prawie od zera a teraz jakie bym miala, bo foty sa sprzed 2,5 miesiaca
No szkoda, że uległaś, bo miałaś już naprawdę długo odrost
Tym razem się nie daj!



Ale miałam dzisiaj sen Nie wiem jakim cudem, ale pofarbowałam całe włosy, razem z odrostami Przez resztę snu byłam załamana, aż się obudziłam taka smutna! Dobrze, że to tylko sen, odetchnęłam z ulgą
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:43   #3069
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
AAAAAA dziewczyny wrócilam wlasnie od fryzjera ! Nigdy nie mialam tak krótkich wloskow ale czuje sie w nich doskonale !!! Farbowancow moze zostalo z 5 cm na koncowkach ;P Mam plan chyba chodzic teraz co miesiac do fryzjera i je scinac )))) Ale jestem happy !!! Az pierwszy raz od roku mam rozpuszczone wlosy ))))))))))))))) i jak tu sie uczyc na egzaminy ;P
Oo to fajnie Najwazniejsze,ze dobrze sie czujesz z nowa fryzurka
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

Ale miałam dzisiaj sen Nie wiem jakim cudem, ale pofarbowałam całe włosy, razem z odrostami Przez resztę snu byłam załamana, aż się obudziłam taka smutna! Dobrze, że to tylko sen, odetchnęłam z ulgą
Haha wyobraz sobie,ze ja mialam identyczny sen pare dni temu Chyba za bardzo myslimy o naszych naturelkach
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:48   #3070
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Sama nie widziałam zbytnich efektów dopóki nie porównałam sobie zdjęć

Z Wami i z Wizażem uda mi się dojść do celu!



Pokaaaż zdjęcie!


No szkoda, że uległaś, bo miałaś już naprawdę długo odrost
Tym razem się nie daj!



Ale miałam dzisiaj sen Nie wiem jakim cudem, ale pofarbowałam całe włosy, razem z odrostami Przez resztę snu byłam załamana, aż się obudziłam taka smutna! Dobrze, że to tylko sen, odetchnęłam z ulgą

To tylko sen naszczescie ja mam za to zwidy, nie wiem czy mi sie wydaje czy widze jakieś siwe włoski pojedyncze...a moze to ten szampon z rumiankiem i miodem je tak rozjasnia...
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:56   #3071
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Oo to fajnie Najwazniejsze,ze dobrze sie czujesz z nowa fryzurka

Haha wyobraz sobie,ze ja mialam identyczny sen pare dni temu Chyba za bardzo myslimy o naszych naturelkach
Haha, no chyba!
Ale naprawdę aż odetchnęłam z ulgą jak zobaczyłam w lustrze, że to tylko sen!

Ale chociaż wiem jak bym się czuła jakbym teraz pofarbowała włosy! I teraz nawet nie myślę, żeby pofarbować włosy

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
To tylko sen naszczescie ja mam za to zwidy, nie wiem czy mi sie wydaje czy widze jakieś siwe włoski pojedyncze...a moze to ten szampon z rumiankiem i miodem je tak rozjasnia...
Na szczęście
Możliwe, że i szampon rozjaśnia te włoski bardziej podatne

Choć ostatnio sama znalazłam [chyba] siwego włosa u mnie! Z racji tego, że naturalki ciemne to zwróciłam uwagę jak coś jasnego mi tam świeciło, ale go obcięłam Chyba za dużo stresów w swoim życiu przeszłam
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 11:05   #3072
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Haha, no chyba!
Ale naprawdę aż odetchnęłam z ulgą jak zobaczyłam w lustrze, że to tylko sen!

Ale chociaż wiem jak bym się czuła jakbym teraz pofarbowała włosy! I teraz nawet nie myślę, żeby pofarbować włosy


Na szczęście
Możliwe, że i szampon rozjaśnia te włoski bardziej podatne

Choć ostatnio sama znalazłam [chyba] siwego włosa u mnie! Z racji tego, że naturalki ciemne to zwróciłam uwagę jak coś jasnego mi tam świeciło, ale go obcięłam Chyba za dużo stresów w swoim życiu przeszłam
Może za szybkie tempo życia

Kochane podobno w sobote ma byc (przynajmniej u mnie na południu) 10 stopni i mróz ma nie wrócić już. Teraz jak słonko świeci to dawajcie główki do słonca zeby włoski rosły szybciej
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:22   #3073
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Może za szybkie tempo życia

Kochane podobno w sobote ma byc (przynajmniej u mnie na południu) 10 stopni i mróz ma nie wrócić już. Teraz jak słonko świeci to dawajcie główki do słonca zeby włoski rosły szybciej
Mooże

U mnie, w centralnej Polsce, w sobotę ma być 6 stopni Ale to i tak ciepło Nienawidzę zimy! I obyy mróz nie wrócił
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:36   #3074
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Oby, oby, bo mam już dosyć tej ponurej zimy
Dawno nie wrzucałam zdjęć, ale to może dlatego, że juz nie bardzo widać odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3349.jpg (76,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3351.jpg (77,8 KB, 48 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:44   #3075
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
czyli Ty zaakceptujeszz wszystko, co zrobi twój TŻ z włosami ?

Oczywiście.Ja lubię go ogolonego wręcz łysego,a mimo to nie lata do fryzjera co 2 tygodnie,żeby tylko mnie zadowolić..
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi. Przecież gdybym się uparła to bym się i na łyso opitoliła hehe. Ale liczę się ze zdaniem bliskich, a oni z moim.
Miło że mnie ktoś zrozumiał Może za ostrą ripostę skierowałam do ricca166 więc sorry ricca ale Ty też zbyt dosłownie potraktowałaś to że jak to ujęłaś " będzie miał focha" przecież nie jesteśmy dziećmi ale zadowolony to on by nie był.
Dobra mniejsza o to, nie będę robić off topa.
Meadow nie uciekaj nam a o serduszko dbaj ale brak nam będzie Ciebie.
Wiem,że potraktowałam to zbyt dosłownie,ale pisanie w tym wątku co Twój TŻ myśli mi podlatuje pod taką nieumięjętność podejmowania samodzielnych decyzji , i to nie było złośliwe,tylko,żebyś po prostu przede wszystkim patrzyła na to ,czego Ty chcesz.

Natomiast przeszukiwanie założonych przeze mnie wątków sprzed kilku lat ,żeby znaleźć na mnie tzw. haka w tym wątku to jakaś chyba paranoja?Ja dalej nie wiem co ma to,że 5 lat temu zauroczyłam się nieszczęśliwie,do tego że teraz w wieku 21 lat zapuszczam sobie naturalne włosy?Co Ty miałaś właściwie na celu pisanie tego,bom bardzo ciekawa?

Dodaję fotki.
Przepraszam za bardzo słabą jakość,ale nie mam aparatu,więc pozostają fotki robione telefonem.Od czerwca nie farbuję czyli jakieś 7-8 miesięcy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0009.jpg (21,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0011.jpg (31,0 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2011-02-03 o 11:57
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:57   #3076
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Oby, oby, bo mam już dosyć tej ponurej zimy
Dawno nie wrzucałam zdjęć, ale to może dlatego, że juz nie bardzo widać odrosty
Ładne włoski i jakie błyszczące!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:19   #3077
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Woowpiekne odrosty,piekne No szkoda,ze uleglas ale tym razem sie trzymaj i nikogo nie sluchaj a jak bedziesz miala chwile slabosci to szybko tu przychodzJa pamietam,jak w zeszlym roku-byl to marzec/kwiecien,kiedy kolezanka spytala mnie,kiedy w koncu zafarbuje te odrosty,bo wygladam na zaniedbana Wzielam to do siebie i zafarbowalam...Caly czas se powtarzam,ze tym razem wytrzymam w postanowieniu i tak juz jest od 5 mies.
no mi kolezanka teraz wlasnie napisala komentarz na facebooku '' blond blond blond'' ... wiem,ze jest mi dobrze w tym kolorze,ale to co robi z wlosami to tragedia, chce zeby wszystkie mi ladnie odrosly i byly grube, a nie pokruszone i żebym mogła polozyc sie spac z mokra glowa i wstac z ladnymi wlosami.. nie musiec prostowac teraz to sianko...wszystko jest do spelnienia , wystarczy silna wola...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Oby, oby, bo mam już dosyć tej ponurej zimy
Dawno nie wrzucałam zdjęć, ale to może dlatego, że juz nie bardzo widać odrosty

ładne włoski

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Oczywiście.Ja lubię go ogolonego wręcz łysego,a mimo to nie lata do fryzjera co 2 tygodnie,żeby tylko mnie zadowolić..
[SIZE=2]

Wiem,że potraktowałam to zbyt dosłownie,ale pisanie w tym wątku co Twój TŻ myśli mi podlatuje pod taką nieumięjętność podejmowania samodzielnych decyzji , i to nie było złośliwe,tylko,żebyś po prostu przede wszystkim patrzyła na to ,czego Ty chcesz.

Natomiast przeszukiwanie założonych przeze mnie wątków sprzed kilku lat ,żeby znaleźć na mnie tzw. haka w tym wątku to jakaś chyba paranoja?Ja dalej nie wiem co ma to,że 5 lat temu zauroczyłam się nieszczęśliwie,do tego że teraz w wieku 21 lat zapuszczam sobie naturalne włosy?Co Ty miałaś właściwie na celu pisanie tego,bom bardzo ciekawa?

Dodaję fotki.
Przepraszam za bardzo słabą jakość,ale nie mam aparatu,więc pozostają fotki robione telefonem.Od czerwca nie farbuję czyli jakieś 7-8 miesięcy.

ładny odrościk

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Sama nie widziałam zbytnich efektów dopóki nie porównałam sobie zdjęć

Z Wami i z Wizażem uda mi się dojść do celu!



Pokaaaż zdjęcie!


No szkoda, że uległaś, bo miałaś już naprawdę długo odrost
Tym razem się nie daj!



Ale miałam dzisiaj sen Nie wiem jakim cudem, ale pofarbowałam całe włosy, razem z odrostami Przez resztę snu byłam załamana, aż się obudziłam taka smutna! Dobrze, że to tylko sen, odetchnęłam z ulgą


tym razem sie uda zadnych szamponetek , niczegoprawidziwe zapuszczanie, a nie jakieś na skróty
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:37   #3078
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie mam czym zrobić zdjęcia moim No ale może cos wykąbinuje. Na razie siedze z mieszanką wybuchowa na wlosach olej z kokosa + olej z pestek z winogron + troszke rycyny + troszke nafty kosmetycznej Az sie boje jak pomysle jak to bede zmywala:P Mama mowi ze jestem nienormalna i nie rozumie po co olejuje sie ;P Ona ma takie sianko na glowie od rozjasniania i namawiam ją do moich mieszanek a ona sie boi
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:05   #3079
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Wiem,że potraktowałam to zbyt dosłownie,ale pisanie w tym wątku co Twój TŻ myśli mi podlatuje pod taką nieumięjętność podejmowania samodzielnych decyzji , i to nie było złośliwe,tylko,żebyś po prostu przede wszystkim patrzyła na to ,czego Ty chcesz.

Natomiast przeszukiwanie założonych przeze mnie wątków sprzed kilku lat ,żeby znaleźć na mnie tzw. haka w tym wątku to jakaś chyba paranoja?Ja dalej nie wiem co ma to,że 5 lat temu zauroczyłam się nieszczęśliwie,do tego że teraz w wieku 21 lat zapuszczam sobie naturalne włosy?Co Ty miałaś właściwie na celu pisanie tego,bom bardzo ciekawa?
Co do pierwszego akapitu : Okey, rozumiem.
Co do drugiego : Niczego nie przeszukiwałam, czytałam kiedyś i tyle.
No do tego wątku nie ma nic, ale przecież nie rozmawiamy tu tylko o włosach, było to odniesienie do tego że sama powinnaś wiedzieć jak to jest być pod wpływem kogoś na kim Ci zależy a czy ma się 20 czy 60 to nie ma różnicy jeśli się kogoś kocha, poza tym to też podejście i kwestia charakteru to że się liczę z czyimś zdaniem a nie wieku
Pisałaś jeszcze (ale nie było to kierowane do mnie) że np. lubisz jak Twój facet jest ogolony na łyso ale podkreśliłaś że nie lata on co 2 tyg do fryzjera - Ale po co tak popadać w skrajność? Przecież my też nie jesteśmy tak skrajnie od kogoś uzależnione. Pisałam, jak bym się uparła to wołami mnie nie ruszysz i bym obcięła się nawet na łyso ;p
I nie miej do mnie urazu, bo ja też nie jestem nastawiona na jakąś kłótnię chociaż za pierwszym razem może za ostro odpisałam ale wiele dziewczyn pisze tu na temat swoich TŻ bo to normalne a Ty przyczepiłaś się tylko do mnie

ps. ładny już i duży masz odrost!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-02-03 o 15:11
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 15:44   #3080
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewuszki koniec kłótni mi tutaj ! Czy tej wymiany zdań... Wspierajmy się i nie kłóćmy bo dązymy do tego samego

PS ale ten kokos smierdzi
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:56   #3081
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Dziewuszki koniec kłótni mi tutaj ! Czy tej wymiany zdań... Wspierajmy się i nie kłóćmy bo dązymy do tego samego

PS ale ten kokos smierdzi
Nooooooo! Strasznie mnie drażni ten zapach!

Wczoraj na noc zrobiłam pierwsze podejście do efavitu, włosy są fajne, miękkie, wygładzone Ale po myciu dałam go ociupinkę na końce i co? Tłuste są... Dobrze, że dzisiaj nigdzie nie wychodzę, a jutro zdążę umyć głowę
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:02   #3082
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

zgadzam się z tym, że kokos śmierdzi, z tym, że mi śmierdzi dopiero po całonocnym trzymaniu go na głowie pod folią, aż mi się zbiera.. teraz już chyba będę go nakładać tylko na kilka godzin w ciągu dnia po zajęciach (mam nadzieję, że wtedy już nie będzie tak śmierdział)

mały offtop - dziewczyny oblałam jeden egzamin - prawo załamałam się bo byłam pewna, że go zaliczę
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:15   #3083
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym, że kokos śmierdzi, z tym, że mi śmierdzi dopiero po całonocnym trzymaniu go na głowie pod folią, aż mi się zbiera.. teraz już chyba będę go nakładać tylko na kilka godzin w ciągu dnia po zajęciach (mam nadzieję, że wtedy już nie będzie tak śmierdział)

mały offtop - dziewczyny oblałam jeden egzamin - prawo załamałam się bo byłam pewna, że go zaliczę
Ja nie trzymam pod folią a i tak mi śmierdzi już przy samym nakładaniu
Mi tak samo się zbiera po samym nakładaniu go na włosy

A tym egzaminem nie martw się, ja jak jestem pewna, że coś zaliczę to też nie zaliczam xD Ale wiesz 'nie ma spiny, są drugie terminy'
A tak swoją drogą, ja mam jutro egzamin z prawa
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:26   #3084
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja nie trzymam pod folią a i tak mi śmierdzi już przy samym nakładaniu
Mi tak samo się zbiera po samym nakładaniu go na włosy

A tym egzaminem nie martw się, ja jak jestem pewna, że coś zaliczę to też nie zaliczam xD Ale wiesz 'nie ma spiny, są drugie terminy'
A tak swoją drogą, ja mam jutro egzamin z prawa
no mi na szczęście przy samym nakładaniu nie śmierdzi, w przeciwnym razie już bym go chyba nie dała rady stosować ;P
u mnie też chyba się sprawdza ta reguła, byłam pewna, że nie zaliczę mat a tu proszę - o dziwo zaliczona ale to prawo mnie przeraża, myslałam, że z tym tygodniem koniec z egzaminami a tu jednak jeszcze poprawka ;/ na dodatek z prawa
to ja Ci życzę jutro powodzenia!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:30   #3085
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
no mi na szczęście przy samym nakładaniu nie śmierdzi, w przeciwnym razie już bym go chyba nie dała rady stosować ;P
u mnie też chyba się sprawdza ta reguła, byłam pewna, że nie zaliczę mat a tu proszę - o dziwo zaliczona ale to prawo mnie przeraża, myslałam, że z tym tygodniem koniec z egzaminami a tu jednak jeszcze poprawka ;/ na dodatek z prawa
to ja Ci życzę jutro powodzenia!
Nie dziękuję

A co studiujesz jeśli można wiedzieć ?

Przede mną jeszcze 3 egzaminy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:37   #3086
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Nie dziękuję

A co studiujesz jeśli można wiedzieć ?

Przede mną jeszcze 3 egzaminy
ja dzisiaj miałam na szczęście ostatni, jeszcze czekam tylko na wyniki z jednego egz, a reszta prócz tego chole*nego prawa do przodu
a studiuje zarządzanie, ale to chyba nie jest moje powołanie ;p
a Ty jakie studia?
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 17:53   #3087
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj miałam na szczęście ostatni, jeszcze czekam tylko na wyniki z jednego egz, a reszta prócz tego chole*nego prawa do przodu
a studiuje zarządzanie, ale to chyba nie jest moje powołanie ;p
a Ty jakie studia?
Ja też póki co wszystko do przodu
Będzie dobrze, z tym prawem dasz radę na poprawie!

Ja ekonomię, ale to również zdecydowanie nie jest moje powołanie i się tylko męczę na tym kierunku
No ale już dociągnę to do końca, bo szkoda by mi było teraz zrezygnować, tyle czasu zmarnowanego bym miała
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:32   #3088
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Czy mozna sie tu jeszcze przylaczyc? Ja rowniez chce wrocic do swojego koloru...poki co mam odrost dopiero 2 cm
A propos tez jestem w szkole ekonomicznej, ale to jeszcze nie studia
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:48   #3089
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Czy mozna sie tu jeszcze przylaczyc? Ja rowniez chce wrocic do swojego koloru...poki co mam odrost dopiero 2 cm
A propos tez jestem w szkole ekonomicznej, ale to jeszcze nie studia
Jasne, że można Witamy
I podoba Ci się w tej szkole? Ja to myślę, żeby iść na drugi kierunek, choć żałuję, że w tym roku nie poszłam, bo od przyszłego ma być już płatny..
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:54   #3090
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witajcie Dziewczyny Ja też chciałabym się do Was przyłączyć. Postanowiłam powrócić do swoich naturalnych włosków. Jak na razie odrost mam niewielki, nawet niezauważalny. Pomalowałam jakieś 2 tygodnie temu na kolor zbliżony do mojego naturalnego, farbą zmywalną bez amoniaku, więc może ten odrost nie będzie się tak rzucał w oczy
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.