Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 12:43   #631
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

W ferio limitki brak
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 12:45   #632
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku

I dobrze zrobiłaś, bo rozświetlaczy w GŁ już nie było w sobotę przed 12:00...

Ja sobie tym razem odpuszczam Crystalliced, nie mam w tej chwili zdrowia i czasu aby jeździć w poszukiwaniach

Z LotS na szczęśćie nic mnie nie rusza.
Róż kolorystycznie przypomina mi Candid Coral z Elf'a, który mam
byłam dziś w GŁ i 'dorwałam' ostatni rozświetlacz

nie było też już złotych brokatów i jednego koloru lakieru
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 12:45   #633
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Radom - w obu Naturach jest jeszcze w czym wybierać
(ale tam to chyba tylko ja kupuję jak przyjeżdżam )
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:01   #634
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
byłam dziś w GŁ i 'dorwałam' ostatni rozświetlacz

nie było też już złotych brokatów i jednego koloru lakieru
Wychodzi na to, że w sobotę wystawiły jeden komplet limitki a dziś drugi lub po prostu dołożyły rozświetlacze...
Zapłaciłaś za niego tyle ile jest uwzględnione na standzie?

Pokazałam TŻowi zdjęcie rozświetlacza, że chcę a on na to, że badziew straszny i mam nie kupować
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:12   #635
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

aaa, co tu sie dzieje czlowiek swietowac poszedl, a tu rozswietlacz we wro!!! wlasnie dzwonilam do marino i mila pani powiedziala, ze limitki niet. jutro dostawa, a ja bylam piata dzwoniaca tego dnia, mysle, ze za troche pani bedzie z krzykiem odmawiala odbierania telefonu nic to, ide do jasminu, wyczaje czy tam w ogole jest essence
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:12   #636
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że w sobotę wystawiły jeden komplet limitki a dziś drugi lub po prostu dołożyły rozświetlacze...
Zapłaciłaś za niego tyle ile jest uwzględnione na standzie?

Pokazałam TŻowi zdjęcie rozświetlacza, że chcę a on na to, że badziew straszny i mam nie kupować
pewnie tak było. kosztował 8,69, lakiery też były tańsze
oczywiście mój rozświetlacz był przez kogoś macany i wypróbowany

na plantowej jeszcze chyba nie dostali tej limitki, więc w razie dużego parcia można się tam kierować.

w ogóle do czego mnie ten wątek doprowadził. jeszcze miesiąc temu nie wiedziałam, gdzie są pozostałe natury w łodzi, teraz byłabym w stanie pojechać na drugi koniec miasta, żeby kupić jakiś 'hit' wątkowy
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:17   #637
Alik1977
Zadomowienie
 
Avatar Alik1977
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Crystalliced w Kutnie w DN. Kupiłam ostatni rozświetlacz. Lakiery są w komplecie, błyszczyki też, topper do rzęs też, został jeden złoty brokat.
Alik1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:18   #638
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
trzeba się cieszyć z rzeczy małych, mnie dzisiejsze zakupy pocieszyły - mam jęczmień na oku i wyglądam jak cyklop - mina ekspedientki w N. mówiła "jesteś tak brzydka że Ci te kosmetyki nie pomogą" aleeee i tak wzięłam


Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać...

Śmieję się z Twojego opisu, a nie z jęczmienia, bo jęczmień wcale śmieszny nie jest Podobno pomaga przykładanie czegoś ze złota (brzmi jak jakiś zabobon, ale mi to już parę razy pomogło )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:24   #639
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny jak tam Katowice?
Była/dzwoniła któraś? Mam nadzieję, że limitkę wystawią gdzieś w piątek.
U mnie pewnie będzie nowa limitka jak już ustawią normalne ceny . Liczyłam, że kupię sobie jakieś fajne, nieplanowane rzeczy, a tu
No veto normalnie, zgłaszam sprzeciw.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:29   #640
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Szkoda,że ta duża i zła sprawa przysłania wszystko inne i trudno jest się cieszyć jeśli nie ma się do tego powodów ale już nie smęcę.
A Pani Naturzanka była aż tak piękna i urokliwa,że mogła patrzeć na Ciebie w aż tak nieprzyjazny sposób? Ludzie mnie nigdy nie przestaną zadziwiać...
no właśnie nie była - moim zdaniem nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane. niestety ona wyglądała na zaniedbaną co trochę mnie dziwi - jeśli pracuje się w sklepie z kosmetykami to wypadałoby jakoś ten sklep reprezentować - nie to że generalizuję, czysty marketing.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość


Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać...

Śmieję się z Twojego opisu, a nie z jęczmienia, bo jęczmień wcale śmieszny nie jest Podobno pomaga przykładanie czegoś ze złota (brzmi jak jakiś zabobon, ale mi to już parę razy pomogło )
śmiej się, zdrowsza będziesz ja się wcale nie gniewam. a co do jęczmienia to siedzę z jajkiem gotowanym przy oku - też pomaga. podobno trzeba wygrzewać.


a tak jeszcze nawiasem mówiąc, jeden z kupionych rozświetlaczy i jeden błyszczyk były macane i już ten macany rozświetlacz będę używać, bo się najszybciej przeterminuje.
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com

Edytowane przez zlotqo
Czas edycji: 2012-01-02 o 13:32
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:31   #641
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam Katowice?
Była/dzwoniła któraś? Mam nadzieję, że limitkę wystawią gdzieś w piątek.
U mnie pewnie będzie nowa limitka jak już ustawią normalne ceny . Liczyłam, że kupię sobie jakieś fajne, nieplanowane rzeczy, a tu
No veto normalnie, zgłaszam sprzeciw.
W Kato nic a nic. W Ślązaku smętne resztki VL, na Staromiejskiej też VL, nawet sporo, jakby dołożyli.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:32   #642
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
no właśnie nie była - moim zdaniem nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane. niestety ona wyglądała na zaniedbaną co trochę mnie dziwi - jeśli pracuje się w sklepie z kosmetykami to wypadałoby jakoś ten sklep reprezentować - nie to że generalizuję, czysty marketing.
Ja widuję wieeele zaniedbanych lub aż do przesady zadbanych (czytaj:wyglądających jakby szły na bal sylwestrowy)kobiet pracujących w drogeriach lub perfumeriach i przeraża mnie to coraz bardziej Jest taka jedna Pani Naturzanka w mojej Drogerii Natura,która ma albo tak beznadziejny tusz do rzęs albo nie umie ich malować i ma 3 rzęsy Nie żartuję-ostatnio rozmawiałam z nią z bliska i policzyłam-ma 3 rzęsy.Wygląda to fatalnie i dziwię się,że ona tego nie widzi
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:32   #643
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Rumianek jest dobry na jeczmień ponoć, jak złotą obrączkę przyłozysz i potrzesz to też niby przechodzi ( właśnie wczoraj o tym przy śniadaniu rozmawialiśmy z moimi skacowanymi goścmi )

z lotniczej limitki najlepszy rozswietlacz ale zapewne go nie wyczaję i nie kupię
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:35   #644
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
z lotniczej limitki najlepszy rozswietlacz ale zapewne go nie wyczaję i nie kupię
Jest w lotniczej jakiś rozświetlacz?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:38   #645
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja widuję wieeele zaniedbanych lub aż do przesady zadbanych (czytaj:wyglądających jakby szły na bal sylwestrowy)kobiet pracujących w drogeriach lub perfumeriach i przeraża mnie to coraz bardziej Jest taka jedna Pani Naturzanka w mojej Drogerii Natura,która ma albo tak beznadziejny tusz do rzęs albo nie umie ich malować i ma 3 rzęsy Nie żartuję-ostatnio rozmawiałam z nią z bliska i policzyłam-ma 3 rzęsy.Wygląda to fatalnie i dziwię się,że ona tego nie widzi
3 rzęsy
ja dzisiaj byłam świadkiem szkolenia nowej pracownicy, i szczerze mówiąc jakbym była kierowniczką drogerii i zobaczyła dziewczę z tłustymi włosami i zżółkniętymi paznokciami to bym jej podziękowała. była niepomalowana wogóle - to jestem w stanie zrozumieć bo przecież nie każdy musi mieć full make-up na codzień no ale umyte włosy i czyste, zadbane paznokcie to podstawa, tym bardziej jak pracuje się między ludźmi...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Rumianek jest dobry na jeczmień ponoć, jak złotą obrączkę przyłozysz i potrzesz to też niby przechodzi ( właśnie wczoraj o tym przy śniadaniu rozmawialiśmy z moimi skacowanymi goścmi )

z lotniczej limitki najlepszy rozswietlacz ale zapewne go nie wyczaję i nie kupię
właśnie zaraz zmywam makijaż i robię sobie okład z rumianku, dzięki za przypomnienie
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:45   #646
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
3 rzęsy
ja dzisiaj byłam świadkiem szkolenia nowej pracownicy, i szczerze mówiąc jakbym była kierowniczką drogerii i zobaczyła dziewczę z tłustymi włosami i zżółkniętymi paznokciami to bym jej podziękowała. była niepomalowana wogóle - to jestem w stanie zrozumieć bo przecież nie każdy musi mieć full make-up na codzień no ale umyte włosy i czyste, zadbane paznokcie to podstawa, tym bardziej jak pracuje się między ludźmi...
No bez kitu-3 rzęsy
Zgadzam się z Tobą co do joty - nie trzeba być zawsze pomalowanym żeby wyglądać ładnie i zadbanie.Może widziałam jedną lub dwie dziewczyny/kobiety pracujące w drogeriach i perfumeriach,o których można powiedzieć,że były zadbane.A reszta? Nie mam pojęcia kto zatrudnia te kobiety Jest jeszcze jedna taka Pani w Douglasie do którego czasami chodzę,która wygląda jakby codziennie szła na bal sylwestrowy - tona podkładu , policzki pomalowane wściekłym różem i to tak , że pół twarzy jest różowa,sztuczne wielgachne rzęsy , brokat na oczach w najróżniejszych kolorach i nałożony prawie pod sam łuk brwiowy , mocne usta(albo fuksja albo mocna czerwień) i na to dający po oczach brokatem błyszczyk No i jeszcze włosy- tapir roku

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2012-01-02 o 13:46
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:47   #647
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jest w lotniczej jakiś rozświetlacz?
tfff pomyliło mi się, chodziło o crystalliced, oglądałam w tym momencie produkty z lotniczej i mi się tu cholera wkleiła

dzięki za 'poprawienie'

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
właśnie zaraz zmywam makijaż i robię sobie okład z rumianku, dzięki za przypomnienie
ależ nie ma sprawy, miło mi, że mogłam pomóc :p
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:54   #648
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
W ferio limitki brak

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

W ferio limitki brak
Oni zawsze są spóźnieni.
W ubiegłym tygodniu mieli resztki VL, a o Circus, Circus nic nie słyszeli...
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:57   #649
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dla zainteresowanych stan limitki w Naurze w Pestce: brak rozświetlaczy, najjaśniejszych cieni i lakieru 03 Iced Age Reloaded (przyznaje sie, po wielu przymiarkach wzięłam go), wszystko inne dostępne.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:01   #650
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja dorwałam dziś rozświetlacz i cień Został jeszcze jeden, niedługo wstawię swatche na bloga I ceny faktycznie niższe
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:09   #651
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No bez kitu-3 rzęsy
Zgadzam się z Tobą co do joty - nie trzeba być zawsze pomalowanym żeby wyglądać ładnie i zadbanie.Może widziałam jedną lub dwie dziewczyny/kobiety pracujące w drogeriach i perfumeriach,o których można powiedzieć,że były zadbane.A reszta? Nie mam pojęcia kto zatrudnia te kobiety Jest jeszcze jedna taka Pani w Douglasie do którego czasami chodzę,która wygląda jakby codziennie szła na bal sylwestrowy - tona podkładu , policzki pomalowane wściekłym różem i to tak , że pół twarzy jest różowa,sztuczne wielgachne rzęsy , brokat na oczach w najróżniejszych kolorach i nałożony prawie pod sam łuk brwiowy , mocne usta(albo fuksja albo mocna czerwień) i na to dający po oczach brokatem błyszczyk No i jeszcze włosy- tapir roku
znam ten typ może kobitka myśli, że skoro pracuje w perfumerii to MUSI pięknie wyglądać? pewnie nie zdaje sobie sprawy, że wygląda jak chodząca antyreklama kosmetyków


dziewczynyyy z racji tego, że nie jestem menda postanowiłam się podzielić i na moim blogu można wziąć udział w zabawie i wygrać rozświetlacz z Crystalliced zapraszam
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:12   #652
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
znam ten typ może kobitka myśli, że skoro pracuje w perfumerii to MUSI pięknie wyglądać? pewnie nie zdaje sobie sprawy, że wygląda jak chodząca antyreklama kosmetyków


dziewczynyyy z racji tego, że nie jestem menda postanowiłam się podzielić i na moim blogu można wziąć udział w zabawie i wygrać rozświetlacz z Crystalliced zapraszam
o mein God! ale nie mam bloga, mam więc najmniejsze szanse, więc lipka Może innym razem
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:13   #653
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
o mein God! ale nie mam bloga, mam więc najmniejsze szanse, więc lipka Może innym razem
ale szanse zawsze są ja już 3 razy wygrałam w takich zabawach
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:15   #654
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Warszawianki, mam dobrą i złą wiadomość...
W Naturze na Kabatach jest już limitka!
Niestety już nie ma rozświetlaczy...

Iiiii najprawdopodobniej nie będzie dokładek...
Hmm, to w sumie dwie złe wiadomości...

Ale jest jeszcze natura w centrum ta mała, może tam Wam się uda... A jak wyczerpiecie możliwości piszcie do mnie to może uda mi się Wam kupić ten rozświetlacz w moim rodzinnym mieście
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:23   #655
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

no i jakby co to u mnie został jeden, nie wiem czy będą dokładać, tylko wiadomo dochodzą koszty wysyłki
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:24   #656
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Udało mi się dostać drugi rozświetlacz.
Więc też zrobię konkurs, u mnie szanse każdy ma takie same, niezależnie od posiadania bloga.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:26   #657
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31361951]no i jakby co to u mnie został jeden, nie wiem czy będą dokładać, tylko wiadomo dochodzą koszty wysyłki[/QUOTE]

A gdyby udało Ci się go dorwać to mogłabym prosić o zakup?
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:28   #658
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
A gdyby udało Ci się go dorwać to mogłabym prosić o zakup?
pójdę jutro znów do drogerii i jak będzie to kupię Dam Ci wtedy znać albo na wątku albo na pw

Swoją drogą widziałam, że pojawiło się u mnie las vegas z catrice i w innej drogerii widziałam jeszcze tą marynarską limitkę essence.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:36   #659
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

nienawidze ludzi, rozswietlacz juz na all...
a jasmin ma inwentaryzacje...
ejjj sluchajcie ja naprawde jestem jakas niedorozwinieta, pracuje w marketingu, ale nie rozumiem totalnie polityki essence. jest tu ktos zorientowany dlaczego na litosc boska nie mozna dopasc ich najlepszych produktow???
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:39   #660
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Wlasnie przytargalam do domu Crystalliced
Kupilam rozswietlacz, blyszczyk nr 01, oba glittery i dodatkowo MA.
Zdjecia i mini recenzja blyszczyka na moim blogu KLIK!

__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.