Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 20:15   #31
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
On ma rozstep przez pol brzucha a ja nic nie mowie.
hehe dobre
ja nigdy nie zaomne tekstu: "masz takie małe cycki, czy mi się wydaje?" ^^
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:15   #32
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Właśnie dobre pytanie zadałaś Mi lecą garściami i zawsze słyszę, że jak zetnę chociaż o połowę to przestaną. Przez 18lat nosiłam włosy nie dłuższe niż do ramion i co ... leciały równie mocno. Nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły.
Mi teraz zaczęły aż tak mocno lecieć. Miałam parę miesięcy temu już prawie do pasa, a tak nie leciały. Chyba przestanę odżywek używać, po nich jeszcze bardziej lecą włosy.

Tak poza wypadaniem, to umyłam dzisiaj włosy jakimś tanim szamponem do włosów farbowanych i woda poleciała brudna .
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:33   #33
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Mi teraz zaczęły aż tak mocno lecieć. Miałam parę miesięcy temu już prawie do pasa, a tak nie leciały. Chyba przestanę odżywek używać, po nich jeszcze bardziej lecą włosy.

Tak poza wypadaniem, to umyłam dzisiaj włosy jakimś tanim szamponem do włosów farbowanych i woda poleciała brudna .
Wiesz co z tymi kosmetykami do farbowancow cos jest bo niby zatrzymuja kolor i nadaja blask ale ... jednak kolor wyplukuja, bo jak wytłumaczyć, że trzymajać maske do farbowańców przez trzy godziny na włosach przy splukaniu poleciała brudna woda?? Włosów nie malowałam od stycznia, wieć ... co takie mam włosy brudne

Odnośnie wypadania to mi się troche polepszyło po Capivicie Total Action (ale to dopiero dwa tyg lykam) jednak bardziej zauwazylam dzialanie na skore, nie luszczy sie i nie leci płatami

lecę jutro po sukienkę ale już wiem, że bedę musiała zwężać rozmiar 34

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
hehe dobre
ja nigdy nie zaomne tekstu: "masz takie małe cycki, czy mi się wydaje?" ^^
O taaaak xD nie pasuje to nie dotykaj czasami mam wrażenie że mężczyźni (nie wszyscy) myślą główką a nie głową
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:36   #34
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Wiesz co z tymi kosmetykami do farbowancow cos jest bo niby zatrzymuja kolor i nadaja blask ale ... jednak kolor wyplukuja, bo jak wytłumaczyć, że trzymajać maske do farbowańców przez trzy godziny na włosach przy splukaniu poleciała brudna woda?? Włosów nie malowałam od stycznia, wieć ... co takie mam włosy brudne

Odnośnie wypadania to mi się troche polepszyło po Capivicie Total Action (ale to dopiero dwa tyg lykam) jednak bardziej zauwazylam dzialanie na skore, nie luszczy sie i nie leci płatami

lecę jutro po sukienkę ale już wiem, że bedę musiała zwężać rozmiar 34
Mi po tabletkach rosną najpierw "wąsy", a przynajmniej takie mam wrażenie . A no i jeszcze po tym szamponie wypadło mi mało (oczywiście jak na mnie) włosów. Po Schaumie wypadło więcej i po odżywkach to już w ogóle, a nałożyłam dzisiaj tylko balsam z olejkiem łopianowym. Zdecydowałam, że nie obcinam, zobaczę jak będzie bez odżywek.

Oj, ale też bym chciała być taka chuda, a przynajmniej niższa.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...


Edytowane przez czarnaroza
Czas edycji: 2012-06-22 o 20:40
czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:42   #35
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Mi po tabletkach rosną najpierw "wąsy", a przynajmniej takie mam wrażenie . A no i jeszcze po tym szamponie wypadło mi mało (oczywiście jak na mnie) włosów. Po Schaumie wypadło więcej i po odżywkach to już w ogóle, a nałożyłam dzisiaj tylko balsam z olejkiem łopianowym. Zdecydowałam, że nie obcinam, zobaczę jak będzie bez odżywek.
Narazie nie obcinaj bo ja nie sadze zeby od dlugosci zalezalo wypadanie Moze dziewczyny cos sensownego napisza Schauma kokosowa jest fajna i ta pomaranczowa z granatem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rmalnych.html:) heh no jak Ci sluzy nie nakladanie odzywki to rob tak

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość

Oj, ale też bym chciała być taka chuda, a przynajmniej niższa.
Uwierz ze 46kg przy 167cm to same chamskie komentarze, pytania o anoreksje a nawet jedna inteligentna kolezanka mnie zapytala czy ja mam okres Ja sie dobrze czuje z tym ile waze (czasem mnie naleci zeby przytyc i zobaczyc jak to jest wazyc powyzej 50), podobam sie sobie ale te komentarze czasem bola
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:43   #36
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ja sie ogolnie nie przejmuje waga czasem mam chec wazyc wiecej zeby zobaczyc jak to jest no ale takie komentarze ... Zabolalo, nie powiem ze nie jemu to by chyba pasowalo jak by mi sie tluszcz z majtek wylewal, cycki wisialy po kolana to wtedy bylby szczesliwy... Jak mi spadlo dwa cm z biustu to jakims cudem zauwazyl i mi dowalil ze sa mniejsze, wrocilam do domu i od razu za cm. No bez przesady. On ma rozstep przez pol brzucha a ja nic nie mowie.
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
oj rozumiem cie, też chudzielec ze mnie i czasem zdazało sie słyszeć różne komentarze, ale jestem jaka jestem i staram się cieszyć, że przynajmniej nie mam problemów z nadwagą chociaż czasem się można załamać jak się w jakimś sklepie przymierza marynarke rozmiar XS a ona w pasie za luźna (ale ubrania to inna rzecz - rozmiarówki w różnych firmach sa tak różne, że czesem nie wiem jaki rozmiar brać do przymierzalni )
ja też staram się nie przejmować, ale jak słyszę takie komentarze to przykro mi jest... niby nie ładnie jest mówić, że ktoś jest otyły, ale już na chudych to widocznie można wjeżdżać, ostatnio bardzo często słyszę takie komentarze, mimo że nie prosto we mnie wymierzone, ale mówią to osoby przy mnie...a cóż ja wiem, że jestem za chuda i nic z tym nie mogę zrobić, więc staram się to olewać, ale wkurza mnie takie podejście, że jak ktoś jest tęższy to trzeba go żałować, a jak jest ktoś chudy to na pewno jest anorektykiem i nic nie je więc to można obgadywać i śmiać się z tego ja się tam z otyłych nie śmieję, bo wiadomo zdarzają się i tacy, nawet częściej, ale uważam, że o ile to nie jest powód do szyderstw to tak samo nie powinno się wyśmiewać z tych chudszych osób

a no i komentarze typu, ale ty masz fajnie taka chuda jesteś według mnie też nie są fajne, bo wcale nie jest fajnie jak nie można przytyć, a wszyscy Ci mówią, że wyglądasz jak szkielet.. każdy jest jaki jest i najlepiej według mnie jest patrzeć na siebie, a nie dogadywać innym

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-06-22 o 20:45
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:53   #37
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja też staram się nie przejmować, ale jak słyszę takie komentarze to przykro mi jest... niby nie ładnie jest mówić, że ktoś jest otyły, ale już na chudych to widocznie można wjeżdżać, ostatnio bardzo często słyszę takie komentarze, mimo że nie prosto we mnie wymierzone, ale mówią to osoby przy mnie...a cóż ja wiem, że jestem za chuda i nic z tym nie mogę zrobić, więc staram się to olewać, ale wkurza mnie takie podejście, że jak ktoś jest tęższy to trzeba go żałować, a jak jest ktoś chudy to na pewno jest anorektykiem i nic nie je więc to można obgadywać i śmiać się z tego ja się tam z otyłych nie śmieję, bo wiadomo zdarzają się i tacy, nawet częściej, ale uważam, że o ile to nie jest powód do szyderstw to tak samo nie powinno się wyśmiewać z tych chudszych osób

a no i komentarze typu, ale ty masz fajnie taka chuda jesteś według mnie też nie są fajne, bo wcale nie jest fajnie jak nie można przytyć, a wszyscy Ci mówią, że wyglądasz jak szkielet.. każdy jest jaki jest i najlepiej według mnie jest patrzeć na siebie, a nie dogadywać innym

Dokladnie. Wiekszosc otylosci nie oszukujmy sie to zaniedbanie i niezdrowe jedzenie jednak ludzie maja przekonanie ze jak ktos jest otyly to od choroby, lekow (fakt sa tacy ludzie ze choroba i to rozumiem) a jak ktos jest szczuply i za nic przytyc nie moze to istnieje przekonanie zwlaszcza wsrod ludzi takich w srednim wieku ze ktos na sile sie glodzi by tak wygladac. To jest wkurzajace, bo o ile otyly moze schudnac to ja za nic nie moge przytyc a niczego sobie nie odmawiam...

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

spiritusmovens: bez wazeliny ale jestem zakochana w Twoich wlosach pomacalabym hehe
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 21:01   #38
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja np nie wiem o co chodzi facetom, którzy narzekają na "chude" dziewczyny ja np chciałabym być taka, niż gruba, to na pewno. Studiuje ze mna kolezanka, z budowy i masy taka ladnie szczupła, a narzeka ciągle, że chciałaby przytyć... nie no ja się pytam, gdzie jest wódka?? ja Wam mogę oddać wszystkie moje kilogramy
mi się chudzielce nie podobają zbytnio. nie takie mocno chude. wolę normalne albo trochę grubsze. sama mam 38/40 rozmiar i mi jest ok. jedynie bym trochę z ud chciała zjechac, ale to się uda, bo lato, spacery z psem itd

dzisiaj kupiłam trochę smakołyków dla psa, bo byłam w tesco. wypróbowałam odżywkę z joanny naturii, bo ostatnio tam zakupiłam. i znalazłam kilka rzeczy na tę akcje pomocy kotkom u siempre. okazało się, że wolontariuszka mieszka obok mnie
dzisiaj i wczoraj suszyłąm włosy suszarką, bo się spieszyłam, mimo że robię to raz ma bóg wie ile, a mimo to mam wyrzuty
olej miałam dzisiaj tylko na jakieś 2 h, ale teraz już nie nakładam na noc. daję odzywkę i olej na mokre włosy i czekam aż wyschną i mięciutkie są
kupiłam dziś w rossie kilka drobiazgów na mini rozdanie, muszę coś w najbliższym czasie wykombinowac

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
a nawet jedna inteligentna kolezanka mnie zapytala czy ja mam okres
brak mi słów... jak można być tka głupim?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 21:04   #39
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ehh za to ja bym chciala schudnac No ale kobietom to sie nie dogodzi Na helfach dalej nie me Sesy, wiec pomyslalam, ze zakupie na miejscu i taniej, a mianowicie olejek Babydream fur mama - zobaczymy jak se sprawdzi
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 23:45   #40
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Melduje się w piątej części już jako pani licencjat. Widzę że burzliwy temat, też mam problem bo nie mogę przytyć w żaden sposób. Co odnosi się do włosów to odrost ładny, zdrowy i coraz dłuższy Farbowańce w kolorach tęczy, a grzywka w mistrzowskim kolorze wyblakłej rudości. Zapuszczamy dalej
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 07:19   #41
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
No to fajnie Kurde moze i ja jeszcze olejami po probuje?
No własnie sama się zdziwiłam, że tak łatwo mi się do naturalek wraca Spróbuj może akurat pomogą

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja też staram się nie przejmować, ale jak słyszę takie komentarze to przykro mi jest... niby nie ładnie jest mówić, że ktoś jest otyły, ale już na chudych to widocznie można wjeżdżać, ostatnio bardzo często słyszę takie komentarze, mimo że nie prosto we mnie wymierzone, ale mówią to osoby przy mnie...a cóż ja wiem, że jestem za chuda i nic z tym nie mogę zrobić, więc staram się to olewać, ale wkurza mnie takie podejście, że jak ktoś jest tęższy to trzeba go żałować, a jak jest ktoś chudy to na pewno jest anorektykiem i nic nie je więc to można obgadywać i śmiać się z tego ja się tam z otyłych nie śmieję, bo wiadomo zdarzają się i tacy, nawet częściej, ale uważam, że o ile to nie jest powód do szyderstw to tak samo nie powinno się wyśmiewać z tych chudszych osób

a no i komentarze typu, ale ty masz fajnie taka chuda jesteś według mnie też nie są fajne, bo wcale nie jest fajnie jak nie można przytyć, a wszyscy Ci mówią, że wyglądasz jak szkielet.. każdy jest jaki jest i najlepiej według mnie jest patrzeć na siebie, a nie dogadywać innym
Zgadzam się z Tobą Też jestem chudzinką i słyszenie co chwilę komentarzy: o matko, ale ty masz chude nóżki albo ale babka ma chude ręce ; o to jest już dla mnie nawet nie przykre tylko wkurzające. Dlatego (niestety) już mam po prostu dość i zwracam się do takich osób troszkę niemiło I tu jest prawda, że otyłym nikt nic nie powie "bo to nieładnie" , ale jak już jest ktoś chudy to każdy jedzie po nim jak się da.
__________________

K.

Edytowane przez Tasiax
Czas edycji: 2012-06-23 o 07:21
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 08:15   #42
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

melduję się w kolejnej części! buziaki. moich zdjęć ciągle brak, cierpliwości. jak trochę odrosną to wrzucę

co do tematu, który się tu przewija ja byłam kiedyś, w młodości gruba (przytyłam bardzo po chorobie) i takie komentarze, jakie tu zaserwowała Espoir sprawiły, że później przez wiele lat chorowałam na zaburzenia odżywiania... schudłam ponad 30 kg, ale byłam tak samo nieszczęśliwa. dziewczyny! dyskusja w tym wątku pokazuje jedno: że nikt nie wbije szpili drugiej kobiecie szpili tak jak inna kobieta. serio, stać was tylko na teksty o wystających kościach albo zwałach tłuszczu, bo nie ma nic pomiędzy, albo trzeba krytykować inne babki, które wyglądają inaczej... dlaczego miałyby mnie obchodzić cudze wałki, cudze cycyki do kolan, czy cudze kości?

aż się zirytowałm, sorry. kobiety powinny się wspierać trochę, a nie się tak nawzajem... ja i moje koleżanki mamy zupełnie inne typy figur (bo gruszka nigdy nie schudnie tak, żeby biodra były szerokości ramion, a rożek nie nabierze brazylijskich krągłości...) i jakoś nikt się nie komentuje

z włosowych rzeczy to próbowałam trochę d-pantheonu na włosy, a dziś nałożyłam olej na włosy (na odżywkę), na to opaska i poszłam biegać. najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie, więc bez ruchu ani rusz pozdrawiam i lecę, bo dziś mam w planie posprzątanie i randkę z narzeczonym
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:07   #43
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi się chudzielce nie podobają zbytnio. nie takie mocno chude. wolę normalne albo trochę grubsze. sama mam 38/40 rozmiar i mi jest ok. jedynie bym trochę z ud chciała zjechac, ale to się uda, bo lato, spacery z psem itd

dzisiaj kupiłam trochę smakołyków dla psa, bo byłam w tesco. wypróbowałam odżywkę z joanny naturii, bo ostatnio tam zakupiłam. i znalazłam kilka rzeczy na tę akcje pomocy kotkom u siempre. okazało się, że wolontariuszka mieszka obok mnie
dzisiaj i wczoraj suszyłąm włosy suszarką, bo się spieszyłam, mimo że robię to raz ma bóg wie ile, a mimo to mam wyrzuty
olej miałam dzisiaj tylko na jakieś 2 h, ale teraz już nie nakładam na noc. daję odzywkę i olej na mokre włosy i czekam aż wyschną i mięciutkie są
kupiłam dziś w rossie kilka drobiazgów na mini rozdanie, muszę coś w najbliższym czasie wykombinowac

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


brak mi słów... jak można być tka głupim?
Ja czasem jak widzę ładnie zaokrągloną kobietę to mnie trochę zazdrocha bierze ale cóż kiedyś jak byłam młodsza płakałam nad każdym kg na plus nie wiem jakby było teraz Fajne te Wasze rozdania Moja reakcja na to pytanie była taka: "Przepraszam skąd wzięłaś to pytanie??"

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
No własnie sama się zdziwiłam, że tak łatwo mi się do naturalek wraca Spróbuj może akurat pomogą
No to od dziś próbuje
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:41   #44
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kat nie przejmuj sie i też mu dowal że jakiś brzuch większy Niech sobie nie myśli
a myślisz, że co? On mi, że przytyłam a ja spuściłam potulnie głowę? nie nie, zresztą on wie, że ja wiem, że ma za dużo kg. Szkda tylko, że tak szybko stracił zapał do odchudzania
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja np nie wiem o co chodzi facetom, którzy narzekają na "chude" dziewczyny ja np chciałabym być taka, niż gruba, to na pewno. Studiuje ze mna kolezanka, z budowy i masy taka ladnie szczupła, a narzeka ciągle, że chciałaby przytyć... nie no ja się pytam, gdzie jest wódka?? ja Wam mogę oddać wszystkie moje kilogramy

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


noo. albo mu przypomnij, że miał być na dukanie
boże, jak ja bym chciała przy moim 167 ważyć 50 kg -też bym była chudziutka, mi się szczupłość okropnie podoba -ale ta z natury -zdrowa. Mam kilka takich koleżanek, co im ludzie mówią, że są chorobliwie chude -a one po prostu tak mają i wyglądają zdrowo, tylko mają nóżki jak patyczki

no właśnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:45   #45
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
boże, jak ja bym chciała przy moim 167 ważyć 50 kg -też bym była chudziutka, mi się szczupłość okropnie podoba -ale ta z natury -zdrowa. Mam kilka takich koleżanek, co im ludzie mówią, że są chorobliwie chude -a one po prostu tak mają i wyglądają zdrowo, tylko mają nóżki jak patyczki
a ja tyle waze przy takim wzroscie i bym sie nie obrazlila gdyby wpadlo kilka kg
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:56   #46
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja tyle waze przy takim wzroscie i bym sie nie obrazlila gdyby wpadlo kilka kg
zamieniam się?

makeup -> jestem na Ciebie obrażona
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:01   #47
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

[/COLOR]spiritusmovens: bez wazeliny ale jestem zakochana w Twoich wlosach pomacalabym hehe
haha ostatnio niestety mają gorszy okres ale może to dlatego, że cały czas chodzę w związanych, bo do pracy inaczej się nie uczeszę, bo mi nie wygodnie i się gniotą, ale przynajmniej (może) końce mi się tak nie będą niszczyć chociaż od wiązania też się niszczą ehh...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:02   #48
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Ja czasem jak widzę ładnie zaokrągloną kobietę to mnie trochę zazdrocha bierze ale cóż kiedyś jak byłam młodsza płakałam nad każdym kg na plus nie wiem jakby było teraz Fajne te Wasze rozdania Moja reakcja na to pytanie była taka:
mi się też podobają zaokrąglone kobiety, dlatego lubię swoje krągłości ;D
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:03   #49
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, no nie mogę! Patrzcie co się stało z moim włosami pocieniowanie + OMO + koszulkowanie i fale jak nigdy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06595.jpg (38,7 KB, 136 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 11:04   #50
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

boże, jak ja bym chciała przy moim 167 ważyć 50 kg -też bym była chudziutka, mi się szczupłość okropnie podoba -ale ta z natury -zdrowa. Mam kilka takich koleżanek, co im ludzie mówią, że są chorobliwie chude -a one po prostu tak mają i wyglądają zdrowo, tylko mają nóżki jak patyczki
ehh ja też wyglądam zdrowo i tak się czuję, ale dla niektórych osób to zapewne anoreksja. Dlatego ja uważam, że jedni są tacy, a drudzy tacy i nie ma co obrażać kogoś i interesować się sylwetkami innych widocznie to, że tacy jesteśmy tak miało być i już ja i tak nie mogę z tym nic zrobić więc już nie staram się nawet a jak się komuś nie podoba to się może nie patrzeć na mnie

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no nie mogę! Patrzcie co się stało z moim włosami pocieniowanie + OMO + koszulkowanie i fale jak nigdy
jeeeee jakie piękne ja wiedziałam, że tak będzie po tym jak kiedyś pokazywałaś swojego loka ja też mam falowane, a jak miałam na prosto to nie chciały się falować a jak wycieniowałam to od razu lepiej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:05   #51
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a myślisz, że co? On mi, że przytyłam a ja spuściłam potulnie głowę? nie nie, zresztą on wie, że ja wiem, że ma za dużo kg. Szkda tylko, że tak szybko stracił zapał do odchudzania


boże, jak ja bym chciała przy moim 167 ważyć 50 kg -też bym była chudziutka, mi się szczupłość okropnie podoba -ale ta z natury -zdrowa. Mam kilka takich koleżanek, co im ludzie mówią, że są chorobliwie chude -a one po prostu tak mają i wyglądają zdrowo, tylko mają nóżki jak patyczki

no właśnie
I dobrze mu tak hehe Kat chcesz się zamienić na trochę??

Kat no właśnie to jest śmieszne bo większość o chudych ma zdanie, że albo chora albo się na siłę odchudza... Ja w zeszłym tyg na odczepnego dla Mojego zrobiłam badania krwi bo się czepił zanim dostałam skierowanie na badania (powiedziałam lekarce po co) lekarka po zważeniu mnie wpisała w kartę WYCHUDZENIE (dziwne) ale jak przyszłam do niej z wynikami to powiedziała, że są idealne Teraz tylko czekam aż P wróci i mu to pokażę
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:08   #52
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja tyle waze przy takim wzroscie i bym sie nie obrazlila gdyby wpadlo kilka kg
Ja mierzę 170 i ważę 48 kg Na szczęście wzięłam się za siebie i nowe kilogramy napływają co jakiś czas

Przetestowałam Alterre z granatem i aloesem i stwierdzam, że się w niej zakochałam Sprawdza się solo jak i w olejowaniu na odżywkę

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no nie mogę! Patrzcie co się stało z moim włosami pocieniowanie + OMO + koszulkowanie i fale jak nigdy
Piękne
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:11   #53
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha ostatnio niestety mają gorszy okres ale może to dlatego, że cały czas chodzę w związanych, bo do pracy inaczej się nie uczeszę, bo mi nie wygodnie i się gniotą, ale przynajmniej (może) końce mi się tak nie będą niszczyć chociaż od wiązania też się niszczą ehh...
i tak ładniutkie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi się też podobają zaokrąglone kobiety, dlatego lubię swoje krągłości ;D
i tak trzymać
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no nie mogę! Patrzcie co się stało z moim włosami pocieniowanie + OMO + koszulkowanie i fale jak nigdy
Wow jakie fale
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:12   #54
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ehh ja też wyglądam zdrowo i tak się czuję, ale dla niektórych osób to zapewne anoreksja. Dlatego ja uważam, że jedni są tacy, a drudzy tacy i nie ma co obrażać kogoś i interesować się sylwetkami innych widocznie to, że tacy jesteśmy tak miało być i już ja i tak nie mogę z tym nic zrobić więc już nie staram się nawet a jak się komuś nie podoba to się może nie patrzeć na mnie

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



jeeeee jakie piękne ja wiedziałam, że tak będzie po tym jak kiedyś pokazywałaś swojego loka ja też mam falowane, a jak miałam na prosto to nie chciały się falować a jak wycieniowałam to od razu lepiej
No tak, każdy ma swoją sylwetkę. Tylko wiesz o co chodzi z chudością -teraz jest na czasie temat anoreksji, problemów modelek i wiele ludzi choruje, dlatego tak się patrzy podejrzliwie na szczupłe osoby ale to na pierwszy rzut oka widać, kto ma anoreksję a kto jest po prostu szczupły -kolor skóry, stan włosów i paznokci, cienie pod oczami -anorektyczki wyglądają dużo gorzej. Ja bym się w Ciebie chętnie powgapiała i powzdychała zapewne bo jak patrzę na galeretę na moich udach ale ja to zamienię w mieśnie, a co! Rower już mam, trochę pobiegam i może spadnie trochę

Piękne, to są Twoje włosy moja droga i takie włośnie chciałabym aby były moje jak dorosną


Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
I dobrze mu tak hehe Kat chcesz się zamienić na trochę??

Kat no właśnie to jest śmieszne bo większość o chudych ma zdanie, że albo chora albo się na siłę odchudza... Ja w zeszłym tyg na odczepnego dla Mojego zrobiłam badania krwi bo się czepił zanim dostałam skierowanie na badania (powiedziałam lekarce po co) lekarka po zważeniu mnie wpisała w kartę WYCHUDZENIE (dziwne) ale jak przyszłam do niej z wynikami to powiedziała, że są idealne Teraz tylko czekam aż P wróci i mu to pokażę
Bardzo chętnie

No pokaż mu pokaż będzie wiedział, no! A właśnie, miałam iść krew oddać może w czwartek po egzaminie jak się wyśpię
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:12   #55
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Espoir91 pisałaś coś o perfumach, ja osobiście polecam "Euphoria" - Calvin Klein, drogie to cholerstwo ale pięknie pachnie, niestety już mi się kończy i powiedziałam swojemu lubemu, że jak by chciał mi zrobić niedługo prezent to tymi perfumami nie pogardzę.
Używam teraz też Gucci Eau de Parfum II ( 75 ml kosztuje około 300 zł, więc nie ma tragedii ), taki kwiatowy zapach, słodki ale przekonał mnie do siebie tym "czymś", pomimo że nie lubie słodkich perfum.
Aaa i polecam też te http://www.luxlux.pl/artykul/perfumy-versace-4585
na początku wydają się za mocne, ale potem nosa nie da się od nich oderwać
A coś z zupełnie innej pułki. Nie wiem dlaczego je kupiłam, ale nie żałuje bo czasami są takie chwile że chcę się poczuć jak "czekoladka"
Dolce & Gabbana - Sexy Choclate - tylko radziłabym kupować je w drogerii albo na sprawdzonych stronach bo pełno jest podróbek które po kilkunastu minutach po prostu śmierdzą
Z nieco tańszych ale nadal ładnych mogę polecić 212 Sexy - Carolina Herrera. Moja mama kocha Angel - Thierry Mugler. Bardzo ładne i nawet po praniu utrzymują się nadal na ubraniach. Jej szafa jest cała wypełniona tym zapachem.
To by było na tyle. Sama wiem jak to jest jak się wyda fortune na coś co tak naprawde okazuje się być kompletnie nietrafione. Więc życzę strzału w 10
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:16   #56
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie

No pokaż mu pokaż będzie wiedział, no! A właśnie, miałam iść krew oddać może w czwartek po egzaminie jak się wyśpię
Właśnie dobry temat poruszyłaś Od czego zależy czy się nadajesz do oddania krwi? Ja już 3razy byłam za pierwszym wszystko cacy ale nie mogłam oddać bo świeże tatuaże Za drugim, próbkę pobrali a potem jak stanęłam na wagę podziękowali więc poszłam kilka tyg później i ta sama sytuacja Dlatego jak mi nie pozwolą teraz to się przynajmniej do banku szpiku zarejestruję, jakiś pożytek będą mieli.

Espoir:jak już dziewczyny polecają to i ja Ci fajny zapach podrzuce : Christian Dior Pure Poison 100ml za ok 500zł Świetny świeży zapach Kocham go
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-23 o 11:23
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:25   #57
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no nie mogę! Patrzcie co się stało z moim włosami pocieniowanie + OMO + koszulkowanie i fale jak nigdy
ale fajnie Ci się ułożyły!
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:31   #58
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
A ja jestem załamana . Dzisiaj znowu mi połowa włosów wyleciała. Czy obcięcie pomoże? Tak mi szkoda, ale nic nie pomaga, tylko tyle, że mam cała głowę w baby hair, a lecą strasznie.
Mi bardzo włosy wypadają i równiez swoje obcięłam. Napewno trochę pomogło, bo miałam mniejszy problem z rozczesywaniem. Przemysl to

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Narazie nie obcinaj bo ja nie sadze zeby od dlugosci zalezalo wypadanie Moze dziewczyny cos sensownego napisza Schauma kokosowa jest fajna i ta pomaranczowa z granatem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rmalnych.html:) heh no jak Ci sluzy nie nakladanie odzywki to rob tak

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------



Uwierz ze 46kg przy 167cm to same chamskie komentarze, pytania o anoreksje a nawet jedna inteligentna kolezanka mnie zapytala czy ja mam okres Ja sie dobrze czuje z tym ile waze (czasem mnie naleci zeby przytyc i zobaczyc jak to jest wazyc powyzej 50), podobam sie sobie ale te komentarze czasem bola
Ah ja mam tyle samo wzrostu a ważę 60 kg
Ja bym nigdy na Twoim miejscu nie chciała przytyc
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:35   #59
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Mi bardzo włosy wypadają i równiez swoje obcięłam. Napewno trochę pomogło, bo miałam mniejszy problem z rozczesywaniem. Przemysl to
No to ja już zdurniałam, ścięcie włosów coś daje że one mniej wypadają, czy nie??
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:42   #60
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kupilam sese
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.