Manicure hybrydowy ? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 15:14   #541
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny który kolor z Gelish z jasnych, pastelowych kryje dokładnie, tak że nie widać płytki paznokcia...

Mam MAROCCAN NIGHTS. Jeszcze go nie użyłam, bo zastanawiam się czy jest sens. Delikatne muśnięcie jednej warstwy nie zostawia żadnego koloru...
A ja bym chciała żeby pokrycie było widoczne/mleczne i żeby płytka paznokcia była niewidoczna...

2 pytanko - jakiego odtłuszczacza używacie przy Gelish?
czy to ma jakieś znaczenie?
może być zwykły zmywacz do paznokci?

3 pytanko - Czy HARMONY GELISH Soak Off Cleanse służy tylko i wyłącznie do przecierania warstwy wierzchniej czy mogę też tym odtłuścić płytkę paznokcia na samym początku?

4 - ja zakupiłam sobie lakiery Gelish all. Mam problem z ich usunięciem. Nie schodzą do końca w acetonie... czy to znaczy że to są podróbki?
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:07   #542
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
A ja znowu z problemem. Użyłam bazy i topu z Shellac'a , lakier z Gelish Harmony, no i najpierw się lampie lakier się "zmarszczył" , nie wiem, czemu, przy całym zestawie z Shellac'a nigdy tak się nie stało ,a na końcu, kiedy top przemyłam cleanerem, to kolor się zmatowił WHY??? musiałam zwykłym bezbarwnym potraktować, żeby połysk był.. jaka mogła być przyczyna? nigdy top mi się nie matowił.
jak sie zmarszczyl kolor to za grubo zostal polozony z wierzchu sie utwardzil a w srodku nie. niektore kolory gelish moga byc kaprysne dlatego trzeba je b cienitko klasc dwie warstwy. np kolor passion lub tiger blossom z mojego doswiadczenia wiem ze trzeba cieniutko. nie dziwne ze top byl matowy

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez baska98 Pokaż wiadomość
dziewczyny który kolor z Gelish z jasnych, pastelowych kryje dokładnie, tak że nie widać płytki paznokcia...

Mam MAROCCAN NIGHTS. Jeszcze go nie użyłam, bo zastanawiam się czy jest sens. Delikatne muśnięcie jednej warstwy nie zostawia żadnego koloru...
A ja bym chciała żeby pokrycie było widoczne/mleczne i żeby płytka paznokcia była niewidoczna...

2 pytanko - jakiego odtłuszczacza używacie przy Gelish?
czy to ma jakieś znaczenie?
może być zwykły zmywacz do paznokci?

3 pytanko - Czy HARMONY GELISH Soak Off Cleanse służy tylko i wyłącznie do przecierania warstwy wierzchniej czy mogę też tym odtłuścić płytkę paznokcia na samym początku?

4 - ja zakupiłam sobie lakiery Gelish all. Mam problem z ich usunięciem. Nie schodzą do końca w acetonie... czy to znaczy że to są podróbki?
Ja mam kolor Go girl jest to b,jasny pudrowy róż dwie warstwy kryja idealnie. a taki bardziej bezowy nie rozowy kryjacy bedzie Its a lily. Przed zakupem danego koloru polecam wpisanie nazwy np Go girl gelish w grafice. bo probniki producenta to porazka.
dla mnie cleanse gelish to nic innego jak zwykly cleaner. ja pracuje na zwyklym cleanerze i swieca sie po przemyciu bajka. najwazniejsze jest namoczyc dobrze wacik cleanerem i dobrze potrzec kazdego pazurka. bo zle zmyty nie bedzie sie ladnie blyszczal. A przed nalozeniem hybryd na naturalna plytke polecam polozenie primera kolor wtedy wogole sie nie sciaga i zostaje przy wale paznokciowym nieruszony. Baze czesto przecieram zwyklym suchym wacikiem bezpylowym.

4, nie schodza w acetonie ale jaki masz top? gelish czy jakis inny 2w1. z reguly wiem ze ciezko schodza topy 2w1 baza top.

mam nadzieje ze pomoglam
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 06:10   #543
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dzięki za szybką odp

bazę i top mam oddzielnie... to już nie wiem w czym problem
a paluszki wkładasz do miseczki z acetonem czy zawijasz każdy paluszek oddzielnie?
ja sobie jak robiłam włożyłam do miseczki. Czy przyczyną może być za mało wlanego acetonu?
może mam jakiś kiepski aceton?
jaki polecacie?

a czy ktoś używał tego MAROCCAN NIGHTS? bo może 2 warstwy dadzą jakiś efekt...

a kolor CANDY LAND? fajny daje efekt?

a jakiego primera używasz? nakładasz go jeszcze przed bazą? utwardza sie go?

zwykły cleaner? podaj proszę jaki

ja obecnie na paluszkach mam TIGER BLOSSOM. Nie miałam z nim problemów i nie wydaje mi się żebym nałożyła jakoś szczególnie cienko choć też nie mam porównania, bo dopiero co kupiłam sobie wszystko i robiłam sobie sama po raz pierwszy...
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:24   #544
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
jak sie zmarszczyl kolor to za grubo zostal polozony z wierzchu sie utwardzil a w srodku nie. niektore kolory gelish moga byc kaprysne dlatego trzeba je b cienitko klasc dwie warstwy. np kolor passion lub tiger blossom z mojego doswiadczenia wiem ze trzeba cieniutko. nie dziwne ze top byl matowy[COLOR="Silver"]
Dzięki wielkie!! Właśnie chodzi o kolor Passion : fakt, grubo mi się położyło czyli z tego też powodu top zmatowiał? bo tych dwóch zjawisk jakoś nie umiałam połączyć..

I jeszcze jedno pytanko do znających dobrze Gelish Harmony. Który kolor z tych bardziej "odjechanych" jest godny uwagi i ładnie się prezentuje? chodzi mi o te różnokolorowe, jakby z różnymi drobinkami, na foto w necie nie bardzo widać jak to na pazurkach wychodzi, więc chętnie skorzystam z jakiś porad
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"

Edytowane przez Patulka1
Czas edycji: 2012-08-07 o 09:10
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:27   #545
ankka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam wszystkich jestem tu nowa i od razu mam do was pytanko. A brzmi ono tak czy można zdobić paznokcie zrobione metodą hybrydową.
(chodzi mi o takie zdobienia jak np. żeli czy akryli) Zastanawiam się nad tym ponieważ zamierzam zacząć robić takie paznokcie (na własny użytek) wczoraj właśnie zakupiłam lampę i różne lakiery. z góry dziękuję wam za odpowiedz. pozdrawiam
ankka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:25   #546
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Pewnie, że można! Skoro można frencz to można i zdobienia
Poszukam jakiegoś zdjęcia z ostatnio zrobionych i postaram się wkleić
__________________
Moja stronka http://www.nailsensation.pl
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:44   #547
ankka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziękuje za odpowiedz a jeszcze jak byście mi powiedział jak to zrobić tzn bo chodzi mi o takie ozdoby jak cyrkonie czy jakieś tam inne pierdołki. A i jeszcze mam takie pytanko bo zakupiła na allegro http://allegro.pl/bluesky-shellac-su...543263770.html taki zestaw czy dobrze zrobiłam?? czy te lakiero- żele są dobre?
ankka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 18:06   #548
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: manicure hybrydowy

Cytat:
Napisane przez dubelmama Pokaż wiadomość
Już mnie ktoś uprzedził. ten sam zestaw widziałam ale nie wiem czy mnie na całość stać... co musze mieć na 100% na sam początek, może podpowie ktoś?
Moim zdaniem najlepiej kupić zestaw ale nie najtańszy.
Zestawy zawsze kupisz taniej niż byś kupowała te same produkty pojedynczo. Czasem jednak do zestawu rzeczywiście dokładają zbędne rzeczy, chyba po to by zrobiło to wrażenie na kupującej. Nierzadko dodają takie produkty, które są albo bliskie przeterminowania albo marnej jakości – trzeba uważać. Najlepiej jak porównasz sobie więcej zestawów.
Wpisując „zestaw do manicure hybrydowego” wyświetli ci się pewnie wiele propozycji. Jest dobrze jak sprzedawca ma jakiś porządny opis stosowania swoich produktów.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:11   #549
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie mam pojęcia co do tego akurat zestawu, bo osobiście pracuję na MisteroMilano, CM Professional i BassCosmetics.
Zawsze bałam się kupować na Allegro kosmetyków, o których opinii nie słyszałam. Ale kto wie... Może przez to dużo tracę...
A jeśli chodzi o zatapianie wszelkiego rodzaju ozdób, to postępujesz podobnie jak przy zwykłym lakierze: na utwardzony w lampie kolor nakładasz w wybranym miejscu odrobinę topu (hybrydowego oczywiście ), na to nakładasz np. cyrkonie i utwardzasz w lampie. Następnie całość dokładnie pokrywasz topem hybrydowym, utwardzasz, przemywasz i gotowe!
__________________
Moja stronka http://www.nailsensation.pl
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:56   #550
ankka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Wielkie dzięki anad17. Ale mam do was dziewczynki prośbę jeśli któraś zna, pracowała kiedyś na tym

http://allegro.pl/bluesky-shellac-su...543263821.html

zestawie to prosiła bym o opinię.
ankka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:36   #551
ankka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny mam do was pytanko czy mogę przemyć zrobione już pazurki? Oprócz alkoholu izopropylowego i innych preparatów na jego bazie. Czy może to byś na spirytus?? Bo jakiś czas temu zamówiłam na allegro ten alkohol i jeszcze niestety go nie dostała a muszę w weekend zrobić pazurki. Z góry dziękuje wam za odpowiedz i Pozdrawiam.
ankka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 08:38   #552
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cleaner na bazie spirytusu czyli inaczej odtłuszczacz używa się do zmycia i odtłuszczenia paznokcia przed nałożeniem pierwszej warstwy np. żelu, akrylu lub lakieru hybrydowego oraz w przypadku lakierożeli po utwardzeniu ostatniej warstwy jeżeli zostaje lepka warstwa dyspersyjna. Tutaj lepiej poczytać wskazówki producenta.
Dobry opis stosowania lakierów hybrydowych / lakierożeli mają na www.ladys-nails.eu
Jak klikniesz sobie w kategorie "lakiery żelowe uv" i wybierzeswz jakiś lakier to pod spodem znajdziesz linka do "przydatne informacje". Nieźle mają to opisane - warto poczytać.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 17:33   #553
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja dziś miałam klientkę, która wcześniej zakładała sobie hybrydy u kogoś innego. jakaś masakra, nie wiem co ona miała położone na paznokciach. po 10 minutach zawinięcia pazurków z wacikiem z acetonem nic, ale to zupełnie nic nie chciało zejść, jekko naruszyłam top, pomyślałam, że może wtedy coś ruszy, po kolejnych 10 minutach na większości palców nadal nic nie chciało odejść. na jednym paznokciu takjakby lekko się ułamała ta "hybryda" ale to było coś strasznego, wyglądało jakby ten lakier lekko wżarł się w płytkę i chciał odchodzić razem z nią. po pół godzinie zrezygnowałyśmy i po prostu to spiłowałam, ale kurcze, klientka mówiła, że tamta stylistka mówiła, ze to na 100% hybrydy, niestety nie pamiętała marki i wyglądu słoiczków, ale mówiła, że były takie zwykłe lakierowe z pędzelkiem. nie muszę mówić, że jej płytka była bardzo bardzo biedna... :/
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:28   #554
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

O matko! To ciekawe co to było za dziadostwo
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 07:38   #555
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Lily78 a czy ty pytałaś tą klientkę jak poprzednia stylistka zdejmowała jej hybrydy? Bo to też może być ciekawa historia
__________________
Moja stronka http://www.nailsensation.pl
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:37   #556
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure hybrydowy ?

pytałam, ale wcześniej robiła sobie u tej "stylistki" tylko żele i dopiero pierwszy raz chciała hybrydy, bo stwierdziła, że trochę ma juz zmarnowaną płytkę żelem.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:04   #557
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ile srednio powinien kosztowac pelny manicure i pedicure plus hybrydy na stopy i rece jak ktos robi u siebie w domu?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:56   #558
edith2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 20
Dot.: manicure hybrydowy

Cytat:
Napisane przez dubelmama Pokaż wiadomość
Już mnie ktoś uprzedził. ten sam zestaw widziałam ale nie wiem czy mnie na całość stać... co musze mieć na 100% na sam początek, może podpowie ktoś?
Tu znalazłam jeden z zestawów, o połowe taniej, sprawdzony lakier greenstyle i lampa ze znanego sklepu internetowego, za pół ceny bo używany, mam nadzieję że się komuś przyda
http://allegro.pl/show_item.php?item=2576023033
edith2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:33   #559
redcarmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Manicure hybrydowy ?

W moim miescie manicure hybrydowy dla dloni kosztuje 80 zł. Czyli patrząc na to co piszecie to jest tanio. Ja wybrałam cukierkowy róż na swoje paznokcie. Jestem starsznie zadowolona. Lakier trzyma się juz 3 tydzien. Połysk leciutko mniejszy ale to normalne. Co do odrostów to no zaczynaja sie robić dos duze luki miedzy lakierem a skórką. Jednak nie mam mozliwosci zrobienia hybryd. Ale jestem 100 x na tak. Tak czy siak nawet najlepszy manicure nie pomoze jesli ma sie zaniedbane dłonie oraz skore dloni. Warto zainwestowac w dobre kosmetyki do paznokci .
redcarmen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 16:39   #560
kasiczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Zdecydowałam się na hybrydę i na dniach zamierzam zrobić ją na dłoniach a stopy zostawić w spokoju aby zmieniac sobie kolory co lubie robić, ale niestety nie mam czasu aby codziennie malowac paznokcie u rąk a niestety na rączkach lakier trzyma mi się jeden dzień. Tylko teraz pytanie do Was: czy jak zrobię tylko dłonie a na stopach będę się bawić lakierami to czy hybryda podczas zmywania lakieru ze stópek pod wpływem zmywacza z acetonem nie ulegnie uszkodzeniu?
kasiczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:06   #561
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Manicure hybrydowy ?

rekawiczki uzyj
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:15   #562
kasiczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Próbowałam kiedyś z rękawiczkami przy normalnym lakierze i rozmazał się ;/

Edytowane przez kasiczka17
Czas edycji: 2012-08-23 o 17:22
kasiczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:06   #563
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasiczka17 Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś z rękawiczkami przy normalnym lakierze i rozmazał się ;/
...
uzywaj zmywacza bez acetonu,poza tym to tez zdrowiej dla paznokci.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:27   #564
redcarmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasiczka17 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na hybrydę i na dniach zamierzam zrobić ją na dłoniach a stopy zostawić w spokoju aby zmieniac sobie kolory co lubie robić, ale niestety nie mam czasu aby codziennie malowac paznokcie u rąk a niestety na rączkach lakier trzyma mi się jeden dzień. Tylko teraz pytanie do Was: czy jak zrobię tylko dłonie a na stopach będę się bawić lakierami to czy hybryda podczas zmywania lakieru ze stópek pod wpływem zmywacza z acetonem nie ulegnie uszkodzeniu?
Zakup lakier bez acetonu! wtedy będzies zmiec pewnośc ze hybryda nie ulegnie uszkodzeniu. Koszt okolo 10 zł
redcarmen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 13:24   #565
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
ile srednio powinien kosztowac pelny manicure i pedicure plus hybrydy na stopy i rece jak ktos robi u siebie w domu?
Na gumtree widziałam ogłoszenia maniciure hybrydowego za 40 zł. Wydaje mi się że jest to tanio... bo w salonach to ze 2x drożej...

Jestem ciekawa zdania innych...
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:37   #566
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Na gumtree widziałam ogłoszenia maniciure hybrydowego za 40 zł. Wydaje mi się że jest to tanio... bo w salonach to ze 2x drożej...

Jestem ciekawa zdania innych...
,,,,
to jest megatanio,pozatym nie wiesz jak z jakością wykonania.moim zdaniem powinien kosztowac conajmniej 60zł jak ma do tego być z manicurem,ale z drugiej strony typowego manicuru nie powinno wykonywac się bezposrednio przed hybrydą/stylizacją paznokci.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:14   #567
Anieszka23
Raczkowanie
 
Avatar Anieszka23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Smile Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez redcarmen Pokaż wiadomość
W moim miescie manicure hybrydowy dla dloni kosztuje 80 zł. Czyli patrząc na to co piszecie to jest tanio. Ja wybrałam cukierkowy róż na swoje paznokcie. Jestem starsznie zadowolona. Lakier trzyma się juz 3 tydzien. Połysk leciutko mniejszy ale to normalne. Co do odrostów to no zaczynaja sie robić dos duze luki miedzy lakierem a skórką. Jednak nie mam mozliwosci zrobienia hybryd. Ale jestem 100 x na tak. Tak czy siak nawet najlepszy manicure nie pomoze jesli ma sie zaniedbane dłonie oraz skore dloni. Warto zainwestowac w dobre kosmetyki do paznokci .
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
,,,,
to jest megatanio,pozatym nie wiesz jak z jakością wykonania.moim zdaniem powinien kosztowac conajmniej 60zł jak ma do tego być z manicurem,ale z drugiej strony typowego manicuru nie powinno wykonywac się bezposrednio przed hybrydą/stylizacją paznokci.
jestem kosmetyczka w małej miejscowości, u mnie hybrydy kosztują 50zł stopy 60zł. pracuje na MM i Harmonie, także niestety dożo zależy od miejsca gdzie jest salon...

Mam do Was dziewczyny pytanie, bo mam problem z french'em na hybrydach, jak Wy go robicie? dajecie 2 warstwy białego na końcówkę? Proszę o odpowiedz. Bo mam ten problem zwłaszcza z białym z Mistero, pęka mi na brzegu wolnym, taka pajęczynka się robi..


I ostatnie Darnko pisałaś "typowego manicuru nie powinno wykonywać się bezpośrednio przed hybrydą/stylizacją paznokci" czemu tak uważasz??

Pozdrawiam serdecznie all
Anieszka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:29   #568
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Anieszka23 Pokaż wiadomość
jestem kosmetyczka w małej miejscowości, u mnie hybrydy kosztują 50zł stopy 60zł. pracuje na MM i Harmonie, także niestety dożo zależy od miejsca gdzie jest salon...

Mam do Was dziewczyny pytanie, bo mam problem z french'em na hybrydach, jak Wy go robicie? dajecie 2 warstwy białego na końcówkę? Proszę o odpowiedz. Bo mam ten problem zwłaszcza z białym z Mistero, pęka mi na brzegu wolnym, taka pajęczynka się robi..


I ostatnie Darnko pisałaś "typowego manicuru nie powinno wykonywać się bezpośrednio przed hybrydą/stylizacją paznokci" czemu tak uważasz??

Pozdrawiam serdecznie all
..
uważam tak dlatego,że .... (pisze tez z własnego kilkuletniego stażu pracy)
paznokci przed nałożeniem masy nie należy moczyćw wodzie<pęcznieją jak gąbka , są nawilżone)co może powodować pózniej gorsza przyczepność masy,przeciez zależy nam własnie na zdehydrowaniu powierzchniowym płytki.Nakładane na okolice skórek preparaty zmiękczające zmieniają ph płytki,pozostawiają również warstewkę,która może byc przyczyną liftowania masy... no i kontakt świeżo wyciętych skórek z preparatami typu primer kwasowy lub cleaner ...to też niedobry pomysł....
Istnieją np żele zmiękczające,które producenci polecają przed stylizacją,ma je MM i CND i wtedy robi sie tak zwany suchy manicure,bez moczenia dłoni.
Co do frencha,też używam MM na zmianę z Indigo... kładę tylko jedną warstwę w miarę cienko.Może sekret tkwi w tym,że używam swojego pędzelka<takiego do żelu,lub takiego jak go malowania farbkami jeżeli french ma być cieniutki> a nie tego z opakowania. Po nałożeniu końcówki wyrównuje uśmiech skośnym pędzlekiem do żelu. Na koniec daje 2 warstwy topu zamiast jedenej,to zdecydowanie przedłuża trwałość paznokci i ładniej zabezpiecza białą końcówkę. Biały z MM jest mocno napigmentowany,staram sie go tez troszke dłużej potrzymac w lampie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-08-25 o 16:31
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:47   #569
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A używałaś osobiście tych żelów zmiękczających? Rzeczywiście takie dobre? Czym się różnią od zwykłych płynów do usuwania skórek? Zastanawia mnie też praktyczność takiego rozwiązania i dzielenia... wydaje mi się że klientki nie przychodzą osobno na manicure i osobno na malowanie. Więc jeśli chce mieć pomalowane hybrydą, to właściwie niewiele według tego możemy jej zaoferować. Tylko takie wycięcie "na sucho" skórek... Mi z kolei na kursie mówili tylko żeby peelingu i masażu nie robić, bo się gorzej trzyma lakier... Czyli moczenie, ew płyn do skorek, usuwanie, nadanie kształtu i malowanie. Ale własnej teorii jeszcze nie mam, bo zawodowo jeszcze nie robię

Pochwalę się Wam moimi ostatnimi pazurkami, mam nadzieję że się Wam spodobają Oczywiście zrobione CND
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM4533.jpg (15,0 KB, 134 załadowań)
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:35   #570
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
A używałaś osobiście tych żelów zmiękczających? Rzeczywiście takie dobre? Czym się różnią od zwykłych płynów do usuwania skórek? Zastanawia mnie też praktyczność takiego rozwiązania i dzielenia... wydaje mi się że klientki nie przychodzą osobno na manicure i osobno na malowanie. Więc jeśli chce mieć pomalowane hybrydą, to właściwie niewiele według tego możemy jej zaoferować. Tylko takie wycięcie "na sucho" skórek... Mi z kolei na kursie mówili tylko żeby peelingu i masażu nie robić, bo się gorzej trzyma lakier... Czyli moczenie, ew płyn do skorek, usuwanie, nadanie kształtu i malowanie. Ale własnej teorii jeszcze nie mam, bo zawodowo jeszcze nie robię

Pochwalę się Wam moimi ostatnimi pazurkami, mam nadzieję że się Wam spodobają Oczywiście zrobione CND
...
własnie w tym problem,takie rozdzielanie nie jest wygodne dla klientki,ale cóż..jeżeli jej zależy na trwałości stylizacji... zdecydowanie lepiej nie moczyć.Ja wykluczam wszystkie czynniki mogace negatywnie wpływać na trwałość..więc manicure nie wykonuje w dzien stylizacji.<hybryda,żel,a kryl>
Mam oba te preparaty o których pisałam i wykonuję nimi ogólnie manicure,czym się różnia od innych? pewnie składem chemicznym
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.