Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 15:55   #3991
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

wlasnie chodzilo mi jak klientkom i sobie-bo sobie jak? malaksujesz czy zalezy czy kolor wyplowial?
tak sie zastanawiam,no głupi kłopot, ale jakbym jednak sama malowala dajmy na to londą czy lorealem jak ja mam robic, czy tylko odrost czy malaksowac czy zalezy...na zdrowy rozsadek zalezy pewnie jaki jets kolor.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 16:14   #3992
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka spoko kazda z nas przechodzila gorsze chwile i męczyła pozostałe blondaski ale jaki bylby sens w ogole tak ze soba regularnie pisac nie mogac liczyc na wsparcie choc wirtualne w ciezkich chwilach? po to jestesmy...takie wirtualnie psiapsiólki
wiem, ze pocieszy twoje serduszko kolejny piesek, ale dopiero wtedy gdy przestanie cierpiec po tej kruszynce
nie mozesz wierzyc w jakies glupie fatum, pomysl ile psich ogonkow czeka w schronisku/na ulicy na taka osobke jak ty z wielkim sercem do kochania! takie osoby jak ty czy ja sa skazane odgornie na dawanie domu biednym maluszkom- takie nasze przeznaczenie i cel wiec nie pitol mi tu ze ty juz psa nie wezmiesz bo
Raczej nie przestane, do tej pory czuje sie strasznie ja pomyśle o tym co stało sie mojej mrówce potem ciapkowi... i na końcu mojej ukochanej lejdusi to mam tylko pęknięte serce i wiem ze sie zrośnie ale boli dalej może i bede mieć nowego psa ale boje sie ze w pamięci bedzie to co działo sie do tej pory i nie bede mogla poczuć swobody bo ciągle bede sie martwić o psa jak o małe dziecko
Naprawde ciesze sie ze moge z wami pogadać,bo tak naprawde nawet z moim TŻ nie da rady tak pogadać, z resztą dla niego to pierwszy raz.... takie coś czuć



Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kotka na pewno teraz nie decyduj sie na kolejnego pieska... z czasem oczywiście, ale nie teraz... daj sobie troche czasu, ochłoń Będzie dobrze z czasem, taka jest prawda że czas leczy rany.
Ja też powoli powoli dochodze do siebie po ostatnich wydarzeniach i ciężko jest, nawet wygadać się komuś jest ciężko Ale jakoś daje rade i jest stopniowo coraz lepiej. U ciebie też tak będzie chociaż tu nie ma co porównywać. Ale w końcu będzie mniej bolało, a cudowne wspomnienia na zawsze zostaną w twojej pamięci I będziesz się uśmiechać na samą myśl.
Nie decyduje sie bo jestem za słaba i ciągle obawiam sie ze stanie to co znowu, poprostu boje sie,a to pewnie znowu by powodowało jakieś problemy i przedewszystkim urusł by we mnie strach ze znowu go strace Wiem ze nie możesz porównywać,ale ja straciłam psa ale też dziadka w sumie nie miałam z nim kontaktu przez 6 lat ale jednak wychowałam sie z nim i on umarł we środe a moje słoneczko w piątek, także posypało sie w moim życiu , i tak bardzo chciałabym temu zaradzić a nie mam takich mocy przez co czuje sie słaba


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
No to są minusy mieszkania w mieście właśnie trzeba mieć oczy w tyłku jak się z psem wychodzi. Ta mała cholera już wcześniej mi psikus podobny zrobiła bo spuszczona ze smyczy była i już do klatki miałyśmy wchodzić a jej coś odbiło i na drugą stronę bloku rura i przez pasy na miasto a tam rozpędzona karetka jechała ja już śmierć w oczach ale na szczęście się syreny musiała zlęknąć bo w ostatniej chwili stanęła i przepuściła ta karetkę no i 1.5 roku po tym ten wypadek miała więc ja jej już nie spuszczałam ze smyczy bo każdy spacer to było dla mnie mega wyzwanie strach stres płakać mi się chciało i moja sunia ma już generalnie 6 lat a dopiero ostatnio pierwszy raz ją spuściłam ze smyczy żeby sobie trochę pobrykała ale boje się nadal okropnie i nie ufam jej bo szaleniec z niej straszny ale szkoda mi jej tak trzymać na smyczy kiedy mamy tu taki duży park i sobie może pobiegać.
teraz mieszkam na wsi właśnie i i tak mi tu psa potrącono, dobrze ze jej tak pilnujesz, no niestety psy mają inne instykty które prowadzą je do niekiedy śmierci

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotkanie marudzisz nam przeszlac takie ciezkie chwile ze wygadać się musisz, pozalic ciezko coś pocieszać w takiej sprawie dlatego mozemys słuchac tylko
Rozumiem. Choć jest okropnie to nie mam wyjscia albo bede użalać sie nad sobą albo wkońcu bede silna... choć ile można
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 16:26   #3993
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

kotka na pewne sprawy trzeba sie pouzalać, poplakac, wcale nie trzeba byc silnym...czasem sie nie da i trzeba swoje pocierpiećnie ma co chować emocji...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:02   #3994
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wlasnie chodzilo mi jak klientkom i sobie-bo sobie jak? malaksujesz czy zalezy czy kolor wyplowial?
tak sie zastanawiam,no głupi kłopot, ale jakbym jednak sama malowala dajmy na to londą czy lorealem jak ja mam robic, czy tylko odrost czy malaksowac czy zalezy...na zdrowy rozsadek zalezy pewnie jaki jets kolor.
sobie to na zdrowy rozsadek- jak uznajesz ze kolor nie taki to odswiezasz- proste
ja sobie klade farbe na oksy 6% raz do roku!(wczesniej 2x do roku)
malaks co kilka farbowan jak uznam ze kolor malo blyszczy...
nie uzywam zadnych plukanek ani fioletowych szamponow. kolor mi nie zolknie jak wiekszosci blondyn, nie mam zadnych wiekszych problemow- wiec mozna jak widac koloryzowac zdroworozsadkowo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:20   #3995
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Szukalam na blogu i nie widze...masz zdjecia po londzie 18, jak juz malowalas?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Zbiorowe farbowanie przed Swietami?
Ja malowalam 6 grudnia 0,5 cm odrost na próbe londą i teraz kłopot kiedy malowac znowu
i czym
i czy sama czy u fryz co za dylematy

BUNNY a powiedz mi jak Ty malujesz to jak robisz: bo dajesz na odrost a co z dawaniem na calosc?
teoretycznie na farbach jets napisane zeby przeciagac na 10 min na calosc.
No ale jakbym malowała dajmy na to co 4 tyg to chyba włosy się poniszczą?
Jak się fachowo robi, malaksuje sie kilka minut czy zostawia farbę na wlosach? Czy nic w ogóle, calosc zostawia raz pofarbowaną na zawsze?
mam z dziś robiłam malaks dosłownie na chwilę z wodą z prysznica, nawet minuty chyba nie trzymałam... więc trudno powiedzieć czy to po tej londzie akurat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1006.jpg (24,0 KB, 66 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:31   #3996
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mam z dziś robiłam malaks dosłownie na chwilę z wodą z prysznica, nawet minuty chyba nie trzymałam... więc trudno powiedzieć czy to po tej londzie akurat
ładniee


Nałożyłam sobie Paletke 10-2. Ciekawe jak z tyłu mi poszło najwyzej bede chodziła z czarnymi plamami Zobaczymi jak mi pozostalosci rudego rozjasni
Malaks napewno na 5-10 minut zrobie zeby sie kolor ładnie zrównał po tych kombinacjach
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:35   #3997
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć Dziewczyny!

Przejrzałam parę stron wątku i aż mi się ślina zebrała na widok tych ślicznych blond włosów.

Od zawsze chciałam spróbować i dołączyć do Was, ale ponieważ mam włosy falowane a do tego podatne na zniszczenia, bałam się potraktować je rozjaśniaczem. Mam więc pytanie - czy mogę użyć na początku zwykłej blond farby, czy też musi to być rozjaśniacz?

Zastanawiałam się też nad tym czy blond by mi pasował i sama nie wiem... Może otrzymam od Was jakieś porady? Zdjęcie poniżej przedstawia mnie w krótszych i niezadbanych włosach, teraz są w o niebo lepszej kondycji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 538356_348873118518593_497550808_n.jpg (47,5 KB, 45 załadowań)
__________________
http://phantasmagor.blogspot.com/


''- Z tobą tak się rozmawia, mówisz ''mąka'', a myślisz ''Kocham Cię''.

- Mąka.
- Teraz na pewno pomyślałaś o czymś zupełnie innym. '' P.
kier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 17:51   #3998
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
ładniee


Nałożyłam sobie Paletke 10-2. Ciekawe jak z tyłu mi poszło najwyzej bede chodziła z czarnymi plamami Zobaczymi jak mi pozostalosci rudego rozjasni
Malaks napewno na 5-10 minut zrobie zeby sie kolor ładnie zrównał po tych kombinacjach
pokaz sie po

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mam z dziś robiłam malaks dosłownie na chwilę z wodą z prysznica, nawet minuty chyba nie trzymałam... więc trudno powiedzieć czy to po tej londzie akurat
chlodne sliczne

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Przejrzałam parę stron wątku i aż mi się ślina zebrała na widok tych ślicznych blond włosów.

Od zawsze chciałam spróbować i dołączyć do Was, ale ponieważ mam włosy falowane a do tego podatne na zniszczenia, bałam się potraktować je rozjaśniaczem. Mam więc pytanie - czy mogę użyć na początku zwykłej blond farby, czy też musi to być rozjaśniacz?

Zastanawiałam się też nad tym czy blond by mi pasował i sama nie wiem... Może otrzymam od Was jakieś porady? Zdjęcie poniżej przedstawia mnie w krótszych i niezadbanych włosach, teraz są w o niebo lepszej kondycji.
mysle ze by ci pasowal jakis cieplejszy odcien blondu, nie super jasny tak do poziomu 10 max... miodowy czy zlotawy, albo zloto-miedziany.

a ten kolor co masz na foto to farbowany? jaka farba?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 17:58   #3999
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka na pewne sprawy trzeba sie pouzalać, poplakac, wcale nie trzeba byc silnym...czasem sie nie da i trzeba swoje pocierpiećnie ma co chować emocji...
dokładnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mam z dziś robiłam malaks dosłownie na chwilę z wodą z prysznica, nawet minuty chyba nie trzymałam... więc trudno powiedzieć czy to po tej londzie akurat
Ale ładnie wyszło

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nałożyłam sobie Paletke 10-2. Ciekawe jak z tyłu mi poszło najwyzej bede chodziła z czarnymi plamami Zobaczymi jak mi pozostalosci rudego rozjasni
Malaks napewno na 5-10 minut zrobie zeby sie kolor ładnie zrównał po tych kombinacjach
Pokaż się poo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Przejrzałam parę stron wątku i aż mi się ślina zebrała na widok tych ślicznych blond włosów.

Od zawsze chciałam spróbować i dołączyć do Was, ale ponieważ mam włosy falowane a do tego podatne na zniszczenia, bałam się potraktować je rozjaśniaczem. Mam więc pytanie - czy mogę użyć na początku zwykłej blond farby, czy też musi to być rozjaśniacz?

Zastanawiałam się też nad tym czy blond by mi pasował i sama nie wiem... Może otrzymam od Was jakieś porady? Zdjęcie poniżej przedstawia mnie w krótszych i niezadbanych włosach, teraz są w o niebo lepszej kondycji.
Ja bym Cię widziała w blondzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:02   #4000
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sobie to na zdrowy rozsadek- jak uznajesz ze kolor nie taki to odswiezasz- proste
ja sobie klade farbe na oksy 6% raz do roku!(wczesniej 2x do roku)
malaks co kilka farbowan jak uznam ze kolor malo blyszczy...
nie uzywam zadnych plukanek ani fioletowych szamponow. kolor mi nie zolknie jak wiekszosci blondyn, nie mam zadnych wiekszych problemow- wiec mozna jak widac koloryzowac zdroworozsadkowo
Tak jak myslalam
to bardzo rzadko kładziesz na calosc!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mam z dziś robiłam malaks dosłownie na chwilę z wodą z prysznica, nawet minuty chyba nie trzymałam... więc trudno powiedzieć czy to po tej londzie akurat
dzis malowalas, tak?
bardzo ladnie, jasno
podoba mi sie
nastepnym razem tez zrobie londą ponownie ale moze zmieszam z 17 albo z 16
da to coś?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nałożyłam sobie Paletke 10-2. Ciekawe jak z tyłu mi poszło najwyzej bede chodziła z czarnymi plamami Zobaczymi jak mi pozostalosci rudego rozjasni
Malaks napewno na 5-10 minut zrobie zeby sie kolor ładnie zrównał po tych kombinacjach
dziś zbiorowe farbowanie czy co

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Przejrzałam parę stron wątku i aż mi się ślina zebrała na widok tych ślicznych blond włosów.

Od zawsze chciałam spróbować i dołączyć do Was, ale ponieważ mam włosy falowane a do tego podatne na zniszczenia, bałam się potraktować je rozjaśniaczem. Mam więc pytanie - czy mogę użyć na początku zwykłej blond farby, czy też musi to być rozjaśniacz?

Zastanawiałam się też nad tym czy blond by mi pasował i sama nie wiem... Może otrzymam od Was jakieś porady? Zdjęcie poniżej przedstawia mnie w krótszych i niezadbanych włosach, teraz są w o niebo lepszej kondycji.
ten kolor masz piekny, mi sie podobasz bardzo w nim
moze bym zrobiła jeszcze bardziej marchewe nie czerwien
ale jesli blond-ciezko bedzie z takiego.
zalezy jaki chcesz odcień-jak chłodny bedzie ciezko, jak złoty ciepły - lepiej. Ale to wg mnie dekolor, potem ew. kąpiel rozjasniająca, potem farby...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:03   #4001
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Słyszałyście o tym dyrektorze, który zbadał chętnych uczniów w szkole swoim glukometrem? Boże jakim to trzeba być debilem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 18:04   #4002
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Powiedzcie mi proszę taka rzecz-kupilam sobie dzis w aptece vitapil, bo zawsze na zime troszkę wlosow leci. A stosowałam go lata temu, nawet nie 2 opakowania, jakoś nieregularnie. Po tym jak merz specjalnie nie posluzyl nie stosowalam nic.
I pani w aptece mowi ze skład jest inny niz kiedys. wiecie moze czym sie rozni?i nie ma puszki, a takie listki z tabletkami i one zielonkowe sa.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Słyszałyście o tym dyrektorze, który zbadał chętnych uczniów w szkole swoim glukometrem? Boże jakim to trzeba być debilem
no ale chyba ostrza zmienił? czy nie...?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:08   #4003
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę taka rzecz-kupilam sobie dzis w aptece vitapil, bo zawsze na zime troszkę wlosow leci. A stosowałam go lata temu, nawet nie 2 opakowania, jakoś nieregularnie. Po tym jak merz specjalnie nie posluzyl nie stosowalam nic.
I pani w aptece mowi ze skład jest inny niz kiedys. wiecie moze czym sie rozni?i nie ma puszki, a takie listki z tabletkami i one zielonkowe sa.

-----------Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

no ale chyba ostrza zmienił? czy nie...?
Agatko ja nie wiem, ale może gdzieś ktoś na swoim blogu o tym pisał?

Chodzi o to że właśnie nie 19 dzieci badał Od razu sanepid wkroczył do akcji, i dzieci badali, w wydarzeniach teraz mówili o tym.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:11   #4004
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Agatko ja nie wiem, ale może gdzieś ktoś na swoim blogu o tym pisał?

Chodzi o to że właśnie nie 19 dzieci badał Od razu sanepid wkroczył do akcji, i dzieci badali, w wydarzeniach teraz mówili o tym.
No to rzeczywiściebo jakby zmieniał to ok. no ale takprzeciez to krew, a 19ta osoba badana ma już nieźle tych zarazków na ostrzu...:/ehh
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:14   #4005
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

musisz jeszcze raz nalozyc jakas popielata farbe jasny blond na odrosty...
Tylko, że włosy są już dla mnie za białe i chciałabym przejść na bardziej naturalny blond (poziom 10, albo między 9-10). Dlatego chodzi mi o polecenie jakieś farby w tym odcienie która mi nie zrobi zieleni na głowie ani nie będzie zbyt ciepła. Na odrostach zrobiłabym z większą wodą niż długość, więc wydaje mi się, że chwyciłoby równo, tylko co za kolorek dobrać
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:35   #4006
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Tylko, że włosy są już dla mnie za białe i chciałabym przejść na bardziej naturalny blond (poziom 10, albo między 9-10). Dlatego chodzi mi o polecenie jakieś farby w tym odcienie która mi nie zrobi zieleni na głowie ani nie będzie zbyt ciepła. Na odrostach zrobiłabym z większą wodą niż długość, więc wydaje mi się, że chwyciłoby równo, tylko co za kolorek dobrać
wez sobie 9.1 wellaton albo loreal.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:41   #4007
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc,

Bunny mam durne pytanie:P
Co jest lepsze dla włosów:
modelowanie ich na metalowa szczotke
czy
jak wyschna same a pozniej je potraktuje prostownica (150 stopni)???

Dzieki za odpowiedz
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:47   #4008
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
czesc,

Bunny mam durne pytanie:P
Co jest lepsze dla włosów:
modelowanie ich na metalowa szczotke
czy
jak wyschna same a pozniej je potraktuje prostownica (150 stopni)???

Dzieki za odpowiedz
modelowanie ich na metal szczotke, gdy sa juz podsechniete(wilgotne nie mokre) i umiejetne to robienie z cieplym nawiewem- nie goracym. w innych wypadkach- prostownica.
zawsze pamietaj o czyms termoochronnym- czy to przed szczotka czy prostownica.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 18:55   #4009
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
oj
ja tez mam ciężki dzień dzisiaj...pokłóciłam się z tz, oczywiście o co?? o kasę
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

kochanie taki dzien, mi tez bania peka, poszlo juz 3 mocne kawy i ibuprom max i dupa moj tz dzwonil z pracy ze tez go boli i jego kumpla w pracy tez...pewnie cisnienie


no na koncowkach masz sprany poziom 8 to mozesz zrobic tez 8 i 9 pol na pol bedzie jasniej...
dzieki dziewczyny
Juz jest lepiej, wypilam kawe i łykłam ibuprom i jest lepiej, przeszlam sie jeszcze na poczte, porobilam oplaty i takie tam
Kupilam sobie jeszcze fioletowe lampeczki na okno, żeby ladnie swietami bylo czuc
Oczywiscie dylemat byl nieziemski...jaki kolor
Tż, aż wyszedl ze sklepu

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Szukalam na blogu i nie widze...masz zdjecia po londzie 18, jak juz malowalas?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Zbiorowe farbowanie przed Swietami?
Ja malowalam 6 grudnia 0,5 cm odrost na próbe londą i teraz kłopot kiedy malowac znowu
i czym
i czy sama czy u fryz co za dylematy

BUNNY a powiedz mi jak Ty malujesz to jak robisz: bo dajesz na odrost a co z dawaniem na calosc?
teoretycznie na farbach jets napisane zeby przeciagac na 10 min na calosc.
No ale jakbym malowała dajmy na to co 4 tyg to chyba włosy się poniszczą?
Jak się fachowo robi, malaksuje sie kilka minut czy zostawia farbę na wlosach? Czy nic w ogóle, calosc zostawia raz pofarbowaną na zawsze?
Ja farbuje 23 grudnia
Juz farbka czeka na mnie w szafce i az korci zeby spróbowac, ale trzeba być twardym, a nie miętkim

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sobie to na zdrowy rozsadek- jak uznajesz ze kolor nie taki to odswiezasz- proste
ja sobie klade farbe na oksy 6% raz do roku!(wczesniej 2x do roku)
malaks co kilka farbowan jak uznam ze kolor malo blyszczy...
nie uzywam zadnych plukanek ani fioletowych szamponow. kolor mi nie zolknie jak wiekszosci blondyn, nie mam zadnych wiekszych problemow- wiec mozna jak widac koloryzowac zdroworozsadkowo
kładziesz z 6 na całość
a dlaczego ja o tym nie wiem,że tak sie powinno robic
wtajemniczysz mnie w temat?
A własnie znalazłam dzisiaj płukane srebrna w domku, juz mialam sobie zrobic ale przypomnialo mi sie w ostatniej chwili, ze mialam po niej glona na łbie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mam z dziś robiłam malaks dosłownie na chwilę z wodą z prysznica, nawet minuty chyba nie trzymałam... więc trudno powiedzieć czy to po tej londzie akurat
piękne masz włosy, naprawde
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 18:59   #4010
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja myślałam że malaks to po każdym farbowaniu odrostów...

Bunny a jakbym zmieniała farbe tzn teraz mam garnier 9.1 z 90 na jakąś profesjonalną to pierwsze farbowanie muszę na całość czy odrosty+malaks czy same odrosty
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:04   #4011
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wez sobie 9.1 wellaton albo loreal.
Bunny przepraszam, że Cię tak męczę Ostatnie pytanko, położyć na odrost z 12% a na resztę z oksem z farby, czy na odrost i włosy z tym samym oksem z farby tylko dłużej przetrzymać odrost? Jutro będę farbować, mam nadzieję, że dobrze wyjdzie
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:06   #4012
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

CASCADA
kupilas ten podklad?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rzy-3-w-1.html

cos mowilas ze chcesz...?
bo mam zamiar go ogladać w tym tygodniu
tylko cos czytam ze wysusza...a ja juz mam suchą cere, skórek pelno mimo nieuzywania podkladu
w ogole ja sie maluje dziwnie, puder tylko na poliki a nos i czoło bez


BUNNY
dlaczego 18 londa jest chlodna, 17 ciepla a 16 znowu chlodna
tak piszą przynajmniej na watku londowym
bo moze byc pomieszała kolorki ze soba...
poza tym ponoc 89 czyli platynowo srebrny zdaje sie wychodzi cieplo
zerknij na te wpisy ostatnie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111304&page=23

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-12-11 o 19:07
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:09   #4013
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej

Zapisałam się do frynia na 21 grudnia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:16   #4014
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CASCADA
kupilas ten podklad?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rzy-3-w-1.html

cos mowilas ze chcesz...?
bo mam zamiar go ogladać w tym tygodniu
tylko cos czytam ze wysusza...a ja juz mam suchą cere, skórek pelno mimo nieuzywania podkladu
w ogole ja sie maluje dziwnie, puder tylko na poliki a nos i czoło bez


BUNNY
dlaczego 18 londa jest chlodna, 17 ciepla a 16 znowu chlodna
tak piszą przynajmniej na watku londowym
bo moze byc pomieszała kolorki ze soba...
poza tym ponoc 89 czyli platynowo srebrny zdaje sie wychodzi cieplo
zerknij na te wpisy ostatnie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111304&page=23
ja myślałam że to wszystko naturale...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:18   #4015
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja myślałam że to wszystko naturale...
No nie...to chyba jak 8,1 itd.
ale dziewczyny piszą ze jedna chłodna druga ciepła...dlatego pytam BUNNY no Ona sie zna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:23   #4016
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

Zapisałam się do frynia na 21 grudnia
chociaz Ty na koniec swiata bedziesz bez odrostu: D
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:25   #4017
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
chociaz Ty na koniec swiata bedziesz bez odrostu: D
no nie wiem, może farby nie dojdą ale będę z podciętymi włosami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:30   #4018
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ale mam kochanego TŻta
zrobił mi niespodziankę

lecę nadrabiać co naskrobałyście
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:31   #4019
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no nie wiem, może farby nie dojdą ale będę z podciętymi włosami
ja mam podcięte także z tym na razie mam spokój
jeju kiedy moje włosy bede dlugie jak wasze...
ja mam wrażenie,że stoja w miejscu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 19:36   #4020
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Chociaz moze nie...
Pierwszejest z konca listopada ( wyschły naturalnie i bez prostownicy), ale juz je podcielam i pozbyłam sie tych nie rownosci i jakos na dniach zrobie nowe
drugie jest z czerwca tego roku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (50,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwiec 2012.jpg (39,2 KB, 48 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.