makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 11:52   #721
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

no wlasnie......dlatego przez koszty w salonach odbarwiaja albo w sposob taki ze zostaje blizna

albo po prostu zamalowuja pigmentem w kolorze skory - co jest wg mnie beznadziejne bo raz ze nie dobierzesz idealne koloru a dwa ze jak sie opalisz to pigment zostanie jasniejszy, bez sens

a raczej przecietna osoba nie wydaje ok 3tys zeby odbarwic makijaz
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:46   #722
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
super
ale ciemne troszke, chociaz pewnie jeszcze Ci do konca strupki nie zeszly
To prawda. Jeszcze jaśnieją i strupki ciągle schodzą. Ale już nie mogłam wytrzymać żeby nie zasięgnąć opinii. Zwłaszcza, że jestem jeszcze przed poprawką.

Ale strasznie się cieszę, że piszecie, że ładne.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:50   #723
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

bardzo ladne
o wiele lepiej wygladasz

yhh a ja jeszcze sie nie wybralam na poprawke
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:07   #724
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
bardzo ladne
o wiele lepiej wygladasz

yhh a ja jeszcze sie nie wybralam na poprawke
generalnie wrzuciłam zdjęcie brwi bez malowania, ani jak zazwyczaj henny. Ale byłam tak zmęczona tym, że w miarę dobrze wyglądałam jak pomalowałam brwi, albo byłam u kosmetyczki, a i tak brwi były takie do połowy. Poczekam aż jeszcze mi trochę strupki zejdą i wrzucę więcej zdjęć.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:13   #725
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

I ja załaczam wreszcie zdjęcia moich brwi. Juz po korekcie. Na razie sa raczej ciemne - na zdjęciu jeden dzien po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brwi po korekcie-1dzień po..jpg (62,8 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 dzień po.jpg (70,3 KB, 650 załadowań)
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:27   #726
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Aha! Przeszło mi juz z naturalnymi brwiami( o jakich pisałam na 21 str.) po napatrzeniu sie na tysiące twarzy... i po tym jak wygladały moje brwi po pierwszym zabiegu ...- musiłam je nadal malowac (paletka z sephory dla brunetek - a na imprezę dodatkowo kredka) No trudno ...nie mam ( własciwe to juz miałam brwi które mogłyby wygladac naturalnie gęsto..Chyba że przeszczep - jak wymyśla kosmetolodzy
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 07:18   #727
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Do shent: Brwi super! Ciekawi mnie jak beda wygladały gdy odpadna juz strupki...bo moje z takich jak Twoje- mniej wiecej- prawie całkowicie wyblakły...Ale oczywiscie naprawiło sie to na korekcie-choc zobaczymy za tydzień
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 11:51   #728
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no wlasnie......dlatego przez koszty w salonach odbarwiaja albo w sposob taki ze zostaje blizna

albo po prostu zamalowuja pigmentem w kolorze skory - co jest wg mnie beznadziejne bo raz ze nie dobierzesz idealne koloru a dwa ze jak sie opalisz to pigment zostanie jasniejszy, bez sens

a raczej przecietna osoba nie wydaje ok 3tys zeby odbarwic makijaz


Dlatego jak ktoś pisze że ma brwi za 180 zł to podziwiam odwage...
Znałam taka jedną w Bielsku co robiła w podobnej cenie makijaż ale jak się później okazało to ona się uczyła i nie miała na kim ćwiczyć.... Potem ta "linergistka" znikła... i nie wiem czy robi, czy nie....
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:58   #729
adamn7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny brwi

Bardzo ładne
adamn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 15:49   #730
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jestem już tydzień po korekcie. Jestem bardzo zadowlolona z efektu -brwi troszke zbladły i teraz wygladaja dokładnie tak jak je malowłam. Super zrozumiałysmy sie z linergistką Jestem kolejną osoba bardzo zadowloloną z efektu pracy p. Violi, dlatego czystym sumieniem polecam salon "Vini" w Czechowicach- Dziedzicach. Cena to ok 600 zł. Dlatego okolo -bo zalezy ile barwnika sie zużyje. Pisemna umowa gwarantuje poprawy koloru w ciagu trzech lat- juz ją tutaj zreszta cytowano.
Szczerze ...nie widzę róznicy ze zdjęciami Danuski1979 czy BasiDaisy które bardzo zachwala Long Time Liner w Zywcu... róznicą jest cena. Może gdybyscie załczyły brwi z bliska to widac by było to cieniowanie? Bo faktycznie moje brwi sa jednolite...i to jest ich jednyna cecha, która niestety trochę odbiera im naturalność.
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 11:35   #731
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Gabis111 Pokaż wiadomość
Jestem już tydzień po korekcie. Jestem bardzo zadowlolona z efektu -brwi troszke zbladły i teraz wygladaja dokładnie tak jak je malowłam. Super zrozumiałysmy sie z linergistką Jestem kolejną osoba bardzo zadowloloną z efektu pracy p. Violi, dlatego czystym sumieniem polecam salon "Vini" w Czechowicach- Dziedzicach. Cena to ok 600 zł. Dlatego okolo -bo zalezy ile barwnika sie zużyje. Pisemna umowa gwarantuje poprawy koloru w ciagu trzech lat- juz ją tutaj zreszta cytowano.
Szczerze ...nie widzę róznicy ze zdjęciami Danuski1979 czy BasiDaisy które bardzo zachwala Long Time Liner w Zywcu... róznicą jest cena. Może gdybyscie załczyły brwi z bliska to widac by było to cieniowanie? Bo faktycznie moje brwi sa jednolite...i to jest ich jednyna cecha, która niestety trochę odbiera im naturalność.

Fajnie, że jest gdzieś jeszcze ponoć dobra linergistka...
Przyślij zdjęcie po 3 latach zobaczymy co to były za barwniki.
Pozdrawiam D.

Ps. 600 zł to nie 180 zł ...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 11:41   #732
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Fajnie, że jest gdzieś jeszcze ponoć dobra linergistka...
Przyślij zdjęcie po 3 latach zobaczymy co to były za barwniki.
Pozdrawiam D.

Ps. 600 zł to nie 180 zł ...
Aha na ich stronie możesz sobie powiększyć fotki niektórych klientek
www.makijaztrwaly.com
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 13:12   #733
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Aha na ich stronie możesz sobie powiększyć fotki niektórych klientek
www.makijaztrwaly.com
Cos mocno reklamujesz ten zakład.Nawet jestes na zdjeciu na ich stronie internetowej.

Co do Long Timera i innych metod.Mialam robione i to i to-i powiem,ze nie widze roznicy wypłukiwaniu sie pigmentu i zmienie koloru po 3 latach.Zarowno po Long Timer jak i po innym tańszym urządzeniu i barwniku brwi wygladaja tak samo.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 16:41   #734
delfyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej Dziewczynki! Też się wybieram na permanentny brwi, ale mam pytanie. Moje brwi są baaardzo rzadkie i dosyć jasne. Czy po takim makijazu będzie z bliska widać, że brwi sa po prostu "namalowane"? Chociaż wydaje mi się, że i tak będzie to naturalniej wyglądało niż namalowane kredką. Oglądałam wasze zdjęcie, ale jak to jest na żywo? I czy możecie mi polecić jakiś dobry salon w Wawie oprócz Sharley? Pozdrawiam!
delfyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 13:43   #735
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez delfyn Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki! Też się wybieram na permanentny brwi, ale mam pytanie. Moje brwi są baaardzo rzadkie i dosyć jasne. Czy po takim makijazu będzie z bliska widać, że brwi sa po prostu "namalowane"? Chociaż wydaje mi się, że i tak będzie to naturalniej wyglądało niż namalowane kredką. Oglądałam wasze zdjęcie, ale jak to jest na żywo? I czy możecie mi polecić jakiś dobry salon w Wawie oprócz Sharley? Pozdrawiam!
Żależy jak bardzo chcesz je zanzaczyc...Ja na pierwszym zabiegu prosiłam żeby własnie takiego efektu nie było...żeby nie bylo wyrażej róznicy między makijażem a czystą skóra... i to sie udało- dla mnie niestety efekt był za słaby i tak domalowywałam brwi.(paletka sephory dla brumetek)..i mimo ze kilka osób mowiło bym zostawiła taki odcień ja nie czułam sie w nim dobrze. Za drugim razem namalowałm sobie brwi jakie chciłabym miec, przyniosłam tez kilka zdjęc zrobionych w domu i wszytko było juz ok.
Wydawało mi sie ze mimo iz moje brwi sa rzadkie,-sa czarne ...teraz okazało się że sa ciut jaśniejsze od koloru makijażu...ale nie przeszkadza mi to.
Ja widzę że moje brwi sa w makijażu permanentnym, ale nikt -kto nie wie, ze takowy mam- nie orientuje sie Nawet wtajemniczone osoby widzace mnie teraz nie pamietaja, nie zrwacaja uwagi- czyli nie widac róznicy z setanem wcześniejszym moich brwi. Dla mnie bomba!
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:03   #736
Ramonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

czesc dziewczyny!Ja juz mam zrobione brwi i sa super,na poczatku były ciemne jak nie wiem.Ale teraz po paru dniach juz sa oki.Miałam robione reklamowanym tu ....ale nie bede pisac jakimi barwnikami,bo nie znosze reklamyDołacze zdjecia jak juz bede po prawceZapisałam sie tez na makijaz oczu i nie moge sie juz doczekacPozdrowienia dla wszystkich.
Ramonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:09   #737
delfyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Gabis111 dziękuję za odpowiedź. Umówiłam się w przyszłym tyg do Extravaganzy żeby zobaczyć na żywo jak to wygląda. Dziewczyna która tam pracuje powiedziała, że też prawie nie ma brwi i będzie miała robiony jutro permanentny to mogę sobie przyjść i zobaczyć.
delfyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:11   #738
delfyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Aha i jeszcze jedno. Co sądzicie o tym salonie? Z raz mi się przewinęła ta nazwa na forum. A może polecicie cos innego w Warszawie?
delfyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:27   #739
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja mam brwi w kolorze blond i to bardzo jasne, az tak ze jak nie malowalam czy nie robilam henny to nie bylo widac ze mam brwi w ogole

teraz mam permanentny i nie widac ze moje brwi sa jasne, a obawialam sie tego wczesniej

a jakos sie to zlewa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 20:45   #740
delfyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

No jak na razie to nastawiacie mnie bardzo pozytywnie. To dobrze bo już myślałam, że to nie dla mnie.Pozdrawiam.
delfyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 19:10   #741
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć,wcześniej mnie tu nie było bo dopiro dojrzewałam do permanentnego.Chcę go zrobić za miesiąc.Czytałam wasz wątek i mój wnisek jest taki że 100% sukcesu to dobra lingristka.Czy jest taka w Gdańsku ?Bardzo proszę o odp.Jeśli ktoś robił w Gdańsku i jest naprawdę zadowolony.Pozdrawiam i czekam....
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:11   #742
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: makijaż permanentny brwi

???
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:20   #743
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Cos mocno reklamujesz ten zakład.Nawet jestes na zdjeciu na ich stronie internetowej.

Co do Long Timera i innych metod.Mialam robione i to i to-i powiem,ze nie widze roznicy wypłukiwaniu sie pigmentu i zmienie koloru po 3 latach.Zarowno po Long Timer jak i po innym tańszym urządzeniu i barwniku brwi wygladaja tak samo.


No to miałaś szczęście, bo ja miałam akurat niezłą jazdę po tanim barwniku - sztucznym. A Long T. Linera chwalę i polecam bo dzięki tej firmie mam znowu twarz...
Zgodziłam się na zamieszczenie fotki na stronie www bo jak coś mi się podoba to chwalę, a jak coś jest nie tak to to potępiam. Z reguły ludzie tylko mówią głośno jak jest coś nie tak. A poza tym któraś z koleżanek na forum chciała widzieć moje brwi z bliska, to jej pokazałam na stronie www.
Pozdrawiam

Ps. a co do reklamy, to mam trochę znajomych które robiły sobie całą twarz w tym gabinecie jak trzeba to mogę z nimi kogoś skontaktować.
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 07:11   #744
wiolinka 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witajcie dziewczyny, bardzo się cieszę, że znalazłam to forum i wątek, który mnie interesujePo Waszych wypowiedziach zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi, podpowiedzcie mi tylko proszę, jaka kosmetyczka w Białymstoku wykonuje go profesjonalnie?
wiolinka 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:33   #745
adamn7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny brwi

robiłam w salonie IGA na jaśkowej,jestem b.zadowolona
adamn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:34   #746
adamn7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny brwi

zapomniałam to odp. dla Castrol
adamn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:38   #747
kodzislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Delfyn ja pisałam o salonie Extravaganza i nadal go mogę polecić, bo jestem zadowolona z efektu. Ale też żadnego porównania nie mam, bo to jest mój pierwszy makijaż ;-) Tak czy inaczej niedługo wysyłam tam swoją teściową w ramach prezentu na 60-tkę - ona blondynka i z bardzo jasnymi brwiami, ciekawa jestem jak to wyjdzie przy takim typie urody, oby dobrze ...
kodzislawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:52   #748
wiolinka 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Naprawdę nikt nie może polecić dobrej kosmetyczki w Białymstoku?
wiolinka 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 08:00   #749
Ramonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hey dziewczyny!Napiszcie mi,jak sie dołacza zdjecia????Niedługo bede po prawce i chciała bym dołaczyc fotki,ale niestety nie wiem jakPozdrowienia dla wszystkich.
Ramonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 10:46   #750
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ramonka a u kogo robilas brwi ??

Zdjecia wkleja sie klikajac w ZARZĄDZAJ ZAŁĄCZNIAKMI, w poscie w ktorym bedziesz pisac ...
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.