DIOR - kolorówka - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 20:38   #3061
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

p4w gdzies tam wyczytalam ze podklady mineralne zapewniaja dobre krycie , mimo iz nude jest dosc rzadki to nie jest transparentny prawda? czyli takie podstawowe krycie zapewnia?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:41   #3062
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zależy od upodobań - to jest podkład płynny, więc dla niektórych idealny na lato, ale ja latem bardzo oszczędnie używam podkładu, więc dla mnie to jest coś pośredniego - zimą można normalną warstewką, a latem tylko cieniuteńko
jak go przetestowalam to tez pomyslalam, ze moze to byc dobry podklad na wiosne i lato
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:42   #3063
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

ja jak macalam nude to wydal mi sie bardzo lekki i nie za bardzo kryjacy ten podkladzik jest zdecydowanie nie dla mnie, ale mysle ze dziewczyny ktore lubia delikatny makijazyk, ktore nie maja za wiele do ukrycia powinny byc zadowolone
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:45   #3064
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

moniczko a moglabys powiedziec czy on raczej ma tendencje do matowienia czy rozswietlania ? wiem ze ciezko stwierdzic po testach ale moze sie orientujesz ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:21   #3065
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Forever tylko testowałam i według mnie on był cięższy od Nude - dla mnie za ciężki, za gęsty i nie kupiłam go
więc chyba jest rzadszy od Forever, którego ja bym nie nazwała rzadkim
Mam ten podklad i jest bardzo rzadki np. w porównaniu do Clinique supermoisture,który jest gesty prawie jak krem nivea Jutro przetestuje Nude i sie przekonam ale skoro jest rzadki to raczj dobry dla mnie bedzie dopiero latem...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:23   #3066
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
p4w gdzies tam wyczytalam ze podklady mineralne zapewniaja dobre krycie , mimo iz nude jest dosc rzadki to nie jest transparentny prawda? czyli takie podstawowe krycie zapewnia?
Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Mam ten podklad i jest bardzo rzadki np. w porównaniu do Clinique supermoisture,który jest gesty prawie jak krem nivea Jutro przetestuje Nude i sie przekonam ale skoro jest rzadki to raczj dobry dla mnie bedzie dopiero latem...
według mnie jak na taka lekką konsystencję kryje bardzo dobrze

mnie sie ten podkład bardzo podoba, ale mam jeszcze 3 prawie pełne butelki podkładów do wykończenia, więc jeszcze sie trochę wstrzymam... ale będzie ciężko
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:47   #3067
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

No i macnelam se dzis ten podkladzic Troszke lepiej sie rozprowadza niz Forever i nie ma takiego inetensywnego zapachu.Dobrze kryje i jeszcze jedna róznica to chyba (nie jestem pewna) nie ma filtrów...Ja na razie tez nie kupuje podkladów bo musze moje wykonczyc a mam ich 5
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 21:27   #3068
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No i macnelam se dzis ten podkladzic Troszke lepiej sie rozprowadza niz Forever i nie ma takiego inetensywnego zapachu.Dobrze kryje i jeszcze jedna róznica to chyba (nie jestem pewna) nie ma filtrów...Ja na razie tez nie kupuje podkladów bo musze moje wykonczyc a mam ich 5
no to jesteś niezła w chomikowaniu
ale trzeba przyznać, że ten podkładzik jest godny uwagi

ja zaraz zacznę kombinować, że muszę go kupić teraz, bo niebawem będę miała dużo wydatków dla mojego synka, a jak się urodzi to już chyba nic sobie nie kupię ,
bo będę tak zaaferowana byciem mamą, że Wizaż pójdzie w odstawkę i długo nie będę "na bierząco"

póki co rozsądek jest górą

EDIT: właśnie zobaczyłam, ze jest SPF 10 w tym podkładzie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2009-02-06 o 10:53 Powód: dopisek
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:25   #3069
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: DIOR - kolorówka

Cienie do powiek ktorych zdjęcia zamieścila kicia555 sa oryginalne,takie wejda w nowej kolorowce. Dodatkowo ma byc jeszcze baza rozswietlajaca pod make-up,a procz nude we fluidzie wchodzi i nude w formie sypkiego podkladu. BOska tez jest nowa gwiazda diora,miniaturowa LadyDior
uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:42   #3070
mahusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ja jak macalam nude to wydal mi sie bardzo lekki i nie za bardzo kryjacy ten podkladzik jest zdecydowanie nie dla mnie, ale mysle ze dziewczyny ktore lubia delikatny makijazyk, ktore nie maja za wiele do ukrycia powinny byc zadowolone
Czesc dziewczyny, przylaczam sie do watku
I na sam poczatek nie zgodze sie, ze Nude jest "nie za bardzo kryjacy" i lekki. Moim zdaniem kryje rewelacyjnie, a do ukrycia mam sporo. W dodatku jest na prawde trwaly! Moim zdaniem b. godny wyprobowania! Ja sie w nim zakochalam od pierwszego uzycia i cala reszta poszla w odstawke.
mahusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:35   #3071
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mahusia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, przylaczam sie do watku
I na sam poczatek nie zgodze sie, ze Nude jest "nie za bardzo kryjacy" i lekki. Moim zdaniem kryje rewelacyjnie, a do ukrycia mam sporo. W dodatku jest na prawde trwaly! Moim zdaniem b. godny wyprobowania! Ja sie w nim zakochalam od pierwszego uzycia i cala reszta poszla w odstawke.
mówiąc o lekkości miałyśmy na myśli konsystencję, a ta do gęstych nie należy, a zwykle bardziej kryjące podkłady są gęste i treściwe

oczywiście, że są lżejsze, ale chodzi o "złoty środek" między konsystencją, a kryciem, a nie o gęstej mazi na twarzy

też uważam, ze podkład jest godny wypróbowania
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 11:22   #3072
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no to jesteś niezła w chomikowaniu
ale trzeba przyznać, że ten podkładzik jest godny uwagi

ja zaraz zacznę kombinować, że muszę go kupić teraz, bo niebawem będę miała dużo wydatków dla mojego synka, a jak się urodzi to już chyba nic sobie nie kupię ,
bo będę tak zaaferowana byciem mamą, że Wizaż pójdzie w odstawkę i długo nie będę "na bierząco"

póki co rozsądek jest górą

EDIT: właśnie zobaczyłam, ze jest SPF 10 w tym podkładzie
Ojc ja to faktycznie troche za duzo mam tych podkadów ale mam nadzieje ze chociaz 2 do lata zuzyje To fajnie,ze Nude ma SPF 10 latem sie na pewno przyda choc ja chyba wróce do Forever bo ten ma SPF 25 a ja taka bladolica wiec potrzebuje wiekszej ochrony
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:36   #3073
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mahusia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, przylaczam sie do watku
I na sam poczatek nie zgodze sie, ze Nude jest "nie za bardzo kryjacy" i lekki. Moim zdaniem kryje rewelacyjnie, a do ukrycia mam sporo. W dodatku jest na prawde trwaly! Moim zdaniem b. godny wyprobowania! Ja sie w nim zakochalam od pierwszego uzycia i cala reszta poszla w odstawke.
a ja sie z Toba nie zgodze,bo przeciez kazdy z nas ma prawo do swoich opinii i kazdy oczekuje czegos innego od podkladu, w koncu kazda z nas ma inne buzke i cere i ja pisze o swoich odczuciach i w porownaniu do innych podkladow ktore obecnie uzywam... dla mnie ten podklad zdecydowanie nie jest z tych bardzo kryjacych tak jak inne podklady ktore stosuje... w przeciwienstwie do TIU lancome, sculpt Diora i DW estee lauder....to niestety Nude kryje i wypada slabiej (pod wzgledem krycia),!!w kazdym badz razie dla mnie zdecydowanie za slabo... Osoby ktore lubia naturalny makijaz i nie maja wiele do ukrycia beda zadowolone... Nie twierdze ze to zly podklad i ze nic z buzia nie robi..... no cos tam robi , warto go wyprobowac ale ja napewno sie na niego nie zdecyduje

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:45
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:56   #3074
mahusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
a ja sie z Toba nie zgodze,bo przeciez kazdy z nas ma prawo do swoich opinii i kazdy oczekuje czegos innego od podkladu, w koncu kazda z nas ma inne buzke i cere i ja pisze o swoich odczuciach i w porownaniu do innych podkladow ktore obecnie uzywam... dla mnie ten podklad zdecydowanie nie jest z tych bardzo kryjacych tak jak inne podklady ktore stosuje... w przeciwienstwie do TIU lancome, sculpt Diora i DW estee lauder....to niestety Nude kryje i wypada slabiej (pod wzgledem krycia),!!w kazdym badz razie dla mnie zdecydowanie za slabo... Osoby ktore lubia naturalny makijaz i nie maja wiele do ukrycia beda zadowolone... Nie twierdze ze to zly podklad i ze nic z buzia nie robi..... no cos tam robi , warto go wyprobowac ale ja napewno sie na niego nie zdecyduje
To ja mam chyba jakas wersje premium tego podkladu, bo w porownaniu do Sculpta moim zdaniem kryje w takim samym stopniu a od TIU Lancome znacznie lepiej Ale fakt, kazda buzka jest inna, to i wrazenia beda inne I tez tylko wyrazam swoja opinie
mahusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:09   #3075
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Patrzcie jakie cudo znalazłam (i kupiłam dzięki pewnej dobrej duszy ) na e-bayu:
http://cgi.ebay.com/Dior-Xmas08-COUT...1%7C240%3A1318
Fajny, nie ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:26   #3076
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudo znalazłam (i kupiłam dzięki pewnej dobrej duszy ) na e-bayu:
http://cgi.ebay.com/Dior-Xmas08-COUT...1%7C240%3A1318
Fajny, nie ?

Dlaczego ja nie umiem korzystać z ebaya ?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:26   #3077
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mahusia Pokaż wiadomość
To ja mam chyba jakas wersje premium tego podkladu, bo w porownaniu do Sculpta moim zdaniem kryje w takim samym stopniu a od TIU Lancome znacznie lepiej Ale fakt, kazda buzka jest inna, to i wrazenia beda inne I tez tylko wyrazam swoja opinie
no to sie ciesze ze jestes zadowolona... Moze i ja dam mu jeszcze jedna szanse chociaz wole gesciejsze podkladziki, bardziej tresciwsze, ale pomaziam sie i tym jeszcze raz, kiedys
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudo znalazłam (i kupiłam dzięki pewnej dobrej duszy ) na e-bayu:
http://cgi.ebay.com/Dior-Xmas08-COUT...1%7C240%3A1318
Fajny, nie ?
fajniutki
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:38   #3078
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

Dlaczego ja nie umiem korzystać z ebaya ?
Ja też nie mam tam konta

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość

fajniutki
Tak przynajmniej wygląda Jak doleci - zdam relację.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:16   #3079
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudo znalazłam (i kupiłam dzięki pewnej dobrej duszy ) na e-bayu:
Fajny, nie ?
cudo ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 17:33   #3080
julkast6
Raczkowanie
 
Avatar julkast6
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Haga
Wiadomości: 74
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
a ja sie z Toba nie zgodze,bo przeciez kazdy z nas ma prawo do swoich opinii i kazdy oczekuje czegos innego od podkladu, w koncu kazda z nas ma inne buzke i cere i ja pisze o swoich odczuciach i w porownaniu do innych podkladow ktore obecnie uzywam... dla mnie ten podklad zdecydowanie nie jest z tych bardzo kryjacych tak jak inne podklady ktore stosuje... w przeciwienstwie do TIU lancome, sculpt Diora i DW estee lauder....to niestety Nude kryje i wypada slabiej (pod wzgledem krycia),!!w kazdym badz razie dla mnie zdecydowanie za slabo... Osoby ktore lubia naturalny makijaz i nie maja wiele do ukrycia beda zadowolone... Nie twierdze ze to zly podklad i ze nic z buzia nie robi..... no cos tam robi , warto go wyprobowac ale ja napewno sie na niego nie zdecyduje

Zgadzam sie z Tobą, mam ten podkład od dwoch tygodni i powiem szczerze ze nie zachwycił. Jako że wczesniej uzywałam Este Lauder Double wear ten podkład wiadomo nawilżający jedynie nie kryjący ale chyba nie dla mnie. PO 3 godzinach nie widac go na twarzy, i jednak ja potrzebuje wiekszego krycia bo niestety mam co przykryć Na pewno fajnie nawilża ale czemu tak szybkko schodzi z mojej twarzy. Mam kolor nr 20 ladny jasny bezyk, i to tyle.
pozdrawiam
julkast6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:08   #3081
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: DIOR - kolorówka

A czy któraś z Was ma wiedzę o tym kiedy nowy podkładzik zagości na naszych polskich półeczkach ? Jestem go bardzo ciekawa, jak i sypkiego NUDE i nie mogę się doczekać by podzielić los tych, które już go próbowały....
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:09   #3082
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

a moze któraś z Was ma bądz testowała Diora Nude ale puder sypki ?

o asia3000 pisałyśmy chyba w tym samym czasie
kolekcja powinna pojawic sie na dniach , moze juz jest? ja dopiero w sb bede miala chwilke czasu wiec wybiore sie na łowy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-02-12 o 18:11
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:17   #3083
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudo znalazłam (i kupiłam dzięki pewnej dobrej duszy ) na e-bayu:
http://cgi.ebay.com/Dior-Xmas08-COUT...1%7C240%3A1318
Fajny, nie ?
fajny

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

Dlaczego ja nie umiem korzystać z ebaya ?
to jest tak proste jak allegro

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja też nie mam tam konta
dobrze że inni mają
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:21   #3084
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: DIOR - kolorówka

kicia555 mnie doszły słuchy, że na luty nie ma szans na podkładzik i puder, dopiero marzec ....Okropne byłby tak długo czekać !!! Jak byś się coś dowiedziała czekam niecierpliwie na wieści
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:34   #3085
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
kicia555 mnie doszły słuchy, że na luty nie ma szans na podkładzik i puder, dopiero marzec ....Okropne byłby tak długo czekać !!! Jak byś się coś dowiedziała czekam niecierpliwie na wieści
marzec ??? no nie ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:01   #3086
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: DIOR - kolorówka

Przetestowałam nowy podkład Nude i muszę przynać, ze jest fajny. Dość lekki, nie czuć go na twarzy. Dobrze stapia sie z cerą. Trwały - u mnie wytrzymał 8 h bez poprawek, trwalszy jest tylko Estee DW. Krycie - ok jak dla mnie, porównywalne do DW. Napewno go sobie sprawię, bedzie idealny na makijaż w wersji bardziej naturalnej.

Mam do was pytanie o kolory. Wypróbowałam kolor 020, ale wolałbym coś wpadajacego w chłodny beż. Znacie taki numerek???
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:00   #3087
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Przetestowałam nowy podkład Nude i muszę przynać, ze jest fajny. Dość lekki, nie czuć go na twarzy. Dobrze stapia sie z cerą. Trwały - u mnie wytrzymał 8 h bez poprawek, trwalszy jest tylko Estee DW. Krycie - ok jak dla mnie, porównywalne do DW. Napewno go sobie sprawię, bedzie idealny na makijaż w wersji bardziej naturalnej.

Mam do was pytanie o kolory. Wypróbowałam kolor 020, ale wolałbym coś wpadajacego w chłodny beż. Znacie taki numerek???
chyba kolor 020 jest neutralny i najbardziej beżowy,końcówka w numerku 1 jest żółta, a 2 bardziej różowa
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:34   #3088
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziękuję
W takim razie pozostanę przy 020
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:39   #3089
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Witam drogie Dioromaniaczki


Od rana testuje na twarzy NUde w plynie 031:no i takie mam spostrzerzenia na temat tego podkladu;
mialam problem z nalozeniem poniewaz na mojej skorze jest dosc tepy,
po nalozeniu na nos wlazl mi oczywiscie w moje cholernepory
w sumie kryje ;ladnie choc ma lekka konsystencje
no i matuje mam go od samego rana a strefa T mi sie jeszcze nie swieci
kolor ktory testuje jest idealny dla mojej karnacji
w sumie nie jest najgorszy ale bardziej pasuje mi forever
ale i tak mysle ze pewnie sie na niego skusze jak skoncze moje pozostale podklady

edie:jest prawie 21 a podklad mam na calej twarzy -nie wyparowal ani sie nie starl-robilam tylko jednaaaa poprawke aby przypudrowac nos)))
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479

Edytowane przez magsch
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:50
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:03   #3090
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: DIOR - kolorówka

pytałam dziś w sephorce i powiedziano mi, że za tydzień lub dwa będzie w sprzedaży
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.