Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 22:46   #421
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Layla, gratuluje paczuszek ale ja wciaz czekam na Twoje pedzelki i opinie o nich
ach, też czekam na moje pędzelki napewno dam znać a co do odcienia LP, to myślę, że 01 może być zbyt jasna, 02 - nie znam zbyt dokładnie, wiem tylko, że wygląda na dość ciemny, ale może to złudzenie.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A nie mówiłam ? Poproszę o buźkę
Cieszę się, że jesteś tak zadowolona jak ja
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:14   #422
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Layla, byłam dzisiaj w Sephorze i poprosiłam o pobrązowienie mnie Terra Epice. Miałaś rację - GENIALNY . Dziękuję
Zamówiłam wprawdzie już Clinique, ale chyba dokupię sobie Chanel...co myślisz? Zawsze co dwa brązery to nie jeden
A cena na Tru korzystna - 107 PLN a u nas 174.....
Póki co kliknęłam błyszczyk nr 107.
Jak dostanę SS to kupię 109
A potem Terra Epice
Juz kupuję pojedynczo, zawsze mniejsze cło, w razie przejścia przez chciwy Bytom.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:25   #423
Eskel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
kobitki czy odcien 03 z kompaktu Guerlain Parure tylko mi wydaje sie bardzo ciepły (lekko pomarańczowy)?

http://eu.strawberrynet.com/productD...78288&goChar=G
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość



Nie, pomarańczowy na pewno nie jest. Jest jak ciemny biszkopt.
Na żywo nie ma w nim nic pomarańczowego.
Dla mnie jest opalonym lekko ciepłym beżem. Mam jasną karnację, ale po samoopalaczu jest dla mnie w sam raz. Używam od prawie 2 miesięcy i jestem zadowolona.
Porównałam ostatnio w Sephorze (z ciekawości, bo też miałam dylemat przed zakupem na Tru)
02 i 03. Dla mnie 02 na lato byłoby za jasne.
Eskel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:47   #424
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Po kolejnych zachwytach musiałam kliknąć sobie ten żelik do brwi Tweezermana I licznik mi się nagle sam naprawił, bez żadnych inetrwencji
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 05:05   #425
um2510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

jestem jak najbardziej ZA. Dziewczyny przy zbyt wielu reklamacjach zamkną nam TRUSKAWĘ
um2510 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 06:38   #426
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Layla, byłam dzisiaj w Sephorze i poprosiłam o pobrązowienie mnie Terra Epice. Miałaś rację - GENIALNY . Dziękuję
Zamówiłam wprawdzie już Clinique, ale chyba dokupię sobie Chanel...co myślisz? Zawsze co dwa brązery to nie jeden
A cena na Tru korzystna - 107 PLN a u nas 174.....
Póki co kliknęłam błyszczyk nr 107.
Jak dostanę SS to kupię 109
A potem Terra Epice
Juz kupuję pojedynczo, zawsze mniejsze cło, w razie przejścia przez chciwy Bytom.
genialny? i nie pomarańczowy? a co zrobisz z dwoma bronzerami? jeden starczy na 2 lata błyszczyk 107 ponoć jest cudny, to iris, prawda? lekko wrzosowy?

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Po kolejnych zachwytach musiałam kliknąć sobie ten żelik do brwi Tweezermana I licznik mi się nagle sam naprawił, bez żadnych inetrwencji
żelik jest super bardzo podobny w konsystencji do odżywki do rzęs Isadory, gęsty, nabłyszczający, taki jaki powinien być. O wiele lepszych od wosków do brwi.
Ładnie dyscyplinuje i układa, będziesz zadowolona, tym bardziej, że cena bardzo w porzo.

Aha, słuchajcie ta zalotka jest wyjątkowo dziwaczna, nie wiem, jak na to wpadałam, ale wyglada całkowicie jak pęseta, tylko z gumową nakładką. Trochę się boję tego w ogóle używać chciałam na początek namówić kolegę, żeby dał swoje oko, ale nie chciał

Vril - a'propos przeterminowanych kosmetyków. Jasne jest, że od 01.2009 zamawianie z Tru nie będzie już takie atrakcyjne. Prawda jest taka, że na pocztę polską zostanie nałożony ustawowo obowiązek niejako pełnienia obowiązków płatnika, bo podatnikiem nadal będziemy my. I jeżeli PP nie ściągnie z nas cła, sama będzie musiała to cło uiścić. Tym samym cena kosmetyków wzrośnie o ponad 22 proc., a na dodatek przesyłka będzie dłuższa. Po 01.2009 , gdy wszyscy zaczną rzutem ubiegać się o zwrot cła, Tru siłą rzeczy rozważy zamknięcie dystrybucji do Polski, bo musiałaby dopłacać do interesu, bo niby w jaki sposób, to cło zostanie jej zwrócone? albo w postaci wyższych cen albo w postaci zamknięcia kanału dystrybucji. Także jest to nieuniknione. Mamy tak naprawdę czas do grudnia, żeby zrobić zapasy. Co do przeterminowanych produktów, zauważyłam, że istotnie, gdy cena jest dość niska nie można się spodziewać czegoś świeżego, bo najnowsze kosmetyki już takie tanie nie są, a poza tym wrzucają najczęściej po kilka sztuk. Nowe jednak muszą być, bo oni specjalnie przyjęli taką taktykę, że jest to polowanie. Przecież wiadomo, że shimmerki mają w magazynie, tylko wrzucają je po to w ilości kilku sztuk, żeby podbić zainteresowanie, wyzwolić instynkt łowczy Ja po nieudanym zakupie płynu decleor, którego daty ważności nawet nie jestem w stanie sprawdzić, bo nie wchodzi do dekalku, staram się rozważniej robić zakupy i kupować produkty bezpieczne, tj. takie, co do których wiem, że weszły na rynek nie dalej niż 2 lata temu wtedy płacę i tak mniej niż w perf., a mam gwarancję świeżości. Firmy non stop modyfikują opakowania, nazwy, etc. i jest to do sprawdzenia w perf., albo w necie. Także zamknięcie kanału dystrybucji jest nieuniknione.


Wracając do różu tea rose, nie wiem, jak to jest, ale mój nie jest twardy na tyle, żeby nie malował. maluje bardzo dobrze i ma fantastyczny kolor. ja jestem zachwycona

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2008-06-25 o 07:15
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 08:40   #427
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Aha, słuchajcie ta zalotka jest wyjątkowo dziwaczna, nie wiem, jak na to wpadałam, ale wyglada całkowicie jak pęseta, tylko z gumową nakładką. Trochę się boję tego w ogóle używać chciałam na początek namówić kolegę, żeby dał swoje oko, ale nie chciał

Przykładasz do kącika oka u nasady rzęs i naciskasz

Vril - a'propos przeterminowanych kosmetyków. Jasne jest, że od 01.2009 zamawianie z Tru nie będzie już takie atrakcyjne. Prawda jest taka, że na pocztę polską zostanie nałożony ustawowo obowiązek niejako pełnienia obowiązków płatnika, bo podatnikiem nadal będziemy my. I jeżeli PP nie ściągnie z nas cła, sama będzie musiała to cło uiścić. Tym samym cena kosmetyków wzrośnie o ponad 22 proc., a na dodatek przesyłka będzie dłuższa. Po 01.2009 , gdy wszyscy zaczną rzutem ubiegać się o zwrot cła, Tru siłą rzeczy rozważy zamknięcie dystrybucji do Polski, bo musiałaby dopłacać do interesu, bo niby w jaki sposób, to cło zostanie jej zwrócone? albo w postaci wyższych cen albo w postaci zamknięcia kanału dystrybucji. Także jest to nieuniknione. Mamy tak naprawdę czas do grudnia, żeby zrobić zapasy. Co do przeterminowanych produktów, zauważyłam, że istotnie, gdy cena jest dość niska nie można się spodziewać czegoś świeżego, bo najnowsze kosmetyki już takie tanie nie są, a poza tym wrzucają najczęściej po kilka sztuk. Nowe jednak muszą być, bo oni specjalnie przyjęli taką taktykę, że jest to polowanie. Przecież wiadomo, że shimmerki mają w magazynie, tylko wrzucają je po to w ilości kilku sztuk, żeby podbić zainteresowanie, wyzwolić instynkt łowczy Ja po nieudanym zakupie płynu decleor, którego daty ważności nawet nie jestem w stanie sprawdzić, bo nie wchodzi do dekalku, staram się rozważniej robić zakupy i kupować produkty bezpieczne, tj. takie, co do których wiem, że weszły na rynek nie dalej niż 2 lata temu wtedy płacę i tak mniej niż w perf., a mam gwarancję świeżości. Firmy non stop modyfikują opakowania, nazwy, etc. i jest to do sprawdzenia w perf., albo w necie. Także zamknięcie kanału dystrybucji jest nieuniknione.

No to pieknie Trzeba szybko robić zapasy tego co nam potrzebne


Wracając do różu tea rose, nie wiem, jak to jest, ale mój nie jest twardy na tyle, żeby nie malował. maluje bardzo dobrze i ma fantastyczny kolor. ja jestem zachwycona

Ciesze się, bo ja też nie narzekam. Ja używam załączonego pędzelka, potem ewentualnie poprawiam innym i jest git
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 08:45   #428
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

wiesz, co Reese, to zrobię jak mówisz z tą zalotką, chociaż wygląda ona strasznie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 08:53   #429
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ja się dołączę, nie myślałam co prawda zbyt wiele, nie miałam czasu ale wysyłka do Polski uważam że nadal będzie, po prostu Truskawa zdejmie z siebie oddawanie cła, i tyle, ciągle przecież podkreślają, że to ich dobra wola, o czym często chyba zamawiający zapominają (no ale skoro takie mają obwieszczenie, to czemu nie korzystać ), z wysyłką do Niemiec z tego co się orientuję, problem jest głównie przy kosmetykach "unboxed", których nie można tam sprowadzać

natomiast co do reklamacji - uważam je jak najbardziej za słuszne, i popieram, w końcu rzadko zaznaczają, że np. "kosmetyk został wyprodukowany x lat temu", co powinni przy purchawach robić zdecydowanie!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:03   #430
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość
Na żywo nie ma w nim nic pomarańczowego.
Dla mnie jest opalonym lekko ciepłym beżem. Mam jasną karnację, ale po samoopalaczu jest dla mnie w sam raz. Używam od prawie 2 miesięcy i jestem zadowolona.
Porównałam ostatnio w Sephorze (z ciekawości, bo też miałam dylemat przed zakupem na Tru)
02 i 03. Dla mnie 02 na lato byłoby za jasne.
No to mam teraz "100 pytań do" ;-) bo mało osob ma ten kompakt
Więc jak Ci sie go nosi? Czy nadaje sie do uzywania na mokro? Jak jest z kryciem? czy widać go mocno na twarzy (tzn czy daje taką pudrową powłoke ,ze widac go np w słońcu). Jak z wydajnością? Oraz czy rozświetla twarz ?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:21   #431
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja się dołączę, nie myślałam co prawda zbyt wiele, nie miałam czasu ale wysyłka do Polski uważam że nadal będzie, po prostu Truskawa zdejmie z siebie oddawanie cła, i tyle, ciągle przecież podkreślają, że to ich dobra wola, o czym często chyba zamawiający zapominają (no ale skoro takie mają obwieszczenie, to czemu nie korzystać ), z wysyłką do Niemiec z tego co się orientuję, problem jest głównie przy kosmetykach "unboxed", których nie można tam sprowadzać

natomiast co do reklamacji - uważam je jak najbardziej za słuszne, i popieram, w końcu rzadko zaznaczają, że np. "kosmetyk został wyprodukowany x lat temu", co powinni przy purchawach robić zdecydowanie!

Tez tak sądzę-po prostu pewnie ogłoszą, że nie zwracają cła i już.

A co do reklamacji jeszcze-Truskawka sama zaznacza-jeżeli nie jesteś zadowolony z produktu-gwarantujemy zwrot pieniędzy.
Jakie tu więc nadużycie z naszej strony, pomijając normalne prawo do reklamacji przeterminowanych produktów...
Jeśli kupuję w sklepie produkt z datą ważności bliską końca, jest to zaznaczone i kupując za pół ceny mam świadomość, że otrzymam produkt niepełnowartościowy. Jeżeli natomiast kupuję taki nieświadomie, mam pełne prawo do reklamacji, bez względu na cenę tego produktu.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 09:28   #432
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
genialny? i nie pomarańczowy? a co zrobisz z dwoma bronzerami? jeden starczy na 2 lata błyszczyk 107 ponoć jest cudny, to iris, prawda? lekko wrzosowy?


Pomarańczowy???? W życiu nie mówiłam, że pomarańczowy , bałam się tylko czy nie za ciemny. Jest IDEALNY. Nie wiem jak Ci się udało w ciemno dobrać kolor dla mnie
Nie wiem co zrobię z dwoma, bedzie na prezent albo pójdzie w świat
A błyszcz 107 to nie Iris (96) to burgund, który wcale nie jest ciemny na ustach mimo, że w butelce takie bordo!
A Iris ładny, masz racje

Żel do brwi super, mogę śmiało potwierdzić Twoją opinię.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:32   #433
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tez tak sądzę-po prostu pewnie ogłoszą, że nie zwracają cła i już.

A co do reklamacji jeszcze-Truskawka sama zaznacza-jeżeli nie jesteś zadowolony z produktu-gwarantujemy zwrot pieniędzy.
Jakie tu więc nadużycie z naszej strony, pomijając normalne prawo do reklamacji przeterminowanych produktów...
Jeśli kupuję w sklepie produkt z datą ważności bliską końca, jest to zaznaczone i kupując za pół ceny mam świadomość, że otrzymam produkt niepełnowartościowy. Jeżeli natomiast kupuję taki nieświadomie, mam pełne prawo do reklamacji, bez względu na cenę tego produktu.
Co do reklamacji na truTo ja zwątpiłam. Dostałam jakis czas temu serum Clarinsa z powycinanymi kodami z tubki i kartonika (to juz jest szczyt hamstwa), pisałam zresztą juz o tym jesli pamietacie.
Do truskawki napisalam kilka wiadomosci , wyslalam zdjecia. Proponowali odesłanie kosmetyku (oczywiście na mój koszt). Napisalam im ,ze koszt takiej wysylki to 1/3 ceny kosmetyku i nie mam zamiaru dopłacac za ich błędy. Wymyslali zalosne argumenty, ktore mialy niby potwierdzić to iz te wyciete kody to nie ich sprawka i ze ich kosmetyki są w 100% swieze. Odpowiadalam na kazdy ich bezsensowny e-mail i 2 czy 3 krotnie pisali o odesłaniu kosmetyku...mimo, ze wczesniej juz pisalam ze nie zgadzam sie na toOpadły mi ręce juz na tą sprawe. Pisalam kilkakrotnie, ze zadam zwrotu pieniędzy.

Truskawka jest błogosławieństwem dla naszego portfela, ale niesie ze soba tez ryzyko kupna takiego starocia ,ze strach go uzywać. Nie chcialabym znowu prowadzić z nimi bezsensownej do niczego nie prowadzącej konwersacji na e-maile i nie kupie juz u nich niczego co im regularnie nie schodzi ani niczego co zostalo wupuszczone na rynek dalej niz 4 lata temu.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-06-25 o 09:36 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:40   #434
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ja myślę że nic nie wskóramy z tymi Clarinsami
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:48   #435
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Layla , a 63 wiesz może jaki jest? Bo w sklepie nie było nawet testera.......... a widze ze na Tru jest i na KWC właśnie opinię czytałam. Dużo jest ciemniejszy? Czym się różni od 62?
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:01   #436
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Co do reklamacji na truTo ja zwątpiłam. Dostałam jakis czas temu serum Clarinsa z powycinanymi kodami z tubki i kartonika (to juz jest szczyt hamstwa), pisałam zresztą juz o tym jesli pamietacie.
Do truskawki napisalam kilka wiadomosci , wyslalam zdjecia. Proponowali odesłanie kosmetyku (oczywiście na mój koszt). Napisalam im ,ze koszt takiej wysylki to 1/3 ceny kosmetyku i nie mam zamiaru dopłacac za ich błędy. Wymyslali zalosne argumenty, ktore mialy niby potwierdzić to iz te wyciete kody to nie ich sprawka i ze ich kosmetyki są w 100% swieze. Odpowiadalam na kazdy ich bezsensowny e-mail i 2 czy 3 krotnie pisali o odesłaniu kosmetyku...mimo, ze wczesniej juz pisalam ze nie zgadzam sie na toOpadły mi ręce juz na tą sprawe. Pisalam kilkakrotnie, ze zadam zwrotu pieniędzy.

Truskawka jest błogosławieństwem dla naszego portfela, ale niesie ze soba tez ryzyko kupna takiego starocia ,ze strach go uzywać. Nie chcialabym znowu prowadzić z nimi bezsensownej do niczego nie prowadzącej konwersacji na e-maile i nie kupie juz u nich niczego co im regularnie nie schodzi ani niczego co zostalo wupuszczone na rynek dalej niz 4 lata temu.
Z wycinanymi kodami to już jest niezłe oszustwo. Bo można się było łudzić, że oni nie wysyłają tych staroci świadomie. Ale on dobrze wiedzą, co robią.

Ja też nie kupuję niczego, co np. zostało wycofane ze sprzedaży lub teraz występuje w innej szacie graficznej niż na Tru. No, chyba, że godzę się z faktem,że zamówiony produkt będzie stary-jak n. JT z 2005 r.
Ale nie zawsze można to przewidzieć! Często nic nie wskazuje na to, że kosmetyk jest przeterminowany! I tak było tez z tymi nieszczęsnymi Clarinsami.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Ja myślę że nic nie wskóramy z tymi Clarinsami
Bardzo możliwe...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:24   #437
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ja powiem kilka słów o serum Lancome z wit C, które swego czasu było na purchawce za 58 zł i Serenite chwaliła, że je kiedyś miała i było super. Zaryzykowałam i kupiłam Owszem jest chyba z 2005 roku, ale rzeczywiście jest super Konsystencja gęściejsza niż EL Idealist Pore Minimizer. Kolor identyczny-mleczny, zapach niemal identyczny-bardzo ładny. Idealnie i natychmiast się wchłania, buzia gładziutka, aksamitna tak jak po Idealiście. Polecam. Teraz jest chyba po ok, 90 zł na tru
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:31   #438
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Wymaziałam się dziś Sunkissed i jestem baaaaaardzo zadowolona Efekt jest taki jakiego oczekiwałam, lekko przybrązowione , rozświetlone policzki Ma kolor typowo brązowy, ja w nim nie widzę ani pomarańczu ani różu Drobinki malenkie, na skórze ledwo widoczne Efekt można stopniować, pędzelek mięciutki i fajnie się nim nakłada puder. Jak dla mnie super

Kochane, możecie podać linka do tego żelu do brwi bo ja ślepa kura go nie widzę
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:32   #439
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja powiem kilka słów o serum Lancome z wit C, które swego czasu było na purchawce za 58 zł i Serenite chwaliła, że je kiedyś miała i było super. Zaryzykowałam i kupiłam Owszem jest chyba z 2005 roku, ale rzeczywiście jest super Konsystencja gęściejsza niż EL Idealist Pore Minimizer. Kolor identyczny-mleczny, zapach niemal identyczny-bardzo ładny. Idealnie i natychmiast się wchłania, buzia gładziutka, aksamitna tak jak po Idealiście. Polecam. Teraz jest chyba po ok, 90 zł na tru
Jest super, rzeczywiście, ale ja mam wrazliwą cerę i jednak po jakimś czasie mnie podrażniło. A kiedy miałam świeże, byłam bardzo zadowolona. Ja wyczuwam w nim jakiś chemiczny, dziwny zapach, więc na pewno coś się z nim podziało. Ale jeśli ktoś nie ma tak wrazliwej cery, jak ja, może ryzykować Nakładanie na twarz przeterminowanego kosmetyku jest pewnym ryzykiem jednak


A właśnie miałam pytać, Mariolu, co z tym serum u Ciebie


Ja bardzo żałuję, że to serum zostało wycofane

aga79, to ten żel do brwi: http://www.strawberrynet.com/product...50610&goChar=T
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 10:43   #440
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Kochane, możecie podać linka do tego żelu do brwi bo ja ślepa kura go nie widzę
Już chciałam odnależć linka, ale widzę, że Serenite jest szybsza
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:46   #441
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jest super, rzeczywiście, ale ja mam wrazliwą cerę i jednak po jakimś czasie mnie podrażniło. A kiedy miałam świeże, byłam bardzo zadowolona. Ja wyczuwam w nim jakiś chemiczny, dziwny zapach, więc na pewno coś się z nim podziało. Ale jeśli ktoś nie ma tak wrazliwej cery, jak ja, może ryzykować Nakładanie na twarz przeterminowanego kosmetyku jest pewnym ryzykiem jednak


A właśnie miałam pytać, Mariolu, co z tym serum u Ciebie


Ja bardzo żałuję, że to serum zostało wycofane

aga79, to ten żel do brwi: http://www.strawberrynet.com/product...50610&goChar=T

Podrażniło Cię Mnie póki co jeszcze nie i nie pachnie chemicznie, a właśnie tak jak Idealist-kwiatowo

Ja już mam 2 żele na zapas
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:54   #442
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Zła passa Clarinsa przełamana. Dostałam dziś olejek z Lotosu - strasznie się bałam że data będzie nie fajna, ale udało się im ukręcić coś świeżego z Clarinsa- 09.2007
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:59   #443
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Już chciałam odnależć linka, ale widzę, że Serenite jest szybsza


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Podrażniło Cię Mnie póki co jeszcze nie i nie pachnie chemicznie, a właśnie tak jak Idealist-kwiatowo

Ja już mam 2 żele na zapas
Pachnie chemicznie w porównaniu do świeżego

Ja też myślałam, żeby klikać od razu 2 Ale się powstrzymałam, najpierw zobaczę, czy mi się spodoba A wydajny jest?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 11:09   #444
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

wiecie co ..... a mi jakoś nic nie robi ten żelik do brwi
taka woda i nic więcej
nie usztywnia nie nabłyszcza
może mam za liche brwi
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 11:17   #445
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Ja też myślałam, żeby klikać od razu 2 Ale się powstrzymałam, najpierw zobaczę, czy mi się spodoba A wydajny jest?
Ja używam ok 2 miesięcy, codziennie, więc chyba dosyć wydajny

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
wiecie co ..... a mi jakoś nic nie robi ten żelik do brwi
taka woda i nic więcej
nie usztywnia nie nabłyszcza
może mam za liche brwi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 11:21   #446
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Już chciałam odnależć linka, ale widzę, że Serenite jest szybsza
Dziękuję
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 12:03   #447
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Layla , a 63 wiesz może jaki jest? Bo w sklepie nie było nawet testera.......... a widze ze na Tru jest i na KWC właśnie opinię czytałam. Dużo jest ciemniejszy? Czym się różni od 62?
nie mam pojęcia, bo nie widziałam, też nie było testera
i na dodatek powiedzieli mi, że nie ma nr 63, no cóż za bezczelność a może 63 nie będzie u nas na rynku?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 12:10   #448
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jest super, rzeczywiście, ale ja mam wrazliwą cerę i jednak po jakimś czasie mnie podrażniło. A kiedy miałam świeże, byłam bardzo zadowolona. Ja wyczuwam w nim jakiś chemiczny, dziwny zapach, więc na pewno coś się z nim podziało. Ale jeśli ktoś nie ma tak wrazliwej cery, jak ja, może ryzykować Nakładanie na twarz przeterminowanego kosmetyku jest pewnym ryzykiem jednak
Abstrahując do daty ważności tego serum może to wit. C Cię podrażnia są osoby, które nawet w minimalnym stężeniu jej nie tolerują


Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Zła passa Clarinsa przełamana. Dostałam dziś olejek z Lotosu - strasznie się bałam że data będzie nie fajna, ale udało się im ukręcić coś świeżego z Clarinsa- 09.2007

Świetnie wieści własnie sama go chę zamówić
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 12:12   #449
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Abstrahując do daty ważności tego serum może to wit. C Cię podrażnia są osoby, które nawet w minimalnym stężeniu jej nie tolerują

Używałam tego serum wcześniej, świeżego i byłam zachwycona Uwielbiam kosmetyki z wit. C i nie podrażniają mnie
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 12:14   #450
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
wiecie co ..... a mi jakoś nic nie robi ten żelik do brwi
taka woda i nic więcej
nie usztywnia nie nabłyszcza
może mam za liche brwi
u mnie też nie za bardzo
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.