Do Agnieszki dotyczący szminek w ciemnych kolorach np. wiśnia,czerwone wino - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-08, 22:40   #1
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28

Do Agnieszki dotyczący szminek w ciemnych kolorach np. wiśnia,czerwone wino


Witaj Agnieszko!
Mam pewien problem dotyczący szminek w ciemnych kolorach (np. wiśnia,czerwone wino). Czy nadają się tylko na wieczór, czy można ich też używać na dzień? Pytam, ponieważ ja osobiście bardzo lubię takie kolory, a często w prasie kobiecej spotykam się z poradami, że na dzień powinno się stosować jasne szminki. Dodam, że w swoim dziennym makijażu oczu nie maluję cieniami, a jedynie podkreślam rzęsy maskarą. Będę Ci bardzo wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości. [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 22:49   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Do Agnieszki

Sorki że siem wtrącam jak tytuł jest do Agnieszki ale.... Napisz jeszcze czy masz duze czy mniejsze usta i co robisz w ciągu dnia...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 23:00   #3
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: Do Agnieszki

Dodaję zgodnie z sugestią DominikiS: usta mam w zasadzie ani zbyt duże, ani zbyt małe, chociaż odrobinę powiększam je konturówką. Pracuję w biurze.
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-09, 08:25   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agnieszki

Witaj Madziu [img]icons/icon40.gif[/img]
Na to wydawalo by sie proste pytanie odpowiedz jest dosyc zlozona.
Generalnie to bardzo zalezy Madziu jakim typem urody jestes i jak sie na codzien ubierasz. Jezeli masz np. ciemne wlosy i ubierasz sie nawet do pracy ze stonowana elegancja, to mysle , ze intensywniejszy kolor na ustach nawet do makijazu dziennego nie jest zadnym przestepstwem. wrecz przeciwnie mozesz wygladac bardzo, bardzo elegancko i sexy.
Ale jesli wolisz bardziej sportowe ubrania, a Twoj styl jest dosc luzny to moze tak byc, ze mocniejsza pomadka bedzie sie gryzc z caloscia i moze wydac sie zbyt wyzywajaca do makijazu dziennego.

Ale dla mnie takie porady gazetowe na dzien prosze tylko to a na wieczor to i nie inaczej , mozna wlozyc do lamusa. Kazda kobieta jest inna, ma inne potrzeby, odmienny styl. wazne jest przede wszystkim zebys Ty sie dobrze czula we wlasnej skorze.

Dlatego sama musisz to przeanalizowac i zastanow sie jaki generalnie jest Twoj styl codzienny, czy makijaz ( zwlaszcza ust) jest caly czas staranny i nienaganny. Przeciez zawsze mozesz cos zmienic i dopracowac calosc do perfekcji.

serdecznie pozdrawiam
Agnieszka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-09, 13:36   #5
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: Do Agnieszki

Agnieszko, wybacz, że tak Cię zamęczam [img]icons/icon9.gif[/img] tymi szminkami, ale zrobiłam w ostatnim czasie kilka wycieczek do skepów, żeby tę nieszczęsną szminkę wreszcie kupić i niestety nie mogę sobie nic dobrać. Pomimo iż świetnie się czuję w tych mocniejszych kolorach szminek, to z drugiej strony za nic w świecie nie chciałabym wyglądać groteskowo.
Jeżeli chodzi o mój styl ubioru, to jestem zobowiązana do ubierania sie do pracy w rzeczy eleganckie, ale mogą to być ubrania o nieco luźniejszym, sportowym charakterze - i tak właśnie się ubieram (kolory: bordo, różne odcienie szrości, zgaszony róż, czarny).
Wypróbowałam kiedyś pomadkę w takim naturalnym, zgaszonym różu, ale usta wyglądały jak nieumalowane.
Agnieszko, może jest jakiś odcień pomadki, na który ja nie zwróciłam uwagi, a który by pasował do takiego typu stroju, jaki ja noszę.
Dodam, że mam raczej chłodny typ urody (w brązach, szczególnie rudych , wyglądam fatalnie) - ciemne włosy (taki chłodny brąz), szarozielone oczy (jednak z przewagą szarego), różowobeżowa cera.
Jeżeli możesz, to zasugeruj mi chociaż w jakim kierunku powinny iść moje poszukiwania tej nieszczęsnej szminki...
Pozdrawiam! [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 09:24   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agnieszki

Czesc Madziu
Tak na odleglosc to bardzo trudno dobierac rodzaj pomadki, zwlaszcza jak sie nigdy kogos nie widzialo. Ale moge Ci powiedziec czego ja uzywam jak mi zalezy na pieknej intensywnej barwie. Jest to pomadka Revlona, (tradycyjna) bold berry nr 53 - czarne opakowanie ze srebrnymi paseczkami.
Jest dosyc intensywna i na dzien , zeby ja troche oslabic to pokrywam najpierw usta blyszczykiem. Nie jest wtedy taka trwala ale co za kolor)
Wyprobuj, moze Ci sie spodoba.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 22:56   #7
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: Do Agnieszki

Agnieszko, ta pomadka jest cuuudowna!!!
Kupiłam ją i jestem bardzo zadowolona! Bardzo dziękuję za pomoc
Mam jeszcze pytanie: czy można łączyć cienie różowe i fioletowe z zielonymi? Jeżeli tak, to jaka to musi być zieleń?
Pozdrawiam
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-13, 08:50   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agnieszki

No prosze, prosze Dziewczyny zaczynaja szalec [img]icons/icon7.gif[/img]
Madziu oczywiscie, ze taka kombinacja jest mozliwa, ale zaznaczam, ze jest to dosyc ekstrawaganckie i odwazne polaczenie. Zeby efekt byl naprawde ciekawy to proponuje raczej zywe cukierkowe kolory. I raczej ich nie nakladaj jeden na drugim ale kazdy potraktuj jak plame.
Tylko zaznaczam nie jest to makijaz do biura, a raczej na jakas czaderska impreze [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 22:48   #9
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: Do Agnieszki

Agnieszko!
Twoja odpowiedź rozwiała moje wątpliwości. Bardzo dziękuję! [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.