Kolczyk w pępku? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 16:09   #151
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
spytaj koleżanki
Haha, miałam pisać to samo.

Przecież najbardziej ufa się koleżance, nie boisz się pytać obcych ludzi?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:13   #152
Lusia_62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Angry Dot.: Kolczyk w pępku ;))

O bosz...! macie problem! ;/
Ciezko powiedziec?!
no normalnie zal!! ; [
Lusia_62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:18   #153
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Lusia_62 Pokaż wiadomość
O bosz...! macie problem! ;/
Ciezko powiedziec?!
no normalnie zal!! ; [
O bosz...!
A ciężko wpisać swoje pytania w jakimś wątku o kolczyku w pępku, który już istnieje zamiast zakładać nowy?!
No normalnie dwa żale!! ;[

__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:51   #154
Lusia_62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Angry Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
O bosz...!
A ciężko wpisać swoje pytania w jakimś wątku o kolczyku w pępku, który już istnieje zamiast zakładać nowy?!
No normalnie dwa żale!! ;[

Dobra wez! Nie powtarzaj!!
Po co piszesz, jak nie masz zamiaru odp.! ;/
Obczaj to "TAk Ciezko" <phiii>
Lusia_62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:06   #155
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Lusia_62 Pokaż wiadomość
Dobra wez! Nie powtarzaj!!
Dobra wezmę! Nie będę powtarzać!!
Cytat:
Obczaj to "TAk Ciezko" <phiii
No to Ty obczaj to:
Cytat:
Napisane przez Lusia_62 Pokaż wiadomość
Ciezko powiedziec?!
Tak ciężko phiiiii.

__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:23   #156
Lusia_62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Thumbs down Dot.: Kolczyk w pępku ;))

JejQ
o lol
Wymysl cos swojego!
Lusia_62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:47   #157
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Lusia_62 Pokaż wiadomość
JejQ
o lol
Wymysl cos swojego!
Po co skoro twój styl pisania jest taki śmieszny?

Ale kończę już ten głupawy offtop.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 20:31   #158
Blackokaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 28
GG do Blackokaine
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
a weźże idź sie spytaj koleżnaki której tak ufasz
bo widocznie praca i rady profesjonalistów są niefachowe
Skończ.
Blackokaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:57   #159
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Blackokaine Pokaż wiadomość
Skończ.
co mam skończyćpytam sie słodko?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 17:42   #160
Lusia_62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Talking Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Po co skoro twój styl pisania jest taki śmieszny?

Ale kończę już ten głupawy offtop.
OMG sama jestes smieszna!
To se koncz...bw
Lusia_62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 16:43   #161
Shadov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

a rany.. coś napisać i te 'profesjonalistki' się czepiają..;/

przemywać spirytem O.o może od razu wódą .. kup sobie Rywanol (koszt ok 3 zł) i przemywaj okolice przekutego pępka.. kolczyka nie wyciągaj! natomiast możesz nim ruszać. Dopiero za ok 1-2 tyg wyciągnij i przeczyść kolczyk z osocza.
Shadov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 20:06   #162
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

no niestety po powyżej dawanych radach to można jedynie zwinąć sie ze śmiechu:
tribiotic,woda utleniona,spirytus,rivano l -no życ nie umierać
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:09   #163
Blackokaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 28
GG do Blackokaine
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
co mam skończyćpytam sie słodko?
Może jesteś profesjonalistką, nie przeczę, ale przecież ja swoich rad sobie nie wymyśliłam. Radzę to co sama wiem bo np. sprawdzałam i nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Więc jeśli mi się coś nie paprało bo używałam tribioticu lub jeśli szybko zagoiła mi się warga to chyba nie jest to powód do kłótni. Przynajmniej ja tak myślę. To że coś tam wiem nie znaczy ze jestem nie wiadomo kim. Ja chciałam pomóc, Ty mnie skrytykowałaś, bo "nie mam o niczym pojęcia i jestem głupią małolatą". A poza tym jeśli chodzi o tapera to chyba możesz mi podpowiedzieć jeśli uważasz że masz rację?
Blackokaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:04   #164
TeaseMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

no niestety po powyżej dawanych radach to można jedynie zwinąć sie ze śmiechu:
tribiotic,woda utleniona,spirytus,rivano l -no życ nie umierać


specjalistka phiii
weszła tu jedna taka i uważa sie za niewiadomo kogo.
Jak taka mądra to powiec a nie udawaj kim to nie jestes;/
a ludzie pisza to co sami na sobie próbowali,
więc jeśli mi się nic nie babrało i przemywałasm spirytusem to co się czepiasz?
dla Twej wiadomości spirytus odkaza, i ja nie mówię ze czeba go lac niewiem ile tylko na wacik i przemyc okolice pępka;]
TeaseMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:18   #165
hotka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

ja sama sobie przekłuwalam i jakoś wszystko jest wporządku
bolało mnie bardzo ponieważ wolno wbijałam igle, mysle że ona to napewno szybciej zrobi wiec bedzie mniejszy ból. goi sie dlugo okolo 3 miechy jak nie lepiej
ja smarowałam tribiotykiem przez miesiąc, i na samym poczatku lepiej nie ćwicz
bo ja np sie nawet polozyc na brzuch nie moglam ;d a jakbys pilka dostala w brzuch czy cos to wspolczuje
hotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:00   #166
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Blackokaine Pokaż wiadomość
Może jesteś profesjonalistką, nie przeczę, ale przecież ja swoich rad sobie nie wymyśliłam. Radzę to co sama wiem bo np. sprawdzałam i nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Więc jeśli mi się coś nie paprało bo używałam tribioticu lub jeśli szybko zagoiła mi się warga to chyba nie jest to powód do kłótni. Przynajmniej ja tak myślę. To że coś tam wiem nie znaczy ze jestem nie wiadomo kim. Ja chciałam pomóc, Ty mnie skrytykowałaś, bo "nie mam o niczym pojęcia i jestem głupią małolatą". A poza tym jeśli chodzi o tapera to chyba możesz mi podpowiedzieć jeśli uważasz że masz rację?
nie może ale jestem-8 rok stażu pracy w zawodzie stuknął w maju
to powiem ci ,że wiesz mało-maleńko bo samymi branżowymi gafami tu dzielisz-więc jak nie masz pojęcia o czymś to nie bierz się za doradzanie bo możesz komus zaszkodzić
i nie wkładaj w moje usta/pod moja klawiaturę słów ,które z nich nie wyszły bo sie ośmieszasz
Cytat:
Napisane przez TeaseMe Pokaż wiadomość
specjalistka phiii
weszła tu jedna taka i uważa sie za niewiadomo kogo.
Jak taka mądra to powiec a nie udawaj kim to nie jestes;/
a ludzie pisza to co sami na sobie próbowali,
więc jeśli mi się nic nie babrało i przemywałasm spirytusem to co się czepiasz?
dla Twej wiadomości spirytus odkaza, i ja nie mówię ze czeba go lac niewiem ile tylko na wacik i przemyc okolice pępka;]
no wiesz to ty weszłaś tu parę lat po mnieczuje się lekko zadomowiona a moja wiedza pomogła masie osób
i nie wiem po co twoje pouczanie-lepiej ty popraw troche swoją gramatykę zamiast wmawiać mi,że na pewnych sprawach znasz sie lepiej bo masz aż kolczyk w pępku-bo akurat podrażniające,wysuszające i utrudniające gojenie się właściowości spirytusu to ja doskonale znam-i dlatego go stanowczo odradzam
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2010-10-10 o 21:02
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:56   #167
Blackokaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 28
GG do Blackokaine
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
nie może ale jestem-8 rok stażu pracy w zawodzie stuknął w maju
to powiem ci ,że wiesz mało-maleńko bo samymi branżowymi gafami tu dzielisz-więc jak nie masz pojęcia o czymś to nie bierz się za doradzanie bo możesz komus zaszkodzić
i nie wkładaj w moje usta/pod moja klawiaturę słów ,które z nich nie wyszły bo sie ośmieszasz

no wiesz to ty weszłaś tu parę lat po mnieczuje się lekko zadomowiona a moja wiedza pomogła masie osób
i nie wiem po co twoje pouczanie-lepiej ty popraw troche swoją gramatykę zamiast wmawiać mi,że na pewnych sprawach znasz sie lepiej bo masz aż kolczyk w pępku-bo akurat podrażniające,wysuszające i utrudniające gojenie się właściowości spirytusu to ja doskonale znam-i dlatego go stanowczo odradzam
Niczego Ci nie wmawiam, sama powiedziałaś że nie mam o niczym pojęcia. Może masz 8 rok ale to nie znaczy, że możesz krytykować innych. Lusia_62 gdyby chciała jakichś mega profesjonalnych rad to zgłosila by sie bezpośrednio do Ciebie. To, że podobno Tribiotic nie pomaga bo jest antybiotykiem nie znaczy że dzięki niemu nie zagoiło się wiele pępków. Mogę znaleźć na tym forum pełno osób, którym przekłucia ładnie się zagoiły, mimo że nie sosowały się do "profesjonalnych" rad. Więc mówiąc krótko: Lusia_62 gdyby chciała profesjonalnych porad napewno zapytała by Ciebie. Bo to, że Tobie nie goi się po Octenisepcie czy innych tego typu preparatach to nie znaczy, że ma nie pomóc innym. Każy ma inną skórę,więc każdemu inaczej się goi. Możliwe, że nie polecasz tych metod dbania o kolczyki, ale uwierz że naprawdę wiele osób robi je samemu, wiele z nich dba o nie bez praktycznie bez żadne wiedzy o piercingu. Nie przeczę, że połowie tych osób nie goi się tak jakby chciała ale jak już mówiłam nie każdy potrzebuje profesjonalnych środków i porad, ponieważ skóra niektórych ludzi jest mniej wymagająca. Jak widzę nie przekonam Cię do zaakceptowania innch, mniej profesjoalnych metod. Oczywiście piercing w profesjonalnym studiu to lepsza opcja, ale nie każdego na coś takiego stać. Na moim przykładzie np powiem, że dwa z wielu moich kolczyków robiłam w studiu i niestety już więcej nie popełnię tego błędu(chyba że będę zainteresowana bardziej skomlikowanymi przekłuciami, ale wtedy pójdę tylko po poradę),bo kolczyki goiły się gorzej. Poza tym oszczędzę kasę. Tyle.
Blackokaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:59   #168
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Lusia_62 Pokaż wiadomość
Hej Za tydzień mam zamiar zrobić sobie kolczyka w pępku. Zrobi mi go koleżanka z klasy, która robi kolczyki tak po znajomości, ostatnio zrobiła kolczyka w języku dla takiej jeden kolesiówy xD. Mi przekłuwała między innymi chrząstkę w uchu ;]. Do rzeczy... więc chciałam się zapytać czy bardzo boli przekłuwanie? Długo się goi? Czy można ćwiczyć na w-f? Czym przemywać pępek? i ogólnie jak wygląda przekłuwanie... ;D

yyy... nie wiedziałam, że to się jeszcze nosi
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:10   #169
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez Blackokaine Pokaż wiadomość
Niczego Ci nie wmawiam, sama powiedziałaś że nie mam o niczym pojęcia. Może masz 8 rok ale to nie znaczy, że możesz krytykować innych. Lusia_62 gdyby chciała jakichś mega profesjonalnych rad to zgłosila by sie bezpośrednio do Ciebie. To, że podobno Tribiotic nie pomaga bo jest antybiotykiem nie znaczy że dzięki niemu nie zagoiło się wiele pępków. Mogę znaleźć na tym forum pełno osób, którym przekłucia ładnie się zagoiły, mimo że nie sosowały się do "profesjonalnych" rad. Więc mówiąc krótko: Lusia_62 gdyby chciała profesjonalnych porad napewno zapytała by Ciebie. Bo to, że Tobie nie goi się po Octenisepcie czy innych tego typu preparatach to nie znaczy, że ma nie pomóc innym. Każy ma inną skórę,więc każdemu inaczej się goi. Możliwe, że nie polecasz tych metod dbania o kolczyki, ale uwierz że naprawdę wiele osób robi je samemu, wiele z nich dba o nie bez praktycznie bez żadne wiedzy o piercingu. Nie przeczę, że połowie tych osób nie goi się tak jakby chciała ale jak już mówiłam nie każdy potrzebuje profesjonalnych środków i porad, ponieważ skóra niektórych ludzi jest mniej wymagająca. Jak widzę nie przekonam Cię do zaakceptowania innch, mniej profesjoalnych metod. Oczywiście piercing w profesjonalnym studiu to lepsza opcja, ale nie każdego na coś takiego stać. Na moim przykładzie np powiem, że dwa z wielu moich kolczyków robiłam w studiu i niestety już więcej nie popełnię tego błędu(chyba że będę zainteresowana bardziej skomlikowanymi przekłuciami, ale wtedy pójdę tylko po poradę),bo kolczyki goiły się gorzej. Poza tym oszczędzę kasę. Tyle.
nie dociera do ciebie-że nie ma opcji mniej profesjonalnie
że to nie są dobre metody i rady
a pozatym piercing jak i tatuaz to zbytek-do życia nie jest niezbędny-jak kogoś nie stać to niech albo nie robi albo niech zaoszczędzi
i tak dla twojej informacji-jeśli przekłucie w studiu zostało wykonane prawidłowo(sterylnie,odpo wieni materiał i odpowiedni kolczyk) to jeśli cokolwiek potem jest nie tak to wynika to w ogromnej mierze z błędów i zaniedbań klientów(a bo wiedzą,a bo wstydzą się dopytac,a bo wierza koleżankom)-więc może czas przyjrzeć się uważniej sobie a nie trąbić na lewo i prawo jak to profesjonaliści są be
i to jest forum-wolność wypowiedzi panuje-i ja ze wojej strony zamierzam poprostu tępić i piętnować wszlkie magiczne rady domorosłych piercerek ,które wszystkie rozumy pozjadały
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 18:01   #170
Blackokaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 28
GG do Blackokaine
Dot.: Kolczyk w pępku ;))

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
nie dociera do ciebie-że nie ma opcji mniej profesjonalnie
że to nie są dobre metody i rady
a pozatym piercing jak i tatuaz to zbytek-do życia nie jest niezbędny-jak kogoś nie stać to niech albo nie robi albo niech zaoszczędzi
i tak dla twojej informacji-jeśli przekłucie w studiu zostało wykonane prawidłowo(sterylnie,odpo wieni materiał i odpowiedni kolczyk) to jeśli cokolwiek potem jest nie tak to wynika to w ogromnej mierze z błędów i zaniedbań klientów(a bo wiedzą,a bo wstydzą się dopytac,a bo wierza koleżankom)-więc może czas przyjrzeć się uważniej sobie a nie trąbić na lewo i prawo jak to profesjonaliści są be
i to jest forum-wolność wypowiedzi panuje-i ja ze wojej strony zamierzam poprostu tępić i piętnować wszlkie magiczne rady domorosłych piercerek ,które wszystkie rozumy pozjadały
Przekłucie zostało wykonane w profesjonalnym studiu piercingu. Stosowałam się do rad Pani "Profesjonalistki" i nic dobrego tego nie wyszło. Jeśli chodzi, że jeśli kogoś nie stać to nie powinien sobie robić to zgadzam się z Tobą, bo nie ma sensu wydawać kasy na kolczyki, różnego rodzaju preparaty i samo przekłucie. Ale niektórzy decydują się na przekłucie samemu. Poza tym nie napisałam że "profesjonaliści są be" tylko "Oczywiście piercing w profesjonalnym studiu to lepsza opcja" więc nie rozumiem o co Tobie w tej kwestii chodzi.
Blackokaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 22:24   #171
Frecisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Kolczyk w pępku

Witam wszystkich!
Jestem tu nowa.jeśli coś zrbie zle to z góry przepraszam mam pewien problem..otóż tydzień temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku. (u kosmetyczki) miejsce wydawało się ok..zapłaciłam 130zł wydaje mi się że jest krzywo zrobiony.Myślałam że może przez opuchliznę..nie chce żeby tak zostało..A wy jak myślicie? powinnam wyjąć kolczyk czy może aż tak strasznie nie jest ?już sama nie wiem co zrobić. proszę o radęhttp://img573.imageshack.us/i/spa1895.jpg/
Frecisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 08:54   #172
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez Frecisz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Jestem tu nowa.jeśli coś zrbie zle to z góry przepraszam mam pewien problem..otóż tydzień temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku. (u kosmetyczki) miejsce wydawało się ok..zapłaciłam 130zł wydaje mi się że jest krzywo zrobiony.Myślałam że może przez opuchliznę..nie chce żeby tak zostało..A wy jak myślicie? powinnam wyjąć kolczyk czy może aż tak strasznie nie jest ?już sama nie wiem co zrobić. proszę o radęhttp://img573.imageshack.us/i/spa1895.jpg/
tutaj masz wątek o kolczyku z pępku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60369&page=109
poczytaj, może się dowiesz co powinnaś zrobić
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 09:13   #173
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kolczyk w pępku

Pewnie, że jest krzywo.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 09:38   #174
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez Frecisz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Jestem tu nowa.jeśli coś zrbie zle to z góry przepraszam mam pewien problem..otóż tydzień temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku. (u kosmetyczki) miejsce wydawało się ok..zapłaciłam 130zł wydaje mi się że jest krzywo zrobiony.Myślałam że może przez opuchliznę..nie chce żeby tak zostało..A wy jak myślicie? powinnam wyjąć kolczyk czy może aż tak strasznie nie jest ?już sama nie wiem co zrobić. proszę o radęhttp://img573.imageshack.us/i/spa1895.jpg/
ładny brzuszek
jest krzywo, ale nie wydaje mi się, żeby wyjmowanie było dobrym pomysłem.
ogólnie to ponoć nie powinno się przekłuwać pępka gdzie indziej niż u zawodowego piercera.
może udaj się właśnie do takiego miejsca i zapytaj o poradę?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 12:21   #175
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Kolczyk w pępku

ja bym poszla do kosmetyczki i poprosila o oddanie pieniedzy, chociaz wieksza ich czesc, bo wiadomo zastrzyku nie oddasz , kolczyk owszem... :P i powiedziala, ze jest krzywo i tyle"." postraszyla ja, ze blizna zostaje na cale zycie, i jesli nie potrafi przebijac to niech juz tego nie robi, bo robi krzywde innym
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:15   #176
empatia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 2
kolczyk w pępku

Witam, to mój pierwszy wątek ale mam kilka ważnych pytać.
Chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku ale mam kilka ważnych pytań (ważnych dla mnie ) może zacznę od tego że mam 15 lat. I tu pojawia się właśnie pytanie. co jeśli zacznę rosnąć? nie tak szybko ale mimo wszystko, czy dziurka się nie rozciągnie ale nie zmniejszy albo czy kolczyk stanie sie za krótki i będę musiała wyciągnąć kolczyka i zostanie blizna? co jeśli przytyje? albo schudne? nie jakoś dużo ale mimo wszystko? czy to ma jakieś znaczenie dla dzirki w pępku, czy może jest to bez znaczenia? bardzo chciałabym mieć ten kolczyk i nawet rodzice sie zgodzili ale jeżeli miałaby powstać jakaś szrama przez pół brzucha to wolę poczekać :P
Pozdrawiam
empatia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:26   #177
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: kolczyk w pępku

nic Ci nie bedzie, nie przebijaj u kosmetyczki idz do salonu poercingu, chcesz to zrob, yyy co jeszcze... jest watek zbiorczy na ten temat... yyy blizna zawsze zostanie... chyba wszystko
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 12:03   #178
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: kolczyk w pępku

kolczyk możesz też w każdej chwili wyjąć, dziurka dosyć szybko zarośnie, i zostanie ślad o którym tylko ty będziesz wiedzieć ;p no i pamiętaj żeby się wybrać do dobrego salonu piercingu;p
karliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 08:16   #179
blacckgirl7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: SZN TYMCZASOWO
Wiadomości: 5
Dot.: kolczyk w pępku

hej ja mam kolczyk i nie ma żadnej blizny więc że zawsze zostaje to bzdura, idź do profesjonalistki która zrobi to szybko żeby nie bolało poproś o maść znieczulającą która mrozi i nic nie odczuwasz.Przez parę dni to boli ale do wytrzymania i przemywaj wodą utlenioną albo specjalnym preparatem do takich kolczyków można w aptece kupić.
blacckgirl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:33   #180
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Dot.: kolczyk w pępku

Hm...? ja osobiście odradzam z uwagi na fakt, iż z pewnością kiedyś zdecydujesz się na dziecko, a wtedy pewnie zrobi się z tego szrama- więc przemysl ten aspekt.
Jeśli chodzi o tycie- nic się nie dzieje z kolczykiem, nie trzeba go wymieniać na większy... w moim przypadku było tak, że go po prostu wyciągnęłam, bo nie mogłam patrzeć na ten tłuszcz i kolczyk w pępku
co do chudnięcia- nie jestem pewna, ale myślę, że jest podobnie, wydaje mi się, że również nie będzie to w niczym przeszkadzało
teraz po wyciągnięciu zostały mi dwie dziurki, ale nie jest to aż tak uciążliwe.
Daj znać, czy zrobiłaś.
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.