Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 16:27   #91
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Troszkę zolty ale taki słoneczny, rozswietlony. Gdyby na nim dorobic malutkich pasemek czy refleksow mysle ze byłby w naszym typie
Dziekuje ten pierwszy był za zołto -rudy niestety,ale wiadomo jak to jest po dekoloryzacji.
Na drugim zdjeciu wyglada szarawo ,ale to sie spierze za dwa mycia wyjda te zołto -miodowe pasemka i bedzie moj balejaz -mam nadzieje
W kazdym badz razie jestem zadowolona ,a to chyba najwazniejsze
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Pamiętam, jak miałaś takie mega żółte włoski..to na takie jak wtedy były kładłaś tą farbke? Bo naprawde żółtka brak świetnie wyszło, typowy jasny popiołek

Dziekuje no miałam takie zołte włosy masakra Wczesniej 3 tygodnie temu na całosc kladłam C12 własnie i juz mi sporo rozjasniło, teraz po malaskowaniu a10 juz jest dla mnie super

Polecam ta farbke wszystkim ze słabsza woda jak macie juz jasne włosy
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:30   #92
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Siedze z deluxem 100 na odrostach skandynawskiego nie było a chciałam go wypróbowac.. może innym razem
Kurczaczek się rodzi - już widze
Jutro wyrusze na łowy jakiejś farbki.. Ale oczywiście mam mętlik jak w kołowrotku i nie wiem jeszcze co wybiore
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:36   #93
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczynki

milusiaam bardzo ładnie wyszło

Dziewczyny
jestem zaskoczona,że farby aż tak roznie wychodza na roznych glowach duzo osob robilo A10 i kazdemu wychodzi inaczej.
Najgorsze jest to,że jak ktoras z was wstawi zdjęcie i widzimy,że ladnie wyszlo to myslimy o ja mam podobne wlosy powinno mi tez tak wyjsc,a potem dupa wychodzi zupelnie co innego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:48   #94
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Z pasemek blond na blond :)

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !! Farbuję włosy u fryzjera, mianowicie robi mi pasemka, niedługo wyjeżdżam za granice i raczej nie bede miala czasu szukac jakiegos fryzjera a podobno tam sa beznadziejni no i oczywisice to jest kosztowne Chce zafarbowac wlosy na czysty blond, mysle o jakims cieplym odcieniu. Perłowy (z castinga) albo jakis bezowy? Moze ktoras z was farbowala pasemka na taki wlasnie odcien??? Odrost wlosow mam niezbyt ciemny blond, mam zielone ciemniejsze oczy, dolaczam foto aktualnych wlosow. Prosze o pomoc!!!
Załącznik 3627038
Perłowy z Castinga jest chłodnym odcieniem, jak chcesz coś ciepłego to bardziej ten beżyk
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:15   #95
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

milusiaam bardzo ładnie wyszło

Dziewczyny
jestem zaskoczona,że farby aż tak roznie wychodza na roznych glowach duzo osob robilo A10 i kazdemu wychodzi inaczej.
Najgorsze jest to,że jak ktoras z was wstawi zdjęcie i widzimy,że ladnie wyszlo to myslimy o ja mam podobne wlosy powinno mi tez tak wyjsc,a potem dupa wychodzi zupelnie co innego
Mi na tych jasnych włosach i odrostach a10 wyszła typowo jak beżowy blond

Ehh kryzys zażegnany, mama mnie troche podtrzymała na duchu i mowi ze wcale nie jest tak zle
Tak patrze i chyba mam teraz odcien podobny do tego MysiM. Może ciut jasniejszy. No i gora jasniejsza, ale mam nadzieje ze w koncu jakims cudem reszta wlosow bedzie miala taki kolor jak te na gorze.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:18   #96
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kotka ja od dziś biorę merz special, tabletki są malutkie, mniejsze od ibupromu i ślicznie różowe w śliskiej powłoczce

Edit: Kotka adzi bierze własnie tego merza klasycznego Tylko wiesz jego się tak bardzo nie opłaca bo jest niby 60tabl. za trochę ponad 30zł ale łyka się go 2x dziennie.. Czyli na miesiąc to koszt 30zł niestety.. Sama jestem zła bo ha-pantotenu poprzednim razem za 30zł kupiłam na 3 miesiące.. Ale skoro jest taki dobry to trzeba spróbować
snow dzieki twojemu postowi mam już merza (wygląda tak http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-drazetek.html ) rzeczywiscie tabletki super już go kocham tylko mam pytanie brałam skrzypovite do listopada potem vitapil.... i skonczylam 23.12 i nie wiem ile odstępu robić pomiędzy merzem ??? ja na szczęscie trafilam na promocje z 46zł na 34,99zł 60 tabl 2x dziennie ale wole to niż vitapil...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-12-27 o 17:22
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:25   #97
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka to ja mam ten sam i też kupiłam w promocji za niecałe 34zł Co do przerw to powiem Ci ja skończyłam brać ha-pantoten jakieś 2tyg temu, miałam przerwę 2tyg bo brałam gripex i nie chciałam mieszać i od dziś biorę merz Nie wiem sama czy powinno się robić jakieś przerwy pomiędzy suplementami?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 17:32   #98
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata a myslisz,ze peruki nie bedzie widac??
Na maxa widać,że to sztuczne przeciez no i pewnie nie wygodne
Widziałam kiedyś jedną perukę - wyglądała jakby miała taki delikatny blond balejarz i miała loki - wyglądała cudnie Nawet wam chyba pokazywałam bo to na allegro gdzieś wynalazłam - tylko ciekawe jakby to na głowie wyglądało

No i pochwaliłam się, że po pokrzywie nic mi nie wyskakuje...
A tu dziś rano taka gula na brodzie Nie widać jej w lusterku ale czuć ją pod palcem jakby była nie wiadomo jaka wielka i boli jak się dotknie.. ble

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc blondaski!
witajciew kolejnej częsci!!
wiecie co mam problem.. pod choinkę wybralam sobie od chlopaka naprezent prostownicę.. ale mielismy malo czasu i musialam w 20min. wybrac w Media markcie.. no i wybralam ta: http://archiwumallegro.pl/prostownica_babyliss_ipro _230_ionic_titanium_st88e-764543715.htm
Koniecznie reklamuj - tak być nie może - a w media markt raczej nie robią problemów jeśli o to chodzi

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hej wam dodaję fotki swoich kłaków i przy okazji pytam: czy bardzo widać różnicę w kolorze, mniej więcej od połowy włosów ?
P.S. Zaznaczyłam kreską miejsce, gdzie wg mnie kolor przechodzi w ciemniejszy.
Może troszkę widać - ale to już trzeba by było się mocno przyglądać i czepiać żeby zauważyć Możesz tak chodzić spokojnie - następnym razem już będzie bjuti

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem,jestem. Dziękuję
Dziewczyny zaraz wyjeżdżam na cały dzień i chyba byście mi nie wybaczyły kolejnego dnia czekania wiedz zrobiłam parę fotek i wrzucam, sorry ze tak na szybko.2-4 po
No odrost trochę ciepławo - a reszta jaka jasna i jak równiotko Ale też przyznaję rację dziewcyznom, że teraz musisz na maksa je zregenerować

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja to chyba powinnam zmienic branze i otworzyc sklep z kosmetykami do wlosow normalnie za kazdym razem przynosze cos do wlosow jak jestem na zakupach
To jest choroba - ale nie przejmuj się ja tez na nią cierpię - miałam iść dziś do rossmana, ale stchórzyłam i nie poszłam bo bałam się, że jakąś farbę kupię, albo odżywkę

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Farbowałam tym a10 wczoraj.I jestem bardzo zadowolona
WOW - bardzo ładnie Mnie też bardziej podoba się efekt po - wcześniej jakieś takie żółte były - nie lubię takich blondów

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny mam problem,
Byłam ostatnio bardzo zadowolona z tej mojej farby i już myślałam, ze znalazłam swoje namber łan (wiem wiem że nie tak sie pisze
Nie szkodzi - ja też niejednokrotnie tak pisałam

A co do farbki to jak już chcesz farbować to bierze ta Excellkę - ja sama bym ją wzięła ale zdecydowac się nie mogę co ze sobą zorbić

Mam ponad 1 cm odrostu Ciągle upinam do góry grzywkę na luźno żabką to wtedy tak nie widać

Cytat:
Napisane przez meganx3 Pokaż wiadomość
Casting Creme Gloss jasny piaskowy blond - używała któraś? Mam go i nie wiem na jakiej długości włosy wystarczy jedno opakowanie bo w instrukcji nikt nie wspomniał o tym ani słwowem. Mam pocieniowane włosy do długości troszke za zapięcie stanika.
Ja mam bardzo krótkie włosy - nawet do ramienia mi nie sięgają i starcyzło mi ledwo ledwo - nakładałam oszczędnie przez co nie równo mi pokryło włosy.,..

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kotka ja od dziś biorę merz special, tabletki są malutkie, mniejsze od ibupromu i ślicznie różowe w śliskiej powłoczce
Edit: Kotka adzi bierze własnie tego merza klasycznego Tylko wiesz jego się tak bardzo nie opłaca bo jest niby 60tabl. za trochę ponad 30zł ale łyka się go 2x dziennie.. Czyli na miesiąc to koszt 30zł niestety.. Sama jestem zła bo ha-pantotenu poprzednim razem za 30zł kupiłam na 3 miesiące.. Ale skoro jest taki dobry to trzeba spróbować
No własnie Adzi chyba pisała, że nie bierze takiego klascznego a jakiś specjalny na włosy i on ma 2x większą dawkę składników niż ten zwykły
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:36   #99
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Widziałam kiedyś jedną perukę - wyglądała jakby miała taki delikatny blond balejarz i miała loki - wyglądała cudnie Nawet wam chyba pokazywałam bo to na allegro gdzieś wynalazłam - tylko ciekawe jakby to na głowie wyglądało

No i pochwaliłam się, że po pokrzywie nic mi nie wyskakuje...
A tu dziś rano taka gula na brodzie Nie widać jej w lusterku ale czuć ją pod palcem jakby była nie wiadomo jaka wielka i boli jak się dotknie.. ble



Koniecznie reklamuj - tak być nie może - a w media markt raczej nie robią problemów jeśli o to chodzi



Może troszkę widać - ale to już trzeba by było się mocno przyglądać i czepiać żeby zauważyć Możesz tak chodzić spokojnie - następnym razem już będzie bjuti



No odrost trochę ciepławo - a reszta jaka jasna i jak równiotko Ale też przyznaję rację dziewcyznom, że teraz musisz na maksa je zregenerować



To jest choroba - ale nie przejmuj się ja tez na nią cierpię - miałam iść dziś do rossmana, ale stchórzyłam i nie poszłam bo bałam się, że jakąś farbę kupię, albo odżywkę



WOW - bardzo ładnie Mnie też bardziej podoba się efekt po - wcześniej jakieś takie żółte były - nie lubię takich blondów



Nie szkodzi - ja też niejednokrotnie tak pisałam

A co do farbki to jak już chcesz farbować to bierze ta Excellkę - ja sama bym ją wzięła ale zdecydowac się nie mogę co ze sobą zorbić

Mam ponad 1 cm odrostu Ciągle upinam do góry grzywkę na luźno żabką to wtedy tak nie widać



Ja mam bardzo krótkie włosy - nawet do ramienia mi nie sięgają i starcyzło mi ledwo ledwo - nakładałam oszczędnie przez co nie równo mi pokryło włosy.,..



No własnie Adzi chyba pisała, że nie bierze takiego klascznego a jakiś specjalny na włosy i on ma 2x większą dawkę składników niż ten zwykły
Adzi pisała, że kończy się jej klasyczny i zastanawia się nad tym nowym A Kaska pisała jakiś czas temu, że jej po tym nowym mega włosy lecą...Tu jest ten post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4991
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-27 o 17:40
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:40   #100
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hmm.. znów chyba z wizażem mi się coś dzieje..
Nie zacytowało mi Ciebie Snow, ale widać coś źle doczytałam bo myślałam, że ona już ten nowy kupiła
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:03   #101
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Heyka. Bo ja takowe pytanko mam: Czy istnieje I GDZIE w sprzedazy farba PALETTE XXL Czysta Platyna 00A? Bo ja pomsłu juz nie mam czym sie ufarbowacna blond platynowy. Najpierw wycofali Ultrarozjasniacze z Palette teraz nie ma i XXL! Nie ma tez prawie nigdzie londy 01slonecznego blondu! Wiec kupiłam sobie rozjasniacz zLondy4-5 tonów i oby rozjasnil mi te odrosty! Ostatnio z braku laku ufarbowałam sie Palette E20 ale mi nie chwyciło tych odrostów -= to jest za słabe!!! no to tyle w temacie :/


Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2010-12-27 o 18:08
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 18:04   #102
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć, można dołączyć?

Chciałabym sobie (znowu) rozjaśnić włosy...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 19:16   #103
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hmm.. znów chyba z wizażem mi się coś dzieje..
Nie zacytowało mi Ciebie Snow, ale widać coś źle doczytałam bo myślałam, że ona już ten nowy kupiła
Nic się nie stało, tu jest tyle informacji przekazywanych, że łatwo wszystko pomieszać ale ja wzrokowcem jestem i wszystko chłonę co czytam jak gąbka

Cytat:
Napisane przez Blond Wenus Pokaż wiadomość
Heyka. Bo ja takowe pytanko mam: Czy istnieje I GDZIE w sprzedazy farba PALETTE XXL Czysta Platyna 00A? Bo ja pomsłu juz nie mam czym sie ufarbowacna blond platynowy. Najpierw wycofali Ultrarozjasniacze z Palette teraz nie ma i XXL! Nie ma tez prawie nigdzie londy 01slonecznego blondu! Wiec kupiłam sobie rozjasniacz zLondy4-5 tonów i oby rozjasnil mi te odrosty! Ostatnio z braku laku ufarbowałam sie Palette E20 ale mi nie chwyciło tych odrostów -= to jest za słabe!!! no to tyle w temacie :/

xxl'ki z tego co kojarzę to zostały wycofane.. Możesz szukać w małych drogeriach co najwyżej

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Cześć, można dołączyć?

Chciałabym sobie (znowu) rozjaśnić włosy...
Pewnie witaj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:19   #104
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Agatko ja na Twoim miejscu bym spróbowała może tej 9,13? Po tamtej narzekałaś, że za jasno a jeszcze jak masz chodzić na jaśniejsze refleksy to bez sensu

Adzi witaj z powrotem blondino Mi się bardzo bardzo podoba Włosy masz na moje oko nie tyle, że zniszczone ale troszkę się podsuszyły długości co nie? Zafunduj im jakieś oleje itd i będzie miodzio

Caskada
ja też dziś widziłam chyba tą odżywkę miała nalepkę nowość i była w promocji za niecałe 8zł tylko zastanawiam się czy to była dokładnie ta bo na początku składu chyba coś jeszcze miała napisane..

Milusia no bardzo ładnie ochłodziło brawo Choć mi też jak Agatce już się nie podobają aż tak chłodne blondy

Marejta excellka do odświeżenia koloru będzie w sam raz, ja polecam

Kotka ja od dziś biorę merz special, tabletki są malutkie, mniejsze od ibupromu i ślicznie różowe w śliskiej powłoczce

Enchanted noo to będę trzymać kciuki za kurczaczka A czym później zrobisz?

Edit: Kotka adzi bierze własnie tego merza klasycznego Tylko wiesz jego się tak bardzo nie opłaca bo jest niby 60tabl. za trochę ponad 30zł ale łyka się go 2x dziennie.. Czyli na miesiąc to koszt 30zł niestety.. Sama jestem zła bo ha-pantotenu poprzednim razem za 30zł kupiłam na 3 miesiące.. Ale skoro jest taki dobry to trzeba spróbować
A gdzie widzialaś tego nowego Gliss Kura?
Ja byłam dziś w Naturze i widziałam starego tylko.

I w końcu widziałam Excelke, 9,13 nie ma nigdzie, kupiłam 10,13. I to 2 opakowania
Ale przydadzą się, mam tylko nadzieję że odrost nie będzie zólty, moze byc ciepły, ale nie zolty.

Widzisz jak my to mamy z tymi ciepłymi blondami-głupiejemy na starość
Kiedys same zimne nie?
A teraz widzę że podobnie nam się gust zmienił Obie chyba lubimy takie mieszanki ciepło-zimne.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:36   #105
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A gdzie widzialaś tego nowego Gliss Kura?
Ja byłam dziś w Naturze i widziałam starego tylko.

I w końcu widziałam Excelke, 9,13 nie ma nigdzie, kupiłam 10,13. I to 2 opakowania
Ale przydadzą się, mam tylko nadzieję że odrost nie będzie zólty, moze byc ciepły, ale nie zolty.

Widzisz jak my to mamy z tymi ciepłymi blondami-głupiejemy na starość
Kiedys same zimne nie?
A teraz widzę że podobnie nam się gust zmienił Obie chyba lubimy takie mieszanki ciepło-zimne.
Tego gliss kura widziałam w superpharmie, jest w promocji za niecałe 8zł To chyba on, bo ma nalepkę NEW i ma te olejki o których Caskada pisała dość wysoko w składzie

Ja excell'ke kupiłam w naturze tuż przed świetami w promocji za 25zł , była też 9,13

Tak Agatko mamy ciągle takie same gusta i tak samo nam się zmieniają Choć tak myślę, że do stockholmu jeszcze wrócę, najpewniej na okres letni

Poszłam dziś do ZT bo zaczęły się % w całym inditexie i kupiłam sobie rurki w Bershce, w których jestem absolutnie zakochana i szaliczek w Tally Weijl pasujący do mojej czapy i rękawiczek A poszliśmy tylko po perfumy dla TŻ
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:56   #106
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tego gliss kura widziałam w superpharmie, jest w promocji za niecałe 8zł To chyba on, bo ma nalepkę NEW i ma te olejki o których Caskada pisała dość wysoko w składzie

Ja excell'ke kupiłam w naturze tuż przed świetami w promocji za 25zł , była też 9,13

Tak Agatko mamy ciągle takie same gusta i tak samo nam się zmieniają Choć tak myślę, że do stockholmu jeszcze wrócę, najpewniej na okres letni

Poszłam dziś do ZT bo zaczęły się % w całym inditexie i kupiłam sobie rurki w Bershce, w których jestem absolutnie zakochana i szaliczek w Tally Weijl pasujący do mojej czapy i rękawiczek A poszliśmy tylko po perfumy dla TŻ
A czemu na okres letni akurat Stoskholm?
Te włoski co masz teraz właśnie pasują mi do wiosny i lata, takie słoneczne
Mi tez się takie podobają, mam nadzieję że wyjdzie mi podobnie jak Tobie
Jestem zaopatrzona w 2 Excelki, mogę dzialać.
Kiedy farbujesz-może ustalimy dzień farbowania jak pisała infatuated?

A zakupów gratuluję-ja czekam na wiosnę-wtedy coś sobie kupię

U mnie akurat Excelki 9,13 naprawdę nigdzie nie ma, no ale dobrze że 10,13 jest.
Mam nadzieję że jej nie wycofają.

Dzis TŻ zmierzył mi włosy jak miałam tuż po myciu i proste i wyszło mu 38,5 cm, dlatego ja już nie mierze-ciagle inaczej.
Teraz bede pisała ile mi brakuje do dobrej długości

A u mnie nie ma Superpharmy więc nie wiem gdzie Gliss Kura dostanę? Moze w Rossmanie, popatrzę jutro może się wybiorę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:21   #107
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A czemu na okres letni akurat Stoskholm?
Te włoski co masz teraz właśnie pasują mi do wiosny i lata, takie słoneczne
Mi tez się takie podobają, mam nadzieję że wyjdzie mi podobnie jak Tobie
Jestem zaopatrzona w 2 Excelki, mogę dzialać.
Kiedy farbujesz-może ustalimy dzień farbowania jak pisała infatuated?

A zakupów gratuluję-ja czekam na wiosnę-wtedy coś sobie kupię

U mnie akurat Excelki 9,13 naprawdę nigdzie nie ma, no ale dobrze że 10,13 jest.
Mam nadzieję że jej nie wycofają.

Dzis TŻ zmierzył mi włosy jak miałam tuż po myciu i proste i wyszło mu 38,5 cm, dlatego ja już nie mierze-ciagle inaczej.
Teraz bede pisała ile mi brakuje do dobrej długości

A u mnie nie ma Superpharmy więc nie wiem gdzie Gliss Kura dostanę? Moze w Rossmanie, popatrzę jutro może się wybiorę
No właśnie zapomniałam napisać, w rossmanie też byłam i tam też ta odżywka była Także zobacz

Ja już też dawno nie mierzyłam, muszę to zrobić

A co do farbowania to ja pewnie będę robić w weekend 8-9.01? Akurat 3tyg miną a ja dłużej to nie przetrzymam odrostów Minął tydz. a ja już mam widoczny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:50   #108
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Może być 8-9 stycznia Wstępnie-bo mi raz włosy rosną, raz nie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:53   #109
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko no to wstępnie jesteśmy umówione mam nadzieję, że reszcie też przypasuje ten termin i znów będzie zbiorowe farbowanko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 23:10   #110
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No i mam kurczaczka, jak to zawsze bywa po podkładzie.
Ale chyba moje włosy miały dobry dzień, bo dośc ładnie przyjęły tą farbkę

1) Palette deluxe 100 platynowy blond, kładziona tylko na odrost
2) odrost
3) i 4) z lampą

W środe coś na to położe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Palette deluxe 100.jpg (50,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (97,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 028.jpg (101,1 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 027.jpg (92,4 KB, 72 załadowań)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:14   #111
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam

Dołączam sie do tego wątku pierwszy raz ale od dawna go obserwuję, przeglądnęłam chyba wszystkie części :P
jestem totalną amatorką co do farbowania/rozjaśniania - dopiero w październiku zaczęłam rozjaśniać - pierwszy raz w życiu :P oczywiście u fryzjerki bo sama nie wiedziałabym jak sie do tego zabrać :| 2 razy farbowała mi swoimi farbami (z matrixa) ale nie osiągnęłam jeszcze upragnionego efektu... Za jej farby płaci się troche więcej więc chciałabym tym razem przynieść jej swoją a potem próbować radzić sobie z nią w domu. Wolę nie ryzykować i nie nakładać sama farby z drogerii na fryzjerską..

Ale przejdę do sedna
Otóż zastanawiam się, którą farbę wybrać aby osiągnąć mój ideał -czyli włosy dziewczyny z 4-go i 5-go zdj, to ta sama dziewczyna tylko na 1. zdjęciu wyraźnie widać, że jej włosy są jaśniutkie ale mają ciepły odcień.
Ostatnie zdjęcie znalazłam w internecie - dziewczyna pisała, że uzyskała go farbą L'Oreal Recital Preference w odcieniu : Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty.
Zastanawiałam się w drogerii nad Belle Color 111 Garniera i Palette Deluxe 100, ale przeczytałam wiele opinii, że Palette niszczą bardzo włosy :/ a moje są po trwałej ondulacji - która w zasadzie już została na samych końcówkach - i 2 razy już były rozjaśniane.

Na pierwszym zdjęciu są moje włosy przed farbowaniem, a kolejne 2 koloru jaki mam obecnie, w rzeczywistości wydaję mi się, że jest troszkę ciemniejszy i żółtszy (?) :/

Kurcze dziewczyny jak mogę osiągnąć mój ideał?
Myśłałam, że za pierwszym razem u fryzjerki się uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (36,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (22,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (21,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img0369f.jpg (47,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg snpan6.jpg (56,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg snc10060gd0.jpg (13,4 KB, 58 załadowań)
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:50   #112
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Witam

Dołączam sie do tego wątku pierwszy raz ale od dawna go obserwuję, przeglądnęłam chyba wszystkie części :P
jestem totalną amatorką co do farbowania/rozjaśniania - dopiero w październiku zaczęłam rozjaśniać - pierwszy raz w życiu :P oczywiście u fryzjerki bo sama nie wiedziałabym jak sie do tego zabrać :| 2 razy farbowała mi swoimi farbami (z matrixa) ale nie osiągnęłam jeszcze upragnionego efektu... Za jej farby płaci się troche więcej więc chciałabym tym razem przynieść jej swoją a potem próbować radzić sobie z nią w domu. Wolę nie ryzykować i nie nakładać sama farby z drogerii na fryzjerską..

Ale przejdę do sedna
Otóż zastanawiam się, którą farbę wybrać aby osiągnąć mój ideał -czyli włosy dziewczyny z 4-go i 5-go zdj, to ta sama dziewczyna tylko na 1. zdjęciu wyraźnie widać, że jej włosy są jaśniutkie ale mają ciepły odcień.
Ostatnie zdjęcie znalazłam w internecie - dziewczyna pisała, że uzyskała go farbą L'Oreal Recital Preference w odcieniu : Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty.
Zastanawiałam się w drogerii nad Belle Color 111 Garniera i Palette Deluxe 100, ale przeczytałam wiele opinii, że Palette niszczą bardzo włosy :/ a moje są po trwałej ondulacji - która w zasadzie już została na samych końcówkach - i 2 razy już były rozjaśniane.

Na pierwszym zdjęciu są moje włosy przed farbowaniem, a kolejne 2 koloru jaki mam obecnie, w rzeczywistości wydaję mi się, że jest troszkę ciemniejszy i żółtszy (?) :/

Kurcze dziewczyny jak mogę osiągnąć mój ideał?
Myśłałam, że za pierwszym razem u fryzjerki się uda
Witamy

Odnośnie Paletty: owszem jest wiele opinii o niszczycielstwie tej farbki, szczerze, nie wiem skąd one się biorą, bo jak dotąd żadna z nas, używających Peletty jeszcze nigdy nie narzekała na kondycje swoich włosów po tej farbie - bynajmniej ja tego nie pamiętam Wręcz przeciwnie: kolor jest wyrazisty, świecący, włosy nie są matowe i co ważne - chyba najlepiej rozjaśnia z ogólnodostępnych farb

Jaki masz naturalny kolor? Muszę przyznac, że w chwili obecnej włoski masz bardzo ładne i kolor jaśniutki
Deluxa 100 Ci nie polece, bo wychodzi żółto-nie ma co ukrywac. Może na jasnych włosach wyszedł by bialutko, ale tego mogę się domyślac jedynie po pudełku
Może Syoss 9-5 dał by Ci efekt jak na piątym zdjęciu?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 00:09   #113
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ej kobitki a ja mam ochote na nowy kolorek
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 00:11   #114
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witamy

Odnośnie Paletty: owszem jest wiele opinii o niszczycielstwie tej farbki, szczerze, nie wiem skąd one się biorą, bo jak dotąd żadna z nas, używających Peletty jeszcze nigdy nie narzekała na kondycje swoich włosów po tej farbie - bynajmniej ja tego nie pamiętam Wręcz przeciwnie: kolor jest wyrazisty, świecący, włosy nie są matowe i co ważne - chyba najlepiej rozjaśnia z ogólnodostępnych farb

Jaki masz naturalny kolor? Muszę przyznac, że w chwili obecnej włoski masz bardzo ładne i kolor jaśniutki
Deluxa 100 Ci nie polece, bo wychodzi żółto-nie ma co ukrywac. Może na jasnych włosach wyszedł by bialutko, ale tego mogę się domyślac jedynie po pudełku
Może Syoss 9-5 dał by Ci efekt jak na piątym zdjęciu?
Mój naturalny kolor to ten z pierwszego zdjęcia, miło mi, że podoba Ci sie mój obecny - fakt nie jest najgorszy ale mnie jeszcze nie zadowala :P Chcę je mocniej rozjaśnić. Ten Syoss 9-5 ma właśnie takie właściwości rozjaśniające? o ile tonów może wiesz? Chyba też wezmę go pod uwagę Ale znalazłam w googlach jedynie opakowanie a nie mogę znaleźć jakiegoś zdjęcia po koloryzacji ta farbą. Jest to chłodny odcień chyba? A gdzieś też spotkałam opinie, że ciepłe odcienie łączone z chłodnymi dają efekt zieleni
Zielona to ja jestem jeszcze w tym temacie, także wybacz, że tyle pytań zadaję
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 00:25   #115
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a dokładnia na taki http://www.google.com/imgres?imgurl=...1t:429,r:0,s:0

może któraś wie co to za kolorek?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 00:58   #116
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor to ten z pierwszego zdjęcia, miło mi, że podoba Ci sie mój obecny - fakt nie jest najgorszy ale mnie jeszcze nie zadowala :P Chcę je mocniej rozjaśnić. Ten Syoss 9-5 ma właśnie takie właściwości rozjaśniające? o ile tonów może wiesz? Chyba też wezmę go pod uwagę Ale znalazłam w googlach jedynie opakowanie a nie mogę znaleźć jakiegoś zdjęcia po koloryzacji ta farbą. Jest to chłodny odcień chyba? A gdzieś też spotkałam opinie, że ciepłe odcienie łączone z chłodnymi dają efekt zieleni
Zielona to ja jestem jeszcze w tym temacie, także wybacz, że tyle pytań zadaję
Palette deluxe 100 ma aktywator rozjaśniacza i rozjaśnia od 4 do 6 tonów. Moim zdaniem nie masz aż takich ciemnych włosów, żeby używac farby z rozjaśniaczem. Najlepiej jakbyś się uśmiechnęła do blond bunny, ona tutaj jest ekspertem w dziedzinie farbowania

O ile Syoss rozjaśnia nie wiem. Może HopeMAGDA będzie wiedziała, bo ostatnio to jej ulubiona farbka

Tutaj są zdjęcia po tym syossie:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4634

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4189

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4534

Albo może Garnier Nutrisse 111? Kotka nim robi, tylko że wode zmienia na 12%
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 01:01   #117
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wasienka znów kombinujesz
Ja na tym zdjęciu nic nie widzę,ale mi to podchodzi pod jakiś rudy

Dziewczyny,co to za umawianie się na farbowanie??
A ja nie mogę tak?
To nie fair
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 01:03   #118
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

http://www.facebook.com/photo.php?fb...591.1349971946
oto bardziej widoczne foto

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-12-28 o 01:04
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 01:08   #119
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ewkaz412
A może polecana Palette A10 lub C12 na ostatnich kilku stronach fotki

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dla mnie rudo-żółty blond
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 01:18   #120
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Palette deluxe 100 ma aktywator rozjaśniacza i rozjaśnia od 4 do 6 tonów. Moim zdaniem nie masz aż takich ciemnych włosów, żeby używac farby z rozjaśniaczem. Najlepiej jakbyś się uśmiechnęła do blond bunny, ona tutaj jest ekspertem w dziedzinie farbowania

O ile Syoss rozjaśnia nie wiem. Może HopeMAGDA będzie wiedziała, bo ostatnio to jej ulubiona farbka

Tutaj są zdjęcia po tym syossie:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4634

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4189

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4534

Albo może Garnier Nutrisse 111? Kotka nim robi, tylko że wode zmienia na 12%
Ooo dziękuje za zdjęcia! Rzeczywiście ten syoss jest chyba najbardziej zbliżony do mojego upragnionego koloru. Myślałam, że jest chłodniejszy.
A moje włosy na zdjęciach wychodzą tak jasno. W rzeczywistości są ciemniejsze zwłaszcza z tyłu i od spodu :/

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ewkaz412
A może polecana Palette A10 lub C12 na ostatnich kilku stronach fotki
przeglądałam te zdjęcia chyba, ogólnie też już zastanawialam sie nad tymi odcieniami ale są chyba takie jakby zbyt "szare"..
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.