Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-01, 20:55   #2701
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Nawet nie chcę tego czytać

Wszystkiego, co najlepsze Dziewczyny. Przede wszystki duuuuużo zdrowia

Ja takze .. w Sephorze wydalam juz ponad 600 stów w tym roku , pobilam swoj rekord zyciowy jak nic hehe .. ale mam w koncu te serum Diora , podklad nude i superbomb z benefitu. itp. Z tych 3 rzeczy jestem najbardziej zadowolona
choc meczy mnie sumienie ze tyle kasy poszlo ..


Ja także dolaczam sie do zyczen i zycze wam oprocz zdrowia, szczescia, radosci, obszernego budzetu i kieszeni wypchanych po brzegi pieniedzmi oraz duzo chwil spedzonych z rodzina bo chyba to jest najwazniejsze obok promocji w sephorze,dougim etc. hehe

BTW.
to teraz cala kolorowka bedzie -50% czy poglebienie przecen bd na wybrane produkty ?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:08   #2702
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

O mamo

Jakie zestawy perfum będą w przecenie? Wszystkie? Wybrane? Ktoś wie?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:23   #2703
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
milka-pilka Fajne zakupki
dziękuję

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
milka-pilka Smash ma lepsze bazy niż MUFE.


pingwin2 ten Diorshow Maximizer jest zaje**isty! Nie wierze za bardzo w jego walory pielęgnacyjne,ale z każdego
tuszu robią CUDO!
dzięki za wskazówkę
przymierzam się do bazy, jak będą następne dni VIP to kupię sobie tę nawilżającą i jeszcze jakaś - Smashboxa.
Ostatnio bardzo polubiłam kosmetyki Smash, ten rozświetlacz jest boski trafiłam na bardzo fajną i znającą sie na rzeczy konsultantkę

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
i ponawiam pytanko? czy ktoras warszawska kolezanka-wizazanka orientuje sie na chwile obecną, w ktorej S (w W-wie) dostane sypanca La Prairie 02 ?
Ja swój puder LP 02 kupiłam w Arkadii. Wzięłam ostatnie (i jedyne) opakowanie z półki, ale być może mieli więcej, nie pytałam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:32   #2704
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
To znaczy, że będąm.in tusze, głównie w odcieniu brązowym, podkłady i korektory, więcej informacji jednak nie uzyskałam, bo 31 grudnia panie sephorzanki nie były jeszcze poinformowane co konkretnie będzie. Ale rabaty mają być 50%
pewnie jakieś niedobitki, tak jak piszesz - brązowe tusze albo nieschodzące odcienie podkładów..
bo raczej nie 50% na cały makijaż jak teraz zdziwiłabym się mocno
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:59   #2705
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
To znaczy, że będąm.in tusze, głównie w odcieniu brązowym, podkłady i korektory, więcej informacji jednak nie uzyskałam, bo 31 grudnia panie sephorzanki nie były jeszcze poinformowane co konkretnie będzie. Ale rabaty mają być 50%
50% na wszystko?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:13   #2706
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
50% na wszystko?
nie na wszystko pisałam wcześniej o nadchodzącej II turze wyprzedaży w Sephorze, która będzie 8 stycznia będzie. Jak dotąd na wyprzedażach jest tylko pielęgnacja wybranych artykułów ( Chanel HydraMax, Guerlain Super Aqua, nieco Sampara, Biotherm , Clarins, Korres, Shiseido Future, Shiseido White Lucency, Dior) z zapachów przecenione są zapachy Ysl Parisienne, Versace zielone, aż trudno wymienić wszystko, na swoim blogu wstawiłam kilka fotek porobionych z ukrycia przecenionym produktom, w ramach małej ściągi, jeśli komuś nie bardzo się chce iśc i sprawdzać temat. Więc jak widać na tę chiwlę na wyprzedaży przecenione są tylko wybrane zapachy i wybrana pielęgnacja. A od 8 stycznia dojdzie wybrana kolorówka i rabaty będą głównie 50%.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 06:47   #2707
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
nie na wszystko pisałam wcześniej o nadchodzącej II turze wyprzedaży w Sephorze, która będzie 8 stycznia będzie. Jak dotąd na wyprzedażach jest tylko pielęgnacja wybranych artykułów ( Chanel HydraMax, Guerlain Super Aqua, nieco Sampara, Biotherm , Clarins, Korres, Shiseido Future, Shiseido White Lucency, Dior) z zapachów przecenione są zapachy Ysl Parisienne, Versace zielone, aż trudno wymienić wszystko, na swoim blogu wstawiłam kilka fotek porobionych z ukrycia przecenionym produktom, w ramach małej ściągi, jeśli komuś nie bardzo się chce iśc i sprawdzać temat. Więc jak widać na tę chiwlę na wyprzedaży przecenione są tylko wybrane zapachy i wybrana pielęgnacja. A od 8 stycznia dojdzie wybrana kolorówka i rabaty będą głównie 50%.
o matko, obejrzałam Twoje fotki na blogu u mnie nie było nawet połowy tego w wyprzedaży
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 07:10   #2708
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję
Ja swój puder LP 02 kupiłam w Arkadii. Wzięłam ostatnie (i jedyne) opakowanie z półki, ale być może mieli więcej, nie pytałam
dziekuje

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o matko, obejrzałam Twoje fotki na blogu u mnie nie było nawet połowy tego w wyprzedaży
ano, ja tez je ogladalam... u mnie nawet 1/3 tego nie bylo.. ale coz, tak to bywa na dzikim wschodzie Polski B hahaha
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:12   #2709
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Oj dziewczyny strasznie tu kusiłyście w czasie wyprzedaży w Sephorze
No i uległam

Przyniosłam ze sobą cień Chanel Ombre Essentielle Soft Touch w kolorze Beige 52 - bardzo dobrze się trzyma i pięknie rozświetla. Idealny cień jak dla mnie na co dzień

Moje poszukiwania bronzera również były owocne. Prawie kupiłam Hoole benefit'a, ale w ostatniej chwili moja uwagę zwrócił Givenchy Prisme Again! w odcieniu Fashionista Brown. Zimne odcienie brązu (żadnej pomarańczy) bardzo delikatnie rozświetlające. Długo się trzyma Jestem bladziochem więc na pewno nie jest to ciemny odcień
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:13   #2710
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Pomyślności w Nowym Roku życzę!


Dziewczyny, super łowy . A tu anes z nowinkami o jeszcze większych promocjach! No no, będzie się działo.... Wrzucajcie fotki, będzie na co popatrzeć.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:29   #2711
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Miskowa możesz coś powiedzieć więcej o Everlasting Clarins? Zależy mi głównie na porównaniu do DW. Czy wysusza skóre?

Ja używam DW obecnie. Mam cere mieszaną. I zauwazyłam że miejscami mnie wysusza
Pod kątem wysuszania to DW na pewno wysusza bardziej, clarins jest lżejszy, mniej kryje i jest jakiś taki łaskawszy i delikatniejszy dla cery. Po długotrwałym używaniu DW (ze względu na jego świetne właściwości upiększania mojej cery) mam cerę raczej w gorszym stanie (chociaż oczywiście nie mam pewności, czy to wina DW, ale śmiem tak przypuszczać), po clarinsie tego nie ma, więc chyba nie ma złego wpływu na cerę.
Jeśli chodzi o krycie, to DW kryje bardziej i lepiej i na dłużej, clarins jednak się ściera w ciągu dnia, ale w zasadzie jak dla mnie jest dobry i tak.
Ja robię tak, że zimą używam DW, a latem próbuję poszukać czegoś innego, chociażby dlatego, żeby cera odpoczęła, no i chyba lepiej zmieniać co jakiś czas.

Mam nadzieję, że pomogłam

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

pytanko

czy ktoras z Was uzywała tego pudru Kryolan
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sparentny.html
i czy podzieli sie swoimi spostrzezeniami.. warto kupic, nie warto, dobry czy przereklamowany?
i jak to w koncu z nim jest? czy daje rade i matuje cery mieszane?
dzieki
Ja go mam i jestem zadowolona. Zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek pojemności do ceny. Matuje moim zdaniem dobrze i porządnie. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzać z ilością, bo bieli.
Czytałam coś, że wysusza skórę, ale ja się porządnie nawilżam i tego nie zauważyłam, poza tym stosuję go na podkład i puder prasowany, tylko w mojej (tłustej) strefie T, żeby się zmatowić. Jak dla mnie warto go mieć.
Jeśli chcesz, to mogę ci trochę odsypać i przesłać, jest spory, dłuuuuugo mi zajmie zużywanie go, a ty będziesz mogła go sobie wypróbować.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 08:32   #2712
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Pomyślności w Nowym Roku życzę!

Wszystkiego najpiękniejszego w roku 2012!


Dziewczyny, super łowy . A tu anes z nowinkami o jeszcze większych promocjach! No no, będzie się działo.... Wrzucajcie fotki, będzie na co popatrzeć.
to ja się przerzucam na inny wątek
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:49   #2713
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

uwaga cofam wszystko co złego powiedziałam o pudrze lp
pod wpływem wątku sobie go protestować i moje wnioski: nakładany pedzlem, jest nijaki, natomiast wciskany w skórę w większej ilości (ja użyłam suchego jajka) jest cudny, robi coś takiego, że się po prostu wygląda ładnie, zdrowo i w ogóle cud miód

Basia przepraszam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:50   #2714
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
nie na wszystko pisałam wcześniej o nadchodzącej II turze wyprzedaży w Sephorze, która będzie 8 stycznia będzie. Jak dotąd na wyprzedażach jest tylko pielęgnacja wybranych artykułów ( Chanel HydraMax, Guerlain Super Aqua, nieco Sampara, Biotherm , Clarins, Korres, Shiseido Future, Shiseido White Lucency, Dior) z zapachów przecenione są zapachy Ysl Parisienne, Versace zielone, aż trudno wymienić wszystko, na swoim blogu wstawiłam kilka fotek porobionych z ukrycia przecenionym produktom, w ramach małej ściągi, jeśli komuś nie bardzo się chce iśc i sprawdzać temat. Więc jak widać na tę chiwlę na wyprzedaży przecenione są tylko wybrane zapachy i wybrana pielęgnacja. A od 8 stycznia dojdzie wybrana kolorówka i rabaty będą głównie 50%.
Dziękuje już wchodzę na bloga

edit. padłam! u mnie nie było połowy tego! Dzisiaj wracam do Wawy więc moze uda mi się kupić coś jeszcze... Czaje się na kolejne -20 ale pewnie to dopiero w lutym;/, a odbieram swoje vouchery z pracy na 200 do S wiec to będzie spore "odciążenie" dla portfela

Dziewczyny, orientujecie się, czy więcej ciekawych rzeczy jest jeszcze na Marszałkowskiej, czy w ZT?
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2012-01-02 o 09:56
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:53   #2715
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
uwaga cofam wszystko co złego powiedziałam o pudrze lp
pod wpływem wątku sobie go protestować i moje wnioski: nakładany pedzlem, jest nijaki, natomiast wciskany w skórę w większej ilości (ja użyłam suchego jajka) jest cudny, robi coś takiego, że się po prostu wygląda ładnie, zdrowo i w ogóle cud miód

Basia przepraszam
no prosze jaki dobry watek, moze nas nagle najsc milosc kosmetyczna nawet do czegos, co juz mamy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 10:36   #2716
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziękuje już wchodzę na bloga

edit. padłam! u mnie nie było połowy tego! Dzisiaj wracam do Wawy więc moze uda mi się kupić coś jeszcze... Czaje się na kolejne -20 ale pewnie to dopiero w lutym;/, a odbieram swoje vouchery z pracy na 200 do S wiec to będzie spore "odciążenie" dla portfela

Dziewczyny, orientujecie się, czy więcej ciekawych rzeczy jest jeszcze na Marszałkowskiej, czy w ZT?
Podejrzewam, że wszystko rozkupione niesamowicie
Moja mama chciała dokupić sobie instant moistuzer zestaw na marszałkowskie i nie było (chyba w piątek) i nie znalazła już. Ja kupiłam jej ostatni w ZT - a dzień wcześniej tony tego były

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no prosze jaki dobry watek, moze nas nagle najsc milosc kosmetyczna nawet do czegos, co juz mamy
O to ja dzisiaj też to miałam Nałożyłam Clinique, Blended Face Powder jak bazę mineralną i jestem zachwycona A wcześniej był dla mnie taki nijaki
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 10:48   #2717
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość

O to ja dzisiaj też to miałam Nałożyłam Clinique, Blended Face Powder jak bazę mineralną i jestem zachwycona A wcześniej był dla mnie taki nijaki
Ze mną podobnie, tyle że nałożyłam go na podkład. I zastosowałam metodę z nasypaniem na rękę i następnie naniesienie na twarz. Nie dość ,że szybciej, to po raz pierwszy Clinique mnie porządnie zmatowił.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 10:53   #2718
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ze mną podobnie, tyle że nałożyłam go na podkład. I zastosowałam metodę z nasypaniem na rękę i następnie naniesienie na twarz. Nie dość ,że szybciej, to po raz pierwszy Clinique mnie porządnie zmatowił.
A ten sposób też znam, ale zawsze muszę się niesamowicie nim ubabrać
Ale za to jakimś cudem ten niewygodny pędzel też mi nagle podpasował
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy

Edytowane przez Zwies
Czas edycji: 2012-01-02 o 11:03
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 10:53   #2719
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

swietnie, ja czekam na jakakolwiek wyprzedaz w Douglasie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 11:30   #2720
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
swietnie, ja czekam na jakakolwiek wyprzedaz w Douglasie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:52   #2721
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
swietnie, ja czekam na jakakolwiek wyprzedaz w Douglasie
Taa, ja tez, bo mam tylko D. u siebie. Moze sie w koncu obudza z jakimis obnizkami:/ Ile mozna prosic kolezanke,zeby kupowala u siebie w S. i wysylala poczta?
Walczyc o klienta D. wybitnie nie umie
felicity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:00   #2722
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
nie na wszystko pisałam wcześniej o nadchodzącej II turze wyprzedaży w Sephorze, która będzie 8 stycznia będzie. Jak dotąd na wyprzedażach jest tylko pielęgnacja wybranych artykułów ( Chanel HydraMax, Guerlain Super Aqua, nieco Sampara, Biotherm , Clarins, Korres, Shiseido Future, Shiseido White Lucency, Dior) z zapachów przecenione są zapachy Ysl Parisienne, Versace zielone, aż trudno wymienić wszystko, na swoim blogu wstawiłam kilka fotek porobionych z ukrycia przecenionym produktom, w ramach małej ściągi, jeśli komuś nie bardzo się chce iśc i sprawdzać temat. Więc jak widać na tę chiwlę na wyprzedaży przecenione są tylko wybrane zapachy i wybrana pielęgnacja. A od 8 stycznia dojdzie wybrana kolorówka i rabaty będą głównie 50%.
tylko ?!! Ja to "TYLKO" właśnie chcę i znając moje nieszęście tą wybraną kolorówką pewnie będzie to co potzrebuję tzn. nie potrzebuję bo od wczoraj mam postanowienie nic nie kupować bo w przeciwnym razie zaczne tymi mazidełkami kanapki sobie smarować bądź zupę gotować np. chanelkowa z kluseczkami...
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:06   #2723
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
tylko ?!! Ja to "TYLKO" właśnie chcę i znając moje nieszęście tą wybraną kolorówką pewnie będzie to co potzrebuję tzn. nie potrzebuję bo od wczoraj mam postanowienie nic nie kupować bo w przeciwnym razie zaczne tymi mazidełkami kanapki sobie smarować bądź zupę gotować np. chanelkowa z kluseczkami...
dobre
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:20   #2724
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Narobiłam ostatnio zakupów w Sephorze, a tu znowu mają być jakieś obniżki... Ech, ciężko mieć silną wolę siedząc na wizażu...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:58   #2725
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A ja dziś szukałam Jimmiego i nie było .
Pomógł by ktoś w zakupie
Kupiłam dla Ciebie
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:09   #2726
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

A czy kosmetyki Benefit tez sa przecenione? Jesli tak, to o ile? Wybaczcie, jeśli odpowiedź juz była, ale nie ogarniam ilości ostatnich postów...
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:24   #2727
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no prosze jaki dobry watek, moze nas nagle najsc milosc kosmetyczna nawet do czegos, co juz mamy
Dziewczyny używajace Smashbox Halo Hydrating napiszcie proszę jakiego pędzla używacie do nakładania tego pudru. Może u mnie efekt jest niezadowalający, bo powinnam zmienić właśnie pędzel . Ja do nakładania używałam dołączonego pędzla oraz Sephorowego 44. Czytałam że dobre są Hakuro oraz EDM, ale chciałabym wiedzieć których dokładnie używacie i jesteście zadowolone z efektu. Szkoda mi trochę tego pudru, może tak jak inne dziewczyny "najdzie mnie miłość kosmetyczna" do niego. Pomóżcie proszę

A propo wyprzedaży to moja mama kupiła sobie krem Strivectin przeceniony z 699 na 299 zł. (aż 150ml, wiec cena promocyjna fajna) po kilku dniach używania jest bardzo zadowolona, efekty widoczne gołym okiem, twarz zrobiła sie dużo jaśniejsza, spłycone zmarszczki, sama zastanawiam sie czy sobie go nie kupić na przebarwienia które mam. Opinie na wizażu na KWC skrajne, ale myślę, ze warto wypróbować.

anies5 jakie widoki , ale to chyba sam początek wyprzedaży?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
A czy kosmetyki Benefit tez sa przecenione? Jesli tak, to o ile? Wybaczcie, jeśli odpowiedź juz była, ale nie ogarniam ilości ostatnich postów...
Raczej nie , przeceniona jest głównie pielęgnacja i zapachy. Ale może od 8-ego będą?
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:24   #2728
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Kupiłam dla Ciebie
Aaaa naprawdę?
Kasiu bardzo bardzo Ci dziękuję .
Gdzie je dorwałaś? Wyślij mi dane do przelewu to szybciutko pieniążki Ci zwrócę .
Kochana jesteś że pamiętałaś
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:31   #2729
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Panie w Sephorze już dzisiaj rozkładają poprzecenianą kolorówkę, widziałam sporo Guerlain'a, YSL. Najlepiej sprawdzić dzisiaj wieczorem, bo narazie wyciągają przecenione towary na półki. Może do ósmego mają wystawić wszystkie wyprzedażowe towary z szuflad. Nie mogę już tam więcej wchodzić i zaglądać na Wizaż
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:33   #2730
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku



Dziewczyny używajace Smashbox Halo Hydrating napiszcie proszę jakiego pędzla używacie do nakładania tego pudru. Może u mnie efekt jest niezadowalający, bo powinnam zmienić właśnie pędzel . Ja do nakładania używałam dołączonego pędzla oraz Sephorowego 44. Czytałam że dobre są Hakuro oraz EDM, ale chciałabym wiedzieć których dokładnie używacie i jesteście zadowolone z efektu. Szkoda mi trochę tego pudru, może tak jak inne dziewczyny "najdzie mnie miłość kosmetyczna" do niego. Pomóżcie proszę

A propo wyprzedaży to moja mama kupiła sobie krem Strivectin przeceniony z 699 na 299 zł. (aż 150ml, wiec cena promocyjna fajna) po kilku dniach używania jest bardzo zadowolona, efekty widoczne gołym okiem, twarz zrobiła sie dużo jaśniejsza, spłycone zmarszczki, sama zastanawiam sie czy sobie go nie kupić na przebarwienia które mam. Opinie na wizażu na KWC skrajne, ale myślę, ze warto wypróbować.

anies5 jakie widoki , ale to chyba sam początek wyprzedaży?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------



Raczej nie , przeceniona jest głównie pielęgnacja i zapachy. Ale może od 8-ego będą?
Alime - ja do Halo używam właśnie kabuki EDM (a właściwie Pixie ale to to samo) lub puszka/gąbki z violetków Guerlain
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.