Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 20:30   #211
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
bleee ja nigdy nie lubiłam L'Oreali -one są strasznie śmieciowe (tzn. nie wiem czy akurat ten...)


A w ogóle dziś zrobiłam moim włosom czyszczenie (sls) + czerwona alterka + serum na końce Radical + plopping i mam zbite, jędrne fale pokazałabym ale aparat się wyczerpał, a rano już pewnie będzie lipa. Mi to zawsze na noc cud fryzurki wychodzą, a za dnia to już nie
ja mialam raz i pomyslalam ze nigdy wiecej a tu mnie korci czarna butla chyba

ale Kat to zawsze tak jest ze jak siedzisz w domu to wychodza cacusne a jak idziesz gdzies to za nic sie ulozyc nie chca
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:42   #212
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Się przyglądam i to nawet nie są fale wyglądają jak połrozprostowane kręcioły!
Ja ich już nie ogarniam Codziennie inaczej, fryzura jak u Tarzana, każdy loczek/fala inny/a CHAOS i nie mam pojęcia jak na tym zapanować
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:59   #213
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
oj tam, to było tylko krótkie spotkanie wątpię, żeby cokolwiek się zmieniło u mnie, jesli chodzi o status związku.

agaa91 - śliczne, naturalne włoski
dziękuję ale do pięknych one nie należą :P byłyby piękne gdyby się tak nie puszyły
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:04   #214
Shimla
Raczkowanie
 
Avatar Shimla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mam nadzieję, że jeszcze można dołączyć?

Choć kusi mnie, by pofarbować na naturalny tak, żeby odrosty nie były zauważalne, ale to chyba nierealne. Ostatnia taka próba skończyła się czernią-> dekoloryzacją -> złym nowym kolorem (miodowym brązem, a nie wpadającym w czerń, takim zimnym, szarawym odcieniem baaardzo ciemnego brązu) . Więc chyba pozostaje czekać i czekać...
Da się farbować włosy bez odrostów?

Trzymajcie mnie, bo mam ochotę ściąć się na 2 cm.
Shimla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:37   #215
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

pokaż ten krem
ten: http://www.bebeautycare.pl/produkty/...krem_ochronny/
dziewczyny na zakręconym forum o nim piszą często. bardzo fajny skład i dla włosów super, przynajmniej u mnie.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:41   #216
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
nie jesteś sama rodzynką, też faceta nie mam :P niby coś się kręci ale już czekam i czekam i nic, chyba jest zbyt nieśmiały w tych sprawach a znamy się już sporo...

Tak w ogóle to hej dziewczynki tylu tu napisałyście, że chyba nigdy tego nie nadrobię :P ja już po egzaminach, nie wiem czy wszystkie do przodu, okaże się w lipcu, jestem w połowie robienia prawka (tak nawiązując do tego to ja odwlekałam to 3 lata ale tylko dlatego, że samochód mnie przerażał, pierwsze jazdy były mega stresujące, nawet nie chciałam wyjeżdżać na miasto ze strachu ale teraz po wyjeżdżonych 12h mogę śmiało powiedzieć, że głupia byłam, że czekałam na jeżdżenie aż 3 lata, strasznie mi się spodobała jazda samochodem jeszcze takiego fajnego instruktora mam ). A poza tym to nareszcie mogę odetchnąć od tej nauki i tego wszystkiego, wrzucam moje naturalki z dzisiaj, tylko, że zdj było robione przy brzydkiej pogodzie, pochmurno u mnie dzisiaj i deszczowo. Ale lepszy rydz niż nic :P strasznie mnie wkurzają moje włosy ostatnio, staram się olejować 2x w tygodniu, czasami naftę kładę przed myciem a włosy wcale się nie wygładzają są miękkie po olejach ale puszą się tak samo jak zawsze, a tak bym chciała mieć takie gładkie jak Bayka, nie wiem co z nimi nie tak
mi tez sie super na kursie jezdziło i instruktora tez miałam suuuuper niestety tylko pol kursu mnie uczyl, bo potem wyjechal i dostalam innego, tego nowego juz tak nie lubilam
a co do moich wlosow, to one najczesciej wygladaja tak wlasnie jak Twoje na zdjeciu! Przysiegam! wlasnie po olejach itd one sa takie lekkie jak piorka i tak sie ukladaja ale sa dni (albo po niektórych produktach czyli zwyklych szamponach i odzywkach), ze sa proste jak druty, no i tez chyba robi to, ze one sa dosc dlugie, wiec cieżar je prostuje troche, taki si sie wydaje. Ale przyznaje, ze przed robieniem zdjec zdarza mi sie jakies ostatnie 10-15 cm wlosow przejechac prostownica, zeby koncowki nie byly powykrecane kazda w inna strone ale na szczescie musze miec zwiazane wlosy w pracy, wiec nie ma sensu ich prostowac, wiec ich nie niszcze zbyt czesto chociaz ostatnio jak wlasnie mialam faze na loki to tak posklejalam wlosy, ze wyszlo mi to na gorsze niz chyba cale to prostowanie, bo polowe przy rozczestywaniu wyrwalam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:53   #217
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
mi tez sie super na kursie jezdziło i instruktora tez miałam suuuuper niestety tylko pol kursu mnie uczyl, bo potem wyjechal i dostalam innego, tego nowego juz tak nie lubilam
a co do moich wlosow, to one najczesciej wygladaja tak wlasnie jak Twoje na zdjeciu! Przysiegam! wlasnie po olejach itd one sa takie lekkie jak piorka i tak sie ukladaja ale sa dni (albo po niektórych produktach czyli zwyklych szamponach i odzywkach), ze sa proste jak druty, no i tez chyba robi to, ze one sa dosc dlugie, wiec cieżar je prostuje troche, taki si sie wydaje. Ale przyznaje, ze przed robieniem zdjec zdarza mi sie jakies ostatnie 10-15 cm wlosow przejechac prostownica, zeby koncowki nie byly powykrecane kazda w inna strone ale na szczescie musze miec zwiazane wlosy w pracy, wiec nie ma sensu ich prostowac, wiec ich nie niszcze zbyt czesto chociaz ostatnio jak wlasnie mialam faze na loki to tak posklejalam wlosy, ze wyszlo mi to na gorsze niz chyba cale to prostowanie, bo polowe przy rozczestywaniu wyrwalam
i teraz już śmigasz bryką? mam tak samo jak Ty miałaś :P też mi się właśnie zmienia instruktor, niestety... ten taki fajny był może drugi tez będzie taki fajny
hmm mówisz? czyli mam się nie załamywać moimi kudłami? ach dla mnie Twoje są cudowne też po olejach mam leciutkie, ale jak przez tydzień nie nałożę oleju to drutów też nie mam, jeszcze większy puch prostownicę mam ale starą i słabo prostuje, o ile w ogóle można to nazwać prostowaniem
eee tam, nawet jakbyś połowę wyrwała to i tak by Ci jeszcze mnóstwo zostało
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 22:20   #218
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
i teraz już śmigasz bryką? mam tak samo jak Ty miałaś :P też mi się właśnie zmienia instruktor, niestety... ten taki fajny był może drugi tez będzie taki fajny
hmm mówisz? czyli mam się nie załamywać moimi kudłami? ach dla mnie Twoje są cudowne też po olejach mam leciutkie, ale jak przez tydzień nie nałożę oleju to drutów też nie mam, jeszcze większy puch prostownicę mam ale starą i słabo prostuje, o ile w ogóle można to nazwać prostowaniem
eee tam, nawet jakbyś połowę wyrwała to i tak by Ci jeszcze mnóstwo zostało
Tż smiga, ja nie ale pewnie kiedys tez smigac bede
no mam nadzieje, ze Twoj nowy bedzie tez fajny, trzymak kciuki, to wazne, zeby miec dobry kontakt z instruktorem, mnie ten drugi wkurzal i przez to tylko nerwy mialam

a wlosami jasne, ze sie nie zalamywac masz sliczne wlosy, widac, ze zadbane a to, ze sie ukladaja tak a nie inaczej to ma chyba 90 procent kobiet, to co maja krecone chca miec proste i na odwrót, wiec nie ma co sie martwic
mnie tez to na poczatku denerwowalo, ze one takie lekkie, puszyste, a potem sie przyzwyczailam, a teraz juz tylko zwyklych odzywek i szamponow uzywalam, bo nie mialam czasu za bardzo na oleje itd, wiec wlosy znow takie grube niby, itd, ale to tylko silikony robia, tak mi sie wydaje
teraz moze sie wezme i znow zaczne olejowa, moze chociaz raz w tygodniu, lepsze to niz nic, a jakby mi sie udalo regularnie co tydzien to by bylo calkiem ok, tak mysle, no ale zobacze jak to bedzie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 22:24   #219
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ten: http://www.bebeautycare.pl/produkty/...krem_ochronny/
dziewczyny na zakręconym forum o nim piszą często. bardzo fajny skład i dla włosów super, przynajmniej u mnie.
A ten i jak go uzywasz? jak odzywke? do omo? ja niby zagladam na kreconowlose ale jak patrze na krecioly to mi sie wydaje ze nie pasuje tam :-(
wkurzylam sie na moje wlosy przed chwila. naturalki na czubku glowy sie nie kreca tak i wygladam jakbym w garnku chodzila a przez chwile bylo tak pieknie...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 22:42   #220
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A ten i jak go uzywasz? jak odzywke? do omo? ja niby zagladam na kreconowlose ale jak patrze na krecioly to mi sie wydaje ze nie pasuje tam :-(
wkurzylam sie na moje wlosy przed chwila. naturalki na czubku glowy sie nie kreca tak i wygladam jakbym w garnku chodzila a przez chwile bylo tak pieknie...
osobiście stosuję na końcówki, a dziś użyłam do olejowania pod olej
laski go stosują jako stylizatora.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:18   #221
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

chemist dziękuje z malutkim jak najlepiej. Mam nadzieję, że i u Ciebie sie jakos poukłada

AmaiMomo to cudo z Biovaxa, które zapodałaś ma duzo silikonów, w tym jeden z najtrudniej zmywalnych (cyclopentasiloxane).

Miałam silikonowe serum pod podkład z tym silikonem i potrzebna mi była buteleczka po nim. Udało mi sie go usunąc dopiero preparatem do silikonu (budowlanym Soudal). Wtedy dopiero się dowiedziałam jakie to paskudztwo serwowałam swojej twarzy i dlaczego ciągle cos mi sie z cera działo. Tak, tak taki to klajster...

Co do półdługiej fryzury, to takie właśnie chcę zapuścić, tylko grzywka ma być troche pocieniowana.

Dziewczyny - mija mi miesiąc od obcięcia włosów, bardziej dosadnie okreslając od opitolenia się na krótko.

Stwierdzam, że fryzjerka mnie naprawdę opitoliła, nie dosć że krzywo to miejscami mam płotek (są włosy, dziura i znów włosy) na szyi. Szlag mnie trafi gdy mam się uczesać tak aby te wygryzańce schować.

Chyba kobieta zamiast zgedażować (chyba tak się to pisze) uchlastała co miała w ręce. I jak mam kurcze zapuścic włosy, gdy róznica pomiedzy włosami a dziurą to 5 cm?

kat123 trzymam kciuki za egzamin

Shimla obcięcie na jeża to dośc drastyczne wyjscie. Zostań z nami a polubicz swoje kolory i dojdziesz do naturalek

TwojaKokaina wrzuc skład tego cuda
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 08:28   #222
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Farmetka a ja myślałam, że te wszystkie silikony z przedrostkiem 'cyclo' są silikonami lotnymi i po pewnym czasie odparowują. Nawet znalazłam coś takiego http://estyl.pl/blog/2011/09/cyclopentasiloxane/

To jak to z tym w końcu jest, bo co osoba to inna opinia?
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:28   #223
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Tż smiga, ja nie ale pewnie kiedys tez smigac bede
no mam nadzieje, ze Twoj nowy bedzie tez fajny, trzymak kciuki, to wazne, zeby miec dobry kontakt z instruktorem, mnie ten drugi wkurzal i przez to tylko nerwy mialam

a wlosami jasne, ze sie nie zalamywac masz sliczne wlosy, widac, ze zadbane a to, ze sie ukladaja tak a nie inaczej to ma chyba 90 procent kobiet, to co maja krecone chca miec proste i na odwrót, wiec nie ma co sie martwic
mnie tez to na poczatku denerwowalo, ze one takie lekkie, puszyste, a potem sie przyzwyczailam, a teraz juz tylko zwyklych odzywek i szamponow uzywalam, bo nie mialam czasu za bardzo na oleje itd, wiec wlosy znow takie grube niby, itd, ale to tylko silikony robia, tak mi sie wydaje
teraz moze sie wezme i znow zaczne olejowa, moze chociaz raz w tygodniu, lepsze to niz nic, a jakby mi sie udalo regularnie co tydzien to by bylo calkiem ok, tak mysle, no ale zobacze jak to bedzie
dziękuję, no właśnie z tym miałam świetny kontakt, mam nadzieję, że kolejny będzie chętny do gadania przez ten czas co będziemy jeździć, i oby nie krzyczał bo wtedy to już się tak zestresuję, że nie będę chodzić chętnie na kolejne jazdy ważne żeby zdać i później nie bać się samemu jeździć
och, to mnie trochę uspokoiłaś ja używam też w sumie zwykłych szamponów (Barwa naturalna/ziołowa) i odżywki alterry i na końcówki jedwab biovax, też miałam taki okres, że nie byłam regularna, teraz chcę trochę nadrobić pielęgnację w ciągu lata, gdy czasu jest troche więcej
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:36   #224
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć Dziewczyny, jeszcze się nie odzywałam w nowej części, ale nadal zapuszczam naturalki jeszcze trochę i będzie rok od ostatniego farbowania z tej okazji niedługo wrzucę zdjęcia moich odrostów różnica kolorów trochę rzuca się w oczy w świetle dziennym, ale trudno. Od poniedziałku idę do pracy i mam nadzieję, że tam nikt mi nie zwróci uwagi co do włosów - jakby co to będę chodziła tylko w związanych
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:18   #225
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziękuję, no właśnie z tym miałam świetny kontakt, mam nadzieję, że kolejny będzie chętny do gadania przez ten czas co będziemy jeździć, i oby nie krzyczał bo wtedy to już się tak zestresuję, że nie będę chodzić chętnie na kolejne jazdy ważne żeby zdać i później nie bać się samemu jeździć
och, to mnie trochę uspokoiłaś ja używam też w sumie zwykłych szamponów (Barwa naturalna/ziołowa) i odżywki alterry i na końcówki jedwab biovax, też miałam taki okres, że nie byłam regularna, teraz chcę trochę nadrobić pielęgnację w ciągu lata, gdy czasu jest troche więcej
no ja niestety mam ograniczony dostep do barwy, biowaxów itd, ale juz mniej wiecej przejrzalam kosmetyki dostepne u mnie i kilka by sie mniej wiecej nadawalo.
No wlasnie, latem zawsze ma sie troche wiecej czasu to mozna pokombinowac
no i koniecznie daj znac jak tam nowy instruktor


Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, jeszcze się nie odzywałam w nowej części, ale nadal zapuszczam naturalki jeszcze trochę i będzie rok od ostatniego farbowania z tej okazji niedługo wrzucę zdjęcia moich odrostów różnica kolorów trochę rzuca się w oczy w świetle dziennym, ale trudno. Od poniedziałku idę do pracy i mam nadzieję, że tam nikt mi nie zwróci uwagi co do włosów - jakby co to będę chodziła tylko w związanych
heeeej czekamy na zdjecia
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:20   #226
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
AmaiMomo to cudo z Biovaxa, które zapodałaś ma duzo silikonów, w tym jeden z najtrudniej zmywalnych (cyclopentasiloxane).

Miałam silikonowe serum pod podkład z tym silikonem i potrzebna mi była buteleczka po nim. Udało mi sie go usunąc dopiero preparatem do silikonu (budowlanym Soudal). Wtedy dopiero się dowiedziałam jakie to paskudztwo serwowałam swojej twarzy i dlaczego ciągle cos mi sie z cera działo. Tak, tak taki to klajster...
O nieeee...

To czym teraz umyć głowę żeby się tego pozbyć?

Znacie jakieś serum bez silikonów? Nie cierpię ich, bo po dłuższym stosowaniu bardzo obciążają moje i tak przyklapnięte i ciężkie włosiska.

Moje włosy nie są w fatalnej kondycji, ale nie ma się co oszukiwać - 9 lat farbowania to nie jest krótki okres. Skalp lubi się przetłuszczać, a włosy są przesuszone chemikaliami. Muszę zapewnić im dobre nawilżanie i odżywanie.

Na razie stosuję metodę OMO: Maska Wax z aloesem -> rozwodniony szampon Babydream -> Maska Wax lub odżywka morelowa z Alterry.

Olejowanie mi nie służy (stosowałam oliwę z oliwek). Czaję się natomiast na sok z aloesu, używałabym go rozcieńczonego z wodą jako mgiełki ew. jako odżywki przed myciem.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 11:02   #227
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hah dobra wiadomosc? zeby soda (jak sie odwazysz) Ci nie splatala wlosow to dodaj jej do szamponu naloz na wlosy i posiedz troche potem splucz, umyj wlosy i zakwas np octem jablkowym albo sokiem z cytryny ja wczoraj trzymalam godzine, dzisiaj pol i mam zebre na glowie bo nie nalozylam tego na wszystkie czarnuchy sporo odzywki i nawet mi nie wysuszylo wlosow tylko troche poplatalam

EDIT: jak juz Kokaina wspomniala to na dluzsza mete wysusza ja juz wiecej nie robie bo wlasnie sie przystawiam do ombre
Soda do włosów? tego nie znam. Sokiem z cytryny kiedys płukałam a potem masa odżywki bo włosy były jak siano... i faktycznie miałam takie lekkie przebłyski moich naturalnych, ale wyglądalo to dramatycznie xD nie chce obcinać ! Miałam je do połowy pleców a teraz zgłupiałam i mam za szyje ;/
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 11:57   #228
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ten: http://www.bebeautycare.pl/produkty/...krem_ochronny/
dziewczyny na zakręconym forum o nim piszą często. bardzo fajny skład i dla włosów super, przynajmniej u mnie.
uuu mam go w szafce nie wiedziałam co z nim zrobić, bo zapach średnio mi sie podobał i mam w domu ładniej pachniejące kremy, a tu proszę taka niespodziewanka więc zrobię z niego mgiełkę pod olej + to co wczoraj, bo efekty tego psiukadła mnie pozytywnie zaskoczyły będę już tak robić dopóki włosom się to nie znudzi

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
O
Znacie jakieś serum bez silikonów? Nie cierpię ich, bo po dłuższym stosowaniu bardzo obciążają moje i tak przyklapnięte i ciężkie włosiska.

Moje włosy nie są w fatalnej kondycji, ale nie ma się co oszukiwać - 9 lat farbowania to nie jest krótki okres. Skalp lubi się przetłuszczać, a włosy są przesuszone chemikaliami. Muszę zapewnić im dobre nawilżanie i odżywanie.

Na razie stosuję metodę OMO: Maska Wax z aloesem -> rozwodniony szampon Babydream -> Maska Wax lub odżywka morelowa z Alterry.

Olejowanie mi nie służy (stosowałam oliwę z oliwek). Czaję się natomiast na sok z aloesu, używałabym go rozcieńczonego z wodą jako mgiełki ew. jako odżywki przed myciem.
każde serum raczej ma silikony, jeżeli chcesz coś bez silikonów na końcówki to polecam jakiś lekki olej np arganowy, śliwkowy czy nawet kokosowy. Jeżeli włosy Ci sie bardzo przetłuszczają, bo tak piszesz, to nakładaj minimalną (kropelkę) dawkę na końce dla zabezpieczenia, nie ważne czy oleju czy silikonu. Co do olejowania, to wydaje mi się, że problem tkwi nie w tym, że ono Ci nie służy, a w tym, że tak naprawdę wypróbowałaś tylko jednego oleju. Są różne grupy olei przystosowane dla różnych typów włosów. Ja np po kokosowym, oliwie miałam siano, a po sezamowym, lnianym, migdałowym są naprawdę ładne. Nie rezygnuj z olejowania tylko dlatego, że oliwa Ci nie posłużyła, po prostu zmień olej
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-06-27 o 12:00
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:06   #229
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Soda do włosów? tego nie znam. Sokiem z cytryny kiedys płukałam a potem masa odżywki bo włosy były jak siano... i faktycznie miałam takie lekkie przebłyski moich naturalnych, ale wyglądalo to dramatycznie xD nie chce obcinać ! Miałam je do połowy pleców a teraz zgłupiałam i mam za szyje ;/
Hehe wiesz co ja ostatnio juz przesadzam ale co kazde mycie robie plukanke z rumianku i tylko uzyskalam polysk i sianko ale odzywka ziaji i maska alterry daja z tym rade tez mi zal scinac wlosow zwlaszzca ze trafiam zawsze na takie fryzjerki ze w 10minut spada na podloge to co hodowalam ponad rok przy czym mowilam ze max 2cm!! Moja "prywatna fryzjerka" mowi ze podejmie sie rozjasnienia ale ja juz sie zaczynam bac czy nie skoncze z wlosami za ucho

Ty mowisz ze nie slyszalas o sodzie to co powiesz na to ze laska domestosem i zmywaczem do paznokci traktowala wlosy wyszperalam artykul w sieci jak szukalam naturalnych sposobow rozjasnienia:P
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 12:09   #230
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
uuu mam go w szafce nie wiedziałam co z nim zrobić, bo zapach średnio mi sie podobał i mam w domu ładniej pachniejące kremy, a tu proszę taka niespodziewanka więc zrobię z niego mgiełkę pod olej + to co wczoraj, bo efekty tego psiukadła mnie pozytywnie zaskoczyły będę już tak robić dopóki włosom się to nie znudzi
często te tanie specyfiki z marketów są najlepsze
ostatnio sobie zrobiłam zapas tego kremu. w domu mam jeden, na stancji też 1, a do rąk kupiłam inny z tej serii dotychczas raz (wczoraj) go użyłam do olejowania, ale czuję, że zostanie na mojej głowie na dłużej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:13   #231
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
często te tanie specyfiki z marketów są najlepsze
ostatnio sobie zrobiłam zapas tego kremu. w domu mam jeden, na stancji też 1, a do rąk kupiłam inny z tej serii dotychczas raz (wczoraj) go użyłam do olejowania, ale czuję, że zostanie na mojej głowie na dłużej
no i po co tu wydawać majątek na L'oreale i Kerastase, skoro wystarczy trochę wiedzy i tańszym kosztem można mieć maskę o niebo lepszą od tych firmówek
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:19   #232
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
osobiście stosuję na końcówki, a dziś użyłam do olejowania pod olej
laski go stosują jako stylizatora.
fajna wiadomość, będę w "BiBi" (tak TŻa chrześnica na biedronki mówiła i się utarło u nas) to kupię
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
kat123 trzymam kciuki za egzamin
dzięki. Już po jestem taka zła na siebie, bo nie było trudne, ale.... z 4 jednego nie napisałam wcale, w drugim się pomotałam, a trzecie jakoś poszło niby... Zobaczymy co z tego będzie, ale może być krucho. Chciałabym dostać 3

A w rossku jest promocja na Alterrę kupiłam w końcu osławioną maskę aloes i granat
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:21   #233
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

w sumie ja tylko na tych tanich bazuję

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
fajna wiadomość, będę w "BiBi" (tak TŻa chrześnica na biedronki mówiła i się utarło u nas) to kupię
krem kosztuje około 3,50 zł bodajże jak widac majątek to nie jest, a sprawdza się.

używam go tez jako krem do stop i balsam do ciała
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:26   #234
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
kupiłam w końcu osławioną maskę aloes i granat
ja w sumie tylko taką z alterry miałam i jakoś już nie kupuję,bo dla mnie jest mało ekonomiczna, jakoś dużo musiałam jej zużyć żeby wszystkie włosy pokryć no i szybko sie kończyła. ale fajne włoski po niej są
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:34   #235
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

jejku ale lecicie tymi postami

nie mialam pare dni czasu wiec nawet nie bede nadrabiac, ale mam nadzieje ze teraz bede na biezaco

przyszla moja paczuszka z sesa i vatika

pierwsze co to powachalam sese i powiem ze jest ok
zobaczymy czy bedzie mi przeszkadzac na wlosach, ale mam nadzieje ze nie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:37   #236
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mi najlepiej służą mieszanki olejów. kokos jest spoko, ale jakieś rewelacji nie spowodował
spróbuję jeszcze z innymi olejkami, ale na razie muszę pokończyć to, co mam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:52   #237
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi najlepiej służą mieszanki olejów. kokos jest spoko, ale jakieś rewelacji nie spowodował
spróbuję jeszcze z innymi olejkami, ale na razie muszę pokończyć to, co mam
ja wczoraj mialam na glowie kokos z oliwa z oliwek i rycyna
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:57   #238
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
krem kosztuje około 3,50 zł bodajże jak widac majątek to nie jest, a sprawdza się.

używam go tez jako krem do stop i balsam do ciała
wiem, wiem, u TŻa w domu mamy te kremy, ale akurat niebieski i różowy jak na złość
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja w sumie tylko taką z alterry miałam i jakoś już nie kupuję,bo dla mnie jest mało ekonomiczna, jakoś dużo musiałam jej zużyć żeby wszystkie włosy pokryć no i szybko sie kończyła. ale fajne włoski po niej są
a ja mam króciutkie rzadko masek używam ale spróbuję, bo nigdy jej nie miałam (i ciągle męczę joannę ). Jutro mam konsulki na uczelni o 17, to sobie rano na spokojnie zrobię rytuał pielęgnacji
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
przyszla moja paczuszka z sesa i vatika

pierwsze co to powachalam sese i powiem ze jest ok
zobaczymy czy bedzie mi przeszkadzac na wlosach, ale mam nadzieje ze nie
Kolejna Seska z naszym gronie ja ostatnio coś się z nią mniej lubię przez puszenie.

A w ogóle to nie mogę się zdecydować na olej... dziś miałam kupić z alterry, ale jak stanęłam przy półce... nie wiedziałam który wziąć więc nie wzięłam żadnego poza tym nie wiem -czy z słodkich migdałów, czy z pestem np. malin... albo śliwek
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi najlepiej służą mieszanki olejów. kokos jest spoko, ale jakieś rewelacji nie spowodował
spróbuję jeszcze z innymi olejkami, ale na razie muszę pokończyć to, co mam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:01   #239
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

jeju jakie macie tempo pisania

obiecałam, wiec przychodze z fotka odrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1765.jpg (41,8 KB, 77 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:02   #240
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kolejna Seska z naszym gronie ja ostatnio coś się z nią mniej lubię przez puszenie.
mam nadzieje ze u mnie sie sprawdzi

zastanawiam sie nad grzywka
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.