Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 12:15   #2611
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zrób foty
Bardzo proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160225_130836.jpg (90,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160225_130846.jpg (113,6 KB, 29 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 12:26   #2612
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No i nie mogło być inaczej - po ujrzeniu na żywo paletki cieni Zaca Posena zastanawiałam się nad kupnem całą minutę
Śliczne kolory, takie moje. Jutro będę testować i mam nadzieję, że jakością mnie te cienie nie zawiodą, bo same kolory mega mi odpowiadają. No i fajnie, że wreszcie "rzucili" jakąś chłodniejszą paletkę, bo mam wrażenie, że większość palet (nie tylko MAC, tak ogólnie) celowana jest w ciepłolubne osoby, a dla chłodziaków nigdy nie ma niczego ciekawego.

jaka cena ?
daj znać jak przetestujesz ciekawa jestem pigmentacji tych cieni, jak okey to wezmę a jak transparentne to odpuszczam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 12:37   #2613
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

jaka cena ?
daj znać jak przetestujesz ciekawa jestem pigmentacji tych cieni, jak okey to wezmę a jak transparentne to odpuszczam
197 zł. No ja właśnie mam nadzieję, że jakość będzie dobra, bo aż szkoda by było spartolić takie kolory - dam znać jutro po testach
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 12:52   #2614
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Bardzo proszę
Śliczna paletka.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:46   #2615
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wczoraj dobra duszka polecila mi puder sypki Prep+Prime (bialy), moze ktoras z Was go uzywa/uzywala i moze cos powiedziec o nim? Glownie zalezy mi na tym zeby dobrze matowal, lepiej niz Blot

Przegladam teraz stronke i Shaft of Gold jeszcze jest dostepny, pewnie znow blad
Ja go posiadam i używam wraz z kremem BB Skin 79 wersja zielona, na początku byłam nim oczarowana jednak po około miesiącu z każdym dniem mam wrażenie że moja skóra świeci się coraz szybciej i mocniej podobną sytuację mialam z pudrem Dermablend.

Może polecicie mi coś o podobnym działaniu (dobry, długotrwały mat)?
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:58   #2616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Eeee.....Otworzyłam i użyłam dzisiaj tą nową wersję starej bazy p+p spf 50 i jestem zdegustowana. Stara wersja była swietna dla cer mieszanych, a ta nowa to skopali totalnie - swieci sie człek szybciej i bardziej niź po zołtej p+p yellow radiance Po cholere oni grzebali przy swietnym produkcie?!?!

A przy okazji, macałam jeszcze raz Velvetease i zadna mi nie pasuje na 100% prócz moze Reddy To Go. Ale ona u mnie bardzo zgaszona, jakas taka smetna i ciemna. Wiec na razie nie brałam. Z kolei Frolic po godzinie zaczeła sie grudkowac i brzydko włazić w załamki - nie polecam. Na kogoś ustach na blogu to samo widziałam. Tak samo, jak u Krychy.
A tak btw Krychy, ona ma chyba duzo jasniejsze usta od moch, bo na niej ta Reddy jasniutka i jaskrawa, a na moich taka zgaszona, smetna...
Czekam na nowe kolory zatem kiedys tam, a póki co na te dziwadał szminkowe- błyszczykowe w kwietniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-25 o 17:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:10   #2617
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eeee.....Otworzyłam i użyłam dzisiaj tą nową wersję starej bazy p+p spf 50 i jestem zdegustowana. Stara wersja była swietna dla cer mieszanych, a ta nowa to skopali totalnie - swieci sie człek szybciej i bardziej niź po zołtej p+p yellow radiance Po cholere oni grzebali przy swietnym produkcie?!?!

A przy okazji, macałam jeszcze raz Velvetease i zadna mi nie pasuje na 100% prócz moze Reddy To Go. Ale ona u mnie bardzo zgaszona, jakas taka smetna i ciemna. Wiec na razie nie brałam. Z kolei Frolic po godzinie zaczeła sie grudkowac i brzydko włazić w załamki - nie polecam. Na kogoś ustach na blogu to samo widziałam. Tak samo, jak u Krychy.
A tak btw Krychy, ona ma chyba duzo jasniejsze usta od moch, bo na niej ta Reddy jasniutka i jaskrawa, a na moich taka zgaszona, smetna...
Czekam na nowe kolory zatem kiedys tam, a póki co na te dziwadał szminkowe- błyszczykowe w kwietniu
Szkoda tej bazy. A poprzednia wersje tak chwalilas, mialam zamiar kupic ja na lato.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 17:22   #2618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Szkoda tej bazy. A poprzednia wersje tak chwalilas, mialam zamiar kupic ja na lato.
Bardzo szkoda! Wkurzyłam się, no
Poprzednia to był ideał. Mało która baza dostepna na rynku nie powoduje swiecenia przy mojej cerze. Dobrze, ze ysl mi został chociaz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:54   #2619
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii dobrze pamiętam, że to Ty wrzucałaś fotki Silly na ustach?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:59   #2620
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że jakość będzie dobra, bo aż szkoda by było spartolić takie kolory - dam znać jutro po testach
A wiec czekamy na testy. Świetne kolory, mam nadzieję, że będziesz bardzo zadowolona
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:59   #2621
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Corii dobrze pamiętam, że to Ty wrzucałaś fotki Silly na ustach?
Niestety nie ja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 18:11   #2622
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Ja go posiadam i używam wraz z kremem BB Skin 79 wersja zielona, na początku byłam nim oczarowana jednak po około miesiącu z każdym dniem mam wrażenie że moja skóra świeci się coraz szybciej i mocniej podobną sytuację mialam z pudrem Dermablend.

Może polecicie mi coś o podobnym działaniu (dobry, długotrwały mat)?
Ojej, umknal mi ten post. Dziekuje za opinie
Czasem na grupie makijazowej na FB widze, ze dziewczyny na szczegolne okazje polecaja puder Anti Shine z Kryolanu - ale mowia, ze daje bardzo tepy, nienaturalny efekt. Ja poki co czaje sie na odsypke. Gdybys chciala sie pozbyc tego swojego Prep+Prime to zapraszam do mojego watku
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 18:23   #2623
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ojej, umknal mi ten post. Dziekuje za opinie
Czasem na grupie makijazowej na FB widze, ze dziewczyny na szczegolne okazje polecaja puder Anti Shine z Kryolanu - ale mowia, ze daje bardzo tepy, nienaturalny efekt. Ja poki co czaje sie na odsypke. Gdybys chciala sie pozbyc tego swojego Prep+Prime to zapraszam do mojego watku
A dajze spokój, Kryolan to koszmar jakbys sobie sypneła maka ziemniaczana w ilosciach hurtowych na jedno by wyszło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 18:29   #2624
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dajze spokój, Kryolan to koszmar jakbys sobie sypneła maka ziemniaczana w ilosciach hurtowych na jedno by wyszło
Bo to dla aktorek na scenie, żeby się nie świeciły

Ja kupiłam MUFE HD miniaturkę, tj. tę za 59 w S., bo mi poleciła Sephorzanka. A miałam kupić Ben Nye, ale może kiedyś.
Bo mam Paese ryżowy, ale dzięki niemu mam wszystko dookoła białe
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 20:37   #2625
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dajze spokój, Kryolan to koszmar jakbys sobie sypneła maka ziemniaczana w ilosciach hurtowych na jedno by wyszło
Ja tam go lubie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 21:23   #2626
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Bardzo proszę
Dziękuję W paletce ślicznie wyglądają, ciekawe jak na oku.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eeee.....Otworzyłam i użyłam dzisiaj tą nową wersję starej bazy p+p spf 50 i jestem zdegustowana. Stara wersja była swietna dla cer mieszanych, a ta nowa to skopali totalnie - swieci sie człek szybciej i bardziej niź po zołtej p+p yellow radiance Po cholere oni grzebali przy swietnym produkcie?!?!

A przy okazji, macałam jeszcze raz Velvetease i zadna mi nie pasuje na 100% prócz moze Reddy To Go. Ale ona u mnie bardzo zgaszona, jakas taka smetna i ciemna. Wiec na razie nie brałam. Z kolei Frolic po godzinie zaczeła sie grudkowac i brzydko włazić w załamki - nie polecam. Na kogoś ustach na blogu to samo widziałam. Tak samo, jak u Krychy.
A tak btw Krychy, ona ma chyba duzo jasniejsze usta od moch, bo na niej ta Reddy jasniutka i jaskrawa, a na moich taka zgaszona, smetna...
Czekam na nowe kolory zatem kiedys tam, a póki co na te dziwadał szminkowe- błyszczykowe w kwietniu
Testowałam kiedyś nową wersję prep+prime i dziwiłam się, że Tobie tak pasuje - teraz wiem dlaczego

Może, przy okazji następnych LE, wprowadzą nowe odcienie
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Bo to dla aktorek na scenie, żeby się nie świeciły

Ja kupiłam MUFE HD miniaturkę, tj. tę za 59 w S., bo mi poleciła Sephorzanka. A miałam kupić Ben Nye, ale może kiedyś.
Bo mam Paese ryżowy, ale dzięki niemu mam wszystko dookoła białe
Ben Nye nie przypadł mi do gustu

Daj znać, jak się spisze MUFE Mam z Sephorowego Boxa, ale jeszcze nie otwierałam.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 21:29   #2627
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dajze spokój, Kryolan to koszmar jakbys sobie sypneła maka ziemniaczana w ilosciach hurtowych na jedno by wyszło
To muszę mąkę wypróbować Mój nos się świeci masakrycznie... Doprowadza mnie to do szału. Krem matujący, bibułki, puder - nic nie działa
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:00   #2628
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Testowałam kiedyś nową wersję prep+prime i dziwiłam się, że Tobie tak pasuje - teraz wiem dlaczego

Może, przy okazji następnych LE, wprowadzą nowe odcienie

Daj znać, jak się spisze MUFE Mam z Sephorowego Boxa, ale jeszcze nie otwierałam.
A to nei wiedziałas, jak brałas próbke, ze to nowa wersja? Stara była base, a nowa lotion

No może, a nawet na pewno

A mojej cerze MUFE nie przypasował Za to bardzo lubi białe sypane pryzmy i tego nowego diora

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
To muszę mąkę wypróbować Mój nos się świeci masakrycznie... Doprowadza mnie to do szału. Krem matujący, bibułki, puder - nic nie działa
Ha ha, odradzam
Ale zauwaz, ze im bardziej matujesz tłuste miejsca, tym cera bardziej sie broni i paradoksalnei wydziela jeszcze wiecej sebum. Kluczem jest własciwą pielegnacja i to tez taka nawilzajaca, tak tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:07   #2629
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to nei wiedziałas, jak brałas próbke, ze to nowa wersja? Stara była base, a nowa lotion

No może, a nawet na pewno

A mojej cerze MUFE nie przypasował Za to bardzo lubi białe sypane pryzmy i tego nowego diora
Wiedziałam, że to nowa, ale miała być lżejsza i ulepszona podobno

Pryzmy i Diora mam w planach, ale Prep+Prime nie chce się skończyć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 22:27   #2630
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Czy ta kolorystyka lightscapade jest w porządku? Jakoś wydawało mi sie że ten niebieski jest mniej widoczny, chodzi mi o to czy na pierwszy rzut oka produkt jest oryginalny ?
Nie mam zdjęcia naklejki niestety , jakbym miała to łatwiej by mi to było ocenić.
kod a25
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12721599_10208278560069103_1079155129_n.jpg (8,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12767590_10208278559629092_2118494910_n.jpg (104,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12782266_10208278560109104_1477864420_n.jpg (80,3 KB, 16 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:33   #2631
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że to nowa, ale miała być lżejsza i ulepszona podobno

Pryzmy i Diora mam w planach, ale Prep+Prime nie chce się skończyć
No to widzisz, czym sie kończy ulepszanie
No, ja do p+p chyba nie wrócę, 2 opakowania mnie pokonały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:38   #2632
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Czy ta kolorystyka lightscapade jest w porządku? Jakoś wydawało mi sie że ten niebieski jest mniej widoczny, chodzi mi o to czy na pierwszy rzut oka produkt jest oryginalny ?
Nie mam zdjęcia naklejki niestety , jakbym miała to łatwiej by mi to było ocenić.
kod a25
Na pierwszy rzut oka moim zdaniem jest okay, ale teraz robia juz bardzo dobre podroby. Czasem jest duzo niebieskiego w Lightscapadzie

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to nei wiedziałas, jak brałas próbke, ze to nowa wersja? Stara była base, a nowa lotion

No może, a nawet na pewno

A mojej cerze MUFE nie przypasował Za to bardzo lubi białe sypane pryzmy i tego nowego diora

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------



Ha ha, odradzam
Ale zauwaz, ze im bardziej matujesz tłuste miejsca, tym cera bardziej sie broni i paradoksalnei wydziela jeszcze wiecej sebum. Kluczem jest własciwą pielegnacja i to tez taka nawilzajaca, tak tak
Właśnie staram się dobrze pielęgnować, ale przyznaję się bez bicia, że od niedawna Na dzień używam Superdefense do skóry suchej i moja niby tłusta cera "wypija" go całego, więc to dowód, że jest tak jak mówisz, skóra się broni . Tyle, że dobrego kremu na noc wciąż nie mogę znaleźć. Fajnie mi się sprawdzały próbki jakiegoś Clarinsa, ale on był przeznaczony do skóry 30+ czy 40+, nie jestem pewna, czy sięganie po taki krem na dłuższą metę nie byłoby jednak szkodliwe.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:42   #2633
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka moim zdaniem jest okay, ale teraz robia juz bardzo dobre podroby. Czasem jest duzo niebieskiego w Lightscapadzie

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------



Właśnie staram się dobrze pielęgnować, ale przyznaję się bez bicia, że od niedawna Na dzień używam Superdefense do skóry suchej i moja niby tłusta cera "wypija" go całego, więc to dowód, że jest tak jak mówisz, skóra się broni . Tyle, że dobrego kremu na noc wciąż nie mogę znaleźć. Fajnie mi się sprawdzały próbki jakiegoś Clarinsa, ale on był przeznaczony do skóry 30+ czy 40+, nie jestem pewna, czy sięganie po taki krem na dłuższą metę nie byłoby jednak szkodliwe.
ten niebieski właśnie mnie zmylił, bo macałam parę dni temu jeszcze tester i tego niebieskiego bardzo mało było
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:43   #2634
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Właśnie staram się dobrze pielęgnować, ale przyznaję się bez bicia, że od niedawna Na dzień używam Superdefense do skóry suchej i moja niby tłusta cera "wypija" go całego, więc to dowód, że jest tak jak mówisz, skóra się broni . Tyle, że dobrego kremu na noc wciąż nie mogę znaleźć. Fajnie mi się sprawdzały próbki jakiegoś Clarinsa, ale on był przeznaczony do skóry 30+ czy 40+, nie jestem pewna, czy sięganie po taki krem na dłuższą metę nie byłoby jednak szkodliwe.
No na efekty włąsciwej pielęgnacji raczej trzeba troche poczekać. Przy czym zmiana kremu, też wydłuza ten czas.
Szukanie dobrego kremu nie jest takie proste, bo jest ich za duzo i nie da sie ocenic po paru razach, ale dopiero srednio po miesiacu uzywania. Pozostaje zatem metoda prób i błedów.
Mysle, ze nie ma co brać dla siebie kremu przeznaczonego do cery 30+, a 40+ to juz w ogóle zapomnij Twoja skóra nie potrzebuje jeszcze takiej dawki "ulepszaczy" A stosujac je, sprawisz ze komórki naskórka moga sie rozleniwić w swojej pracy. Lepiej uzywaj dostosowane do swojego wieku i kondycji skóry
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-25 o 22:46
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:45   #2635
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Czy ta kolorystyka lightscapade jest w porządku? Jakoś wydawało mi sie że ten niebieski jest mniej widoczny, chodzi mi o to czy na pierwszy rzut oka produkt jest oryginalny ?
Nie mam zdjęcia naklejki niestety , jakbym miała to łatwiej by mi to było ocenić.
kod a25
Dziwnie wygląda, strasznie dużo niebieskiego. Z drugiej strony to wypiekane, to może różnie wyjść.

Na podróbach też są kody, tylko wydrukowane, a nie tak jakby wybite (no wiecie o co cho).
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:46   #2636
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No na efekty włąsciwej pielęgnacji raczej trzeba troche poczekać. Przy czym zmiana kremu, też wydłuza ten czas.
Szukanie dobrego kremu nie jest takie proste, bo jest ich za duzo i nie da sie ocenic po paru razach, ale dopiero srednio po miesiacu uzywania. Pozostaje zatem metoda prób i błedów.
Mysle, ze nie ma co brać dla siebie kremu przeznaczonego do cery 30+, a 40+ to juz w ogóle zapomnij Lepiej uzywaj dostosowane do swojego wieku i kondycji skóry
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 00:02   #2637
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

zdjęcie spodu, wydaje mi się, że podróba- biały nadruk a nie szary, ale proszę o potwierdzenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12767669_10208281684147203_426086174_n.jpg (56,3 KB, 32 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 00:17   #2638
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
zdjęcie spodu, wydaje mi się, że podróba- biały nadruk a nie szary, ale proszę o potwierdzenie.
Na mojej podróbie kod nie jest nad, ale z boku, ale czcionka wygląda na taką samą. Niestety nie jestem u siebie i jedynie z pomadką mogę porównać, to tam jest kod zupełnie inaczej widoczny.

Przejrzałam zdjęcia na innym portalu przy wystawionych MACach, no i kody mają inną czcionkę, bo są pewnie "dobijane" po naklejeniu naklejki.

Głowy nie dam, ale nie wygląda to dobrze.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 00:21   #2639
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Na mojej podróbie kod nie jest nad, ale z boku, ale czcionka wygląda na taką samą. Niestety nie jestem u siebie i jedynie z pomadką mogę porównać, to tam jest kod zupełnie inaczej widoczny.

Przejrzałam zdjęcia na innym portalu przy wystawionych MACach, no i kody mają inną czcionkę, bo są pewnie "dobijane" po naklejeniu naklejki.

Głowy nie dam, ale nie wygląda to dobrze.
na pomadkach na oryginałach są kody różne czasami jest widoczoczny w kolorze czcinki, czasem taki wybity , czasem taki że tylko pod światłem odpowiednim widać, nie ma zasady jednej.
Aczkolwiek wydaje mi się że czcionka powinna być ciemniejsza.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 00:23   #2640
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
na pomadkach na oryginałach są kody różne czasami jest widoczoczny w kolorze czcinki, czasem taki wybity , czasem taki że tylko pod światłem odpowiednim widać, nie ma zasady jednej.
Aczkolwiek wydaje mi się że czcionka powinna być ciemniejsza.
Mogę Ci jedynie pokazać, jak wygląda kod ze StudioFixa podrobionego
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.