Problem łysienia-potrzebny dobry dermatolog pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 22:11   #1
effa89
Przyczajenie
 
Avatar effa89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Exclamation

Problem łysienia-potrzebny dobry dermatolog pomóżcie


Od ok 1 roku strasznie wypadają mi włosy,nie wiem czym to jest spowodowaneNa początku bagatelizowałam problem,ale teraz jest naprawdę nieciekawie,włosy lecą mi strasznie ,boje się że na głowie mi niedługo już nic nie zostanie Byłam u ginekologa,bo myślałam,że to może być problem na tle hormonalnym.Gin nic mi ciekawego nie powiedział,mówił tylko,że jak brałam diane to ,to on nie wie czemu mogą mi wypadać,totalnie mnie zlał;/ Tak samo u dermatologa;/ Nikt nic konkretnego mi nie powiedział Więc proszę was dajcie mi namiary na jakiegoś dermatologa z wrocławia,który nie zbagatelizuje mojego problemy,który zna się na łysieniu u kobiet
effa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:35   #2
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Problem łysienia-potrzebny dobry dermatolog pomóżcie

Aaaaaaaaaaaj miałam ten sam problem! Wprawdzie z Wrocławia nie jestem, a tym bardziej nie znam żadnego dermatologa z tamtych okolic, ale mogę tylko powiedzieć, że wszelcy lekarze też mnie olali ... Byłam u kilku dobrych dermatologów- pitolili, że egzaminy, stres itp, robiłam mnóstwo badań krwi, milion razy badałam tarczyce, kazali zażywać jod, ginekolog też nic nie wykrył! Widmo normalnie. Dzięki temu pozbyłam się 2/3 objętości swoich włosów ... i do tej pory nie wiadomo co, jak i dlaczego ...
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.