Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 18:19   #751
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

przestałam pisać bo urwanie głowy i podglądacz forumowy.i mam pytanie. ten klub dla członków,a wiadomości?we wszystkich postach użytkownika się pojawiają?
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 12:12   #752
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Jaki klub? Co się dzieje? :P Kilka dni imprezowania, a potem siedzenia u Ciacha, a tu jakieś zmiany? Żądam wyjaśnień! :P
Ledwo nadążam z czytaniem. Widzę, że dużo się dzieje u maturzystek ;p
Ja nadal jestem z Ciachem i czuję się całkiem szczęśliwa Zależy nam bardzo na sobie i chcemy ze sobą spędzać jak najwięcej czasu. Nie nudzimy się razem nigdy. A czasem jak już nam coś odpi.....oli, to pozostaje się cieszyć, że ludzie tego nie widzą Nawet fajki dla mnie rzuca. Mimo, że się nie czepiałam jakoś specjalnie. Jak dla mnie mógłby palić dalej, ale będę go wspierać
A były to już bardzo odległa przeszłość.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 19:06   #753
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;12266402]Jaki klub? Co się dzieje? :P Kilka dni imprezowania, a potem siedzenia u Ciacha, a tu jakieś zmiany? Żądam wyjaśnień! :P
Ledwo nadążam z czytaniem. Widzę, że dużo się dzieje u maturzystek ;p
Ja nadal jestem z Ciachem i czuję się całkiem szczęśliwa Zależy nam bardzo na sobie i chcemy ze sobą spędzać jak najwięcej czasu. Nie nudzimy się razem nigdy. A czasem jak już nam coś odpi.....oli, to pozostaje się cieszyć, że ludzie tego nie widzą Nawet fajki dla mnie rzuca. Mimo, że się nie czepiałam jakoś specjalnie. Jak dla mnie mógłby palić dalej, ale będę go wspierać
A były to już bardzo odległa przeszłość.[/quote]

Zalozylysmy sobie Klub, w ktorym sie udzielamy, nasze widomosci widza tylko czlonkinie Klubu, zapraszamy

Wiekszosc maturzystek juz na wakacjach, mi i seclusion tylko ustne zostaly, soulone dzis zdala ustny polski i juz wakacjuje

Fajnie, ze Ci sie z ciachem uklada, mialas sie nam nim pochwalic ej ej zdjecie chcemy!
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.