Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 14:56   #1051
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Zanim ten post napisałam, to testowałam różne opcje i na 100% mogę stwierdzić, że to CC.



Rozumiem. Ja mam gule od luny na 100%. Odstawiłam ja i jest super
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 14:58   #1052
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Cavali w promocji widzialam w Arenie w Gliwicach w Douglasie trzy tyg temu,zaz
Dziękuję . Trochę daleko, ale może się wybiorē.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:02   #1053
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kocham Eau Fraiche

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



Nie zgodzę się Mamy w okolicy taki dom weselny, jedzenie maja cudowne, naprawdę rewelacyjne. Byłam tam na weselu i sylwestrze, tak nam posmakowało, że tam właśnie zorganizowaliśmy swoje wesele
Tutaj naprawdę nie było co zjeść dobrego, na wiejskim stole, to oprócz mięs jedynie dwa gatunki sera pleśniowego... Kurde, na innych stołach wiejskich to są i pierogi pieczone, różne chleby, pierogi smażone, ryby, żurki, bigosy itp. A tu bida...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Tutaj też była remiza a jedzenie dostarczała firma kateringowa. Najlepszy był kotlet smażony, zapieczony później z serem żółtym i polany keczupem, a do tego różyczka brokuła, kalafiora i kilka mini marchewek. To było polane masłem z bułką tartą (nie muszę chyba dodawać, że to były mrożonki?? ).
Kurde, albo nie spotkałam się też z tym, żeby na kolację podawać pierogi Był ziemniaczane, z kapustą lub z mięsem. W sumie to było jedyne danie, które zjadłam z chęcią, chociaż pierogi miały okropnie grube ciasto, w tych ziemniaczanych było więcej ciasta niż pierogów.
W sensie ruskie? Nie mówi się u was 'ruskie pierogi' tylko ziemniaczane? Czy o różnych mówimy?
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:11   #1054
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
a zabawa była dobra, muzyka ok?
Jak dla mnie muzyka była ok, można było się pobawić, chociaż bardzo dużo osób narzekało, że nie da rady do niej tańczyć, że za szybkie kawałki grają.

W ogóle byłam w głębokim szoku, bo na to wesele została zaproszona też koleżanka, z którą biegam codziennie i się w ogóle dość mocno koleguję i obie byłyśmy pewne, że będziemy siedzieć razem, a tu niespodzianka, siedziałyśmy osobno. Dużo osób było porozdzielanych tak, że dla każdego było to zaskoczeniem. Np ta koleżanka siedziała z obcymi dla niej osobami, które chciały siedzieć ze swoim kuzynostwem, które z kolei siedziało też z kimś obcym. Ogólnie wyglądało to tak, jakby ktoś losowo usadzał gości.
Ja na towarzystwo nie narzekałam, wiem, że każdemu nie da rady dogodzić, po prostu byłam zaskoczona...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Będą, będą obiecuję, ale muszę się zebrać w sobie



No to faktycznie menu takie sobie A jak reszta? Muzyka, goście itp.....



To już o muzyce napisałam wyżej, a goście to większość znajomych, bo pan młody akurat jest rodziną do takich osób, które ja znam i lubię. Zaproszeni byli nawet rodzice mojej świadkowej ze ślubu, bardzo ich lubię i ogólnie towarzysko jestem zadowolona

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
W sensie ruskie? Nie mówi się u was 'ruskie pierogi' tylko ziemniaczane? Czy o różnych mówimy?
Ziemniaczane=ruskie Ale u nas częściej mówimy ziemniaczane
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:13   #1055
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
W sensie ruskie? Nie mówi się u was 'ruskie pierogi' tylko ziemniaczane? Czy o różnych mówimy?
U mnie ruskie pierogi to z ziemniakami, troszkę białego sera, starta suszona mięta i świeżo mielony pieprz. Moja babcia robi takie, że

Melduję, że noszę dzisiaj cały dzień Shiseodi Synchro i napatrzeć się na siebie nie mogę. Wreszcie wyglądam dobrze. Twarz jak z PS i nie wiem, czy to zasługa powrotu do MUFE HD czy może połączenie tego pudru z tym podładem.
Jest mocno lejący- prawie jak woda. Dałam dwie pompki i wystarczył na całą twarz. Krycie średnie, ale fajne. Jest bardzo lekki, nie czuć go na buzi. Kolor N2 bardzo ładny, stapia się ze skórą. Daje efekt raczej matowy, ale nie taki płaski suchy mat, tylko taki ładny. Twarz wygląda bardzo fajnie, naturalnie Po pierwszym użyciu nie żałuję, że kupiłam, zobaczymy co będzie dalej.


No i melduję, że kupiłam do nowej łazienki ładny zestaw- szklany kubek, mydelniczkę, pojemnik na waciki i tackę na kosmetiksy w Zara Home. Cena dobra a stwierdziłam, że wolę kupować takie rzeczy partiami niż potem wydać miliony monet na raz mniej boli

W ogóle hit- w Zara Home dowóz kurierem kosztuje... 59,99!
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:19   #1056
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:21   #1057
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Współczuję poweselnych przeżyć.

Psinka dziękuje za miłe słowa, prosiła przekazać, że jakby co to najbardziej lubi suszone uszy
(żarcik)

Od godziny jest u nas burza. Próbowała już wejść do najwęższej części szafy (tam gdzie trzymamy deskę do prasowania), potem kopała dziurę w rogu pokoju, teraz weszła pod własne posłanie. Serce się kroi jak się patrzy jak się psiak boi.

Wygramy, co nie?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 15:26   #1058
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie ruskie pierogi to z ziemniakami, troszkę białego sera, starta suszona mięta i świeżo mielony pieprz. Moja babcia robi takie, że

Melduję, że noszę dzisiaj cały dzień Shiseodi Synchro i napatrzeć się na siebie nie mogę. Wreszcie wyglądam dobrze. Twarz jak z PS i nie wiem, czy to zasługa powrotu do MUFE HD czy może połączenie tego pudru z tym podładem.
Jest mocno lejący- prawie jak woda. Dałam dwie pompki i wystarczył na całą twarz. Krycie średnie, ale fajne. Jest bardzo lekki, nie czuć go na buzi. Kolor N2 bardzo ładny, stapia się ze skórą. Daje efekt raczej matowy, ale nie taki płaski suchy mat, tylko taki ładny. Twarz wygląda bardzo fajnie, naturalnie Po pierwszym użyciu nie żałuję, że kupiłam, zobaczymy co będzie dalej.


No i melduję, że kupiłam do nowej łazienki ładny zestaw- szklany kubek, mydelniczkę, pojemnik na waciki i tackę na kosmetiksy w Zara Home. Cena dobra a stwierdziłam, że wolę kupować takie rzeczy partiami niż potem wydać miliony monet na raz mniej boli

W ogóle hit- w Zara Home dowóz kurierem kosztuje... 59,99!
U nas dodaje się jeszcze cebulkę zeszkloną na masełku, a miętę dość rzadko. Tak naprawdę to miętę dodajemy z mamą od niedawna dopiero.

A jak wysyłka taka tania, to tylko zamawiać

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Współczuję poweselnych przeżyć.

Psinka dziękuje za miłe słowa, prosiła przekazać, że jakby co to najbardziej lubi suszone uszy
(żarcik)

Od godziny jest u nas burza. Próbowała już wejść do najwęższej części szafy (tam gdzie trzymamy deskę do prasowania), potem kopała dziurę w rogu pokoju, teraz weszła pod własne posłanie. Serce się kroi jak się patrzy jak się psiak boi.

Wygramy, co nie?
Moje "dziecko" też się boi burzy, zazwyczaj siedzi wtedy w wannie lub w zlewie w kuchni Czasem wchodzi za kosz na śmieci w kuchni. A ogólnie to najczęściej biega jak oszalała po całym domu.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:34   #1059
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Słabo grają
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 15:41   #1060
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie muzyka była ok, można było się pobawić, chociaż bardzo dużo osób narzekało, że nie da rady do niej tańczyć, że za szybkie kawałki grają.

W ogóle byłam w głębokim szoku, bo na to wesele została zaproszona też koleżanka, z którą biegam codziennie i się w ogóle dość mocno koleguję i obie byłyśmy pewne, że będziemy siedzieć razem, a tu niespodzianka, siedziałyśmy osobno. Dużo osób było porozdzielanych tak, że dla każdego było to zaskoczeniem. Np ta koleżanka siedziała z obcymi dla niej osobami, które chciały siedzieć ze swoim kuzynostwem, które z kolei siedziało też z kimś obcym. Ogólnie wyglądało to tak, jakby ktoś losowo usadzał gości.
Ja na towarzystwo nie narzekałam, wiem, że każdemu nie da rady dogodzić, po prostu byłam zaskoczona...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------



To już o muzyce napisałam wyżej, a goście to większość znajomych, bo pan młody akurat jest rodziną do takich osób, które ja znam i lubię. Zaproszeni byli nawet rodzice mojej świadkowej ze ślubu, bardzo ich lubię i ogólnie towarzysko jestem zadowolona

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



Ziemniaczane=ruskie Ale u nas częściej mówimy ziemniaczane
Dobrze, że przynajmniej towarzysko byżo dobrze

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie ruskie pierogi to z ziemniakami, troszkę białego sera, starta suszona mięta i świeżo mielony pieprz. Moja babcia robi takie, że

Melduję, że noszę dzisiaj cały dzień Shiseodi Synchro i napatrzeć się na siebie nie mogę. Wreszcie wyglądam dobrze. Twarz jak z PS i nie wiem, czy to zasługa powrotu do MUFE HD czy może połączenie tego pudru z tym podładem.
Jest mocno lejący- prawie jak woda. Dałam dwie pompki i wystarczył na całą twarz. Krycie średnie, ale fajne. Jest bardzo lekki, nie czuć go na buzi. Kolor N2 bardzo ładny, stapia się ze skórą. Daje efekt raczej matowy, ale nie taki płaski suchy mat, tylko taki ładny. Twarz wygląda bardzo fajnie, naturalnie Po pierwszym użyciu nie żałuję, że kupiłam, zobaczymy co będzie dalej.


No i melduję, że kupiłam do nowej łazienki ładny zestaw- szklany kubek, mydelniczkę, pojemnik na waciki i tackę na kosmetiksy w Zara Home. Cena dobra a stwierdziłam, że wolę kupować takie rzeczy partiami niż potem wydać miliony monet na raz mniej boli

W ogóle hit- w Zara Home dowóz kurierem kosztuje... 59,99!
A możesz porównać kolor N2 do kolorystyki MACa albo jakiegoś innego podkładu?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:02   #1061
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64401231]Treść usunięta[/QUOTE]

Jest blisko koloru 3 z balsamopodkładu z Givenchy, ale chyba N2 z Shiseido jest jaśniejszy. Ogólnie to jest taki ładny beż, neutralny, żadnych różowych i żółtych podtonów, nie ciemnieje.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 16:03   #1062
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Szkoda. Najbardziej szkoda mi tych, którzy do kolejnej olimpiady nie dotrwają na reprezentacyjnym poziomie.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moje "dziecko" też się boi burzy, zazwyczaj siedzi wtedy w wannie lub w zlewie w kuchni Czasem wchodzi za kosz na śmieci w kuchni. A ogólnie to najczęściej biega jak oszalała po całym domu.
Biedne zwierzaki.
Ja się tylko boję, że jej kiedyś serce nie wytrzyma.
Uspokoiła się, ale z luki pomiędzy posłaniem a szafą nie wychodzi.

Kusicie tym Synchro, kusicie...
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:05   #1063
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:07   #1064
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Moj pies w ogole nie boi sie burzy, petard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:10   #1065
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja jestem zdecydowana na wystrój, nie zmienię koncepcji. W łazience biel z imitacją drewna



Moja psina siedziała pod prysznicem, czasem lubi za sedesem.



Babcia daje cebulkę na pierogi



Jest blisko koloru 3 z balsamopodkładu z Givenchy, ale chyba N2 z Shiseido jest jaśniejszy. Ogólnie to jest taki ładny beż, neutralny, żadnych różowych i żółtych podtonów, nie ciemnieje.
Czuję się skuszona
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:11   #1066
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Magdalena super zakupy

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Odnosnie nowych perfum: w czerwcu we Frankfurcie na lotnisku wachalam Boss The Scent for her - fajny, delikatny jak bedzie pojemnosc 30ml to kupie, bo na lotnisku byly tylko 50 i 100ml.
W czerwcu na Majorce wachalam Mon Paris YSL - to dopiero cudo, slodki, sliczny, ale w koncu nie kupilam, bo wybralam zamiast niego Chance edt. Ale Mon Paris na pewno kupie jak sie pojawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze wiedzieć ja już go mam na chciejliście

dzieć mój właśnie bawił się spokojnie, coś za spokojnie i cóż się okazało - wycinał dziurę w firance, a to jest moja jedyna firanka na to okno chyba wyczuł, że kupuję nową flaszkę i trzeba mi w tym przeszkodzić
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:13   #1067
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Magdalena super zakupy


dobrze wiedzieć ja już go mam na chciejliście

dzieć mój właśnie bawił się spokojnie, coś za spokojnie i cóż się okazało - wycinał dziurę w firance, a to jest moja jedyna firanka na to okno chyba wyczuł, że kupuję nową flaszkę i trzeba mi w tym przeszkodzić
Reklame Boss The Scent for her widzialam w zeszlym tygodniu w niemieckiej telewizji, wiec mam nadzieje, ze do nas szybko dotrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:13   #1068
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Magdalena super zakupy


dobrze wiedzieć ja już go mam na chciejliście

dzieć mój właśnie bawił się spokojnie, coś za spokojnie i cóż się okazało - wycinał dziurę w firance, a to jest moja jedyna firanka na to okno chyba wyczuł, że kupuję nową flaszkę i trzeba mi w tym przeszkodzić
Mały łobuziak
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:15   #1069
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Reklame Boss The Scent for her widzialam w zeszlym tygodniu w niemieckiej telewizji, wiec mam nadzieje, ze do nas szybko dotrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest juz dostepny w niemieckim Douglasie. Cena 59 euro za 30 ml, 79 za 50ml i 117 za 100ml
Akurat maja promocje na 30 ml i jest 5 euro tansze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 16:20   #1070
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja nie przepadam za weselami. O ile jedzenie z reguły jest bardzo dobre to muzyka zazwyczaj niezbyt fajna. A ja najbardziej lubię się wytańczyć. Ale wiadomo każdy ma inny gust muzyczny.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:24   #1071
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

poszłabym na jakieś wesele ale nie ma widoków póki co mnie muzyka w tańcu nie przeszkadza, także no..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:29   #1072
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny zdecydowaliśmy z Tż ze będziemy robić kuchnie... I nie mam kompletnie pomysłu... Podoba mi się ecru na wysoki połysk.. szukam jakiś inspiracji
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:37   #1073
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja mam czerwoną na wysoki połysk, dodatki stal
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:40   #1074
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Magdalena, Aniyam za zakupy

Korinka za kuchnie ale sie zrobilo "remontowo - urzadzeniowo"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:42   #1075
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowaliśmy z Tż ze będziemy robić kuchnie... I nie mam kompletnie pomysłu... Podoba mi się ecru na wysoki połysk.. szukam jakiś inspiracji
Ooo fajnie, gratki

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:46   #1076
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Magdalena super zakupy


dobrze wiedzieć ja już go mam na chciejliście

dzieć mój właśnie bawił się spokojnie, coś za spokojnie i cóż się okazało - wycinał dziurę w firance, a to jest moja jedyna firanka na to okno chyba wyczuł, że kupuję nową flaszkę i trzeba mi w tym przeszkodzić
Miałam taki sam pomysł kiedyś, hmm , kilka lat później moja mama wróciła z pracy i zastała wszystkie laleczki moje i sąsiadek w pięknych nowych ubrankach, okazało się, że to jakiś super materiał był , tak drogi, że kupiła tylko na przód sukienki, zagramaniczny jakiś
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:48   #1077
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Magdalena, Aniyam za zakupy

Korinka za kuchnie ale sie zrobilo "remontowo - urzadzeniowo"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:48   #1078
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Wy tu kuchennie, a ja właśnie się dedykuję, jak pomalować płytki w łazienkach jedna chyba będzie miała szaro-niebieski kolor, w sensie szarawoniebieski. A druga, moze w bordo, albo zgaszoną butelkowo -szarą zieleń. Wiem, mam talent do opisywania kolorów
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 17:00   #1079
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Ja mam czerwoną na wysoki połysk, dodatki stal
Fajnie ale ja bym chciała jasna i mocne dodatki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 17:06   #1080
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia
Zaliczyłam 3 wizyty w S, głównie zależało mi na przetestowaniu podkładu Givenchy, perfumach V&R i pielęgnacji. Wzięłam perfumy Spicebomb i Dior Addict Eau Fraiche, mini maseczki Origins (jedną dwa razy bo nie ogarnęłam , babeczka w S najbardziej wciskała tę zieloną drink-up intesive, wzięłam ale coś czułam, że to podejrzane - faktycznie to jest ta, którą mam w tubce 2x), płaty sephorowe, jakiś płat ślimakowy, płat erborian z efektem porcelain-glow (do tego dostałam 15ml kremu bambusowego - fajnie, jestem ciekawa); mini zestaw maseczek Peter Thomas Roth (zielona z boxa mi podeszła po pierwszym zastosowaniu), mini zestaw HR (krem powercell + maskara, krem chyba oddam mamie, poczytam), mini zestaw Korres z dziką różą.
Fioletowej glamglow nie dostałam, tester się skończył ale konsultanta powiedziała, że to i tak nie dla mnie. Dostałam cały słoiczek pomarańczowej i podkładu nr 3. I teraz kurde mam problem: w D mi nałożyła ten podkład, wzięłam go do koszyka ale przy kasie zrezygnowałam (spędziłam w perfumerii może ze 2o min po nałożeniu podkładu) bo jakoś ciężko wyglądał, tj. ciężej niż się spodziewałam. I wtedy zobaczyłam to opakowanie - małe o podstawie kwadratu, nie prostokąta. Teraz wydaje mi się, że miałam nałożone to: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...idzie/P1504025 a nie balsamopodkład

W D poszłam obmacać tinty Armaniusza, są już matowe tinty, piękne wchodzą do stałej kolekcji więc na razie nie wzięłam, bo skusiłam się na limitkę z 2015, rozmawiałam z konsultantką właśnie o tintach i wspomniała, że się jedna uchowała z kolekcji pokazowej (kolor stare złoto). Bardzo ładna, ale cena też wyższa niż normalne - 185 zł Przecież paletę można za to kupić
Aleś poszalała! fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem tyle, że jestem starsza od Ciebie 5 lat. Niestety takie są efekty naszej mimiki, szerokiego uśmiechania się. Ja uśmiecham się zbyt wiele, no i takie są efekty ale jeżeli któraś zna sposoby na zmniejszenie tych zmarch, to też chętnie się dowiem
Ja nie myślałam, że tak szybko mogę mieć taki problem jeszcze 2 lata temu nakładałam sobie lekki żel pod oczy i byłam piękna i gładka

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pocieszyciel ze mnie żaden, diagnostyk także, ale Twoje oczy wyglądają zupełnie inaczej niż moje ze "zmianami starczymi".

U Ciebie pod wpływem mimiki jedynie "marszczy się" powieka dolna.

U mnie jak się uśmiechnę te bruzdki pojawiają się znacznie niżej, bardziej w kierunku policzka.
Jak się nie uśmiecham to z bliska widzę drobne bruzdki w tej niższej części, ukośnie od nosa do policzka. Jak nałożę korektor i puder to jest to mega widoczne
, a Wy młodzieży nasza macie tam gładziutko.

Opisałam to, jakbym miała jakiś podoczny kataklizm, tak chyba nie jest, ale z bliska widzę jak się skóra zmienia.
Jak się uśmiecham, to skóra idzie mi mocno w bok, wychodzi dużo zmarszczek na małym obszarze. Ale jak przestaję się uśmiechać, to te bruzdy pozostają i opadają na swoje miejsce, najdalej idące zmarszczki są pod kątem 45st i sięgają mniej więcej końca oprawek z okularów, kiedy patrzę się na wprost

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
A czy nie jest tak, że zarywasz noce, a potem odsypiasz ? U mnie skóra pod oczami najszybciej reaguje na taki rytm, przy czym najgorzej wyglądam po odespaniu zarwanych nocy.
To zdarza mi się bardzo rzadko, z reguły jak już to do 2-3 nie śpię ale takie mocne się pojawiły po ostatnim zimowym semestrze, od października do lutego kładłam się około 0:30-1 i wstawałam o 7. Nie byłam mocno niewyspana, raczej permanentne lekkie niedospanie


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Przeglądam FB, a tam na jednym profilu można kupić paletę UD Naked 4, a nawet 5 za 69 zł ogólnie mają tam same hity - pędzle z MAC za 29 zł albo biżu Tiffany'ego za 89 zł
Grzech nie brać

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Moj pies w ogole nie boi sie burzy, petard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój je obszczekuje

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wy tu kuchennie, a ja właśnie się dedykuję, jak pomalować płytki w łazienkach jedna chyba będzie miała szaro-niebieski kolor, w sensie szarawoniebieski. A druga, moze w bordo, albo zgaszoną butelkowo -szarą zieleń. Wiem, mam talent do opisywania kolorów
Co Ty chcesz zrobić? jakaś pomyłka, czy ja ni wiem o jakiejś technice? Bo przyznam, że pierwsze słyszę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.