5 miesieczny niejadek POMOCY!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-18, 06:54   #31
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: 5 miesieczny niejadek POMOCY!!

Moja córka urodziła się 3370 a teraz ma ROK i ma 8 kg to nie są wyścigi które dziecko będzie najbardziej tlusciutkie. Moja id początku przybierają bardzo powoli ale martwilo mnie to przez pierwsze 2 miesiące jak mnie durna położna straszyła. Tylko ze ja karmiłam wyłącznie piersią pierwsze pół roku.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

I zgadzam się z tym, że po prostu za wcześnie zaczęłas rozszerzać dietę. Tym bardziej ze zaczynasz od biszkoptow i owoców. Ja przez pierwszy miesiąc rozszerzania dawałam tylko warzywa i klik ryżowy na wodzie. Dopiero jak widziałam ze chce jeść to zaczęłam dawca owoce a biszkopta nie widziało mój dziecko na oczy do teraz. Nie musi zjeść czegokolwiek żeby tylko zjadło. Nie chce jeść obiadku? To nie ale nie ma zamiast tego owoców. Podejdź do tego na luzie. Zaproponuj. Nie chce to nie. Może jej się zachce za kilka miesięcy. Na razie mleko wystarczy.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-18 07:54:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.