Róż dla zimy południowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 16:59   #1
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065

Róż dla zimy południowej


Witam,
czytałam już mnóstwo wątków i oglądałam wiele zdjęć dot. typów kolorystycznych. Wizażowe wskazówki wiele pomagają, ale kompletnie nie potrafię dobrać sobie różu do swojego typu.
Mam pytanie do innych Zim południowych- jak wy dobieracie róż? Zawsze ten sam odcień czy też eksperymentujecie? Jakich kolorów radziłybyście unikać? A może podacie jakieś konkretne sugestie (jakich róży wy same używacie)?
Z góry dzięki za wszelką pomoc
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:38   #2
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Róż dla zimy południowej

Ja jestem zimka południowa i róż dobieram zawsze ten "palony" chłodny, nigdy ten z jasnych, "pink" Tylko taki łamany w brąz. Tak samo z cieniami. Ładnie natomiast "na nas" prezentują się cienie wpadające w fiolet ale też taki ładny a nie jak to niektóe pani wybierają
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:54   #3
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Róż dla zimy południowej

Jam też zimka południowa Więc tak: wcale nie jest powiedziane że nasz typ kolorystyczny skazany jest na jeden odcień, choc faktycznie, do tego typu urody trudno coś dobrać, Eksperymenty jak najbardziej Polecane sa wszelkie odcienie ciemno morelowe, jsasno brązowe, a także ciemne brązery. z dośwadczenia wiem że na ciemnej karnacji lepiej prezentują się matowe, bo brokat może prezentowac się tandetnie, więc należy go stosować z umiarem. Nie wskazane są odcienie ceglaste, teracoty, bo dają sztuczny, pomarańczowy efekt. N o i jasny róż - po prostu nie będzie widoczny na ciemnje cerze. Polecam kulki vollare, maja tyle odcieni, że na pewno dobierzesz coś dla siebie, poza tym Maybelline oraz klasa sama w sobie - róże Burżujki.
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:26   #4
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Róż dla zimy południowej

Dzięki dziewczyny
Mnie się właśnie ogromnie podobają róże brzoskwiniowe, ale szukam czegoś właśnie mało pomarańczowego, bardziej różowe...- taka dojrzała brzoskwinka . Zastanawiają mnie też róże "laleczkowe"- słodki cukierkowy róż w zimnym odcieniu... Czy coś takiego może dobrze wyglądać na zimie?
A jak jest z zimą północną (tak się nazywa ten drugi typ?)- ja ostatnio przez filtry robię się coraz mniej południowa, no i też stąd te rozterki...
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:52   #5
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Róż dla zimy południowej

Może ktoś miałby jeszcze jakieś sugestie?

Zastanawia mnie tez teoria dobierania różu pod kolor własnych naturalnych rumieńców. Moje są purpurowe...
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:22   #6
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Róż dla zimy południowej

Podbijam Dziewczyny o tym typie urody, czy możecie podać jakich używacie [firma+ numer]?

Dziękuję
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.