Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-02, 21:58   #781
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A na mojej skórze C1 nie jest podobny do Dermacolu 211... C1, jak dla mnie, jest tak prosiaczkowato różowy Rożnicę widać zwłaszcza, gdy porówna się go z N1. On nie wpada w żółty, tylko naprawdę jest neutralny, dzięki czemu nie podkresla moich zaczerwienień. A Dermacol zdecydowanie aż tak różowy nie jest.
Możliwe, że C1 wygląda inaczej na każdej skórze. Nie mam porównania z N1 (swoją drogą nigdy nie widziałam tego odcienia w żadnej drogerii), ale u mnie wcale nie jest tak prosiaczkowo różowy - raczej wpada delikatnie w róż. Jak dla mnie na twarzy nie ma różnicy między nim a Dermacolem 11, nie widzę granicy między nimi. Widocznie ile osób, tyle opinii.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:00   #782
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Truskawkowawiosna próbeczki doszły Dzięki
Oczywiście, jak na mnie przystało, musiałam się dorwać od razu i testować

I się chyba kurde zakochałam Zarówno w podkładzie jak i skrobii z jedwabiem
Podkład jest leciutki, ładnie pachnie, pięknie się rozprowadza, tylko szkoda, że jest tak mało kryjący Mi niestety, przeważnie jest potrzebne dość spore krycie, szczególnie na czole (dlatego robie sobie grzywkę na całe czoło załącznik. Włoski pofarbuje na czekolade ) Ale i tak go kupie, ponieważ, jest to odcień po prostu idealny dla mnie! W ogóle nie widać, że mam coś na twarzy, nic się nie odcina, no po prostu bobma

Tak BTW to podobny odcień uzyskuję ieszając dermacol 211 z kremem Bambino w proporcji mniej więcej 1:4, 1:5, ale to jednak jeszcze nie to

A co do skrobii z jedwabiem, myślicie, że jak zamówię dzisiaj, albo jutro i jutro wpłace kase, to przyślą mi w okolicach dni 13-16 Wyjeżdżam 17 na obóz, więc fajnie by było jakbym zabrała tą mieszankę, a w dodatku jadę jeszcze na obóz tenisowy (2razy dziennie troningi po 2h na otwartych kortach, dobrze, że mam moją Avenkę 50+ bo treningi są o 10 i 15) więc potrzebuje baaardzo dobrze matującego pudru, a mój jest na wykończeniu


I jeszcze jedno Używała któraś z Was L'Oreal Casting Creme Gloss jakiegoś odcienia(u?) podobnego do czekolady, ale chłodnego? Mój mroźny beż co prawda się jeszcze dobrze trzyma (powiedziałabym, że jest to ciepły orzech laskowy), ale przed obozem chce się zaCastingować, bo mi już widać odrosty No i na szczęście, w moim przypadku, to blond podkreśla różowość cery, zauważyłam to przy przeglądaniu swoich zdjęć w jasnym blondzie i tuż po Castingu, gdzie miałam średni brąz


W załączniku mój przyszły fryz
Jak już będę miała tą fryzurkę i się pofarbuje, to się pochwalę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12926175.jpg (19,9 KB, 181 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2007-07-03 o 10:15
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 10:06   #783
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Fajna fryzurka Madziu
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:02   #784
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madzia, a jaką masz oprawę oczu? Bo ja mam taką raczej ciemniejsżą niż jasniejszą (jestem lato/zima), cerę ciemniejszą od Ciebie (bo dla mnie Dermacol jest w sumie ok), a tak ciemne włosy mi wszyscy odradzali...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:15   #785
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rocki, wejdź w link w moim podpisie Pierwsze zdjęcie to legitymacyjne, ale strasznie mnie na nim opalili i wyżółcili ale obok jest zdjęcie nad wodą i tak moja cera wygląda na słońcu Porcelanowa niemalże

Sama nie wiem czy przyciemniać czy nie 50% mówi, żebym zostawiła, drugie 50% żebym przyciemniła
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:18   #786
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madziu, czy piszesz o Dry Flo i tym jedwabnym proszku, który też jest na Mazidłach?
Przeglądając sobie ich ofertę natknęłam się na ten jedwab i właśnie mnie zainteresował...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:22   #787
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Gosik tak, piszę o miszance skrobii dry-flo i jedwabiu
Mam próbkę dzięki Truskawkowej
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 11:33   #788
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzięki
No to nie bez kozery tak mnie kusił, widzę że nie ma rady, tylko muszę tej pokusie ulec
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:38   #789
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna próbeczki doszły Dzięki
Oczywiście, jak na mnie przystało, musiałam się dorwać od razu i testować

I się chyba kurde zakochałam Zarówno w podkładzie jak i skrobii z jedwabiem
Podkład jest leciutki, ładnie pachnie, pięknie się rozprowadza, tylko szkoda, że jest tak mało kryjący Mi niestety, przeważnie jest potrzebne dość spore krycie, szczególnie na czole (dlatego robie sobie grzywkę na całe czoło załącznik. Włoski pofarbuje na czekolade ) Ale i tak go kupie, ponieważ, jest to odcień po prostu idealny dla mnie! W ogóle nie widać, że mam coś na twarzy, nic się nie odcina, no po prostu bobma

Tak BTW to podobny odcień uzyskuję ieszając dermacol 211 z kremem Bambino w proporcji mniej więcej 1:4, 1:5, ale to jednak jeszcze nie to

A co do skrobii z jedwabiem, myślicie, że jak zamówię dzisiaj, albo jutro i jutro wpłace kase, to przyślą mi w okolicach dni 13-16 Wyjeżdżam 17 na obóz, więc fajnie by było jakbym zabrała tą mieszankę, a w dodatku jadę jeszcze na obóz tenisowy (2razy dziennie troningi po 2h na otwartych kortach, dobrze, że mam moją Avenkę 50+ bo treningi są o 10 i 15) więc potrzebuje baaardzo dobrze matującego pudru, a mój jest na wykończeniu

cieszę się, że już mogłaś wyprobowac podkład jest słabo kryjący, ale jak nałozy się druga warstwe jest zdecydowanie lepiej. No i trzeba delikatnie wklepywać a nie wcierac na to ew korektor oriflame w sztyfcie(z dermacolu staram sie rezygnowac, najwyzej pod oczy, zapycha pory, krostki, ktore chce zamaskowac lecza sie wolniej)
a co do Mazideł, na pewno zdążą wyslac, nawet szybciej tylko przygotuj sobie jakiś pojemnik do mieszania, ja wzielam puste opakowanie po waxie, wsypalam skrobie, bardzo powoli, potem jedwab, zamknelam i mieszalam, twarz od rana do wieczora matowa, na policzki delikatny roz w kamieniu, na to jeszcze rozowe kuleczki vollare i twarz nie jest juz taka jakby plaska
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:39   #790
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Rocki, wejdź w link w moim podpisie Pierwsze zdjęcie to legitymacyjne, ale strasznie mnie na nim opalili i wyżółcili ale obok jest zdjęcie nad wodą i tak moja cera wygląda na słońcu Porcelanowa niemalże

Sama nie wiem czy przyciemniać czy nie 50% mówi, żebym zostawiła, drugie 50% żebym przyciemniła
Masz jasna oprawę oczu... o ile nie chcesz robić henny na brwi i rzęsy, to na pewno włosów bym też nie przyciemniała. Najciemniejszy kolor, w jakim Cię widzę, to ciemny blond. Tylko koniecznie zimny, teraz masz zbyt ciepły kolor... Albo całkiem jasny blond.


Tu masz moje zdjęcia z zabaw ze strojem i makjażem indyjskim Miałam kiedyś ciemnobrązowe włosy i jednak wszyscy mi mówią, że zdecydowanie lepiej mi w naturalnym kolorze włosów (tak, jak na tym pierwszym, na tym drugim zdjęciu sa jakieś strasznie przekłamane kolory). A porównaj Twoją i moją oprawę oczu...

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3997161
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1946546
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:16   #791
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Moim zdaniem "całkiem jasny blond" fatalnie wygląda przy chłodnej skórze. Od jakiegoś czasu leci teledysk, skąpo ubrana blondynka jest ignorowana przez swojego faceta który przegląda się w lustrach, nie mam pojęcia kto to jest, ale chodzi mi własnie o to połączenie - chlodna skora i jasny blond, dla mnie to wychodzi świnkowato. Zresztą żółtawa skóra i bardzo jasny blond to wg. mnie też fatalne połączenie dla bladziocha - skóra zlewa się wtedy z włosami, twarz traci wyraz. Wg. mnie potrzebny jest kontrast
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 12:30   #792
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale taki mocny kontrast ładnie wyglada tylko wtedy, kiedy oprawa oczu też jest ciemna... dlatego według mnie, przy jasnej oprawie oczu Madzi najładniej by wygladał chłodny ciemny blond (nawet taki już prawie jasny brąz)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:47   #793
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rocki, ale jaśniejsze czy ciemniejsze niż teraz
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:51   #794
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mogą być nawet ciut ciemniejsze, ale koniecznie chłodne. Bo ciepły odcień włosów z jasną, różową cerą jakoś tak się według mnie gryzie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:52   #795
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ale taki mocny kontrast ładnie wyglada tylko wtedy, kiedy oprawa oczu też jest ciemna... dlatego według mnie, przy jasnej oprawie oczu Madzi najładniej by wygladał chłodny ciemny blond (nawet taki już prawie jasny brąz)
Wiem, po prostu odniosłam się do zdania "albo całkiem jasny blond"
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 13:00   #796
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
cieszę się, że już mogłaś wyprobowac podkład jest słabo kryjący, ale jak nałozy się druga warstwe jest zdecydowanie lepiej. No i trzeba delikatnie wklepywać a nie wcierac na to ew korektor oriflame w sztyfcie(z dermacolu staram sie rezygnowac, najwyzej pod oczy, zapycha pory, krostki, ktore chce zamaskowac lecza sie wolniej)
a co do Mazideł, na pewno zdążą wyslac, nawet szybciej tylko przygotuj sobie jakiś pojemnik do mieszania, ja wzielam puste opakowanie po waxie, wsypalam skrobie, bardzo powoli, potem jedwab, zamknelam i mieszalam, twarz od rana do wieczora matowa, na policzki delikatny roz w kamieniu, na to jeszcze rozowe kuleczki vollare i twarz nie jest juz taka jakby plaska
Wklepuje wszystkie podkłady
Hmm... Mnie Dermacol nie zapycha W każdym razie, nie tworzą się nowe krostki, a to najważniejsze, szkoda, że do obozu już nie zdążę kupić tego podkładu
Zatrzymałam puste opakowanie po kremie do ciała Dax'a, koleżanka namówiona, więc jutro zamawiam
Muszę kupić jakiś róż w kamieniu (tani) Jak się wg. Was spisują róże Inglota? Jest jakiś jaśniutki ze srebrnymi drobinkami

A kuleczek Vollare mam chyba z 5 odcieni Tylko nie mam różowego Trzeba nadrobić
Cytat:
Napisane przez rocki
Mogą być nawet ciut ciemniejsze, ale koniecznie chłodne. Bo ciepły odcień włosów z jasną, różową cerą jakoś tak się według mnie gryzie
Wiem, ze się gryzie Dlatego chcę pofarbować... Ehh, a na początku był taki ładny, mrrrrroźny odcień
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 13:26   #797
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Muszę kupić jakiś róż w kamieniu (tani) Jak się wg. Was spisują róże Inglota? Jest jakiś jaśniutki ze srebrnymi drobinkami
Na różach Inglota niestety się nie znam, ale gdyby cenowo odpowiadał Ci też Burżuj (no wiem, do najtańszych on nie należy... ale jest jeszcze All) to 95 jest własnie takim jaśniutkim, chłodnym różem ze srebrnymi drobinkami. Wkleiłam jego fotkę w watku o różach i rozświetlaczach: Burżuj 95
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 13:31   #798
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Właśnie kolorku szukam takiego, jak Burżujka ale nie umiem się jeszcze różem sprawnie posługiwać, więc chcę coś tańszego...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 13:42   #799
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Coś o połączeniu jasnej cery, skłonnej do rumienia i naczynek z blondem wiem.
O niebo lepiej czuję się jako brunetka (no zależy od której strony patrzeć i czy w słońcu ).

Co do róży. Madźka, zainwestuj w skośny pędzelek.
L'Oreal nr 5 i Burżuj 95 są w kolejce i czekają na lepszą okazję. Dzisiaj (niestety ) zapobiegłam zbędnym wydatkom zabierając ze sobą tylko skromne 60 zł na zakupy z koleżanką.

I z kategorii rozmów na temat bladej skóry
-A coś ty taka biała? Nie opalasz się czy ci się nie chce?
-Nie, nie opalam się.
-Ale trochę to trzeba. Tak na zimę słońca nabrać...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 21:18   #800
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuję za rady dot. podkładu
na razie postawiłam na Revlon, ale bardzo mnie zachęciły opinie o tym Oriflame - czyli już szukam konsultantki, od której bym kupiła próbki XD
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 22:01   #801
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja muszę się z Wami, miłe Bladolice, podzielić pewnym optymistycznym spostrzeżeniem:

Otóż wędrując po moim pięknym mieście nagle uświadomiłam sobie, że w porównaniu z ubiegłymi latami widzę znacznie więcej bledzioszek, które na dodatek wcale nie wyglądają na zażenowane tą swoją bladością Może to jakieś pierwsze jaskółki zmian w zbiorowej świadomości?

Zobaczycie, jeszcze dożyjemy czasów, kiedy to nie na nas, ale na mahoniowe panny będzie się spoglądać, jak na kosmitów...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 14:52   #802
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam ponownie

Przyszlam sie pochwalic soba i swoim bladym licem...


Uprzedzam, ze zdjecie zostalo przyciemnione przez fotografa, gdyz:
1. Nie mam czarnych oczu a niebieskie
2. moje wlosy nie sa kruczoczarne a ciemnobrazowe...

W kazdym badz razie dzis uslyszalam od babci, ze mam przyjezdzac na jej dzialke i sie opalic, bo niedlugo wyjezdzam i powinnam ladnie wygladac...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S 097.jpg (118,7 KB, 395 załadowań)
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 15:16   #803
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jago - wyglądasz przecudnie!

Chyba masz młodą babcię... Starsza potrafiłaby docenić taką karnację
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 15:32   #804
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Jago - wyglądasz przecudnie!

Chyba masz młodą babcię... Starsza potrafiłaby docenić taką karnację
Jedna babcia marudziła mi że opalenizna dodatkowo ją postarza (tzn. mieszka na wsi i chcąc nie chcąc się opala) i kazała zamówić/kupić jakiś krem od słońca.
Druga, co tylko ją odwiedzę komentuje moją białość. Dziadek nawet twierdził że wyglądam jakbym w ogóle krwi nie miała.
I raczej kwestią wieku to to nie jest.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 15:43   #805
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

gosik.s, dzieki
Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jedna babcia marudziła mi że opalenizna dodatkowo ją postarza (tzn. mieszka na wsi i chcąc nie chcąc się opala) i kazała zamówić/kupić jakiś krem od słońca.
Druga, co tylko ją odwiedzę komentuje moją białość. Dziadek nawet twierdził że wyglądam jakbym w ogóle krwi nie miała.
I raczej kwestią wieku to to nie jest.
zgadzam sie. Moja babcia nie jest taka mloda, bo ma 75 lat

EDIT: Wkejam jescze jedno zdjecie, ktore znacznie lepiej odzwierciedla kolor mojej skory (widac moj prawdziwy kolor wlosow ). Za rodzaj zdjecia przepraszam, ale nie moja wina, ze jako starsza musialam "poslodzic gorzka wodke"
Za to swietnie widac jaka jest roznbica w kolorze mojej i TZ skory oraz podobienstwo do koloru jego koszuli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S 188.jpg (117,5 KB, 244 załadowań)
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 15:59   #806
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny - otóż właśnie to JEST kwestią wieku

Bo chodziło mi o to, że osoby naprawdę mocno starsze pamiętają jeszcze z czasów swojej młodości, kiedy to same chciały być śliczne i się podobać, że wtedy opalone było bardzo "be".
Moja babcia miała taką starszą kuzynkę, gdyby żyła, miałaby dziś pod 90-tkę. I pamiętam, że ta moja ciocia-babcia opowiadała kiedyś, iż będąc młodą osóbką latem przemykała ulicą tylko w cieniu domów, a kiedy musiała przejść na drugą stronę w pełnym słońcu, to osłaniała twarz (!!!) żeby się nie opalić
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:04   #807
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jago- wygladasz pieknie Mysle, ze Twoja bladosc jest b.elegancka i nietuzinkowa.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 17:12   #808
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jago- wygladasz pieknie Mysle, ze Twoja bladosc jest b.elegancka i nietuzinkowa.
Ach, jak mi milo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 20:25   #809
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jagna śliczie A kolor sukienki też masz niesamowity

No przepraszam Diewczyny, że Was nie odwiedam ostatnio, ale kompletnie nie mam czasu :/ Za to mam do oddania biały puder StarGazer i nawet nie odpakowany Dermakol 211. Któraś chętna?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 02:10   #810
bhok'arala
Przyczajenie
 
Avatar bhok'arala
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Czytam Was jak mogę najczęściej, piszę bardzo rzadko, więc dwa słowa z cyklu "rozmowy zasłyszane".

Wczoraj wchodzę do sklepu z ciuchami, dwoje sprzedawców sie kręci: on - naturalny śniady brunet, ona - blada, ciemna blondynka. Rozmowa, jak się po chwili zorientowałam, dotyczyła smażenia się na solarce (tak, smażenia! -słowo wymawiane było w dodatku niemal z nabożeństwem ):

On: Ja to na pół godziny idę się podsmażyć, krócej nie ma co.
Ona: No, ja na minut pójdę...
On (przerywa): Na pięć?! Mi by się rozbierać nie chciało, zresztą cię w ogóle nie weźmie, dłużej trzeba! Dłużej! (zaprezentował tonem wyższości osób maksymalnie z natury śniadych*, kompletnie nieświadomych odmienności osób bladolicych)
Ona: Ale ja jak ostatnio na osiem minut byłam, to mnie potem skóra piekła i swędziała, a z łydek to mi płatami schodziła...
On: Dłużej trzeba! To przejdzie.

No i ręce mi opadły. Blada (śliczna zresztą) skóra daje panience wyraźny sygnał: "nie rób mi tego", a ta dalej swoje. A rady jej kolegi? Dramat.
Miałam już podejść, potrząsnąć dziewczyną, na dobrą drogę naprowadzić adres wizażowych bladziochów przekazując, ale czy ja od zbawiania świata jestem?


*Tu wyjaśniam: nie mam nic przeciwko osobom z natury śniadym, ale dosyć często spotykałam się właśnie z podobnym niezrozumieniem odmienności podejścia do opalania/możności wykonania tego w odniesieniu do osób o jasnej karnacji.
bhok'arala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.