Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 14:03   #4651
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
my_sensual_style
dziewczyny Wy to pewnie juz dawno po zastosowaniu cosmalanu? to prawda ze jak sie zrobi ten zabieg (ja planuje sama w domu) to trzeba potem ten krem cosm2 juz do konca zycia smarowac bo plamy wroca?
......................... .
no , nie tak dawno - ja 2 tyg temu trzeci raz zabieg robilam a skoro go juz trzeci raz powtarzam znaczy to ,ze plamiska wracaja

tam wyzej pisalam od kogo na allegro ja kupowalam - pocahontas75
kurcze, 3 razy? i za kazdym razem wybulalas ponad tysiaka? :/ niezle... a jak sie wybarwia plamy laserem, to tez trzeba za jakis czas powtarzac?
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 14:13   #4652
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
a jak sie wybarwia plamy laserem, to tez trzeba za jakis czas powtarzac?
Skuteczność laseru jest znikoma. Trzeba kilku zabiegów, a plamy i tak mogą wrócić. Zabieg, jaki robisz czy krem nie mają żadnego znaczenia...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:17   #4653
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

my_sensual_style
kurcze, 3 razy? i za kazdym razem wybulalas ponad tysiaka? :/ niezle...
..............

no , zle policzylas kochanienka u lekarza zabieg jest duzo drozszy

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-18 o 17:07
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:01   #4654
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
my_sensual_style
kurcze, 3 razy? i za kazdym razem wybulalas ponad tysiaka? :/ niezle...
..............

no , zle policzylas kochanienka u lekarza zabieg jest duzo drozszy

a bo Ty u lekarza robilas...a czemu nie sama w domu? wkoncu taniej a powiedz jak to wyglada u lekarza? on Cie puszcza z ta maska do domu i po 8-9h masz to sobie zmyc? czy jak sie robie u niego to krocej sie to trzyma czy siedzisz tam caly dzien :p ciekawi mnie to ;]
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:29   #4655
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

my_sensual_style
a bo Ty u lekarza robilas...a czemu nie sama w domu? wkoncu taniej a powiedz jak to wyglada u lekarza? on Cie puszcza z ta maska do domu i po 8-9h masz to sobie zmyc? czy jak sie robie u niego to krocej sie to trzyma czy siedzisz tam caly dzien :p ciekawi mnie to ;]
..................

pierwszy raz tak jak juz pisalam robilam u lekarza - za niewiedze trzeba placic
lekarz naklada ci maske , daje ci cos2 i drugi krem Hydravital Factor ka do domu + instrukcja co i jak dalej robic z tym , po czym inkasuje kase , i idziesz do domu , maske zmywasz sobie w domu sama po kilku godz ...wszystko ...potem u lekarza masz wizyte kontrolna w cenie ewentualnie ...
takze jak widzisz nie ma tu nic skomplikowanego
aha - ja ok 7 godz trzymalam maske dwa pierwsze razy , teraz ostatnio juz tylko 5 bo nie chcialam miec takiego mocnego buraka jak ostatnio i sie tak mozno luszczyc ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 23:20   #4656
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sprobuj myc buzie lysanel kostka mydła dla mnie super!!!! a na niespodzianki Davercin w zelu..ten zestawik powinien pomoc dodatkowo jakis suplement w postaci kapsułki piękności moze jeszcze B complex-tez pomaga na wypryski!!!! Lapi machnij adres na PW..ciągle gubię namiarybozesz dopiero wrócilam TZ mnie przez pół Polski ciągnął zeby kupic samochod:rolley es: przeciez dupy nie czuje ale autko jestBet i co Ciebie tak mało
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 23:27   #4657
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a powiedzcie dziewczyny, po tym cosm 1 to trzeba juz tylko uzywac cosm 2 i filtrow? nic wiecej? chodzi mi czy jakies kremy nawilzajace trzeba i ten cosm2 to sie smaruje ile razy w tyg? rano czy na noc? bo filtry to wiadomo, jak sie wychodzi...
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 08:32   #4658
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
a powiedzcie dziewczyny, po tym cosm 1 to trzeba juz tylko uzywac cosm 2 i filtrow? nic wiecej? chodzi mi czy jakies kremy nawilzajace trzeba i ten cosm2 to sie smaruje ile razy w tyg? rano czy na noc? bo filtry to wiadomo, jak sie wychodzi...
Po cos2 bez kremów nawilżających i maseczek się nie obejdziesz. Podobnie jak bez filtrów 50. Wiem, że sa dziewczyny, które - chyba - stosowały na dzień tylko cos2 (ona ma filtry). Osobiście sobie tego nie wyobrażam, sciąga i piecze. Zdaje się , że po masce cos2 trezba codziennie, ale po jakimś czasie możesz go trochę rzadziej...Ale tu Lapi jest ekspertką, bo ja miałam laser i potem cos2, bez maski...

Jestem, jestem, Miszelka...Śledzę Twoje poszukiwania tuszu idealnego Ale Ci pomogę, bo używam polskich...

Lapi, ten Roc Minesol może i lepszy od Iwostinu, ale niewiele...I CUCHNIE Mój mąż twierdzi, że się, że się czepiam, a krem nie ma zapachu, ale mi śmierdzi...Jak się nie porzyzwyczaję, będzie latem na szyję i dekolt
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 09:32   #4659
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906

Lapi, ten Roc Minesol może i lepszy od Iwostinu, ale niewiele...I CUCHNIE Mój mąż twierdzi, że się, że się czepiam, a krem nie ma zapachu, ale mi śmierdzi...Jak się nie porzyzwyczaję, będzie latem na szyję i dekolt
......................

czesc Beatriz , no to masz tak jak ja, mi tez smierdzi i jak sie za blisko pod oczy rozpedze to lzy mi leca ,ze szok ... nie lubie go zbytnio ale iwostin jeszcze bardziej mnie wkurzal... teraz smaruje nim tylko tam gdzie potencjalne plamy lubia wychodzic a na cala twarz daje Lancome Bienfait Multi Vital spf30 i juz

aaa i powiem Ci ,ze zniknely mi plamiska nawet jak maske trzymalam tylko 5 godz tam gdzie plamy a reszte twarzy zmylam nawet po 3 godz ...takze burak tylko kilka dni byl i luszczenie do przezycia ...no tak to mozna wytrzymac jakos po tej masce ...bede tak robic juz , zadnych 8 czy 9 godz z maska ! i nawet ten cos2 mnie tak nie irytuje teraz ....poprostu zupelnie inaczej ....ale tez smarowalam "po swojemu " , zadnych tam przepisowych 3x , 2x itd...tak mi pasilo robilam i tez efekt jest

Takze moze i Ty sie w koncu przekonasz do tego kremu ...ja juz 3 rok walcze z nim

pozdrowionka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 10:59   #4660
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

czesc Beatriz , no to masz tak jak ja, mi tez smierdzi i jak sie za blisko pod oczy rozpedze to lzy mi leca ,ze szok ... nie lubie go zbytnio ale iwostin jeszcze bardziej mnie wkurzal...

aaa i powiem Ci ,ze zniknely mi plamiska nawet jak maske trzymalam tylko 5 godz tam gdzie plamy a reszte twarzy zmylam nawet po 3 godz ...takze burak tylko kilka dni byl i luszczenie do przezycia ...no tak to mozna wytrzymac jakos po tej masce ...bede tak robic juz , zadnych 8 czy 9 godz z maska ! i nawet ten cos2 mnie tak nie irytuje teraz ....poprostu zupelnie inaczej ....ale tez smarowalam "po swojemu " , zadnych tam przepisowych 3x , 2x itd...tak mi pasilo robilam i tez efekt jest
Odpukać, cos2, a potem te trzy miesiące (ponad) neostraty też jakoś pomogły....Chociaż idealnie nie jest. I przyznam bez bicia, filtrem też smaruję głównie miejsca, gdzie plamy największe były. Ale cały czas 50, bo zapas z wakacji został, nie chcę trzymać do lata. Całą twarz filtruję jak pełne słońce jest. W pochmurne dni sobie odpuszczam. Mam nadzieję, że nie pożałuję tego I mam nadzieję, że przed latem pojawia się jakieś superstabilne nowości z filtrem Lekkie, niebielące i takie tam.

A cos2 na allegro 420 zł i pewnie będzie tanieć, więc kto wie-może latem powrócę do tego paskudztwa

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-02-19 o 11:02 Powód: poprawki:)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:01   #4661
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906

A cos2 na allegro 420 zł i pewnie będzie tanieć, więc kto wie-może latem powrócę do tego paskudztwa
......................... .................

to fajnie slyszec
ja tez bede musiala kupic bo juz mi sie konczy , i tez mam nadzieje ,ze potanieje bo strasznie nie lubie wydawac kasy na ten krem ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 10:21   #4662
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sama tu dziś jestem?!? Pobudka, dziewczyny Miłego weekendu!
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:45   #4663
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka dzięki za przesyłeczkę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 12:19   #4664
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI



ja tez zycze odpoczynku Wam ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 07:07   #4665
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja pierdykam jaki ten pigma jest silnyposmarował am tylko plamki,no moze ciut poza nie wyskoczyłam i teraz jestem w czerwone ciapkiZejdzie mi to:co nfused:teraz smaruje po kolei,najpierw sie jednych pozbędę a potem następnych.Ale chyba ten pigma nie działą dobrze na naczynka

Nie mniej jednak Miszka bardzo Ci dziekuje

Buziaki słoneczne Kobietki

Ps.Miszka ile Ty zapłaciłaś na pigma?Bo kobieta na allegro sprzedaje za 259zł!!!!!!!!
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-02-22 o 07:13
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 08:09   #4666
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no to kawka i pracujemy
milego poczatku tygodnia wam zycze

ps. mam po cosmelanie nienaturalnie gladka twarz macam i macam , az uwierzyc nie moge !
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:39   #4667
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

szatanuś a przed Pigma coś stosowałaś mocnego? Miałaś przerwe? Może dlatego tak silnie działa bo wszystkie mamy już wydelikaconą skóre przez te zabiegi.
Miłego początku tygodnia. Szymus w weekend skończył 3 mce teraz juz z górki
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:03   #4668
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

170 place,160 zalezy..no 295 to juz lekka przesadaLapus co Ty tam tak macasz dla Szymusia wszystkiego najSzatanka moze faktycznie masz to lico wrazliwsze po tej platynie i retinolach ale ze działa to sie cieszi oby pomógł
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:14   #4669
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a co to jest te "pigma"

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

a wiecie co? gdzies na wizazu wyczytala, ze na pryszcze pomaga mleko, i sie smaruje nim 2 razy dziennie i mam wrazenie ze cos drgnelo i ze nawet mi buzia wyjasniala ? niezle? chodz moze to tylko zludzenie...dopiero 3 dni, porobie tak jeszcze kilka dni i zobaczymy czy bedzie jakis efekt...
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 12:09   #4670
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
a co to jest te "pigma"

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Pigmanorm, niemiecki krem na plamy. Na receptę, niedostępny u nas....
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:33   #4671
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

kurde możeplacki mam już trzeci dzień i wcale nie blednąteraz się bawię i daję tylko na plamki a że są one takie małe jak piegi to mam zabawę
Lapisia sama sobie maca....źle się dzieję
Catiś uściskaj Szymusia od cioci Szatanki
Miszka ja ten pigma od Ciebie będę miała chyba na całą kuracjędzieki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 09:00   #4672
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ciem proszefakt ze jest bardzo wydajny Sensual ala kleopatra a ja zazywam basuchowych uciech z peelingiem do ciała z ziaji-SOPOT SPA peeling z mikrogranulkami..Wsypuje sobie do wanny BIELENDA KAROTEN sól do kąpieli a potem trę i zdzieram skórę.i taka słono-słodka jestem rolki po(masażer) i czekam na zanik cellulitu O gdzie reszta szanownych Pań???:confused : zmienily forum:mdl eje:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 09:52   #4673
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hello , witam , kawka po raz drugi ....jak tam u was ?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 11:39   #4674
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszuś ja zrobiłam całą kuracje inneovem na ten wstrętny cellulit i nic nie drgnęło. Teraz w ciąży mi sie pogłębiło i mam zamiar za jakiś czas zacząć łykać cellasane. Tez ma różne opinie ale na pewno nie zaszkodzi.
Dam póxniej znaka czy sa jakies efekty.
Teraz rolluje namiętnie elektrycznym masażerem.
Szymuś wycałowany od wszystkich ciotek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:17   #4675
szyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie Cosmelanki .......długo śledziłam wszystkie wpisy o waszej walce z plamkami zanim sie zdecydowałam zrobić sobie dermamelam .......no nadszedł ten dzień .......zrobiłam go w piątek i od momentu zmycia maski jestem czerwona jak burak i łuszczę sie jak bym miła łupierz na twarzy swędzi mnie i piecze cała twarz ......zastanawiam sie jak to długo potrwa ......smaruję dermamelanem ( kremem) dwa razy dziennie tak mi kazała moja lekarka .....proszę napiszcie jeśli któraś miała podobne doznania i jak sobie z tym radziła( bo czytając doszłam do wniosku że róznie to znosicie) .....BĘDĘ BARDZ WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKIE RADY
szyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 07:24   #4676
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek , kawusia raz wstawac !

szyneczko - kazda z nas przechodzila inaczej fakt , ja po 3 zabiegach i powiem Ci ,ze dwa pierwsze to byl koszmar - tak jak piszesz a 3 raz trzymalam maske krocej i juz nie bylo tak zle ...
jak juz nie dasz rady to odstaw na dzien lub dwa krem i tylko nawilzaj zeby sie twarz troszke podgoila - pewnie Ci o tym lekarka wspominala ,ze tak mozna zrobic ...ja pierwszy raz tez robilam u lekarza , potem juz sama ...
tak jeszcze z tydzien - dwa mozesz miec z ta twarza problem , nawet troche dluzej ...ja dobry miesiac bylam czerowna i sie luszczylam po pierwszym i drugim razie
napewno nawilzanie i lagodzenie jest wskazane - jesli ci lekarka nie mowila czym smarowac odezwij sie , napisze ci co masz sobie kupic

wytrwalosci zycze i bedzie dobrze potem super !efekt gladkiej i jasnej buzki zobaczysz
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:06   #4677
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jaki ten pigma jest silnycztery dni temu raz tylko malutko posmarowałam i teraz się w tych miejscach łuszczęale placki czerwone mam nadalwiecie jak wygladam
Podziwiam Was za cosmelan

Cati koniecznie daj znać po kuracji bo też chcę się tego pozbyć

Lapi jak puderek?ja dosypałąm za dużo kolorowego więc uważaj jak bedziesz cos dosypywać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:48   #4678
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi wysylam vichy i wlozylam Ci Lieraca kremik..Jakbyscie mogly laski podrzucic mi probaska BIOTHERM SKINVIVO kremiku -bede wdzieczna z sephory,ktora tam ma dostepKto zna niemca..potrzebuje tłumaczenie:Valdora bietet geschmackvollen Schmuck für jeden Anlass. Erhältlich sind stilvolle Silber-Schmuck-Sets in Form von Kette und passenden Ohrsteckern aus 925 Sterling-Silber. Oder Kette, Armband und Ohrstecker vereint zu einem edlen Perlschmuck-Set. Hierbei sind Kette und Armband mit einem Karabinerverschluss versehen, die Ohrstecker sind jeweils mit einer Perle besetzt. Beim Verkauf wird ein Perlenpass mit Garantie ausgehändigt. Auf der Homepage erhalten Sie ebenso Tipps und Tricks für den richtigen Umgang mit den Schmucksets und deren Pflege.....Witaj Szyneczkokobieto dlaczego Szyneczka odchudzam sie i mam buziole dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:51   #4679
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam

mam do was pytanie dziewczynki odnośnie pigma......nie smaruję się nim już ponad dwa tygodnie a skóra dalej się łuszczy i jest podrażniona w miejscach smarowanych czy wy też tak macie kiedy wszystko dojdzie do normy

pozdrawiam
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:31   #4680
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari nawilzaj..ciagle tony mega nawilzaczy stosuj..bedzie dobrze..ja tez mam mega wrazliwa cere...i robie stopniowo..kurcze a teraz nawal latania i z odplamiania jak narazie nici..zła jestem bo zima mi minie i co..az strach tego słonca
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.