Mam zaproszenie do testu Dove:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 09:18   #31
anne77
Przyczajenie
 
Avatar anne77
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

U mnie paczka też już w domu. Dziś zaczynam testy. Bardzo się cieszę!
__________________
anne77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:36   #32
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Ja niestety testować będę dopiero od jutra w tej chwili jestem poza domem, gdzie czeka na mnie przesyłka
ale od jutra biorę się za testowanie, już nie mogę się doczekać
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 11:02   #33
Wiolali
Przyczajenie
 
Avatar Wiolali
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Ja równie.ż jestem zadowolona z pierwszych efektów. Po użyciu całej serii kosmetyków z olejkami do włosów suchych moje kłaczki stały się bardziej nawilżone. Nie puszą się ładnie się układają. A przede wszytski nie są obciążone i oklapnięte jak po większości tego typu preparatów. Dodatkowo piękny zapach. Bardzo jestem zadowolona
__________________
Wiolali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 12:39   #34
patrycja901127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

W niedzielę o godzinie 16:22 urdziłam śliczną córeczkę dziś wchodzę na maila a tu kolejna miła niespodzianka, bardzo dziękuję za możliwość testowania.
patrycja901127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 15:45   #35
AgataSzpagat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Dziś otrzymałam kosmetyki, nie mogę się doczekać kiedy ich użyję. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki i życzę radości z korzystania z kosmetyków

AgataSzpagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 16:45   #36
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Cytat:
Napisane przez AgataSzpagat Pokaż wiadomość
Dziś otrzymałam kosmetyki, nie mogę się doczekać kiedy ich użyję. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki i życzę radości z korzystania z kosmetyków

Dziękujemy i życzymy również zadowolenia z otrzymanego zestawu Testowanie Dove to kwintesencja przyjemności

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja901127 Pokaż wiadomość
W niedzielę o godzinie 16:22 urdziłam śliczną córeczkę dziś wchodzę na maila a tu kolejna miła niespodzianka, bardzo dziękuję za możliwość testowania.
Gratulacje i mnóstwa pociechy z córeczki Pozdrowionka i miłego testowania
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 23:52   #37
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Otrzymałam do przetestowania linię *Dove Pure Care Dry Oil* Jestem pozytywnie zaskoczona olejkiem do włosów. Dzięki niemu rozczesanie moich długich i plączących się włosów nie stanowiło problemu. Po wysuszeniu włosy były takie mięciutkie, delikatne i błogo pachnące. Ach.. uwielbiam go

Cytat:
Napisane przez patrycja901127
W niedzielę o godzinie 16:22 urdziłam śliczną córeczkę dziś wchodzę na maila a tu kolejna miła niespodzianka, bardzo dziękuję za możliwość testowania.

Serdeczne gratulacje!
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 09:38   #38
ViolettLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Hmmm.... że się tak zapytam: gdzie mogę sprawdzić czy dostałam zaproszenie do testowania? Pytam bo właśnie ku wielkiemu zdumieniu odebrałam paczkę z kosmetykami

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Ok - zapomniałam zajrzeć do Spamu
ViolettLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:23   #39
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Cytat:
Napisane przez ViolettLady Pokaż wiadomość
Hmmm.... że się tak zapytam: gdzie mogę sprawdzić czy dostałam zaproszenie do testowania? Pytam bo właśnie ku wielkiemu zdumieniu odebrałam paczkę z kosmetykami

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Ok - zapomniałam zajrzeć do Spamu
Musisz jeszcze wkleić baner
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 20:55   #40
ViolettLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Oto banerek

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Przecież w ankiecie zgłoszeniowej zaznaczało się który zestaw chce się testować, nie rozumiem teraz tego zastanawiania się
Nie przypominam sobie żebym wybierała zestaw do testowania podczas wypełniania ankiety Ale ręki sobie nie dam uciąć bo było to na tyle dawno (przynajmniej dla mnie) że zapomniałam już ze wypełniałam ankietę i otrzymanie paczki było dla mnie sporym zaskoczeniem Poza tym gdybym miała wybierać na pewno wybrałabym zestaw z którymś z olejków... Tymczasem będę testować serię dla włosów dojrzałych (fioletową): szampon, odżywka i krem BB.
ViolettLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 01:01   #41
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Cytat:
ViolettLady

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez daydreaming_
Przecież w ankiecie zgłoszeniowej zaznaczało się który zestaw chce się testować, nie rozumiem teraz tego zastanawiania się

Nie przypominam sobie żebym wybierała zestaw do testowania podczas wypełniania ankiety Ale ręki sobie nie dam uciąć bo było to na tyle dawno (przynajmniej dla mnie) że zapomniałam już ze wypełniałam ankietę i otrzymanie paczki było dla mnie sporym zaskoczeniem Poza tym gdybym miała wybierać na pewno wybrałabym zestaw z którymś z olejków... Tymczasem będę testować serię dla włosów dojrzałych (fioletową): szampon, odżywka i krem BB.
Zgadzam się z daydreaming. W ankiecie zgłoszeniowej oprócz wypełnienia ankiety dotyczącej rodzaju włosów, była opcja w której istniała możliwość wyboru produktu. Możliwe, że po prostu kliknęłaś nie w tę rubrykę produktu, którą dzisiaj byś chciała..
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 09:44   #42
ViolettLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Cytat:
Napisane przez szampaniaa Pokaż wiadomość
Możliwe, że po prostu kliknęłaś nie w tę rubrykę produktu, którą dzisiaj byś chciała..
Najwyraźniej tak właśnie było
Tak czy inaczej cieszę się na testowanie i jestem bardzo ciekawa efektów
ViolettLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:25   #43
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Ja dobrze pamiętam, że w zgłoszeniu pisałam, że chcę przetestować Dove Oxygen&Moisture i taki też zestaw otrzymałam
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 00:34   #44
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Testuję linię Dove Pure Care Dry Oil

Na początku mojego testowania w obroty wzięłam szampon oraz olejek. Efekt był spektakularny. Włosy pięknie pachniały, były mięciutkie i delikatne. Olejek ku mojemu zaskoczeniu bez najmniejszego problemu rozczesał moje długie i niezwykle plączące się włosy oraz nie pozostawił na nich tłustej warstwy, a wręcz odwrotnie niezwykle je ożywił.

Kolejny test to był szampon i odżywka. Tym razem z niezwykłym żalem odłożyłam olejek na bok. Wynik również okazał się być zadawalający. Włosy przepięknie pachniały, a samo rozczesanie nie stanowiło najmniejszego problemu. Jednak do końcowego efektu czegoś mi brakowało.. i tak myślę olejku - chyba jednak CIĘ potrzebuję

Kolejny test to będzie połączenie trzech preparatów. Już nie mogę się doczekać
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:55   #45
biscuits
Raczkowanie
 
Avatar biscuits
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia/Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Hej!
Dostałam paczkę z zestawem, ale przeszukałam wszystkie foldery na jednej i drugiej poczcie włacznie ze spamem i nie znalazłam żadnego maila, w którym informowaliby mnie o wygranej i dołączyliby kod banera. Nie wiem co się stało
biscuits jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:03   #46
sylwijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 1
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

dziękuję za przesyłkę, teraz biorę się za przetestowanie
__________________
sylwijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:52   #47
kineczka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Cytat:
Napisane przez biscuits Pokaż wiadomość
Hej!
Dostałam paczkę z zestawem, ale przeszukałam wszystkie foldery na jednej i drugiej poczcie włacznie ze spamem i nie znalazłam żadnego maila, w którym informowaliby mnie o wygranej i dołączyliby kod banera. Nie wiem co się stało
Nie przejmuj się! Ja też nie otrzymałam żadnego maila z informacją, że zostałam jedną z testerek produktów Dove, ani linkiem do banerka, więc takie sytuacje się zdarzają. Wszystko jest ok, a banerek po prostu trzeba sobie wkleić samemu

Edytowane przez kineczka26
Czas edycji: 2014-11-10 o 13:01
kineczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 11:19   #48
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Mam zaproszenie do testu Dove:)

Cytat:
Napisane przez kineczka26 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się! Ja też nie otrzymałam żadnego maila z informacją, że zostałam jedną z testerek produktów Dove, ani linkiem do banerka, więc takie sytuacje się zdarzają. Wszystko jest ok, a banerek po prostu trzeba sobie wkleić samemu
Ja miałam meila w spamie
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 12:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.