Problem z włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 14:26   #1
Reknes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1

Problem z włosami


Na początku zaznaczę iż ten problem mam od dawna lecz teraz chcę wreszcie coś z tym zrobić.
Mówiąc krótko:
-łupież suchy (całkiem sporo i to mój najstarszy problem)
-trochę za słabe włosy (kładę rękę na płasko na głowę, uciskam ze średnią siłą, pocieram ręką o włosy - prócz łupieżu też wypadają pojedynczo włosy lecz niezbyt sporo)
-pojawiające się siwe włosy (mam 24 lata, pierwszy siwy włos miałem w wieku 18 lat, ale teraz te siwe włosy robią się pomału widoczniejsze po bokach czoła; możliwe że problem wczesnego siwienia jest u mnie dziedziczny)

Co bardziej doświadczone osoby mogą mi poradzić?
Reknes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 20:51   #2
WiktoriaPolek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z włosami

Cytat:
Napisane przez Reknes Pokaż wiadomość
Na początku zaznaczę iż ten problem mam od dawna lecz teraz chcę wreszcie coś z tym zrobić.
Mówiąc krótko:
-łupież suchy (całkiem sporo i to mój najstarszy problem)
-trochę za słabe włosy (kładę rękę na płasko na głowę, uciskam ze średnią siłą, pocieram ręką o włosy - prócz łupieżu też wypadają pojedynczo włosy lecz niezbyt sporo)
-pojawiające się siwe włosy (mam 24 lata, pierwszy siwy włos miałem w wieku 18 lat, ale teraz te siwe włosy robią się pomału widoczniejsze po bokach czoła; możliwe że problem wczesnego siwienia jest u mnie dziedziczny)

Co bardziej doświadczone osoby mogą mi poradzić?

mam kolezanke, ktorej juz widać pierwsze siwe nitki mimo, ze ona ma 27 lat O.o ale do rzeczy. po pierwsze - to super, ze chcesz cos z tym zrobić. najlepiej z\ebys sobie zbadała skóre głowy i tez wlosy, sporo jest klinik prywatnych, do ktorych dostaniesz sie raz dwa a dzieki temu ze korzystaja z najnowszych technologii to Cie trafnie zdiagnozują. jakis tydzien temu xbadano mi skore glowy podczas konsultacji w harimedica i okazalo sie, ze skórę głowy mam niestety przetłuszczona i używam złego szamponu, bo to nie włosy są tłuste same w sobie tylko skóra. poza tym musze zrobić sobie zbadać poziom hormonów i żelaza i czgos tam jeszcze. poza tym na badaniu kamerką masz widoczny obraz skóry głowy - to polecam mega bo wygląda naprawde kosmicznie tak wiecj koniecznie idź do trychologa, on Cie w razie czego odesle do ginekologa / dermatologa / endokrynologa i bedziesz wiedziala co i jak.
WiktoriaPolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-17 21:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.