Ile ważycie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-12-05, 20:47   #1
Sheaila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5

Ile ważycie?


Tak z ciekawości pytam
Sheaila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-05, 20:55   #2
ale_xandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 16
Re: Ile ważycie?

Witam
Ja 56,2 kg
przy 170 cm

Pozdrawiam cieplutko
ale_xandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-05, 21:24   #3
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Ile ważycie?

ja ważę 51 kg przy wzroście 1,65 m
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-05, 21:46   #4
Trish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 176
Re: Ile ważycie?

Mi się w zeszłym roku (szkolnym) spadło do 46 kg przy 1,65 wzrostu.
Pozdrawiam cieplutko chudzielców i grubasków i tych w sam raz -
- niedoważona Trisza
Trish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-05, 21:50   #5
Trish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 176
Re: Ile ważycie?

Trish napisał(a):
> Mi się w zeszłym roku (szkolnym) spadło do 46 kg przy 1,65 wzrostu.
> Pozdrawiam cieplutko chudzielców i grubasków i tych w sam raz -
> - niedoważona Trisza

PS. Pocieszam się, że może w 9 miesiącu moje BMI przekroczy magiczną granice 20
Trish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-05, 21:53   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Ile ważycie?

a ja przy 1,70 waże 48 w porywach (rzadkich) 52 kg
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-05, 22:00   #7
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Ile ważycie?

A ja tak 52-3 przy wzroscie 167 bodajże...
oceania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 22:02   #8
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Ile ważycie?

O rany, to ja myślałam, że mało ważę, a tu się okazuje, że ja przy Was straszny grubas jestem
163 -> 49
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-06, 06:52   #9
megi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 29
Re: Ile ważycie?

56-57 kg przy 173
megi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-08, 23:02   #10
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Ile ważycie?

Ja za to przy wzroście 173 cm. ważę obecnie 54 kg., przed rzuceniem palenia ważyłam 50 a nawet 49 kg.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 02:51   #11
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Re: Ile ważycie?

172 i 0d 63-66
pozdrrrrrr , mam mało w pasie ramiaczkach i reszcie ale mam pupasa i duze piersi. nie odchudzam sie specjalnie, ale jem mało. po prostu to jest moja standardowa figura
hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-09, 04:33   #12
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ile ważycie?

O, Jezu. Az mi wstyd zaczyna byc. 53-54kg i 158cm. Czy ja jestem gruba ?

P.S. przed obiema ciazami bylo 49kg... buuu

P.S.2 mam czym oddychac i na czym usiasc.

P.S.3 to wy jestescie za chude !!
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 09:07   #13
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Ile ważycie?

Teraz 52 kg przy 167 cm. Generalnie zimą schodzę do 50 kg, a w lecie dochodzę do 53 kg. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się nie spaść poniżej tych 52.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 09:21   #14
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: Ile ważycie?

DZIEWCZĄTKA KOCHANE TO JA SIĘ ZAŁAMAŁAM !!! 171 CM I AŻ 57 KILOSÓW. I CO TERAZ ?????
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 09:30   #15
aleksandrawojcieszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 57
Re: Ile ważycie?

czuje się przy was jak tłuścioch)))))))
172 cm 56 kg
aleksandrawojcieszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 09:36   #16
aguti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 12
Re: Ile ważycie?

Najwiekszy tluscioch to ja tu jestem!!! 54 kg przy 162 cm! No ale moj Ukochany uwielbia moje cialo - szczegolnie to w okolicach klatki piersiowej
aguti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 10:40   #17
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Ile ważycie?

anytsuj napisał(a):
> DZIEWCZĄTKA KOCHANE TO JA SIĘ ZAŁAMAŁAM !!! 171 CM I AŻ 57 KILOSÓW. I CO TERAZ ?????

Daj spokoj kobieto - jesli sie dobrze ze sobą czujesz to w czym problem?? nie musisz sie przeciez licytowac "kto mniej zawazy" Ja wiem ze to modne ale naprawde nie ma obowiązku byc takim samym jak wszyscy i wazyc X kg no sorry.

cmoki
ps i w ogole nie lubie wątkow gdzie mozna sie "podbudowac" kosztem innych
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 11:48   #18
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Re: Ile ważycie?

A ja uczciwie się przyznaję,że ważę 69 kg przy 163 cm,może jest to za wiele,ale dobrze się czuję w swojej skórze.Byle co mnie nie przewróci...A też lubię dbać o siebie,kocham kosmetyki,no Wizaż oczywiście!Czasem ćwiczę-bardziej dla kondycji,a czasem bez wyrzutów sumienia jem batonik,jak teraz...
babi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 12:23   #19
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: Ile ważycie?

165 cm- 49-50 kg - zalezy od tego co i ile zjem
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-09, 13:15   #20
Agassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 37
Re: Ile ważycie?

Drogie Panie,trochę dziwi mnie to pytanie a dlaczego?Otóż masa kg ciała nie jest proporcjonalna do ilości tkanki tłuszczowej w nim zawartej,jak wiadomo mięśnie są cięższe od tłuszczu więc można być chudym grubasem z nieliczną tkanką mięśniową a wiekszym udziałem tłuszczu i na odwrót "grubym chudzielcem" z wiekszym udziałem mięsni.Dwie takie same osoby bęą ważyły inaczej ,ta z mięśniami bedzie cięższa niz ta z galaretką i tłuszczem ,także czy to jest miarodajne ???? Bardziej odpowiednim byłoby pytanie"Jaki procent stanowi tłuszcz w twoim organizmie "ale takie badanie jest mniej dostępne niz zwykłe ważenie
Agassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 13:22   #21
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Ile ważycie? POMOCY!

DZIEWCZYNKIIIIIIIIIIII!!! !!!!!!!!!! POMOCY CZYTAM TE WASZE POSTY I POBIEGŁAM NA WAGĘ NIE WAŻYŁAM SIE OD 3 MIESIĘCY CHYBA WIECIE CO SIE OKAZAŁO!!!!!!!! PRZYTYŁAM BUUUU NIE 2-3 KG TYLKO JEJUM JEJUM 10 KILO!!!!!!!!! BOŻE ;( MAKABRA MAM 179 MOJA STANDARDOWA WAGA TO 65-70 KG PO AKACJACH WAŻYŁAM 68 A TERAZ 78

chlip moja waga była zawsze moim problemem ale stosowałam diete smoczka, ruch, herbatke czerwoną i sie pilnowałam, teraz nie mam czasu na ruch , posiłki jetem zmuszona jadać nierególarnie a wieksze w późnych porach 17-20 godzina i nie mam czasu na ruch i co ja teraz zrobie, najdziwniejsze jest to że mieszcze sie we wszystkie ciuchy jak wcześniej pomóżcie!!!!!

jak sobie z tym poradzić w szkole jestem od 8-16-19(łącznie z dodatkowymi) może jakieś specjalne jedzonko w szkole spożywać (tylko niezbyt skomplikowane), jakie ćwiczenia , może jakaś siłownia obecnie chodze na basen raz w tygodniu, jak przetrzymac piwrsze dni diety i oszukac organizm

BŁAGAM KOCHANE POMÓZCIE!!!!!!!!!!!!!!
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 14:01   #22
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Ile ważycie? POMOCY!

Sarimatha TO NIE KOŃEC ŚWIATA Uspokój się i nie rozpaczaj. Ja również jak większość kobiet staram się pilnować wagi (168 48kg) Z własnych doświadczeń dietetycznych proponuję Ci brać do szkoły zamiast kanapek jogurt naturalny, marchewka, najlepiej surowa i ja osobiście b. lubię pietruszkę (działa lekko moczopędnie). Jak jeszcze w brzuszku będzie pusto to przegryźć Wasą lub Sonkiem.Przygotowanie nie jest chyba skomplikowane, wystarczy obrać warzywka i zapakować do foliówki. Życzę powodzenie i najważniejsze to dobry humor!!
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 14:34   #23
mirela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 115
Re: Ile ważycie? POMOCY!

a może waga się popsuła? przecież to niemożliwe, żeby przytyć 10 kilo i mieścic się w wszystkie ubrania...
mirela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 14:57   #24
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Re: Ile ważycie?

Czytając odpowiedzi na tego posta zaczełam się zastanawiać...czy na tym forum są same wychudzone dziewczyny zakrawające na anorektyczki? Czy może jak to w internecie bywa upiększa sie swój wygląd odpowiednio do potrzeb? ... No jeszcze jest możliwość zerowej masy mięśniowej częściowo zastąpionej tłuszczyiem (bo jest lżejszy), żeby ciało nie wyglądało jak "kości pokryte skóra" JEstem osobą, która ćwiczy 4-5 razy w tygodniu fitness i nie należe do ludzi jakkolwiek otyłych. A taka masa jest dla mnie nie osiągalna ze względu na to, że : mięśnie waża. Dlatego uważam, że waga nie ma tu nic wspólnego z kształtem sylwetki i jej ogólnym wyglądem. Chyba się zgodzicie?
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 15:06   #25
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Ile ważycie? POMOCY!

Oczywiscie, ze mozliwe. Szczegolnie jezeli zamienilo sie tkanke tluszczowa na miesnie, ktora sa ciezsze. Nie rozumiem za bardzo po co tak rozprawiac nad waga. Bardziej zasadnym by bylo rozprawianie nad sylwetka, umiesnieniem itp. To, ze jedna z nas wazy 50 kg przy 170 cm, a inna 65 kg przy tym samym wzroscie o niczym nie swiadczy, zreszta pisala o tym Agassa. Poza tym na nasza wage wplywa rowniez budowa kosci. Ktos kto ma drobne kosci zawsz bedzie wazyl mniej niz ktos ma ma grube kosci. Naprawde rozprawianie o wadze jest bezzasadne, bo waga nie jest zadnym wyznacznikiem naszego wygladu.

Co do sarimathy. Nie uwazam, zeby twoja waga byla problemem, skoro nie zauwazylas nawet, ze przytylas dopoku nie weszlas na wage Tzn. ze tak naprawde niewiele sie zmienilo. Do szkoly mozesz zabierac sobie kanapeczki z duza iloscia zieleninki, mozesz sobie ewentualnie zrobic jakas salatke i zabrac (o ile nie mozesz kupic jej w szkole). A organizmu sie nie oszukuje, bo jest to niemozliwe. Oszukujesz sama siebie, ale nie organizm. Basen jest dobrym wyjsciem, ale moze zamiast plywac 'stylem rekreacyjnym' wloz w to znacznie wiecej wysilku. Np przeplyn 2,5 km w ciagu godziny. Najwiecej kalorii spala sie przy plywaniu delfinem, zakladam, ze jest to trudny styl, wiec moze kraul. Styl klasyczny byl zawsze dla mnie stylem rekreacyjnym
I naprawde nie ma co rozpaczac. Ciesz sie, ze natura dala ci taki wzrost, a waga nie masz sie co przejmowac

Ja wiem, ze to niczyja wina, ale ja uwazam, ze takie porownywanie wag jest bardzo niekorzystne szczegolnie dla osob, ktore maja jakies kompleksy zwiazane wlasnie z nia. Wiem, ze to wplywa deprymujaco na te osoby, rzucaja sie od razu na glodowki, cwiczenia, nie tedy droga. Poza tym nie wiem, czy zauwazylyscie, ale co do swojej wagi wypowiadaja sie tylko dziewczyny szczuple, tzn ktorych wskaznik BMI jest stosunkowo maly (co jak wczesniej mowilam o niczym nie swiadczy). Czy naprawde wszystkie wizazanki to tylko szczuple i zgrabne dziewczyny (w potocznym znaczeniu tych dwoch pojec..?)

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 15:07   #26
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Ile ważycie?

Agassa napisał(a):
> Drogie Panie,trochę dziwi mnie to pytanie a dlaczego? >można być chudym grubasem z nieliczną tkanką mięśniową a wiekszym udziałem tłuszczu i na odwrót "grubym chudzielcem" z wiekszym udziałem mięsni.

Dlatego wszelkie takie wątki są bez sensu, jedynie wywołują reakcje takie jak u Sarimathy. Gdybyście wklejały zdjęcia swojej figury w stroju kąpielowym, można by coś powiedzieć, a tak to sztuka dla sztuki. Wydawało mi się, ze porównywanie wagi i wzrostu bez brania pod uwagę budowy to domena dziewczynek w podstawówce, ale jak widać nie tylko

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 15:09   #27
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Ile ważycie?

Oczywiscie, ze sie zgadzamy w 100%

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 15:50   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Ile ważycie?

MARUDKA napisał(a):
> Czytając odpowiedzi na tego posta zaczełam się zastanawiać...czy na tym forum są same wychudzone dziewczyny zakrawające na anorektyczki?

hmm... ten wątek zaczyna sprawiać przykrość juz wszystkim.. nie tylko tym co właśnie wskoczyły na wagę.. i odkryły przyrost masy ciała.. ale i tym które według czyichś standardów są chudymi anorektyczkami. proponuję zamknąć ten temat.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 16:16   #29
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Ile ważycie?

hymmm dziewczyni, znaczy nie bede sobie podcinać żył z tego powodu tylko proszę o kilka praktycznych rad jakie ćwiczonka wybrac, ile jakie kosztują mniej wiecej na siłowniach, nie rozpaczam bo mój Niedzwiadek i tak mnie kocha :P taką jaka jestem, pozatym uważam że jestem ładna i mam kobiecą fugurę, ale po prostu mam za dużo na brzuuszku i udach oraz na karku :/ więc to tyle, czy te posty sprawiają przykrość??? chyba niee po prostu mobilizują do działania już niedługo wiosna przecież hihi
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-09, 16:18   #30
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: Ile ważycie?

Ja też dorzucę swoje trzy grosze. Z różnych powodów, szkoda gadać, przytyłam 20kg, podkreślam, że nigdy nie byłam szsczupła. Od roku tkwię w tym beznadziejnym stanie, bo nie mogę się zmoblizować. Tą zmianę, mogę zapewnić, da się zauważyć. Teraz już wszyscy się przyzwyczaili, ale wcześniej kogo spotykałam to słyszałam "ale ty przytyłaś", pocieszające prawda? Ale się przecież z tego powodu nie zabiję... I mimo że nie udało mi się schudnąć nie załamuję się, staram się nadal i wiem że w końcu mi się powiedzie. Pomaga mi w tym jedna wizażanka, dla niej
zalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.