wspomaganie odchudzania - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 11:16   #31
AnetkaWr
Zadomowienie
 
Avatar AnetkaWr
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 036
Dot.: wspomaganie odchudzania

Cytat:
Napisane przez Laurana Pokaż wiadomość
Co do ceny Karnityny bywa z nimi roznie. Wszystko to zalezy od producenta. Najdrozsza jest (chyba) MLO, ale droga jest tak tylko dlatego ze jest to produkt AMERYKANSKI, i nic pozatym nie wplywa tak na ta cene. Oplacalnosc opakowania Karnityny latwo sobie wyliczyc. Jezeli wiadomo ze dawka dzienna ktora cokolwiek daje podczas treningu to 1000mg Karnityny to wiemy ze tabletek w ktorych karnityny jest 250mg musialybysmy wziac w ciagu dnia 4.Jesli w opakowaniu mamy zas tabletki z dawka 500mg,to takich tabletek bierzemy dziennie 2.I sprawa jest jasna.Jesli kupie np Karnityne firmy Naturell za (chyba) 30 PLN/ 30 kapsulek (kazda o zawartosci 250mg Karnityny) to to opakowanie starszy mi na 8 dni.Jesli Kupie Olimp Karnityne Forte plus np do ssania (taka rozowa ) za 42PLN/40 kapsulek(500mg Karnityny kazda) to starczy mi to np na 20 dni i tak dalej i tak dalej. Sprawa jest prosta i tu znowu wspomne o firmie trec ktorej Karnityna kosztuje 39PLN/90 tabletek(pudelko promocyjne) i kazda tabletka ma 500mg Karnityny starcza na...45 dni. Aaaalez sie rozgadalam...ajm sory
Dokładnie.
Ja mam problem z połykaniem wielkich tabsów, więc zdecydowałam się na Olimp Karnityne Forte plus, z tym, że ja zapłaciłam 40 zł z przesyłka za 80 tabsów, które starczą mi na minimium 40 dni(przy codzienniem ćwiczeniu). Biorę przed cwiczeniami 2 tabsy,a w nietreningowe jedną przed posiłkiem, chociaż można dwie... sama nie wiem.
__________________

160 cm
78 77
76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65

AnetkaWr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 11:16   #32
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: wspomaganie odchudzania

A co myślicie o herbatkach takich funkcyjnych? Od dawna pijam pu-erh, ale mój mąż ostatnio kupił z big-active kilka herbatek na spalanie i z serii slim. Pijacie?
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 18:17   #33
Paraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: wspomaganie odchudzania

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
A co myślicie o herbatkach takich funkcyjnych? Od dawna pijam pu-erh, ale mój mąż ostatnio kupił z big-active kilka herbatek na spalanie i z serii slim. Pijacie?
Znam i piję co dzień. Jestem zwolenniczką tego typu herbatek. Jest to naturalny środek , więc moim zdaniem o wiele zdrowszy od innych środków wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej.
Paraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 08:19   #34
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: wspomaganie odchudzania

Tabletki to tylko i wyłącznie dodatek do diety i ćwiczeń. Ja czasem w końcowej fazie redukcji dodaję spalacz by pobudzić organizm do dalszego spalania. Nie zalecałabym połykać takich tabletek przez cały rok.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 10:28   #35
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: wspomaganie odchudzania

Jestem stanowczo przeciwniczką tabletek wszelkiego rodzaju. Wolę jednak herbatki. Na opakowaniu tych moich producent pisze, że najlepszy efekt jest przy piciu trzy razy dziennie, więc tego się trzymam. zobaczymy jakie będą efekty. Poranna herbatka raz

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 23:52   #36
MalaBetty
Przyczajenie
 
Avatar MalaBetty
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: wspomaganie odchudzania

Też mam z big activ. Zapach jest zachęcający. Wielkim plusem jest to, że nie działa przeczyszczająco. Postanowiłam stosować na stałe.
MalaBetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 00:59   #37
Osika2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: wspomaganie odchudzania

Unikam tabletek bo to sama chemia. Staram się dbać o to co jem. Herbatke to piję tylko zieloną. Też pozytywnie wpływa na przemiane materii Jakiś czas temu przeprowadziłam sie do innego mieszkania i korzystając z tej zmiany wymieniłam meble. Specjalnie na potrzeby mini siłowni postawiłam na minimalizm w salonie i teraz ćwiecze oglądajac telewizję. Przy ćwieczniczeniach tylko woda z cytryną. Mniam!
Osika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 17:57   #38
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: wspomaganie odchudzania

Też lubię zieloną ale z dodatkami. Big-Active ma herbatę zieloną z czerwona i do tego dodatek pigwy. Niesamowity smak. Jak te co mam powypijam to kupie te ich nowości na stróbowanie.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:09   #39
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: wspomaganie odchudzania

Czy mozna brac l -karnityne, zamiast przed cwiczeniami to przed wyprawa: piesza, rowerowa lub wycieczka w gory?
i druga sprawa ile wypadaloby aby trwal wysilek po L-karnitynie?
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 19:09   #40
Katrinka8
Raczkowanie
 
Avatar Katrinka8
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: wspomaganie odchudzania

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Też lubię zieloną ale z dodatkami. Big-Active ma herbatę zieloną z czerwona i do tego dodatek pigwy. Niesamowity smak. Jak te co mam powypijam to kupie te ich nowości na stróbowanie.
Ja też uwielbiam pić zieloną herbatę, i chyba najbardziej lubię taką właśnie klasyczną bez dodatków
Katrinka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-08 19:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.