Proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 16:06   #1
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Question

Proszę o radę


Witam Wszystkich
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond (sama nie wiem jak go inaczej określić bo kogo bym nie zapytała to każdy powie co innego
Cztery miesiące temu zrobiłam sobie " słoneczne pasemka" ( tak określiła je pani fryzjerka, kiedy zapytałam jej jakiej dokładnie farby do nich użyje ) . Mam krótkie włosy, sięgające do brody (dodam , że jestem w trakcie zapuszczania ) . Teraz chciałabym przefarbować je na niezbyt ciemny brąz bo pojawiły się już odrosty . Dla innych są nie widoczne ( bo wszyscy mówią , że wyglądam dobrze i nic nie musze zmieniać) ale ja źle się z nimi czuje i chciałabym coś zmienić ( oczywiście oddam się w ręce fryzjerki , ale już nie tej od pasemek bo sama boję się eksperymentować ) .

Chciałam kupić sobie farbę z Safiry- " Piasek pustyni " ale czytałam w internecie , że te farby nie są wcale takie dobre i szybko się zmywają.

Może któraś z Wizażek je stosowała i może się na ich temat wypowiedzieć albo doradzi mi jaka farba mogła by dać efekt ładnego , niezbyt ciemnego brązu ( mam raczej zdrowe , sztywne włosy więc nie boje się farbowania )




Z góry dziękuje za wszystkie sugestie
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:42   #2
Annnnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 56
Dot.: Proszę o radę

Ja farbuje wlosy chyba od urodzenia i mialam juz wszystkie kolory na glowie.Ciemne farby mniej niszcza wlosy (przynajmniej takie mialam wrazenie).Nie wybieraj taniej farby (powiedzmy ponizej 10zl) kolor troche sie rozni niz ten na pudelku bo modelki maja wlosy wczesniej rozjasniane.zeby zachowac polysk uzywaj szamponu i odzywki do wlosow farbowanych.
Aaa no i kazda farba sie troche zmywa.
Annnnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:36   #3
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o radę

Dziękuje za odpowiedź ale może ktoś jest w stanie podać mi konkretny odcień / farbę i coś powiedzieć o tym odcieniu z Safiry ( może któraś z Wizażek stosowała ?? )
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:51   #4
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Proszę o radę

del

Edytowane przez Satine_18
Czas edycji: 2007-08-01 o 17:51
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 08:36   #5
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o radę

Wybiorę się jutro do hurtowni fryzjerskiej i obejrzę ten " złoty brąz " , jak mi się spodoba to może go zastosuje dziękuje za podpowiedź
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.