Nieudany Makijaż Permanentny - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 10:13   #151
Pomocna dlon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Wszystkie Wasze problemy mogą zniknąć w mig. Jeśli już macie dosyć patrzenia w lustro i oglądania źle wykonanego makijażu. Piszcie!!!! Jest program i dobrzy ludzie, którzy pomogą pozbyć się Twojego problemu
Pomocna dlon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 22:47   #152
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Pomocna dlon Pokaż wiadomość
Wszystkie Wasze problemy mogą zniknąć w mig. Jeśli już macie dosyć patrzenia w lustro i oglądania źle wykonanego makijażu. Piszcie!!!! Jest program i dobrzy ludzie, którzy pomogą pozbyć się Twojego problemu
W mig? W mig sie nie da. Jaki program?
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 04:02   #153
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Thumbs down Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Wlasnie nad tym samym sie zastanawialam. Jakis spam dziwny.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:06   #154
Pomocna dlon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Drogie Panie zaręczam, to nie żaden spam.
proszę odezwijcie się na maila: marta-past@wp.pl, wszystko wyjaśnię.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez laluna123 Pokaż wiadomość
Wlasnie nad tym samym sie zastanawialam. Jakis spam dziwny.
Pomocna dlon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 23:40   #155
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

to prosze wyjasnic tutaj, jaki problem?

Dziewczyny brwi mi odrastaja ale nie wszystkie. Od tego golenia chyba zniknely cebulki albo nie wiem co bo mam przeswity i nic nie rosnie

Nie wyglada to ciekawie. A moze to ten tatuaz znisczyl cebulki. I jaki teraz ratunek dla mnie? Skoro reszta wloskow poodrastala i sa juz dosyc dlugie tzn normalnej dlugosci brwi, to chyba juz nie wyrosna tam gdzie mialy/powinny odrasnac. Wam wszystkie odrosly czy tez niektore byly bardziej uparte i dluzej trwalo zanim sie ukazaly?

Szbrak, do ciebie to pytanie bo ty tez mialas tatuaz powyzej naturalnych brwi wiec pewnie golilas. Razem wszystkie odrosly wloski czy niektore z czasem sie "wybily na powierzchnie"?
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 22:45   #156
szabrak
Przyczajenie
 
Avatar szabrak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

laluna123 ja chodowałam włoski ok roku. Też je usuwałam pensetą razem z cebulkami i miałam ogromne obawy tak jak Ty. Pamiętam, że pierwsze pół roku były bardzo przerzedzone i myślałam, że tak już zostanie. Zaparłam się i systematycznie smarowałam olejkiem rokitnikowym oraz kupiłam sobie odżywkę z revitalash do brwi. Każdy kiełkujący włosek to było wydarzenie... i ogromna radość. Grzywką przykrywałam, bo wyglądało to bardzo komicznie. Daj im więcej czasu i bądź cierpliwa. trzymaj się
szabrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 15:34   #157
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

uffff, ulzylo mi, myslalam, ze jak nie odrosly od razu to juz nie wykielkuja nowe. No to trzeba czekac w takim razie. Dzieki!
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 00:56   #158
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

W sumie dosyc dobrze maskuje ten brak wloskow dobra kredka do brwi. Wyglada bardzo naturalnie. I super kolor znalazlam, ze i do blondu pasuje i do ciemniejszych wlosow (akurat z ciemnych przecszlam na jasne i nie msuialam zmieniac kredki) Jednak wiadomo, ze to nie to samo co miec wlasne brwi hehe, i jak zmywam makijaz to wtedy widac te ubytki.

Ale dziewczyny jestem tak szczesliwa z usuniecia tego "makijazu permanentnego", ze codziennie przegladam sie w lustrze jak teraz inaczej wygladam bez tego sztucznego luku. Inny wyraz twarzy a nie wiecznie zdziwiona no i ten kolor i te krechy.
Robilam w Szczecinie na Kopernika przy pasazu A-Z (nie w srodku pasazu)
Niestety nie pamietam jak nazywa sie ta Pani.
Pracowala tez na Wojska Polskiego (i w jednym i drugim zakladzie mozna bylo sie z ta Pania umowic)
I Pani bardzo fajna babka, bardzo mila i taka zyciowa. Ladna okolo 40tki w krotkich blond wloskach.
Ja wtedy nic nie wiedzialam na temat tatuazu brwi i nawet nie wiedzialam, ze normalnie to najpierw rysuja forme brwi i pytaja czy taka pasuje klientce. Mi tam od razu pojechala krechy i tyle. Wtedy mialam dlugie blond popielaty wlosy i nie chcialam zadnych odcieni brazu. Wiec powiedziala, ze taki grafitowy kolor bedzie najlepszy wiec na taki sie zgodzilam. No coz. 3 lata zamalowywania szarego tatuazu, wiecznie zdziwionego wyrazu twarzy, ordynarnych krech w miesjcu gdzie nie byla linia brwi, brzydki ksztalt, itd itp.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

aha, dodam, ze poprosilam tylko o uzupelnienie w tych miejscach gdzie trzeba czyli tam gdzie widac bylo jakies przezedzenia. A od razu po zabiegu nie wiedzialam co naprawde zrobila, bo bylo wszystko bardzo czarne i ze stupkami itd itp wiec myslalam, ze tak ma byc. nie wiem dlaczego poprostu namalowala te krechy bez uprzedzenia.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 16:17   #159
mamma111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

cześć dziewczyny! długo szukałam czegoś sensownego o usuwaniu, bo tez borykam sie z tym problemem od ponad 2 lat, oczywiście źle zrobiony makijaż, odbarwiał się, kreski były krzywe, wyglądały nienaturalnie, źle się z nimi czułam. Robiłam w Lublinie na Okopowej u dr Pomorskiej, jednak robiła mi nie ona, lecz pracownica. I od tego zaczęła się moja tragedia z nimi. W końcu na początku roku postanowiłam usunąć chociaż część brwi, tam gdzie są najbardziej krzywe, bo bałam sie usunąć całego makijażu żeby nie było dużych blizn. Liczyłam się że blizny i tak zostaną. Usuwałam metodą Rejuvic, nie płaciłam drogo. Tak jak wspominałam usuwałam tylko część brwi. Musiałam zapuścić grzywkę, gdyż po zabiegu miałam ogromne białe strupy w tych miejscach, po 2 tygodniach odpadły. smarowałam wszystkim co możliwe, aloesem, masłem shea, innymi wynalazkami i niestety do tej pory mam zaczerwienia w tych miejscach. Nie są one wielkie, ale są. Przykrywam je narazie kredką, i praktycznie nic nie widać. Najgorzej że w tym miejscu nie łapie henna, bo skóra jest zbyt podrażniona. Czy któraś miała usuwany makijaż tą metodą? Chciałam bowiem wykonać nowy makijaż z tym miejscu ale boje się że pigment może nie złapać jak skóra jest podrażniona....
mamma111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 21:48   #160
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Nie. Nie dokladaj juz nic do problemu. Taka moja rada. Dobry lekarz z dobrym laserem usunie ci zaczerwienienia i blizny. Bo mysle, ze te zaczerwienienia to po strupach czyli swieze blizny ktore sa narazie czerwone. Ten lekarz to ja bylam to blizny tez usunie i inne przebarwienia bo mi powiedzial. Jak ja bylam na konsultacji to podal mi cene 350zl za za bieg i ze byc moze nawet 4 bede potrzebowac a ja po jednym mam wszystko super!!! Ale on ma najlepsze lasery i jest lekarzem dermatologiem plus ma specjalizacje lekarza medycyny estetycznej czyli nie idziesz do byle kogo. Ja mam fo obiecal a nawet lepiej! A jak do innych dzwonilam to mowili ze moge miec jakies przebarwienia czy lekko bardziej zwiotczala skore a ten powiedzial ze nic nie bedzie takiego po zabiegu u niego i koniec i kropka.
3 lata sie meczylam z tymi brwiami bo wlasnie balam sie blizn czy plam czerwonych itd. Naprawde polecam tego lekarza z calego serca bo wiem ze nie paprze roboty i mowi jak bedzie. Zadzwon do niego nawet jak jestes z dala i powiedz co i jak i on ci powie czy jest w stanie to zlikwidowac cqlkowicie. Napisz ze nie jestes ze Szczefina i wyslij fotke i opisz fo i jak. Ja tez nad tym rejuvi sie zastanawialam ale dzieki Bogu poczytalam duzo na ten temat i dalam sibie spokoj. Tam gdzie nie dawali 100 czystych rezultatow to wolalam wcale ni isc i nic nie robic.
Jestem dziewczyny tak szczesliwa teraz ze patrze w lustro i uwierzyc czasem nie moge. Moje brwi sa takie jak przed permanentnym czy nie sa zbyt zdyscyplinowane i brakune im do idealnej linii sporo ale jejku jaka twarz calkiem inna. Oddaly mi moje brwi naturalne moj wyglad naturalny i delkatniejszy i mlodszy bo ten tatuaz to normalnie mi postzral twarz takiej ostrosci wyrazu twarzy dodawal wrednej dziewuchy z ulicy. Z6cze wszystkim zeby tez po pierwszym zabiegu zniknal ten okropny tatuaz. Teraz na dziewczyny z tymi brwami permanentnymi patrze z zalem bo u zadnej poprostu zadnej nie wyglada to dobrze. Jak ja moglam sobie cos takiego zrobic!!??? Dziewczyny sory za wszystkie bledy i literowki i brak przecinkow itd ale jak pisze tel kom to ni widze fo pisze bo klawiatura mi zaslania

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Nie. Nie dokladaj juz nic do problemu. Taka moja rada. Dobry lekarz z dobrym laserem usunie ci zaczerwienienia i blizny. Bo mysle, ze te zaczerwienienia to po strupach czyli swieze blizny ktore sa narazie czerwone. Ten lekarz to ja bylam to blizny tez usunie i inne przebarwienia bo mi powiedzial. Jak ja bylam na konsultacji to podal mi cene 350zl za za bieg i ze byc moze nawet 4 bede potrzebowac a ja po jednym mam wszystko super!!! Ale on ma najlepsze lasery i jest lekarzem dermatologiem plus ma specjalizacje lekarza medycyny estetycznej czyli nie idziesz do byle kogo. Ja mam fo obiecal a nawet lepiej! A jak do innych dzwonilam to mowili ze moge miec jakies przebarwienia czy lekko bardziej zwiotczala skore a ten powiedzial ze nic nie bedzie takiego po zabiegu u niego i koniec i kropka.
3 lata sie meczylam z tymi brwiami bo wlasnie balam sie blizn czy plam czerwonych itd. Naprawde polecam tego lekarza z calego serca bo wiem ze nie paprze roboty i mowi jak bedzie. Zadzwon do niego nawet jak jestes z dala i powiedz co i jak i on ci powie czy jest w stanie to zlikwidowac cqlkowicie. Napisz ze nie jestes ze Szczefina i wyslij fotke i opisz fo i jak. Ja tez nad tym rejuvi sie zastanawialam ale dzieki Bogu poczytalam duzo na ten temat i dalam sibie spokoj. Tam gdzie nie dawali 100% idealnych rezultatow to wolalam wcale ni isc i nic nie robic.
Jestem dziewczyny tak szczesliwa teraz ze patrze w lustro i uwierzyc czasem nie moge. Moje brwi sa takie jak przed permanentnym czy nie sa zbyt zdyscyplinowane i brakune im do idealnej linii sporo ale jejku jaka twarz calkiem inna. Oddaly mi moje brwi naturalne moj wyglad naturalny i delkatniejszy i mlodszy bo ten tatuaz to normalnie mi postzral twarz takiej ostrosci wyrazu twarzy dodawal wrednej dziewuchy z ulicy. Z6cze wszystkim zeby tez po pierwszym zabiegu zniknal ten okropny tatuaz. Teraz na dziewczyny z tymi brwami permanentnymi patrze z zalem bo u zadnej poprostu zadnej nie wyglada to dobrze. Jak ja moglam sobie cos takiego zrobic!!??? Dziewczyny sory za wszystkie bledy i literowki i brak przecinkow itd ale jak pisze tel kom to ni widze fo pisze bo klawiatura mi zaslania
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 16:00   #161
dziobek871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Hej a podaj namiary i jak się nazywa ten lekarz co ci usuwał ten makijaż ? Ja również się męczę z tym makijażem już 2 lata, również krzywy,ciemny i troszkę może mi zblakły ale dalej są ciemne i tak czekam aż trochę same zejdą bo boję się i przebarwień na inny kolor po laserze i blizn i narazie zbieram informacje i specjalistów od tego ale myslę,że w koncu zbiorę odwagę by usuwać to
dziobek871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 21:07   #162
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez dziobek871 Pokaż wiadomość
Hej a podaj namiary i jak się nazywa ten lekarz co ci usuwał ten makijaż ? Ja również się męczę z tym makijażem już 2 lata, również krzywy,ciemny i troszkę może mi zblakły ale dalej są ciemne i tak czekam aż trochę same zejdą bo boję się i przebarwień na inny kolor po laserze i blizn i narazie zbieram informacje i specjalistów od tego ale myslę,że w koncu zbiorę odwagę by usuwać to

laser studio, zbigniew matuszewskipolecam, tez tak usuwalam
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 08:52   #163
dziobek871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Tak Ja pamiętam gdzie ty usuwałaś ;] na razie jeszcze zbieram odwagę ale powiem Ci, że już mam powoli dosyć. A ty laluna123 gdzie usuwałaś i jaki lekarz?
dziobek871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 09:20   #164
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Kurcze, teraz to się podłamałam, chciałam sobie zrobić permanentny ale nie wiedziałam, że przy złych efektach taki makijaż musi usuwać lekarz specjalista.... szok.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 09:33   #165
IzaBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Niekoniecznie lekarz musi usuwać makijaz permanentny. Usuwa ten, kto akurat ma odpowiedni sprzęt
Makijaż permanentny to rodzaj przebarwienia.
Dlatego warto chodzić do sprawdzonych osób, obejrzeć wczesniejsze prace, poczytać opinie na temat pigmentów, które używa - czy są dość trwałe.
Tak samo z kształtem np.brwi - zanim przystąpi się do trwałego makijażu należy wykonać makijaż próbny kredką
IzaBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:03   #166
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Usuwalam tez w laser studio w szczecinie..

A idzcie w y z tymi permanentnymi. Widze pelno dziewczyn z brwiami zrobionymi a zadna nie wyglada fajnie!!! Sztuczne maski.

I ja juz bym nie dala nikomu dotknac oprocz lekarza a nie laserem mi bedzie strzelac kosmetyczka czy niewiadomo kto. Od laserow sa lekarze a nie jakies osoby po kursiku. Laser to nie zabawka.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 14:36   #167
marteczka19851
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

witam jestem po pierwszym zabiegu makijażu permanentnego metoda piorkowa brwi kolor mial byc jasny braz a wyszedl siwy grafitowy zwal jak zwal kolo brazu to on nie lezal jedna kosmetyczka powiedziala mi ze na poprawce bedzie ok jak zrobi kazda kreske jeszcze raz a znowu ta kosmetyczka mowi ze poprawka tk tylko dorobienie tyh kresem ktorych brakuje jak wyglada pierwsza poprawka ?

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

hey jak wyglada pierwsza korekta przy metodzie piorkowej brwi? barwnik bedzie wprowaxzany w kazda kreske czy tylko dorabiane beda kreski ktorych brak?
marteczka19851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:08   #168
claudia920210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja niestety też jestem niezadowolona z mojego makijażu perm. brwi. Jest wykonany bardzo starannie i dobrze, ale jestem blondynką i po prostu nie pasują mi te brwi, pomimo, że moje naturalne brwi są też ciemne, to jednak ten makijaż mi nie pasuje;/
Więc rozmyślam nad usunięciem..

Czy wpadła któraś na pomysł, żeby samemu go złuszczać np. preparatem Atrederm?
używałam go jak miałam problemy z trądzikiem i wtedy skóra schodziła płatami, więc może część makijażu też dałoby radę usunąć?
claudia920210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:39   #169
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez claudia920210 Pokaż wiadomość
Ja niestety też jestem niezadowolona z mojego makijażu perm. brwi. Jest wykonany bardzo starannie i dobrze, ale jestem blondynką i po prostu nie pasują mi te brwi, pomimo, że moje naturalne brwi są też ciemne, to jednak ten makijaż mi nie pasuje;/
Więc rozmyślam nad usunięciem..

Czy wpadła któraś na pomysł, żeby samemu go złuszczać np. preparatem Atrederm?
używałam go jak miałam problemy z trądzikiem i wtedy skóra schodziła płatami, więc może część makijażu też dałoby radę usunąć?

wątpię w skuteczność takiego preparatu, tatuaż permanentny jest zbyt głęboko w skórze.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 21:36   #170
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cześć Dziewczyny. ja również dołączam do grona niezadowolonych po makijazu permamentnym brwi. Z perspektywy czasu zastanawiam sie czy wogole sa osoby zadowolone z narysowanych de facto brwi. Chyba jedynie takie, ktore swoich brwi nie maja zupelnie i to jest dla nich jedyne rozwiazanie. Ale za bledy trzeba placic. W czwartek wybieram sie na konsultacje, poniewaz chce zrobic laser. Nie wiem jeszcze jaki to typ lasera. Dowiem sie w czwartek. Mam tylko pytanie, czy koniecznie trzeba zgolic brwi do zabiegu? Przesledzilam caly watek i Laluna zgolila jeszcze przed zabiegiem, ale Skarb chyba dopiero po.. O co chodzi z tym jasnieniem i goleniem wloskow? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 00:13   #171
bubbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez claudia920210 Pokaż wiadomość
Ja niestety też jestem niezadowolona z mojego makijażu perm. brwi. Jest wykonany bardzo starannie i dobrze, ale jestem blondynką i po prostu nie pasują mi te brwi, pomimo, że moje naturalne brwi są też ciemne, to jednak ten makijaż mi nie pasuje;/
Więc rozmyślam nad usunięciem..

Czy wpadła któraś na pomysł, żeby samemu go złuszczać np. preparatem Atrederm?
używałam go jak miałam problemy z trądzikiem i wtedy skóra schodziła płatami, więc może część makijażu też dałoby radę usunąć?
To nie jest taki do końca głupi pomysł. Moje naturalne brwi mocno się kiedyś przerzedziły, dlatego udałam się na makijaż permanentny. Z efektu byłam bardzo zadowolona przez jakieś pół roku. Później makijaż zaczął blednąć, a ja zapragnęłam odzyskać swoje naturalne włoski. Gdzieś przeczytałam, że po Atredermie odrastają. Zakupiłam, zaczęłam stosować, a makijaż zniknął w takim tempie, że nawet się nie zorientowałam. Ten preparat silnie złuszcza. Na pewno nie usuniesz nim całego makijażu, ale przy regularnym stosowaniu może rozjaśnić te brwi. Nie jestem jednak pewna czy jest to bezpieczne i zdrowe.

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDream Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. ja również dołączam do grona niezadowolonych po makijazu permamentnym brwi. Z perspektywy czasu zastanawiam sie czy wogole sa osoby zadowolone z narysowanych de facto brwi. Chyba jedynie takie, ktore swoich brwi nie maja zupelnie i to jest dla nich jedyne rozwiazanie. Ale za bledy trzeba placic. W czwartek wybieram sie na konsultacje, poniewaz chce zrobic laser. Nie wiem jeszcze jaki to typ lasera. Dowiem sie w czwartek. Mam tylko pytanie, czy koniecznie trzeba zgolic brwi do zabiegu? Przesledzilam caly watek i Laluna zgolila jeszcze przed zabiegiem, ale Skarb chyba dopiero po.. O co chodzi z tym jasnieniem i goleniem wloskow? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
Usuwałam laserem drugie permanentne brwi (z pierwszych byłam bardzo zadowolona, drugie to totalna katastrofa). Nikt mi ich nie golił- ani przed, ani po. Włoski są trochę popalone i rozjaśnione, ale bez tragedii. Po odpadnięciu strupków i zagojeniu się mikroranek można położyć hennę, ale nawet tego nie robiłam. Spalone kłaczki same się wykruszają i odrastają nowe. Wygląda się względnie normalnie. Uszy do góry, będzie dobrze!
bubbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 15:55   #172
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Hej. Dzis byłam na pierwszym zabiegu laserem. To jest laser do usuwania tatuazy, nie znam nazwy. Troche bolalo, ale do zniesienia. Lekarz powiedzial mi, ze nie wie sam jakie beda efekty. Na razie wygladaja tak jak wygladaly. A u Was efekty bylo widac od razu czy dopiero po jakims czasie??
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:30   #173
antosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
GG do antosia28
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Nie musi lekarz. Laser Q swich obsługują również tatuażyści, ja mam także u siebie ten laser bo usuwam tatuaże i makijaże.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

To zależy ile koloru zostało jak włoski są za blade to w to samo miejsce można podac pigment, jak jest za małe zagęszczenie włosków to robi się pomiędzy wszystko zalezy od tego co zostało i co klientka chce
__________________
Antonina
antosia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 18:11   #174
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

A skąd jesteś? Powiedz czy od razu po zabiegu pigment powinien byc jasniejszy? Moj jes taki sam a moze nawet stal sie troche ciemniejszy.. Moze byla uzyta za slaba moc lasera. A ile zabiegow za zazwyczaj wystarcza?
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 19:33   #175
madam111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

2 miesiace temu zrobilam makijaz permanentny brwi bez obowiazkowej korekty, poniewaz nie chcialam go juz po tygodniu... widac braki barwnika, przeswity, zmienia kolor....jestem umowiona na usuwanie laserem i tutaj pytanie do dziewczyn ktore usuwały ta metoda... czy koniecznie trzeba zgolic brwi ( włoski)? Pani u ktorej mam zamiar usuwac wspomiala o zgoleniu ich i jestem przerazona czy wogole usuwac ten makijaz czy poczekac az sam zniknie....?
madam111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:49   #176
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja nie musialam golic wloskow, a makijaz mam pomiedzy wloskami, tzn nie zupelnie nad lub pod lukiem brwiowym tylko mnw w linii brwi. I z wloskami nic sie nie stalo, no, ale ja mialam tylko jeden zabieg i nawet nie wiem czy cos podzialal
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:23   #177
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

u mnie rowniez nie bylo potrzeby golić brwi. zjasnialy po zabiegu laserem, ale po tygodniu zrobilam henne i wszystko super
obecnie nie robie henny, a od ostatniego zabiegu minelo 1,5 roku i polecam wszystkim, ktore sie wahają... najlepsza moja decyzja!!! usuwanie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 19:19   #178
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
u mnie rowniez nie bylo potrzeby golić brwi. zjasnialy po zabiegu laserem, ale po tygodniu zrobilam henne i wszystko super
obecnie nie robie henny, a od ostatniego zabiegu minelo 1,5 roku i polecam wszystkim, ktore sie wahają... najlepsza moja decyzja!!! usuwanie
Ale powiedz czy barwnik od razu powinien jasniec po zabiegu? Ja mialam zabieg przedwczoraj i narazie nie widze, zeby wyjasnial. Wogole chyba nie widze roznicy. A czy on powinien sie zluszczac?
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:49   #179
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Odpisalam juz wczesniej ale jakos nie widze tego postu wiec pisze jeszcze raz hehe. Ja nie golilam brwi do zabiegu. Zawsze golilam czesc bo kreska szla w innym miejacu i nie pokrywala sie z wloskami. Ale czesc brwi mialam tak do polowy i nie musialam golic do laseru. Zabieg trwal 10min i od razu zniknal tatuaz i lekarz powiedzial ze moze byc potrzebny jeszcze jeden zabieg ale nie byl. Jesli brwi nie wyblakly ci conajmniej o polowe to jakis kijowy zabieg albo specjalnie tak robia zeby pieniedzy wiecej im placic za sesje. Aha no jak przejrzysz posty to wymienialysmy sie fotkami i ja wstawilam fotke od razu po zabiegu. I caly tautaz zniknal. I nic sie nie zluszczalo ani zadnych ranek czy strupkow w moim przypadku. Tylko przez 3h mialam troche zaczerwienione wkolo i miejsce po zabiegu wydawalo sie bardzo biale. Po 3h wszystko zeszlo. Zostala malenka plamka 1mm po tatuazu a teraz sama zeszla.

Edytowane przez laluna123
Czas edycji: 2014-12-21 o 15:53
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 21:02   #180
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Nooo u mnie dalej bez roznicy. Powiedzieli mi, ze z czasem beda jasniec. Od razu czulam, ze cos nie tak jak zaczelam sie dopytywac jaki to laser. 200'zl zaplaxilam. Teraz zapisalam sie na poczatek stycznia do dermalu w Bialymstoku. Tam maja dobry laser. Oby tylko lekarz mial sprawne rece.
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-13 07:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.