Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 17:54   #31
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

hejka jestem prawdziwą kinomaniaczką, moja ilośc obejrzanych filmów na filmwebie to ponad 400 ,ale to nie wszystkie które widziałam najcześciej oglądam komedie, romanse, i thrillery, a Big love tez oglądałam, i ten film wywołał długa dyskusję między mną a tż
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:59   #32
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Też czasem zachowywał się tak, że Emi było przykro, np. gdy dostała się na wokalny to stwierdził, że: "to dzięki nazwisku swojej matki" i brutalnie ją odepchnął...
Myślę, że to przez zazdrość. Przecież sam grał kiedyś w zespole, nie wyszło ale lubił do tego wracać. Jej się udało - i trudno mu się było z tym pogodzić. Choć oczywiście zachował się chamsko.
Ale przy okazji - jego mina jak Emi odpowiedziała wtedy temu gościowi, co mijał ich na korytarzu, że nie jest w ciąży, jak tamten powiedział coś o kolejnym pracowniku tatusiu - też mnie rozczuliła...
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
O tak Albo gdy kłócili się w samochodzie (gdy jechali na koncert) o prawo jazdy albo jak Maciek dostał mandat za zbyt głośne słuchanie muzyki!
Te sceny mnie nie śmieszyły, raczej były przykre, szczególnie pierwsza, widać było, że Emi sobie pogrywa i robi z siebie księżniczkę...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:07   #33
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Big Love oglądałam z cztery razy-absolutnie polecam ten film
Za pierwszym razem gdy oglądałam ogarneły mnie mega emocje,i pozytywne i negatywne.
Według mnie to jeden z lepszych ostatnich polskich filmów.
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:20   #34
DankHajgh
Zakorzenienie
 
Avatar DankHajgh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Espania! ;D
Wiadomości: 5 695
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Z nowszych to nie wiem... Polecam Czarny Łabędź, I że Cię nie opuszczę, Wciąż ją kocham, Milczenie owiec, Szósty Zmysł, Dirty Dancing 2... Może jeszcze coś wykombinuję. Z romantycznych to polecam drugi i trzeci. Big Love też jest wspaniały.

Cześć!

Cieszę się, że reakcja jest pozytywna, obawiałam się tego O, tak, oglądnij Big Love, będę mogła z kimś wreszcie na jego temat podyskutować! Nie ma bata, leć oglądać Na kinomaniak.tv jest fajna jakość.

Mnie też intryguje, ale zostałam zmuszona do niego przez przyjaciółkę. Boję się, że to kolejny gniot typu Kac Wawa
oglądałam pozycję numer 2 i 3 również polecam
+ jeśli chodzi o romantyczne filmy to ode mnie " trzy metry nad niebem" i druga część "Tylko Ciebie chce "

na pewno obejrze . w sumie może nawet teraz się za to zabiore
ja niestety nie mam jak sie udać na to do kina wiec musze poczekać na aktualizację w sieci ..
Oj tak mam nadzieje, że zapowiedzi nie okażą się najlepszymi scenami z filmu ..
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;38836292]Co prawda Big Love jeszcze nie oglądałam, ale jesteście ciekawe Bejbi blues, a niedawno byłam na tym w kinie więc podzielę się wrażeniami

Moim zdaniem film bardzo wstrząsający, mocno mnie poruszył - gdy pojawiły się napisy końcowe, cała sala siedziała w milczeniu nie wiedząc co powiedzieć Ludzie byli po prostu oszołomieni, ja również. Ale nie ukrywam, że sposób przekazu jest dość mocno prymitywny - kto oglądał Galerianki, ten wie o co mi chodzi Myślę, że warto zobaczyć i samemu ocenić Nie żałuję, że poszłam na to do kina bo niektóre sceny z muzyką wbijały w fotel nawet biorąc pod uwagę fakt, że to kompletnie nie moje klimaty muzyczne Ale nie czuję się w żaden sposób bogatsza/uboższa po obejrzeniu Bejbi blues [/QUOTE]

wygląda na to, że jednak warto obejrzeć nawet dla samego przekonania sie
__________________
-A jeśli kocha, to wróci?
-Jeśli kocha, to nie zostawi
DankHajgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:31   #35
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Jeśli chodzi o filmy romantyczne, to jeszcze "P.S. I love you" - TŻ mi się na nim wzruszył nawet, a emocjonalnie do filmów nie podchodzi
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:40   #36
DankHajgh
Zakorzenienie
 
Avatar DankHajgh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Espania! ;D
Wiadomości: 5 695
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o filmy romantyczne, to jeszcze "P.S. I love you" - TŻ mi się na nim wzruszył nawet, a emocjonalnie do filmów nie podchodzi
dodany do listy filmów d o obejrzenia

hm chciałam obejrzeć "Big Love" ale portal kinomaniak.tv jest nieczynny o.O usterka chyba jakaś . Więc musze poczekać albo aż serwis się ogarnie, albo po prostu go ściągnąć ..
__________________
-A jeśli kocha, to wróci?
-Jeśli kocha, to nie zostawi
DankHajgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:49   #37
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Co do filmów - polecam jeszcze "Jeden dzień". Mi się bardzo podoba

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Dank, zalukaj tez ma jakąś usterke a chciałam coś obejrzeć.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 19:55   #38
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

o panie!
też bardzo lubię ten film, mój TZ również zgodzę sie, wzbudza wiele emocji i jak na polska produkcję to sie klaniam

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

ps. i nie ma porównania np. do "bez wstydu"
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 21:23   #39
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

cześć. Mogę dołączyć? W sumie nie oglądałam Big Love, ponieważ nie przepadam za polskimi filmami, ale chyba się skuszę. Ogólnie uwielbiam filmy, dlatego myslę, że to wątek dla mnie.
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:12   #40
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez DankHajgh Pokaż wiadomość
oglądałam pozycję numer 2 i 3 również polecam
+ jeśli chodzi o romantyczne filmy to ode mnie " trzy metry nad niebem" i druga część "Tylko Ciebie chce "
super sa ale wole pierwsza czesc bo mial byc z Babi a ta druga to taka lafirynda
no a ten aktor
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:24   #41
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Dzięki Wam już mam kolejną listę i wiem co oglądać.
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 07:00   #42
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

a na bejbi blues wyczekuje w internecie. jak na razie nie znalazłam, ale może dziś mi sie uda obejrzeć online
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:02   #43
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Postanowione - dzisiaj oglądam Big Love
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:14   #44
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Ja obejrzałam Big Love wczoraj w nocy i miałyście rację, urzekł mnie ten film, najlepszy jaki widzialam polski film!
I gra tam moje ciacho z Czasu Honoru. <3
Te sceny były takie wyraziste, jutro powtórka z Tż.
A piosenkę koncową odsłuchałam już z dziesięć razy i ciągle siedzi mi w głowie.
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:10   #45
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez laaafe Pokaż wiadomość
a na bejbi blues wyczekuje w internecie. jak na razie nie znalazłam, ale może dziś mi sie uda obejrzeć online
Ja również wyczekuję Bejbi Blues Szkoda, że nie ma go jeszcze online.

A Big Love właśnie obejrzałam, nie miałam chęci, ale się zmusiłam i nie żałuję bo był super!
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:24   #46
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Przez Was nie mogę teraz przestać myśleć o Big Love i przed zaśnięciem słucham piosenek z filmu, szczególnie spodobała mi się "L.Stadt - Gore", bo zapomniałam wspomnieć, ale scena, gdy Maciek kupił Emilce pierścionek w przejściu podziemnym, też należy do moich ulubionych Ślicznie razem wyglądali.

Uważam, że głównym problemem tej pary był fakt, iż Maciek chciał zawładnąć Emilką - mieć ją tylko dla siebie (stąd jego reakcja na to, że dostała się na wokalny i zacznie się spełniać = poznawać nowych ludzi, często wyjeżdżać w trasy), chciał uniknąć dzielenia się nią z resztą świata. Jak myślicie, dlaczego dwudziestoparoletni facet zainteresował się taką gówniarą, jaką na początku była Emilia? Wiedział, że będzie dla niej wzorem do naśladowania, nauczy ją żyć, ale nie wziął pod uwagę jednego; wkrótce Emilka zaczęła się zmieniać w niego... Nauczył ją także być wredną, bezlitosną, wyszczekaną, stąd ich późniejsze kłótnie. Emilka wreszcie się postawiła i nie dała sobą pomiatać, chciała spełniać marzenia, więc spełniała. Sprawy zaczęły wymykać się spod kontroli i Maciek na pewno odczuwał, że już nad nią nie panuje...

I myślę, że nareszcie Maciek dojrzewał do tego, by się ustabilizować. Dlatego poprosił Emi o rękę i ucieszył się na myśl o dziecku. Tyle że była to chęć raczej jednostronna - pamiętacie scenę przy ognisku, tuż po rozwaleniu automatu z zabawkami? Okazało się, że uporczywy ból brzucha Emilki to tylko okres i dziewczyna odetchnęła z ulgą, bo już zaczynała wpadać w "czarną rozpacz"... Nie chciała więc zajścia w ciążę, chciała śpiewać. I sądzę, że to w jej wieku zupełnie normalne. Kolejna sprawa, która podzieliła tę dwójkę przez dużą różnicę wieku.

Jest jeszcze jedna kwestia: jak sądzicie, Emilka popełniła samobójstwo czy to Maciek ją zabił? Są różne opinie na ten temat. Ja obstawiam drugą opcję. Tylko dlaczego sam również się nie zabił? Nareszcie byliby razem, wolni.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:51   #47
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Uważam, że głównym problemem tej pary był fakt, iż Maciek chciał zawładnąć Emilką - mieć ją tylko dla siebie (stąd jego reakcja na to, że dostała się na wokalny i zacznie się spełniać = poznawać nowych ludzi, często wyjeżdżać w trasy), chciał uniknąć dzielenia się nią z resztą świata. Jak myślicie, dlaczego dwudziestoparoletni facet zainteresował się taką gówniarą, jaką na początku była Emilia? Wiedział, że będzie dla niej wzorem do naśladowania, nauczy ją żyć, ale nie wziął pod uwagę jednego; wkrótce Emilka zaczęła się zmieniać w niego... Nauczył ją także być wredną, bezlitosną, wyszczekaną, stąd ich późniejsze kłótnie. Emilka wreszcie się postawiła i nie dała sobą pomiatać, chciała spełniać marzenia, więc spełniała. Sprawy zaczęły wymykać się spod kontroli i Maciek na pewno odczuwał, że już nad nią nie panuje...

I myślę, że nareszcie Maciek dojrzewał do tego, by się ustabilizować. Dlatego poprosił Emi o rękę i ucieszył się na myśl o dziecku. Tyle że była to chęć raczej jednostronna - pamiętacie scenę przy ognisku, tuż po rozwaleniu automatu z zabawkami? Okazało się, że uporczywy ból brzucha Emilki to tylko okres i dziewczyna odetchnęła z ulgą, bo już zaczynała wpadać w "czarną rozpacz"... Nie chciała więc zajścia w ciążę, chciała śpiewać. I sądzę, że to w jej wieku zupełnie normalne. Kolejna sprawa, która podzieliła tę dwójkę przez dużą różnicę wieku.
z pogrubionym się zgadzam, z podkreślonym nie do końca. Emilia miała swój rozum i... swój charakter. jeszcze przed poznaniem Maćka była wyszczekana, bezmyślna i robiła za cwaniarę. była między nimi taka chemia, bo oboje byli bardzo podobni. a będąc ze sobą, pogłębiali swoje cechy, co w końcu doprowadziło do wybuchu koktajlu Mołotowa.

też mnie nie dziwi, że dziewczyna nie chciała jeszcze dziecka, bo była młoda i faktycznie miała czas. Maciek jakby o tym zapomniał. różnica wieku miała tu znaczenie.ale ona też zaczęła się zachowywać jak gwiazdeczka, rozkapryszona panna, która nie potrafiła dojść do kompromisu ze swoim facetem, ba, nawet nie próbowała.
Cytat:
Napisane przez Double Time Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedna kwestia: jak sądzicie, Emilka popełniła samobójstwo czy to Maciek ją zabił? Są różne opinie na ten temat. Ja obstawiam drugą opcję. Tylko dlaczego sam również się nie zabił? Nareszcie byliby razem, wolni.
ani chwili nie pomyślałam, że mogłaby popełnić samobójstwo
też zastanawiałam się nad tym, dlaczego sam do siebie później nie strzelił ale gdy przypomniałam sobie, jak wzywał policję zgłaszając morderstwo, zrozumiałam, że mieli to zaplanowane, tak miało być. więzienie czy śmierć - było obojętne, oboje byli wtedy uwolnieni od przeraźliwej miłości. ona przypłaciła to życiem, on więzieniem, dzięki temu mógł powiedzieć innym, co się stało i w ten sposób o ich niezwykłym związku dowiedzieli się inni. pamiętacie co Emi mówiła przez telefon do tego blondyna (był tak paskudny, że wymazałam jego imię/ksywę z pamięci) "jutro dowiesz się o co chodzi, wszyscy się dowiedzą"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 12:23   #48
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Niedawno razem z Tż obejrzelismy Big Love, chociaz w sumie wcześniej czytałam raczej negatywne opinie na temat tego filmu..na nas wywarł ogromne wrażenie i przyznam, ze kilka dni po jego obejrzeniu analizowałam sobie w głowie dosłownie scena po scenie..naprawde film warty obejrzenia...
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:40   #49
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Jak zaczęłam dzisiaj oglądać przypomniało mi się, że kiedyś kiedyś go już oglądałam
Mam mieszane uczucia. Na pewno rewelacyjna gra aktorska, muzyka też nawet nawet. Co do scenariusza sama nie wiem. Momentami robił wrażenie, a momentami był przewidywalny.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 18:11   #50
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Witam się i ja
Z Tżtem ciągle coś oglądamy, zaraził mnie kinem skandynawskim i teraz namiętnie oglądam co się da Kino rosyjskie, francuskie
"Big love" nie oglądałam, ale wszystko przed nami
I też zamierzam obejrzeć "Bejbi blues", chociażby z samej ciekawości, mimo negatywnych komentarzy.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

I zapomniałam dodać, wielka fanka Bonda
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:25   #51
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez viva91
z pogrubionym się zgadzam, z podkreślonym nie do końca. Emilia miała swój rozum i... swój charakter. jeszcze przed poznaniem Maćka była wyszczekana, bezmyślna i robiła za cwaniarę. była między nimi taka chemia, bo oboje byli bardzo podobni. a będąc ze sobą, pogłębiali swoje cechy, co w końcu doprowadziło do wybuchu koktajlu Mołotowa.

też mnie nie dziwi, że dziewczyna nie chciała jeszcze dziecka, bo była młoda i faktycznie miała czas. Maciek jakby o tym zapomniał. różnica wieku miała tu znaczenie.ale ona też zaczęła się zachowywać jak gwiazdeczka, rozkapryszona panna, która nie potrafiła dojść do kompromisu ze swoim facetem, ba, nawet nie próbowała.
Masz prawo mieć inne zdanie, szanuję to i rozumiem Może i masz rację, że Emilia od początku nie należała do grzecznych dziewczynek; może na siłę staram się zobaczyć w niej dobre cechy w okresie, gdy jeszcze nie znała Maćka... Nieśmiałe, potulne nastolatki nie chodzą na imprezy, nie palą papierosów i nie wsiadają do aut nieznajomych dwudziestoparolatków, prawda? Sądzę, że jej charakter miał związek z dzieciństwem; wychowywała ją matka (a i jej często nie było w domu), więc Emi wychowywała się praktycznie sama... Takie dzieci najczęściej wpadają potem w problemowe towarzystwo, pijaństwo, narkotyki, przygodny seks z kim popadnie.

Tym razem ja się z Tobą nie zgodzę. Według mnie Emilka stała się opryskliwa i taka wyszczekana w stosunku do niego, bo zaczęło jej przeszkadzać to, w jaki sposób Maciek nieraz ją traktuje... Zostawił jej ukochanego psiaka przywiązanego do latarni, mówił jej, że "się puszcza", zabraniał jej spotkań z przyjaciółką, nie cieszył się z szczęścia Emi, gdy dostała się na wokalny... To z pewnością bolało, tak nie zachowuje się, a raczej nie powinien, kochający facet.

Myślę, że na jej miejscu, po pewnym czasie również zaczęłabym ranić partnera, gdyby tak się zachowywał.

Cytat:
Napisane przez viva91
ani chwili nie pomyślałam, że mogłaby popełnić samobójstwo
też zastanawiałam się nad tym, dlaczego sam do siebie później nie strzelił ale gdy przypomniałam sobie, jak wzywał policję zgłaszając morderstwo, zrozumiałam, że mieli to zaplanowane, tak miało być. więzienie czy śmierć - było obojętne, oboje byli wtedy uwolnieni od przeraźliwej miłości. ona przypłaciła to życiem, on więzieniem, dzięki temu mógł powiedzieć innym, co się stało i w ten sposób o ich niezwykłym związku dowiedzieli się inni. pamiętacie co Emi mówiła przez telefon do tego blondyna (był tak paskudny, że wymazałam jego imię/ksywę z pamięci) "jutro dowiesz się o co chodzi, wszyscy się dowiedzą"
Z tym samobójstwem to dlatego, że w filmie jest taka scena, gdy Emilka przykłada sobie pistolet najpierw do brzucha, potem do głowy i pada strzał. Niektórzy uważają, że tak właśnie się to skończyło. Ja tam nie wierzę w taki koniec, bo po co potem byłyby sceny spotkania Maćka z Emilią, gdy pozwala jej wypalić ostatniego papierosa, całują się i w końcu chłopak ją zabija? To na pewno morderstwo, choć nadal nie rozumiem, jak Maciek mógł się na to zgodzić...

Ten blondyn to "Kudłacz", a na imię miał Piotrek Swoją drogą też mi się nie podobał, ale cóż. Faktycznie, z tym tekstem to nie pomyślałam! Fajne masz spostrzeżenia.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:32   #52
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

dziewczyny w ogóle czytałyście o tym, że film pewnym stopniu oparty jest na historii córki Eleni(piosenkarki)- Afrodyty ?
tutaj mozna poczytac: http://www.filmweb.pl/film/Big+Love-...+Eleni,1844122
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:35   #53
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez jlys
dziewczyny w ogóle czytałyście o tym, że film pewnym stopniu oparty jest na historii córki Eleni(piosenkarki)- Afrodyty ?
tutaj mozna poczytac: http://www.filmweb.pl/film/Big+Love-...+Eleni,1844122
Czytałam o tym, ale szczerze w to wątpię - przecież na końcu filmu są wyświetlane zdjęcia prawdziwych bohaterów, Macieja Dolnego i Emilii Baumgart. Film został oparty na faktach z tej historii. Chociaż nie przeczę, że jest też podobieństwo do tragedii Eleni.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2013-01-25 o 18:36
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:38   #54
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

ale znowu to za problem w sumie wziąc zdjęcie jakiś dwóch dzieciaków i podpisać ?
sama własnie nie wiem co o tym myśleć...
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:40   #55
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez jlys
ale znowu to za problem w sumie wziąc zdjęcie jakiś dwóch dzieciaków i podpisać ?
sama własnie nie wiem co o tym myśleć...
No w sumie... Teraz zmąciłaś mi w głowie
Tylko czemu autorka filmu nie powiedziała ani nie napisałaby nigdzie, że oparła film na historii córki Eleni? Wstydziłaby się? No nie wiem...
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:44   #56
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

no właśnie nie wiem, ale tez nie było napisane(chyba, że to przeoczyłam), że to na faktach z życia tych dwóch osób ; Emilii i Macieja , tylko pod koniec fotki i daty ur i śmierci
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 19:08   #57
DankHajgh
Zakorzenienie
 
Avatar DankHajgh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Espania! ;D
Wiadomości: 5 695
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
super sa ale wole pierwsza czesc bo mial byc z Babi a ta druga to taka lafirynda
no a ten aktor
Jak dla mnie to Babi miała swoją szanse i strasznie sie zachwała a Gin taka zwariowana bardziej w stylu Hache Ale też mam sentyment straszny do Babi.

Fajnie bo filmowi Babi i Hache są parą w normalnym życiu
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;38848252]Ja również wyczekuję Bejbi Blues Szkoda, że nie ma go jeszcze online.

A Big Love właśnie obejrzałam, nie miałam chęci, ale się zmusiłam i nie żałuję bo był super![/QUOTE]

A ja się napatrzeć nie mogę na twój avatar

kurcze i dalej kinomaniak zablokowany ;/
zalukaj też mi coś nie chodzi, masakra
__________________
-A jeśli kocha, to wróci?
-Jeśli kocha, to nie zostawi
DankHajgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 19:26   #58
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez DankHajgh Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to Babi miała swoją szanse i strasznie sie zachwała a Gin taka zwariowana bardziej w stylu Hache Ale też mam sentyment straszny do Babi.

Fajnie bo filmowi Babi i Hache są parą w normalnym życiu


A ja się napatrzeć nie mogę na twój avatar

kurcze i dalej kinomaniak zablokowany ;/
zalukaj też mi coś nie chodzi, masakra
Serio ?! Nie wiedziałam

Mi zalukaj działa
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 20:10   #59
DankHajgh
Zakorzenienie
 
Avatar DankHajgh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Espania! ;D
Wiadomości: 5 695
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Serio ?! Nie wiedziałam

Mi zalukaj działa
podobno^^ niby na portalach zagranicznych o tym sie pisze a może to zwykła promocja .. kto to tam ich wie

spale zaraz kompa będzie mi się tu buntował
__________________
-A jeśli kocha, to wróci?
-Jeśli kocha, to nie zostawi
DankHajgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 20:57   #60
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Za filmami przepadamy, a "Big Love" całkowicie uwielbiamy! - część I.

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Jak zaczęłam dzisiaj oglądać przypomniało mi się, że kiedyś kiedyś go już oglądałam
Mam mieszane uczucia. Na pewno rewelacyjna gra aktorska, muzyka też nawet nawet. Co do scenariusza sama nie wiem. Momentami robił wrażenie, a momentami był przewidywalny.
Ja od połowy filmu się zorientowałam, że Maciek zabija Emi. Ale w ogóle mi to nie przeszkadzało Wprost przeciwnie, oglądałam z większym napięciem i uwagą, bo w głowie huczało mi jedno pytanie: "DLACZEGO?"
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
I zapomniałam dodać, wielka fanka Bonda
O to to to, ja też uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Masz prawo mieć inne zdanie, szanuję to i rozumiem Może i masz rację, że Emilia od początku nie należała do grzecznych dziewczynek; może na siłę staram się zobaczyć w niej dobre cechy w okresie, gdy jeszcze nie znała Maćka... Nieśmiałe, potulne nastolatki nie chodzą na imprezy, nie palą papierosów i nie wsiadają do aut nieznajomych dwudziestoparolatków, prawda? Sądzę, że jej charakter miał związek z dzieciństwem; wychowywała ją matka (a i jej często nie było w domu), więc Emi wychowywała się praktycznie sama... Takie dzieci najczęściej wpadają potem w problemowe towarzystwo, pijaństwo, narkotyki, przygodny seks z kim popadnie.
to jest moim głównym argumentem wiedziała, że w bierki nie będą grać, że z dorosłym facetem będzie dorosła przygoda, więc sama miała co nieco za uszami.

i co do dzieciństwa też się zgadzam, nie miała na nie wpływu ale jednak - była jaka była.
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Tym razem ja się z Tobą nie zgodzę. Według mnie Emilka stała się opryskliwa i taka wyszczekana w stosunku do niego, bo zaczęło jej przeszkadzać to, w jaki sposób Maciek nieraz ją traktuje... Zostawił jej ukochanego psiaka przywiązanego do latarni, mówił jej, że "się puszcza", zabraniał jej spotkań z przyjaciółką, nie cieszył się z szczęścia Emi, gdy dostała się na wokalny... To z pewnością bolało, tak nie zachowuje się, a raczej nie powinien, kochający facet.
widać było, że Maciek od początku nie miał takiego fioła na punkcie tego psiaka jak Emilia. zresztą - to ona go przygarnęła "ale będziemy go trzymać u ciebie, bo u mnie matka się nie zgodzi", więc co już jest full irytujące. a że zostawił go przy tej latarni - strasznie się wtedy o tego psa bałam, jestem maniaczką psów i kotów ale w sumie mu się nie dziwię. miała nie pić, piła - dostała nauczkę. w brutalny sposób, ale tak jak pisałam w poprzednim poście oboje mieli podobne zadziorne charaktery, więc i ich metody były takie - konkretne, przechodzące do sedna, mocne.

to o puszczaniu się to chyba forma zazdrości była zawsze używał mocnych słów to i w tym je wykorzystał, choć jasne, że to poniżej poziomu było.

spotkań z Magdą nie dziwię się, że jej zabronił czy krytykował, bo Madzia nigdy chyba w pełni ich związku nie popierała, a później to już w ogóle. sytuacja znana mi z życia więc rozumiem.

o wokalnym już napisałam, strasznie bolesne to było dla Emi, tym bardziej, że przecież jak się starała i robiła coś w tym kierunku to Maciek ją dopingował. a tu trach. tak się nie robi. jednak myślę, że to z powodu jego straconych marzeń - chciał grać w kapeli, ale nie wyszło, na chleb tym nie szło zarobić, to został "nudnym chemikiem", który resztę swojego życia spędzi w czterech białych ścianach laboratorium i kitlu. zgorzkniałość, która nie chciała go opuścić...

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Z tym samobójstwem to dlatego, że w filmie jest taka scena, gdy Emilka przykłada sobie pistolet najpierw do brzucha, potem do głowy i pada strzał.
Serio wtedy pada strzał? pistolet przy brzuchu i głowie pamiętam, ale strzału nie
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
To na pewno morderstwo, choć nadal nie rozumiem, jak Maciek mógł się na to zgodzić...
i to jest najbardziej szokujące i piękne w tym filmie kochać kogoś tak, że jest się w stanie spełnić każdą jego prośbę. Maciek był też zaborczy i wiedział, że wtedy Emi będzie należała już tylko do niego i cieszył się, że przyszła z tą sprawą właśnie do niego. on jedyny ją rozumiał
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
dziewczyny w ogóle czytałyście o tym, że film pewnym stopniu oparty jest na historii córki Eleni(piosenkarki)- Afrodyty ?
tutaj mozna poczytac: http://www.filmweb.pl/film/Big+Love-...+Eleni,1844122
nie zwróciłam uwagi na podobieństwo, w sumie ciekawe, skąd taki scenariusz narodził się w głowie reżyserki
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Czytałam o tym, ale szczerze w to wątpię - przecież na końcu filmu są wyświetlane zdjęcia prawdziwych bohaterów, Macieja Dolnego i Emilii Baumgart. Film został oparty na faktach z tej historii. Chociaż nie przeczę, że jest też podobieństwo do tragedii Eleni.
prawdziwych bohaterów owszem, ale czy prawdziwych ludzi? i czy historia też była prawdziwa?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 10:17:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.