Wrocław,Wrocław.......... ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 22:44   #61
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Smile Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hejka, melduję się. Mieszkam we Wrocławiu 7 lat, oto kilka moich informacji na temat szeroko pojętego piękna

Fryzjer: od kilku lat chodzę do Grześka, salon Ambiente na ul. Ofiar Oświęcimskich, kiedyś strzygłam się tylko u niego, ale z uwagi na długie terminy, obecnie umawiam się do jego pracownicy Patrycji, polecam z czystym sumieniem, ceny normalne.
Nie polecam zakładu fryzjerskiego na ul. Czekoladowej (dziewczyny z łaską podchodzą do klienta, zero fachowego doradztwa), oraz fryzjerki na ul. Cukrowej ("Joanna" 3 miesiące temu chciałam podciąć końcówki i na włosach zrobiono mi masakrę, z którą walczę do dziś, na szczęście Patrycja uratowała co się dało

Paznokcie: polecam bardzo mały gabinet na ul. Cukrowej (róg z ul. Sezamkową) paznokcie robi taki wysoki chudy chłopak - imienia zapomniałam.

Gabinet kosmetyczny: od 3 lat chodzę do kosmetyczki Izy (na ul. Teatralnej, wejście od podwórka nazywa się coś jakby Biomedika?) jeszcze nigdy nie zrobiła mi krzywdy, wielokrotnie robiłam kwasy i mikrodermabrazję, plus maseczki, pełen relax, w gabinecie jest również Pani dermatolog, która konusltuje trudne przypadki i robi medycynę estetyczną.

Nie polecam kosmetyczki na ul. Czekoladowej nazywa się chyba "wizaż", niestety zarażono mnie tam jakimś dziadostwem i przez 2 lata walczyłam o w miarę normalną skórę twarzy. Wydaje mi się, że dziewczyny mają tam małe doświadczenie i uczą się na klientkach :-/

Medycyna estetyczna i dermatologia: szwagierka korzystała z usług Pani dr Danuty Nowickiej, ciężki przypadek trądziku - wyleczona z świetnym efektem, słyszałam również dobre opinie na temat botoxu itp. wykonywanych przez panią doktor.

Centrum Terapii Laserowej na Jaracza - mają tam dobrego ortopedę jakby ktoś potrzebował.

Masaż i Spa, ja osobiście nie korzystałam, ale mój TŻ dostał gratisowy zabieg w gabinecie spa Clareny na ul. Wita Stwosza, miał robiony zabieg "kawowy" przyszedł zadowolony a ciało pachniało kawą przez 2 dni .

Ponadto, w razie problemów z zwierzakami polecam weta dr Szczypka, gabinet w okolicy stadionu olimpisjkiego, mojego psiaka uratował od operacji

Aparat ortodontyczny zakładała mi lek. Kamila Borek z Ortodentu na ul. Krzyckiej, zęby prostuję dopiero kilka miesięcy, ale widać postępy. Drażni mnie tylko, że jako stomatolog nie zwraca uwagi na stan uzębienia i rozwój ubytków, po prostu zajmuje się tylko ortodoncją.

Fitness: polecam Mosir na ul. Spiskiej chodzę od kilku lat, bez zarzutu, z siłowni nie korzystałam. Nie polecam klubu "Belissima" na ul. Krzyckiej, jakąś dziwną podłogę mają, której cząsteczki pozostają na ubraniu :-/

Basen i sauna: zdecydowanie Aquapark, oczywiście jak nie ma dużo ludzi. Sauna we wtorki tylko dla kobiet, rewelacja cała strefa welness.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że przydadzą się komuś moje informacje.
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:52   #62
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

Właśnie, a ja chce założyć aparat na stałe. Co wiecie o ANDRYCHU?

A i jeszcze potrzebuje porady w kwestii makijażu permanentnego brwi? Gdzie?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.