Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 19:41   #3211
daria2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej! Właśnie dotarło moje pierwsze zamówienie z BU, zamówiłam m.in. zestaw na serum Flavo C dla mamy i mam pytanie - na jak długo wystarcza Wam te 42 ml przy codziennym stosowaniu? Boję się, że trochę może się zmarnować, tym bardziej, że mama pewnie używać będzie średnio co 2 dni - zastanawiam się czy nie lepiej zrobić z połowy składników 21 ml na początek, a reszta poczeka w lodówce. O ile uda mi się w miarę dokładnie podzielić wszystkie składniki na 2 części.
daria2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:51   #3212
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie chcę z hydrolatem, bo większość mi nie pasuje / uczula Tylko migdałowy jest w miarę ok, ale jego nigdzie znaleźć nie mogę.
Jest jeszcze w Naturalisie: http://naturaliskosmetyki.pl/hydrola...owy-p-264.html.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:11   #3213
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Tak, możesz z woda jak najbardziej, tylko musi być taka specjalna, z apteki, do iniekcji to się nazywa chyba, albo nawet sama destylowana, a nie żadna mineralna z butelki.

A buteleczkę air-less już kiedyś pisałam jak się otwiera - trzeba złapać ją w ten sposób, żeby przednią część dzióbka mieć pod opuszką kciuka (kto ma silne dłonie, to samym kciukiem da radę ) i odgiąć mocno do tyłu. Ja robiłam to już kilkanaście razy i zawsze wychodzi, choć czasem musze się namęczyć. Aha, ja dodatkowo biorę przez chusteczkę, żeby się nie ślizgało.
Tak to mozna odjąć górę od pompki (mechanizm, ale dalej nie mam dostępu do butelki. Ja chciałam otworzyć tak, jak była otwarta od nowości, żeby można było napełnić żelem...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:34   #3214
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Da się tak otworzyć, ale trzeba się trochę... siłować czasem. Miałam dwie takie butelki. Jedną otworzyłam w mniejszych bólach. Przy drugiej mnie po prostu piorun trzasnął, bo za Chiny Ludowe i Nie-Ludowe nie chciała się otworzyć obojętnie jakbym nie próbowała i jak bym nie złapała.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 07:54   #3215
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tak to mozna odjąć górę od pompki (mechanizm, ale dalej nie mam dostępu do butelki. Ja chciałam otworzyć tak, jak była otwarta od nowości, żeby można było napełnić żelem...
To widocznie jakoś za płytko łapiesz - tak jak piszesz mnie też się otworzyło ze dwa razy, ale to trzeba nałożyć z powrotem i złapać jakby większą część odciągając do tyłu. Nie wiem, mi się teraz już zawsze udaje, potem jedynie trzeba wcisnąć do dołu dno, które w trakcie używania podjeżdża do góry.
A tak teoretycznie to te buteleczki są jednorazowe, dla zachowania sterylności, dlatego BU nie umieszcza żadnej instrukcji ponownego otwierania .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 09:36   #3216
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja otwieram tak: w lewej ręce trzymam buteleczkę, prawą ręką (przez ściereczkę) odchylam ten dziubek do tyłu. Próbowałam bez ściereczki, ale mi się ręka "ślizgała" i bałam się, że ten dziubek urwę. Przez ściereczkę jest łatwiej.
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 12:24   #3217
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziękuję dziewczyny za instrukcje otwarcia, odgrzebię ją dzisiaj z mojej przepastnej szafeczki z lekami i postaram się otworzyć zobaczymy co mi wyjdzie z tego żeby tylko pazurków przed świętami nie połamała przez to otwieranie
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 19:17   #3218
daria2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hmm a ja podbijam pytanie jak wydajne jest serum Flavo C przy codziennym stosowaniu...
daria2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:56   #3219
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez daria2712 Pokaż wiadomość
Hmm a ja podbijam pytanie jak wydajne jest serum Flavo C przy codziennym stosowaniu...
Mało, mi wyszło dość szybko. Ale to chyba dlatego, że nakładałam samo.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 18:18   #3220
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć
Chciałam Was prosić o radę
Planuję iść za jakiś czas do kosmetyczki na kwasy.
Dlatego zastanawiam się nad Serum migdałowym. Będzie to moja pierwsza przygoda z takim produktem. Myślicie, że to serum byłoby dobrym przygotowaniem cery przed kwasami?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:08   #3221
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

udało się otworzyć pojemniczek airless dziękuję za pomoc
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 18:52   #3222
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Ja otwieram tak: w lewej ręce trzymam buteleczkę, prawą ręką (przez ściereczkę) odchylam ten dziubek do tyłu. Próbowałam bez ściereczki, ale mi się ręka "ślizgała" i bałam się, że ten dziubek urwę. Przez ściereczkę jest łatwiej.
Ale mi to nie otwiera butelki tylko zdejmuje górę i mechanizm od pompki
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 09:35   #3223
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja na początku właśnie wyjęłam tylko dziubek a potem spróbowałam przez ściereczkę i udało się zdjęła się cała pokrywka, denko wcisnęłam do dna i gotowe, buteleczka wymyta służy drugi raz

a odnośnie kremu z retinolem jestem jak narazie zachwycona, buzia po jego użyciu jest gładka i taka aksamitna, rano wygląda bardzo dobrze, zobaczymy jak długofalowe efekty przeciwzmarszczkowe - ale na to trzeba będzie mi poczekać

mam też jako tonik hydrolat lawendowy i też jestem zachwycona

co do kremu z lukrecją to trochę się klei, trzeba odczekać jakiś moment zanim się wchłonie ale i tak mam wrażenie że pozostawia po sobie warstewkę, także jak dla mnie na dzień się nie nadaje

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałam Was prosić o radę
Planuję iść za jakiś czas do kosmetyczki na kwasy.
Dlatego zastanawiam się nad Serum migdałowym. Będzie to moja pierwsza przygoda z takim produktem. Myślicie, że to serum byłoby dobrym przygotowaniem cery przed kwasami?
ja nie pomogę bo do kwasów jeszcze nie doszłam
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:50   #3224
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość



ja nie pomogę bo do kwasów jeszcze nie doszłam
Szkoda... Dzięki za odp


A czy ktoś może mi pomóc?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:56   #3225
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez daria2712 Pokaż wiadomość
Hmm a ja podbijam pytanie jak wydajne jest serum Flavo C przy codziennym stosowaniu...
moim zdaniem jest bardzo wydajne.
już nie pamiętam dokładnie na ile starcza cała porcja ale wydaje mi się, że na ok 2 miesiące, a może nawet ciut dłużej.
nie wiem czy pomogłam
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 18:09   #3226
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Szkoda... Dzięki za odp


A czy ktoś może mi pomóc?
jezeli nie masz jakiejs wrazliwej cery to migdał ok, nie jest zbyt agresywny. Ja na przykład uzywalam tylko toniku pha (najłagodniejsze) bo mam problem z pekającymi naczynkami
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 13:50   #3227
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ale mi to nie otwiera butelki tylko zdejmuje górę i mechanizm od pompki
Nie wiem dlaczego, u mnie zdjęła się cała góra - tak jak pisze Indicolite - "ja na początku właśnie wyjęłam tylko dziubek a potem spróbowałam przez ściereczkę i udało się zdjęła się cała pokrywka, denko wcisnęłam do dna i gotowe, buteleczka wymyta służy drugi raz".
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 15:34   #3228
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, u mnie zdjęła się cała góra - tak jak pisze Indicolite - "ja na początku właśnie wyjęłam tylko dziubek a potem spróbowałam przez ściereczkę i udało się zdjęła się cała pokrywka, denko wcisnęłam do dna i gotowe, buteleczka wymyta służy drugi raz".
Teraz mi się udało! Ale nie pod dziubkiem ale niżej musiałam chwycić!

Uff...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 20:57   #3229
daria2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
moim zdaniem jest bardzo wydajne.
już nie pamiętam dokładnie na ile starcza cała porcja ale wydaje mi się, że na ok 2 miesiące, a może nawet ciut dłużej.
nie wiem czy pomogłam
Dziękuję. A co z wit. E? Ona ma chyba nie za bardzo ma się tam w czym rozpuścić i tak sobie pływają na powierzchni serum oka jak w rosołku. Tylko co w takim razie z jej działaniem? Mama ma się smarować jakimś olejem wcześniej żeby wit. E rozpuściła się? I czy macie sposoby na 'gluty' z żelu hialuronowego? NIe wiem jak je rozmieszać. Proszę o odp. Pozdrawiam!
daria2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 23:24   #3230
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ostatnio sie wkurzyłam i po prostu... potrzepałam pojemniczkiem energicznie. Gluty poszły precz
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:08   #3231
gwaran
Przyczajenie
 
Avatar gwaran
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
moim zdaniem jest bardzo wydajne.
już nie pamiętam dokładnie na ile starcza cała porcja ale wydaje mi się, że na ok 2 miesiące, a może nawet ciut dłużej.
nie wiem czy pomogłam
Ja mam od około 3 tygodni i myślę, ze wystarczy jeszcze maks na 2. Stosuję codziennie.
gwaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:40   #3232
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
jezeli nie masz jakiejs wrazliwej cery to migdał ok, nie jest zbyt agresywny. Ja na przykład uzywalam tylko toniku pha (najłagodniejsze) bo mam problem z pekającymi naczynkami
Dzięki
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 11:34   #3233
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Również jestem posiadaczką kilku skarbów z BU jak na razie najbardziej przypadł mi do gustu hydrolat z liści oczaru, mam jeszcze olejek myjący pomarańczowy, peeling enzymatyczny i płyn wzmacniający do włosów.
I właśnie jeśli chodzi o ten płyn wzmacniający to dużo dobrych rzeczy pisze o nim na ich stronie i mam nadzieje, że naprawdę będzie działał i sprawi, że włosy nie będą mi aż tak wypadac, bo ostatnio mam naprawdę duże problemy z wypadaniem, może któraś z was używała tego płynu i zauważyła jakieś efekty? Ja jak narazie nie zauważyłam poprawy, ale stosuję go zbyt krótko, żeby był efekt. Trochę męczące jest jego używanie, bo należy go wcierać w skórę głowy, zostawić najlepiej na noc, a potem rano umyć włosy. Płyn jest dość śmierdzący, przez co aplikacja na skórę głowy nie jest zbyt przyjemna, ale zobaczymy, mam nadzieje, że da efekty przy systematycznym używaniu.
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 12:21   #3234
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mysle, ze rezultaty jezeli juz to mozna zobaczyc po wiecej niz 1 butelce. Ja zuzylam 1 i efektow 0. Nie kupilam kolejnej bo tak jak piszesz straszny smrod w nocy i moj tz narzekal.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 13:19   #3235
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Mysle, ze rezultaty jezeli juz to mozna zobaczyc po wiecej niz 1 butelce. Ja zuzylam 1 i efektow 0. Nie kupilam kolejnej bo tak jak piszesz straszny smrod w nocy i moj tz narzekal.
dzieki za odp, faktycznie zużycie jednej butelki może okazać się niewystarczające, a ja tez nie zamierzam go więcej kupować, bo raz, że dużo zachodu z jego używaniem, a dwa to ten zapach naprawdę odstrasza, nie dziwię się, że twój tż narzekał

Jak narazie to zauważyłam, ze włosy znacznie wolniej przetłuszczają się po jego użyciu.
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 15:56   #3236
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Właśnie jestem w trakcie używania olejku myjącego i jestem zachwycona! Zaczęłam także kurację serum rozjaśniającym, ale trwa kilka dni, wiec się nie wypowiem w temacie Natomiast byłam bardzo zadowolona z serum migdałowego i wiem jedno - z pewnością jeszcze do niego wrócę.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:30   #3237
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zastanawiam się nad serum migdałowym z BU. Ale czy nie jest za późno? Już praktycznie styczeń, a czytałam gdzieś, że słońce wiosenne jest wyjątkowo szkodliwe. Szkoda, że obudziłam się dopiero teraz. Po wyleczonym dużym stanie zapalnym i zabiegu z cerą przestały dziać się złe rzeczy. Ale zostały czerwone, płaskie przebarwienia po dużych pryszczach. Serum da radę? Nie chcę niczego ostrego, mam delikatną skórę.

Rano stosowałabym tonik, filtr z babydream, wieczorem OCM. Do tego kremy nawilżające i natłuszczające.

Jak oceniacie?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 11:46   #3238
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad serum migdałowym z BU. Ale czy nie jest za późno? Już praktycznie styczeń, a czytałam gdzieś, że słońce wiosenne jest wyjątkowo szkodliwe. Szkoda, że obudziłam się dopiero teraz. Po wyleczonym dużym stanie zapalnym i zabiegu z cerą przestały dziać się złe rzeczy. Ale zostały czerwone, płaskie przebarwienia po dużych pryszczach. Serum da radę? Nie chcę niczego ostrego, mam delikatną skórę.

Rano stosowałabym tonik, filtr z babydream, wieczorem OCM. Do tego kremy nawilżające i natłuszczające.

Jak oceniacie?

Mam sporo takich przebarwień, o których piszesz i serum powiedzmy, że lekko je rozjaśniło i nie mają już tak dużej średnicy. Stosuję od początku listopada (chyba), na noc 3 razy w tygodniu i mam zamiar do końca lutego tak robić. Oczywiście z filtrem 50+ codziennie. Też mam dość delikatną skórę, szczególnie na policzkach i nie zauważyłam żadnego podrażnienia. Łuszczenie było, ale nie jakieś uciążliwe. Serum szybko się wchłania i jest bardzo wydajne (jednorazowo na twarz starcza mi około pół pipetki-aplikatora z buteleczki), dlatego chcę zużyć jak najwięcej przed wiosną, żeby jak najmniej się zmarnowało.
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:12   #3239
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad serum migdałowym z BU. Ale czy nie jest za późno? Już praktycznie styczeń, a czytałam gdzieś, że słońce wiosenne jest wyjątkowo szkodliwe. Szkoda, że obudziłam się dopiero teraz. Po wyleczonym dużym stanie zapalnym i zabiegu z cerą przestały dziać się złe rzeczy. Ale zostały czerwone, płaskie przebarwienia po dużych pryszczach. Serum da radę? Nie chcę niczego ostrego, mam delikatną skórę.

Rano stosowałabym tonik, filtr z babydream, wieczorem OCM. Do tego kremy nawilżające i natłuszczające.

Jak oceniacie?
Wg mnie to serum jest delikatne i dobrze się do tego nadaje, ale oczywiście każdy ma inną skórę i nikt ci nie zagwarantuje, że się nie okażesz np. nadwrażliwa.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Mam sporo takich przebarwień, o których piszesz i serum powiedzmy, że lekko je rozjaśniło i nie mają już tak dużej średnicy. Stosuję od początku listopada (chyba), na noc 3 razy w tygodniu i mam zamiar do końca lutego tak robić. Oczywiście z filtrem 50+ codziennie. Też mam dość delikatną skórę, szczególnie na policzkach i nie zauważyłam żadnego podrażnienia. Łuszczenie było, ale nie jakieś uciążliwe. Serum szybko się wchłania i jest bardzo wydajne (jednorazowo na twarz starcza mi około pół pipetki-aplikatora z buteleczki), dlatego chcę zużyć jak najwięcej przed wiosną, żeby jak najmniej się zmarnowało.
Ja stosowałam to serum na wiosnę i nic mi nie było. Szczególnie jeśłi używacie filtru to wg mnie nie ma się co bać.
Opis na BU:
Cytat:
Dzięki większej wielkości cząsteczek oraz działaniu łagodzącemu, kwas migdałowy jest lepiej tolerowany, nawet przez wrażliwe cery naczynkowe, w porównaniu z kwasem glikolowym nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia, silnego łuszczenia skóry oraz przebarwień pozapalnych. Z tego powodu peelingi kwasem migdałowym są polecane przez cały rok, również latem, jednak to nie oznacza, że podczas stosowania produktów z kwasem migdałowym ochrona przeciwsłoneczna nie jest wymagana. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów z kwasami AHA, podczas kuracji kwasem migdałowym nie należy korzystać z solarium i opalać się na słońcu. Obowiązkowe jest stosowanie stabilnych filtrów z wysokim poziomem protekcji SPF 30.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 17:45   #3240
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziękuje za odpowiedzi
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.