Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 10:42   #481
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Miał ktoś, widział to, próbował, bo mnie kuszą 2 kolory

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...%207%20dni%3A2
Dzień dobry

Wracam właśnie z S. i D. Chciałam obadać te cienie, ale do mojej S. "jeszcze nie dotarły, na dniach będą".

Kupiłam jedynie 2 pomadki w płynie (malinę i słynny nr 13 - podobno niedawno wrócił do stacjonarek) i żelowy fuksjowy błyszczyk (no bo 3 za 2 jest). Nabyłam też 2 mini maseczki origins (grzybkową i drink up całonocną). Z próbek dostałam 2 kremy pod oczy, 2x krem z ochroną przeciwsłoneczną Clarinsa oraz próbkę Dalii.

W D. w którym byłam nie ma Bobbi Brown, na odpowiedź na pytanie czy moją wirtualną miłość do szimerbrików czas urzeczywistnić trzeba poczekać aż do przyszłego tygodnia, gdy dotrę do drugiego D. w moim mieście.

W S. nadal standy z towarami z wyprzedaży, w D. pusty stand z napisem "tu pojawi się nowa marka".

Niestety, pomacałam to:

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=z8NlpYi7t

Na starość robi się ze mnie sroka.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:43   #482
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Podobno sex, sex jest dobry na wszystko. Tż mnie tak leczy. Głowa mnie boli - twierdzi za mało sexu, brzuch boli - za mało sexu, paznokcie się łamią - za mało sexu
Jakbym słyszała swojego Tż
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:43   #483
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433251 1]Przestałam je wqrwiać tym okropnym tonikiem. Pardon my French [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Boję się igieł Co ciekawe, mam gdzieś jak mi pobierają krew, gapię się jak ją zasysa do strzykawki, bo mi się kolor podoba, ale jak ma mi ktoś coś wstrzykiwać to: "Halina mam zawał"





Ja przeczytałam gdzieś o pewnej świetnej Pani dr. i ona ma podobne podejście do tego opisywanego przez Ciebie Trzeba znaleźć kogoś dobrego, bo łatwo jest spartaczyć i później czekać aż się to dziadostwo wchłonie chodząc z twardym kaczym dziobem
To prawda, to jest medycyna estetyczna, tu się nie da tanim kosztem, albo chce się dobrze albo dajmy sobie spokój
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:43   #484
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433247 1]Z drugiej strony, ja używam podocznych regularnie i sytuacja jest słaba Wiek, wiadomo, ale jednak oczekiwałabym mniejszego spadku jędrności skóry w tej okolicy
Benefiance z Shiseido mają u niej miażdżąco złe opinie.
To jest czysty marketing sądząc po składach. Podobnie pielęgnacja Armaniego np. Ostatnio czytałam, bo w Douglasie znalazłam krem pod oczy tej marki za prawie 600 zł. A Paula pisze, że to sam wosk pszczeli i silikony
http://www.paulaschoice.com/beautype...ng-Eye-Compact[/QUOTE]
Jakby byl czysty marketing, to by mi Shiseido nie robił konkretnej roznicy i bym nei kupowała Ale nie tylko ja mialam po nim zadowalajace efekty. Oczywiscie, wszytsko to kwestia indywidualna. Gdybym jednak słuchała tych portali, Paul i innych, to nic bym nie kupiła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:44   #485
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433268 1]Weź, bo Never zaraz coś powie [/QUOTE]

No to już wiem skąd te wągry, bo seksów nie ma
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:44   #486
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle muszę coś z paszczą zrobić, na jakieś kwasy się wybrać czy coś.. odstawiłam Norela, nie to, że chciałam ale skończył mi się i na żuchwie jakieś drobne krosty mam . Nochał cały w czarnych kropkach ale tego za chiny się wycisnąć nie da, bo te wągry siedzą głęboko jak anakondy w krzakach tylko moje wagry widać, a anakond brak

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Dawać ale ostrożnie . Najlepiej to znaleźć lekarza który z miejsca powie, że lubi naturalny efekt, ja do takiej lekarki trafiłam i powiedziała, że maks 2 ml i więcej mi nie da, a jak chce więcej to ona się nie podejmie. Nie posłuchałam jej i zrobiłam jeszcze 2 ml u kogo innego, u innej lekarki która po prostu zrobiła mi tak jak chciałam, a to był błąd i później miałam pontony.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Co do ust to dodam od siebie, dziewczyny, jak idziecie pierwszy raz róbcie zdjęcia przed, ostrzykujcie najlepiej nie od razu 1 ml tylko ten 1 ml na dwa najlepiej rozłożyć, przykładowo 1 września 0,5 ml, za tydzień drugie 0,5, kwas podawany w mniejszych ilościach nie tylko sprawi, że opuchlizna bedzie mniejsza ale podawany w mniejszych ilościach dłużej się bedzie trzymał.

Jezusie, przypomniało mi się. Ostatnio poszłam do toalety w galerii w Krakowie. Wchodzę, matko kochana, to co zobaczyłam spowodowało, że osłupiałam. Przed lustrem stała kobietka, z tak OGROMNYMI ustami, że nie pamiętam twarzy, tylko te wielkie usta. Wyglądały przerażająco, tak jakby chciały mnie pochłonąć. Przeglądała się w lustrze z 10 minut. Kto wchodził do pomieszczenia, to najpierw robił wielkie oczy na to nadzwyczajne zjawisko. Kojarzycie te głupie eksperymenty z zasysaniem ust tym plastikowym specjalnym przyrządem? Jakie usta potem są napuchnięte i jakby obolałe? Tak to właśnie wyglądało. Nie wiem kto dziewczynie zrobił taka krzywdę i kto powiedział, że to wygląda atrakcyjnie...
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:44   #487
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakby byl czysty marketing, to by mi Shiseido nie robił konkretnej roznicy i bym nei kupowała Ale nie tylko ja mialam po nim zadowalajace efekty. Oczywiscie, wszytsko to kwestia indywidualna. Gdybym jednak słuchała tych portali, Paul i innych, to nic bym nie kupiła
I może to jest rozwiązanie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:45   #488
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja mam skrzynię manualną i w obcasach lepiej się noga układa, jedynie co to nie da się wygodnie na tempometrze jechać, bo wygodniej mieć noge pod kątem, a kiedyś jak w plaskaczach jechałam to mnie taki skurcz łydki złapał, że jeździłam dookoła ronda z wciśniętym sprzęgłem jak poebana

bawi mnie jak sie człowieki pytają jak można jeździc w szpilkach, nosz rozumiem martwienie się o chodzenie/ bieganie równowaga, kręgosłup te sprawy ale o jazdę autem gdzie siedzę na idiotyzm

Miśka kocham Cię
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:46   #489
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a własnie jak Twój samochód? nie da sie naprawić?
Dziękuje ze pytasz
V6 umyrł Mechanik reanimuje mu po raz drugi serce - w sensie drugi przeszczep Ale jak wymieni i bedzie na chodzie to pod młotek idzie, ja szukam auta dla siebie, ale pierwej musze sprzedać mieszkanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:47   #490
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433147 6]Lubię poczytać recenzje kosmetyków na stronie Paula's Choice:

http://www.paulaschoice.com/beautypedia

i ona tam pisze, że właściwie kremy pod oczy są zbędne. Że wystarczy mieć dobry, nawilżający krem do twarzy, nakładać go w okolice oka i styka. Trudno jej odmówić racji.
A jednak wczoraj kupiłam krem pod oczy MAC [/QUOTE]

Przez dłuższy czas stosowałam tę zasadę lekko zmodyfikowaną (kremy pod oczy zawierają mniej substancji aktywnych niż te do reszty paszczy, więc lepiej stosować pod oczy to co na resztę paszczy).

Jak zobaczyłam 4 z przodu to poczułam potrzebę ratowania się czym tylko się da. Aktualnie stosuję samorobione serum z substancjami, które działają przeciwzmarszczkowo i pogrubiająco na skórę pod oczy. Na to jakikolwiek nawilżacz, jeśli jest to krem to ostatnio jest to Nuxe. Nadzieja umiera ostatnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:48   #491
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433287 1]I może to jest rozwiązanie [/QUOTE]

Mówisz? Bez niczego tez nei dobrze
Generalnei nie oszukujmy sie, bo w pewnym wieku tylko medycyna estetyczna widoczne rezultaty da, ale ja sie na to nie piszę, chce bym naturalna nawet z pierdyliardem zmarchów

Chociaz ostatnio zauwazyłam ze niemalowanie sie mi słuzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:50   #492
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Podobno to ostrzykiwanie przy bruksizmie jest trudniejsze niż usta czy zmarszczki. Orientowałam się bo sama to mam ale obecnie działam szyną i rehabilitacją

Tfu-fizjoterapią miało być
Ja się jeszcze nie orientowałam za bardzo w tym temacie. Mam to od lat i już się przyzwyczaiłam, że codziennie towarzyszy mi uczucie napięcia. Najlepsze jest to, że sama nauczyłam się trzymać luźno szczękę. Dawniej pamiętam, że nawet na co dzień miałam mocno zaciśnięte zęby. Problem zaczyna się, gdy mam jakiś stresujący czas i nie kontroluję tego.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To ja mam kanciastą żuchwę z żucia gumy jak głupia, nieraz przez 2 h wykładu żułam jedną gumę
Mam rozbudowane mięśnie żuchwy, tragedyji nie ma, ale warto wiedzieć, że można to ostrzyknąć
hahha dokładnie, mam taką rozbudowaną żuchwę. Tyle, że ja mam pućki, takie tłuste jak się pomacam, to czuję pod spodem spore mięśnie, które to jeszcze potęgują. Wyglądam jak księżyc w pełni. Lekarz musiałby popracować ostro nad proporcjami twarzy. Może jakiś implant zamontowałby do mojej brody, twarz wydawałby się bardziej dłuższa ahah
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:52   #493
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Przez dłuższy czas stosowałam tę zasadę lekko zmodyfikowaną (kremy pod oczy zawierają mniej substancji aktywnych niż te do reszty paszczy, więc lepiej stosować pod oczy to co na resztę paszczy).

Jak zobaczyłam 4 z przodu to poczułam potrzebę ratowania się czym tylko się da. Aktualnie stosuję samorobione serum z substancjami, które działają przeciwzmarszczkowo i pogrubiająco na skórę pod oczy. Na to jakikolwiek nawilżacz, jeśli jest to krem to ostatnio jest to Nuxe. Nadzieja umiera ostatnia
No u mnie pod oczy trzeba już powoli wchodzić z medycyną estetyczną. Masakra, bo mam minimalną ilość mimicznych linii zarówno pod oczami jak i na czole, ogólnie skóra wygląda naprawdę bardzo OK. Tylko te zapadliny pod oczami. Jezu, jak to brzmi Nawet mi się dolina łez w ogóle póki co nie zarysowała w sposób negatywny
Moja cera na dodatek jest taka dziwna, że wszystkie treściwsze, mocno nawilżające czy natłuczające kremy się na niej rolują, w ogóle nie wchłaniają. Z tych względów np. pielęgnacje Estee Lauder jest nie dla mnie, te kremy mają zbyt 'bogatą' konsystencję. Pomijając ANR, które z kolei mnie wysusza

Corii, o nie - ja też się nie chcę 'starzeć z godnością'. Nienawidzę tej 'maksymy' zaniedbanych kobiet.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:52   #494
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433268 1]Weź, bo Never zaraz coś powie [/QUOTE]

czekam właśnie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja bym już pod krzesłem leżała


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wracam właśnie z S. i D. Chciałam obadać te cienie, ale do mojej S. "jeszcze nie dotarły, na dniach będą".
Może u mnie w weekend już będą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:53   #495
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Spokojnie na mnie tak działa 1 kolega - achhhh
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pomyśl sobie że już piątek i urlop masz za parę godzin
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:53   #496
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Podobno sex, sex jest dobry na wszystko. Tż mnie tak leczy. Głowa mnie boli - twierdzi za mało sexu, brzuch boli - za mało sexu, paznokcie się łamią - za mało sexu


jak nic twój tż musi być z moim spokrewniony
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:54   #497
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie orientowałam za bardzo w tym temacie. Mam to od lat i już się przyzwyczaiłam, że codziennie towarzyszy mi uczucie napięcia. Najlepsze jest to, że sama nauczyłam się trzymać luźno szczękę. Dawniej pamiętam, że nawet na co dzień miałam mocno zaciśnięte zęby. Problem zaczyna się, gdy mam jakiś stresujący czas i nie kontroluję tego.



hahha dokładnie, mam taką rozbudowaną żuchwę. Tyle, że ja mam pućki, takie tłuste jak się pomacam, to czuję pod spodem spore mięśnie, które to jeszcze potęgują. Wyglądam jak księżyc w pełni. Lekarz musiałby popracować ostro nad proporcjami twarzy. Może jakiś implant zamontowałby do mojej brody, twarz wydawałby się bardziej dłuższa ahah
Ja pućków nie mam, ale też jak się dotykam to czuję mięśnie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:54   #498
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje ze pytasz
V6 umyrł Mechanik reanimuje mu po raz drugi serce - w sensie drugi przeszczep Ale jak wymieni i bedzie na chodzie to pod młotek idzie, ja szukam auta dla siebie, ale pierwej musze sprzedać mieszkanie
no to udanych poszukiwań i szybkiej sprzedaży
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:54   #499
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała swojego Tż
zawsze znajdą wytłumaczenie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to już wiem skąd te wągry, bo seksów nie ma


Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Jezusie, przypomniało mi się. Ostatnio poszłam do toalety w galerii w Krakowie. Wchodzę, matko kochana, to co zobaczyłam spowodowało, że osłupiałam. Przed lustrem stała kobietka, z tak OGROMNYMI ustami, że nie pamiętam twarzy, tylko te wielkie usta. Wyglądały przerażająco, tak jakby chciały mnie pochłonąć. Przeglądała się w lustrze z 10 minut. Kto wchodził do pomieszczenia, to najpierw robił wielkie oczy na to nadzwyczajne zjawisko. Kojarzycie te głupie eksperymenty z zasysaniem ust tym plastikowym specjalnym przyrządem? Jakie usta potem są napuchnięte i jakby obolałe? Tak to właśnie wyglądało. Nie wiem kto dziewczynie zrobił taka krzywdę i kto powiedział, że to wygląda atrakcyjnie...
Mnie kiedyś konsultantka z S tak wystraszyła. Podeszła od tyłu i zaczepiła, ja się odwracam i .... szok. Wielkie pomalowane na żarówiastą czerwień wary . No nie mogłam się skupić i uciekłam ze sklepu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:55   #500
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
jak nic twój tż musi być z moim spokrewniony
No dobra, sex sex, sex, a usta aniyam ostrzykuje jakaś baba Taki mądrala
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:55   #501
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
jak nic twój tż musi być z moim spokrewniony
Może oni wszyscy też na jednym forum jakimś siedzą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:57   #502
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433325 6]No u mnie pod oczy trzeba już powoli wchodzić z medycyną estetyczną. Masakra, bo mam minimalną ilość mimicznych linii zarówno pod oczami jak i na czole, ogólnie skóra wygląda naprawdę bardzo OK. Tylko te zapadliny pod oczami. Jezu, jak to brzmi Nawet mi się dolina łez w ogóle póki co nie zarysowała w sposób negatywny
Moja cera na dodatek jest taka dziwna, że wszystkie treściwsze, mocno nawilżające czy natłuczające kremy się na niej rolują, w ogóle nie wchłaniają. Z tych względów np. pielęgnacje Estee Lauder jest nie dla mnie, te kremy mają zbyt 'bogatą' konsystencję. Pomijając ANR, które z kolei mnie wysusza

Corii, o nie - ja też się nie chcę 'starzeć z godnością'. Nienawidzę tej 'maksymy' zaniedbanych kobiet.[/QUOTE]



Jak to szło? Nie pomoże puder, róż...
Ja tam też się ostrzyknę jak coś. Odkąd siedzę na forum to mi się lwia pojawiaTaka malutka i nie wiem czy już działać, czy nic nie widać, a tylko psychika mi siada muszę kiedyś fotkę lwiej zrobić i szacownego wątku opinii zasięgnąć
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:57   #503
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6433343 1]No dobra, sex sex, sex, a usta aniyam ostrzykuje jakaś baba Taki mądrala [/QUOTE]

Nieeee, przystojny doktorek mi dobrze na usta robi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:58   #504
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Mnie kiedyś konsultantka z S tak wystraszyła. Podeszła od tyłu i zaczepiła, ja się odwracam i .... szok. Wielkie pomalowane na żarówiastą czerwień wary . No nie mogłam się skupić i uciekłam ze sklepu
Ojj, a może pomyliła anakonde z kaktusem i nie temu co trzeba obrobiła pałke
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:59   #505
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj, a może pomyliła anakonde z kaktusem i nie temu co trzeba obrobiła pałke
Całkiem możliwe, nie wnikałam tylko uciekałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:59   #506
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Ale mam focha na syfore tydz temu złożyłam dwa zamówienia i chciałam zapłacić przelewem zwykłym (zwykle płace payem). Jeden przelew zaksięgowali a drugi nie. Pisze do nich setki maili, wysyłam potwierdzenia i naprawdę mam juz nerwy bo ile mozna sie prosić, zeby zatwierdziła przelew!! Dzis w koncu mija termin anulowania zamowienie. Ciekawe czy mi gwizdną 3 stówki
Mam za sobą podobne doświadczenia z Douglasem. Popełniłam rzecz niedopuszczalną (podobno): zapłaciłam jednym przelewem za 2 zamówienia. Jedno zostało zrealizowane, drugie nie. Po kilku mailach łaskawie zgodzono się zaliczyć kasę, która im została na to drugie zamówienie, ale nadal dostawałam maile grożące anulowaniem zamówienia. Kilka dni po tym jak zamówienia były już odebrane i nawet pomacane dostałam maila o anulowaniu zamówienia z powodu braku zapłaty .

W ogóle coś w im w D. ostatnio "nie chodzi". Trzy kolejne zamówienia już pojedynczo opłacone wczoraj jeszcze miałam w statusie "zostanie przekazane", nie dostałam maila o wysyłce, a dziś dostałam maile, że oczekują w perfumerii. Odebrałam je chwilę po tym jak wróciłam z D., do głowy mi nie przyszło pytać o zamówienie, które jeszcze wczoraj miało taki status
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:00   #507
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to udanych poszukiwań i szybkiej sprzedaży
Dziekuję Amyzku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:01   #508
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może oni wszyscy też na jednym forum jakimś siedzą

i marudzą, że ich baby na jakieś kremy namawiają. A co to oni jacyś g, żeby się tak smarować?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:02   #509
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Jak to szło? Nie pomoże puder, róż...
Ja tam też się ostrzyknę jak coś. Odkąd siedzę na forum to mi się lwia pojawiaTaka malutka i nie wiem czy już działać, czy nic nie widać, a tylko psychika mi siada muszę kiedyś fotkę lwiej zrobić i szacownego wątku opinii zasięgnąć
Wy to potraficie człowieka pocieszyć.
Jak nie seks, to rada, że starej babie to już to tylko w oko grabie
A ja jeszcze jestem całkiem do rzeczy, tylko....przez te oczy, te oczy zielone...


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nieeee, przystojny doktorek mi dobrze na usta robi
A to szacunek.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 11:04   #510
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Gdybym miała pieniądz to bym też zrobiła usta, ale tak minimalnie, bardziej dla wyrównania, bo są lekko niesymetryczne. Na razie planuję sobie zażyczyć botox na urodziny, drażni mnie moja lwia zmarszczka, bo mam tylko z prawej strony i dziwnie to wygląda.
miałam botox w lwią i teraz mam kwas i czoło gładkie
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Popsikałam się Marcelem boziu jakie to piękne . Dobrze, że mam 2 butle .
mam cała butle pewnie do wylotu, nie mogę się przekonać do zapachu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.