Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-09, 15:31   #2791
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
aż mam ochotę na więcej . Ogólnie to się walnęłam wczoraj z boxem, bo tutaj w USA zamówiłam mini korektor NARS za 12 dolców, a wczoraj z boxem zamówiłam pełnowymiarowy . Najwyżej w stacjo na coś innego wymienię .

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------





---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------



W ciemno, ich nigdzie u nas w Polsce ni ma .
Prawda, szukalam w necie i zero, ale myślałam, że może od kogoś kto przywiózł zdobyłaś próbaska, skrobnij po teście kilka słów o nich
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:05   #2792
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dziewczyny poratujcie kodami do Douglas.


Potrzebuję zrobić pilnie minizamówienie
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:09   #2793
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie kodami do Douglas.


Potrzebuję zrobić pilnie minizamówienie
kodów nie znam, ale uprzedzę Cię, że mini ostatnio bez powiadomienia anulują, już kilka osób D tak załatwiło
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:14   #2794
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Serio? Co to się dzieje.
Znikłam na chwilę z forum, a tu takie niemiłe zaskoczenie.
Wczoraj zamówiłam boxa w Sephora, bo miałam jeszcze ostatnią kartę podrarunkową. Box mógłby być lepszy moim zdaniem. Wzięłam 2 limitowane palety Sephora w różowym opakowaniu. Niestety te palety, na których najbardziej mi zależało z serii Nude, nie doczekały wyprzedaży. Była też przeceniona paleta Dior, ale kolory mało praktyczne.

Moje zapasy drastycznie się zmniejszyły, bo nie zamawiałam przez całe wakacje.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-09-09 o 16:16
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:34   #2795
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Boshe, od dwoch tygodni codziennie jezdze samochodem a wciaz mam treme 😢😢😢

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:38   #2796
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa dostałam fotkę zakupów, przylecą do mnie po 21 września
bardzo zazdroszczę
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 16:42   #2797
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa dostałam fotkę zakupów, przylecą do mnie po 21 września
Tarte
Super zakupy klask i:

Ja od kilku dni (dokładnie od dnia w którym link do palety pojawił się na wątku) wzdycham do palety z ABH. I pewnie na wzdychaniu się skończy (chyba, że paleta pojawi się w seforze francuskiej, a mi się uda uruchomić znajomości).

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie kodami do Douglas.


Potrzebuję zrobić pilnie minizamówienie
Kody są chyba tylko na stopy, ręce, włosy (do włosów rabat nalicza się automatycznie).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 17:13   #2798
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Musimy zapisywać w the best of i na koniec roku medale przyznawać za najatrakcyjniejsze zamówienie

Nikola niech się dobrze używa!
Proszę uwzględnienie zakupów niekosmetycznych i nieskromnie wysunę kandydaturę mojego zamówienia z Zalando - skórzana kurtka przeceniona z 999 na 260 zeta. Dzisiaj dotarła i jest super; mięciutka delikatna skóra świetnie leży .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:14   #2799
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
dziewczyny poratujcie kodami do douglas.


Potrzebuję zrobić pilnie minizamówienie
wrzesien16
013eupl
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:15   #2800
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość

Zdrówka

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa dostałam fotkę zakupów, przylecą do mnie po 21 września


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:26   #2801
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Never super zakupy
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie wiem z czego wy się śmiejecie,
myślicie, że za 40 lat nie będę miała na co nakładać tych tuszy? Dam radę

Musiałam zająć się robotą (tak na chwilę), ale teraz mogę kontynuować myślenie o tym jak szybko zutylizować litr myjadeł do twarzy (żeby móc, a nawet musieć kupić sobie to ze SKIN79).
mam takie same problemy życiowe jak Ty u mnie dotyczy to akurat kremów do twarzy, tuszów do rzęs i cieni do powiek



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na tlc leci taki program o odchudzaniu takich grubasów. Najsmutniejsze w tym jest to, że gdy osoby te (w 99% kobiety) postanawiają schudnąć bo ważą po 400 kg i nie są w stanie nic robić ani nawet z łóżka się ponieść to najbardziej okoniem stają ich mężowie. "jak schudniesz to już nie będę cię kochał" i inne takie, jak tamte przechodzą na dietę to ostentacyjnie kupują sobie wielkie zestawy w mcdonaldzie i jedzą przy nich żeby im było ciężej. I się zawsze zastanawiam wtedy kto jest bardziej chory - ta która cierpi na otyłość i psychczne uzależnienie od jedzenia czy ci głupi faceci dla których grubaska to najlepszy fetysz

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pewnie ten koleś ją r*cha z drabiną bo ciężko o dojscie tam
padłam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Spadam na angielski, trzymajcie kciuki
powodzenia!!!

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Boshe, od dwoch tygodni codziennie jezdze samochodem a wciaz mam treme 😢😢😢

Wysłane z 📱

też tak na początku miałam a teraz już mi nic nie straszne poza parkowaniem "zatoczką"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 17:39   #2802
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Proszę uwzględnienie zakupów niekosmetycznych i nieskromnie wysunę kandydaturę mojego zamówienia z Zalando - skórzana kurtka przeceniona z 999 na 260 zeta. Dzisiaj dotarła i jest super; mięciutka delikatna skóra świetnie leży .
To mniej niż 30 %
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:41   #2803
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Witam popołudniowo, nareszcie weekend idę nadrabiać dużo stron od rana
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:45   #2804
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Proszę uwzględnienie zakupów niekosmetycznych i nieskromnie wysunę kandydaturę mojego zamówienia z Zalando - skórzana kurtka przeceniona z 999 na 260 zeta. Dzisiaj dotarła i jest super; mięciutka delikatna skóra świetnie leży .

Masz mój głos (bo będzie chyba jakieś głosowanie w tym plebiscycie).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:48   #2805
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

ja piernicze Miska rozwalilas tym artykulem

witam się

chciałam wolne w pracy i dupa, musze isc. Gdzie tu sprawiedliwość
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:51   #2806
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na tlc leci taki program o odchudzaniu takich grubasów. Najsmutniejsze w tym jest to, że gdy osoby te (w 99% kobiety) postanawiają schudnąć bo ważą po 400 kg i nie są w stanie nic robić ani nawet z łóżka się ponieść to najbardziej okoniem stają ich mężowie. "jak schudniesz to już nie będę cię kochał" i inne takie, jak tamte przechodzą na dietę to ostentacyjnie kupują sobie wielkie zestawy w mcdonaldzie i jedzą przy nich żeby im było ciężej. I się zawsze zastanawiam wtedy kto jest bardziej chory - ta która cierpi na otyłość i psychczne uzależnienie od jedzenia czy ci głupi faceci dla których grubaska to najlepszy fetysz
To jest rodzaj dewiacji seksualnej.
Tzw. feedersi (tuczyciele) - specjalnie tuczą swoje kobiety, bo tylko takie (bardzo otyłe) kobiety są w stanie ich podniecać. Mają specjalne fora, gdzie pokazują sobie zdjęcia, chwalą się rekordami, wzajemnie dopingują.
Staram się być tolerancyjna, ale w tym przypadku nie mogę. To dzieje się kosztem zdrowia (czasem nawet życia) kobiet.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:53   #2807
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To jest rodzaj dewiacji seksualnej.
Tzw. feedersi (tuczyciele) - specjalnie tuczą swoje kobiety, bo tylko takie (bardzo otyłe) kobiety są w stanie ich podniecać. Mają specjalne fora, gdzie pokazują sobie zdjęcia, chwalą się rekordami, wzajemnie dopingują.
Staram się być tolerancyjna, ale w tym przypadku nie mogę. To dzieje się kosztem zdrowia (czasem nawet życia) kobiet.
faceci
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 17:55   #2808
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 18:10   #2809
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To jest rodzaj dewiacji seksualnej.
Tzw. feedersi (tuczyciele) - specjalnie tuczą swoje kobiety, bo tylko takie (bardzo otyłe) kobiety są w stanie ich podniecać. Mają specjalne fora, gdzie pokazują sobie zdjęcia, chwalą się rekordami, wzajemnie dopingują.
Staram się być tolerancyjna, ale w tym przypadku nie mogę. To dzieje się kosztem zdrowia (czasem nawet życia) kobiet.
No niezle, to po co ja chce sie odchudzac?
A tak serio, to nie rozumiem takich ludzi... Moim zdaniem to juz zaburzenie psychiczne. Sa rozne fantazje i fetysze, ale kurde - cos takiego?

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

A tak w ogole to polecam nowa kredke do brwi z Golden Rose. Ktos mi ja polecil, polecialam wczoraj zmacac, kupilam i dzis rano uzylam - piekna! Polecam kolory 101 i 102. Moja kolezanka na widok moich brwi dzisiaj tez poleciala kupic te kredke.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 18:13   #2810
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Nienawidzę tego załawiania roboty Zawsze przyjdzie osoba, co najmniej się nadaje Miałam to samo, ale nie martw się, ja uważam, że na wszystko jest swój czas. Nie teraz, to potem będzie lepiej
moim zdaniem kij ma dwa końce

gdybym była pracodawcą chętnie przyjmowałabym osoby z polecenia zaufanych pracowników


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
raczej każdy kto się tu udziela wie, kto zbiera a kto już uzbierał
jesteś nauczycielką?


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A ja od tygodnia ślinię się na myjadła do twarzy ze skin79. I tak mają już dobre ceny, a nowości z cytryną są boskie (na takie wyglądają).

Zapasów myjadeł mam na rok.
I jak tu żyć z Wami na tym wątku?

uu, z opisu fajne, ciekawe, jak skład

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

Wracając wkurzyła mnie jedna babka, jej mąż siedział przy oknie, ona po środku i dosiadłam się ja. A ona nagle "Boże, ja tak nie mogę siedzieć, kochanie przesiądź się koło pani, ja mam klaustrofobię". No a jak przesiadła się koło okna, to może ze dwa razy wyjrzała i już klaustrofobii nie miała...

ale co Cię tu wkurzyło? nie chciałaś siedzieć obok jej faceta? chciałaś siedzieć obok niej?

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje priorytety.
Moja siostra nie inwestuje w mieszkanie tylko w podróże.
A ja jako domator z chorobą lokomocyjną odkładam na kanapę a nie na wojaże.
Są ludzie, którzy odkładając kasiosrkę na nowy samochód, przestają dokładać do starego grata. I to jest zrozumiałe.
Są tacy, który starego grata tak wyremontują, że wygląda i jeździ jak nowy. I to jest zrozumiałe.
A są i tacy, którzy kaskę odkładają na starego grata, bo bolą ich nogi. I to jest zrozumiałe.
Są też tacy, którzy spośród wielu starych gratów potrafią znaleźć taką perełkę, która po delikatnym oszlifowaniu, może stać się prawdziwym diamentem. I to jest zrozumiałe.
A są tez i tacy o którym się nawet filozofom nie śniło.
A to ciężko zrozumieć.


i to mi się podoba

więcej otwartości dziewczyny
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 18:15   #2811
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To jest rodzaj dewiacji seksualnej.
Tzw. feedersi (tuczyciele) - specjalnie tuczą swoje kobiety, bo tylko takie (bardzo otyłe) kobiety są w stanie ich podniecać. Mają specjalne fora, gdzie pokazują sobie zdjęcia, chwalą się rekordami, wzajemnie dopingują.
Staram się być tolerancyjna, ale w tym przypadku nie mogę. To dzieje się kosztem zdrowia (czasem nawet życia) kobiet.
masakra. jak to kręci jednego z drugim to niech się sam utuczy najpierw a potem wymaga tego od innych

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No niezle, to po co ja chce sie odchudzac?
A tak serio, to nie rozumiem takich ludzi... Moim zdaniem to juz zaburzenie psychiczne. Sa rozne fantazje i fetysze, ale kurde - cos takiego?

--


a tak w ogóle to gratuluję wszystkich boxowych i zalandowych zamówień
D wysłał niby wczoraj moją Euphorie i na śledzeniu inpostu dalej pisze że paczka nie przekazana
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 18:34   #2812
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Za to do masek w płachcie mam stosunek "taki se". Alkohol za wysoko w składzie. Nie jestem przeciwniczką alkoholu w kosmetykach, ale niekoniecznie chcę, aby przebywał on na mojej twarzy kilkanaście minut.
Wolę kupić maseczki tabletkowe, nasączyć czym chcę i zaaplikować.

ooo, nie zauważyłam tego alkoholu
miałam z jakiegoś douglasowego giftu maskę beżową Skin79, ona miała alko?
mnie raczej oblepiła nieprzyjemnie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość




Jak mi te specyfiki nie pomogą przez weekend, to w poniedziałek przejdę się do neurologa Mam nadzieję, że nie będzie problemów z wizytą, mam skierowanie...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakie masz objawy? napisz jakby coś PW, może coś poradzę
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 18:35   #2813
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
To mniej niż 30 %
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------




Masz mój głos (bo będzie chyba jakieś głosowanie w tym plebiscycie).
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 18:47   #2814
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ooo, nie zauważyłam tego alkoholu
miałam z jakiegoś douglasowego giftu maskę beżową Skin79, ona miała alko?
mnie raczej oblepiła nieprzyjemnie
Z zapasów mogę sprawdzić tylko trzy maski. Skin79 maska ślimakowa Fresh Garden - nie widzę alko w składzie.
W Misshy 50/50 - w jednej nie ma, w innej (ceramidowej) alkohol jest na 4. miejscu.

Czyli trzeba sprawdzać składy (jeśli ktoś unika alkoholu).

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
[/COLOR]A tak w ogole to polecam nowa kredke do brwi z Golden Rose. Ktos mi ja polecil, polecialam wczoraj zmacac, kupilam i dzis rano uzylam - piekna! Polecam kolory 101 i 102. Moja kolezanka na widok moich brwi dzisiaj tez poleciala kupic te kredke.
Oooo, właśnie sobie uświadomiłam, że z brwiowych nie mam zapasów Jestem zdrowa

A tak poważnie - nie jestem brwiomaniaczką (na wiele rzeczy narzekam, ale na naturalne brwi akurat nie), więc po wykończeniu kredki którą mam pewnie skuszę się na GR . I żel do brwi też.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:00   #2815
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Wlasnie zelu do brwi tez mi trzeba, ale takiego naprawde mocnego, ten z L'oreal wiem, ze ma opinie bardzo mocnego, ale moich brwi wcale nie trzyma
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:02   #2816
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To jest rodzaj dewiacji seksualnej.
Tzw. feedersi (tuczyciele) - specjalnie tuczą swoje kobiety, bo tylko takie (bardzo otyłe) kobiety są w stanie ich podniecać. Mają specjalne fora, gdzie pokazują sobie zdjęcia, chwalą się rekordami, wzajemnie dopingują.
Staram się być tolerancyjna, ale w tym przypadku nie mogę. To dzieje się kosztem zdrowia (czasem nawet życia) kobiet.

dorosłych kobiet
uznaje się, że dorośli sami o sobie decydują
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:02   #2817
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Z zapasów mogę sprawdzić tylko trzy maski. Skin79 maska ślimakowa Fresh Garden - nie widzę alko w składzie.
W Misshy 50/50 - w jednej nie ma, w innej (ceramidowej) alkohol jest na 4. miejscu.

Czyli trzeba sprawdzać składy (jeśli ktoś unika alkoholu).

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------



Oooo, właśnie sobie uświadomiłam, że z brwiowych nie mam zapasów Jestem zdrowa

A tak poważnie - nie jestem brwiomaniaczką (na wiele rzeczy narzekam, ale na naturalne brwi akurat nie), więc po wykończeniu kredki którą mam pewnie skuszę się na GR . I żel do brwi też.
ja też nie narzekam na brwi chyba jedyna rzecz
Angielski zaczynam od przyszłego piątku. Dzisiaj tylko pogadalismy. Mam słuchać radia po angielsku i czytaj po angielsku. .. mam się osluchac z językiem...

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Aaaa teraz idę pić
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:06   #2818
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Alien to kwiatowy zaduch z miodem a nie ulep
Rahatłukum, o którym pisze Never (też go mam) to słodzona marmolada różana.

Moje ukochane niszowe ulepy to pc02 biehl parfumkunstwerke (miód, cukier, pistacje i landrynki) oraz eo01 tej samej marki (cynamonowa wanilia).

Widziałam Arianę na Twoich ustach. Śliczna. Też bym chciała
Słodzona marmolada różana? To ja chcę!! O matko, już sobie wyobrażam ten zapach
A ten miód, cukier, pistacje i landrynki to jest szansa na próbaska?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:12   #2819
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też nie narzekam na brwi chyba jedyna rzecz
Angielski zaczynam od przyszłego piątku. Dzisiaj tylko pogadalismy. Mam słuchać radia po angielsku i czytaj po angielsku. .. mam się osluchac z językiem...

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Aaaa teraz idę pić
Widzę, że nastrój po angielskim dobry super! tak trzymać!
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:13   #2820
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Widzę, że nastrój po angielskim dobry super! tak trzymać!
Raczej pozytywny!
Pierwsze koty za ploty, piąteczek wieczor, pijaństwo, weekend, zloty, piękna pogoda. Żyć nie umierać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.