praca- Smyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 12:04   #1
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582

praca- Smyk


witam
nie znalazłam podobnego wątku więc sama założyłam Dziewczyny mam pytanie cz któraś z Was pracowała w Smyku? bo zastanawiam sie nad wysłaniem tam formularza zgłoszeniowego, chodzi mi o warunki, zarobki, etaty itp. Bardzo prosze o szczere odp dodam że będzie to moja pierwsza praca
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:48   #2
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: praca- Smyk

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
witam
nie znalazłam podobnego wątku więc sama założyłam Dziewczyny mam pytanie cz któraś z Was pracowała w Smyku? bo zastanawiam sie nad wysłaniem tam formularza zgłoszeniowego, chodzi mi o warunki, zarobki, etaty itp. Bardzo prosze o szczere odp dodam że będzie to moja pierwsza praca
Moja koleżanka tam pracowała i mówiła, że atmosfera w porządku, zarabiała jakoś 1400 na rękę. Z tym, że wiadomo, godziny otwarcia sklepu i dni pracujące są specyficzne (czyli jak w galeriach).
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:16   #3
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: praca- Smyk

Podobno bardzo fajnie, dziewczyny pracują. W sklepie w Bielsku czas pracy w normie, wypłaty w terminie, przerwy spoko, kierowniczka też, klientów masa-raczej też większość w porządku, a sama atmosfera sklepu jest jak z bajki
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 19:29   #4
milciakamilcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: sssss
Wiadomości: 97
Dot.: praca- Smyk

ja pracowałam w zabrzu najpierw masz umowe zlecenie i pracujesz na magazynie - praca ciezka w okresach swiatecznych i we wrzesniu, pozniej w zaleznosci od tego czy sa stanowiska na sklepie np. kasjer wtedy mozesz liczyc na umowe o prace , jesli nie ma jestes na magazynie za 7 zł brutto, sprawdzilam w mojej umowie ja pracowałam tam w 2007 roku aa no i praca na magazynie to sa przerozne godziny :/ i zdarza sie 13 h czasami mozesz miec w grafiku 8h ale nie wyrobisz sie z dostawą i niestety musisz siedziec az skoczysz atmosfera byla super, pieniazki na czas
__________________
Zakochannnna =)
milciakamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.