schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 13:48   #1
paulynqa
Raczkowanie
 
Avatar paulynqa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 184

schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?


Hej=) zależy mi, aby zrzucić 5kg w miesiąc(wakacje) lub zrzucic boczki, znacie jakies sposoby. tylko nie ' mniej słodyczy' katuje sie od miesiąca schudlam troche to prawda ale chce jeeeszcze;P i zrzucic te obrzydliwe boki. Jak to zrobic? uda mi się? piszcieeeeee;*
__________________

paulynqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 14:27   #2
basiura90
Przyczajenie
 
Avatar basiura90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wioska koło Tychów
Wiadomości: 6
GG do basiura90
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

Witam Jestem nowa na forum
Od wielu lat proboje się odchudzać, ale nigdy jakoś nie umialam wytrzymac dluzej niż tydzien czy dwa. Teraz postanowilam ze zaczne się odchudzac na powaznie od 19 maja nie jem slodyczy, nie jadlam białego pieczywa ale znowu się zaczyna :/ nie umiem jakoś przestac.
Codziennie jem jogurty no i bardzo czesto jem takze zupki hinskie (diabolo pomidoro). Nie wiem czy sa one zdrowe czy tez nie.. ale bardzo mi smakują. Nie chcialabym z nich rezygnowac.. dlatego tez chcialam sie zwrocic do was. Bo z tego co czyatalam macie bardzo duze wiadomosci na temat odchudzania ) i chcialabym sie poradzic takich milosniczek jak Wy
z góry dziekuje bardzo
pozdrawiam wszystkich!
__________________
W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć
basiura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 14:29   #3
basiura90
Przyczajenie
 
Avatar basiura90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wioska koło Tychów
Wiadomości: 6
GG do basiura90
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

A jesli chodzi o boczki to tez mam ten sam problem.. Bardzo ciezko jest zrzucic tłuszczyk z boczkow z tego co wiem. Ja ostatnio kupilam sobie krem wyszczuplający i zaczne się z nim smarowac. Jestem ciekawa czy to coś da..
pozdrawiam
__________________
W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć
basiura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:42   #4
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

Polecam wam hula hop... Też miałam problem z boczkami i hh mi pomogło... Polecam również robienie brzuszków i skakankę. Ale też rower, różne inne cwiczenia, siłownię... I będzie ładnie. Powodzenia wam życzę...
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 11:01   #5
pyziaczek0113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

zupki chińskie są niezdrowe i mogą powodować różne choroby więc odradzam Ci jedzenia ich. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale nie żeby to było codziennie. Za tydzień mam wesele i nie mieszczę się w sukienkę którą kupiłam miesiąc temu. Właśnie też mam problem z boczkami nie wiem co robić czy da się coś w tydzień ratujcie!!
pyziaczek0113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 18:58   #6
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

A ja polecam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668

Poczytajcie dziewczyny I zastosujcie się
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:18   #7
kasienka94
Przyczajenie
 
Avatar kasienka94
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

Cytat:
Napisane przez paulynqa Pokaż wiadomość
Hej=) zależy mi, aby zrzucić 5kg w miesiąc(wakacje) lub zrzucic boczki, znacie jakies sposoby. tylko nie ' mniej słodyczy' katuje sie od miesiąca schudlam troche to prawda ale chce jeeeszcze;P i zrzucic te obrzydliwe boki. Jak to zrobic? uda mi się? piszcieeeeee;*

Przynajmniej zbilansowana dieta i porządny trening. Bez tego ani rusz
kasienka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 08:57   #8
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

5 kg w miesiąc-sporo-może się szybko pojawic efekt jojo, a szkoda, przede wszystkim ruch i żadnych zupek chińskich bo to najbardziej zdradliwa rzecz pod słońcem
Co do boczków to nam na fitnessie babeczka pokazywała fajne ćwiczenie-duża piłka między nogi(są do kupienia na allegro) idziemy do przodu i do tyłu, ciężko się z tym chodzi ale efekty powinny być widoczne, no i hulla hop-obowiązkowo
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:20   #9
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

Ej ale nie odpowiadajcie tym dziewczynom z 2008 roku bo już na pewno schudły
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 23:03   #10
binuska
Raczkowanie
 
Avatar binuska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 90
GG do binuska
Dot.: schudnąc 5 kg albo zrzucic boczki w miesiąc?

Cytat:
Napisane przez basiura90 Pokaż wiadomość
Codziennie jem jogurty no i bardzo czesto jem takze zupki hinskie (diabolo pomidoro). Nie wiem czy sa one zdrowe czy tez nie.. ale bardzo mi smakują. Nie chcialabym z nich rezygnowac.. dlatego tez chcialam sie zwrocic do was. Bo z tego co czyatalam macie bardzo duze wiadomosci na temat odchudzania ) i chcialabym sie poradzic takich milosniczek jak Wy
z góry dziekuje bardzo
pozdrawiam wszystkich!
Hej, zupki chinskie nie sa zdrowe pod zadnym wzgledem, no ale trzeba przyznac ze sa dobre. Ta o ktorej wspominasz jest wysoko kaloryczna tak samo jak te zupki z firmy vini. jesli tak bardzo lubisz ta chemie ( ja tez lubie, jadam tylko raz na dwa tygodnie ) to radze tobie kupowac kurczak curry i vifona, jest ostra poprzez przyprawe curry i pieprz cayenne co pobudza jakby sie nie patrzec trawienie. Jak chcesz schudnac to najlepiej ich nie jesc bo niby maja malo kalorii ale czy kalorie sa naprawde az tak wazne ??!! kalorie spalamy nawet podczas snu, najwazniejsze sa weglowodany i tluszcze. Do tycia szczególnie przyczyniają się węglowodany w formie oczyszczonej. Uzyskuje się je z roślin jadalnych bogatych w węglowodany, które mechanicznie bądź podczas innych czynności preparujących zostały pozbawione błonnika i wielu innych składników, m.in. witamin z grupy B, wapnia, fosforu, żelaza, wskutek czego ich wartość odżywcza została sprowadzona do „czystych” węglowodanów – cukrów prostych a wlasnie takie weglowodany sa w zupkach !! powinnas wybrac wedlug mnie: albo TYLKO zupka na obiad lub zrobic sobie cos samemu np nalesnik ze szpinakiem czy brokuly z kurczakiem. Jesli chodzi moja droga o jogurty to nie lap sie na chwyt typu light i 0 % wez "normalny" jogurt i trn light i porownaj kalorie,cukry itd. Przy odchudzaniu polecam tobie pic maslanke albo kefir ( najlepiej bez dodatkow) mozesz sama w domu dodac jakis owoc, nie radze kupowac w sklepie tych smakowych.
Schudlam ponad 30 kg wiec sadze ze moje porady moga byc dla ciebie dobre
Nie kazdy musi sie z tym zgadzac

ps. tez chce zzucic boczki po zimie, duze one w sumie nie sa ale jednak... znacie jakies cwiczenia z hantlami ?
__________________
Существует ничего в этом мире более важной, чем он!
binuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.