Poszukuję ciepłej kurtki! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 21:42   #31
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Myślcie co chcenie ale moje dwie najcieplejsze kurtki to:
1. Carry, kupiona rok temu za jakieś 220 zł na wyprzedaży
2. H&M, dział dziecięcy, cena 149 zł, sama nie dowierzałam że stoję przy kasie z zamiarem kupinenia jej
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 00:40   #32
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

a czy widziałyście gdzieś ciepłą kurtkę do 200zł? Mam zaplanowany wyjazd i boję się wydać więcej kasy, bo na te "wczasy" potrzebuję :/ i chciałabym coś jak najtaniej znaleźć, ale musi to być ciepłe... Bo ładne i słabo ciepłe już mam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:32   #33
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
No właśnie dokładnie taką kurtkę kupiłam
A jaka?
Ja kupiłam taką, http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ND-UP%2BCOLLAR

krótka bez kaptura, miała 80% puchu ale względy praktycznie wygrały i zamieniłam na dłuższą ala parkę z kapturem.

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...UFFER%2BJACKET

Pierwszy raz w życiu kupilam kurtkę długą na zimę, kiedys mama mi kupiła w gimazjum taki dlugi pikowany płaszcz i czułam się w nim jak parówka, miałam traume przez wiele lat

Teraz dojrzałam do tego, żeby zakrywać pupę. Będę mogła ubierać spodniczki, tuniki, legginsy bez obawy że przeziębie pęcherz.

Jak narazie jeśli chodzi o moją kurtkę to nie było jeszcze tak zimno aby ją sprawdzić, ale narazie noszę nonszalancko rozpiętą i jest git
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 23:03   #34
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A jaka?
Ja kupiłam taką, http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ND-UP%2BCOLLAR

krótka bez kaptura, miała 80% puchu ale względy praktycznie wygrały i zamieniłam na dłuższą ala parkę z kapturem.

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...UFFER%2BJACKET

Pierwszy raz w życiu kupilam kurtkę długą na zimę, kiedys mama mi kupiła w gimazjum taki dlugi pikowany płaszcz i czułam się w nim jak parówka, miałam traume przez wiele lat

Teraz dojrzałam do tego, żeby zakrywać pupę. Będę mogła ubierać spodniczki, tuniki, legginsy bez obawy że przeziębie pęcherz.
Kupiłam identyczną . Nawet taki sam kolor. Zdjęcie wkleiłam wczoraj albo przedwczoraj . Ja dziś ją wypróbowałam i jest rzeczywiście ciepła (chociaż mi nadal było trochę chłodno, bo mi jest wiecznie chłodno), więc polecam, warto zainwestować. Martwię się tylko trochę tym, że dziwnie ta kurtka wygląda jak ubieram się do niej trochę bardziej elegancko, w sumie ona jest z TRF
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:33   #35
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

a mam jeszcze takie pytanie do dziewczyn, które mają kurtki z Zary kupione jakiś czas temu. Czy wytrzymują dłużej niż jeden, dwa sezony? Jakbym miała wydać 300 czy 400 zł wolałabym żeby kurtka posłużyła mi na kilka lat
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:11   #36
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez bagnik Pokaż wiadomość
a mam jeszcze takie pytanie do dziewczyn, które mają kurtki z Zary kupione jakiś czas temu. Czy wytrzymują dłużej niż jeden, dwa sezony? Jakbym miała wydać 300 czy 400 zł wolałabym żeby kurtka posłużyła mi na kilka lat
Wytrzymają
Z moją po jednym sezonie nie dzieje się nic, wygląda jak nówka, więc myślę że spokojnie jeszcze kilka zim wytrzyma
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 13:42   #37
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

to dobrze, bo wczoraj również się zdecydowałam na zarową kurtkę, 400 zł :/ mam nadzieję, że moda się tak szybko nie zmieni. Ale ma pióra przynajmniej, a w innych sieciówkach to był 100% poliester... Martwi mnie tylko, że krótka :/
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 14:23   #38
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

zastanawiam się nad zakupem tej kurtki z mango, przymierzałam ją i jest MEGA ciepła, poza tym można odpiąć podszewkę i mamy przejściową parkę http://shop.mango.com/PL/p/mango/clo...id=53012158_CZ

mam kurtkę z vero mody którą ktoś wkleił na pierwszej stronie i również ją polecam.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2011-11-25 o 14:25
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 00:35   #39
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Kupiłam identyczną . Nawet taki sam kolor. Zdjęcie wkleiłam wczoraj albo przedwczoraj . Ja dziś ją wypróbowałam i jest rzeczywiście ciepła (chociaż mi nadal było trochę chłodno, bo mi jest wiecznie chłodno), więc polecam, warto zainwestować. Martwię się tylko trochę tym, że dziwnie ta kurtka wygląda jak ubieram się do niej trochę bardziej elegancko, w sumie ona jest z TRF

Mamy podobny gust
Ja wybrałam tą bo znowu te Zary Woman i Basic były moim zdaniem troszkę 'parówkowe' troche, a ja nie noszę rozmiaru S więc nie mam zamiaru się pogrubiać optycznie specjalnie.

Ja sie nie ubieram elegancko wiec mi to rybka a jak zdarzy mi sie wielka okazja typu wyjscie na dyskoteke w eleganckiej kiecce to pewnie i tak nie bede szla na autobus tylko w taksowke/samochod i z powrotem i narzuce cokolwiek na wierzch.

Aktualnie nosze ta kurtke przeważnie do rurek, botków-workerów i pod spód naprawde tylko cienke bluzeczki HM takie basicowe z jerseyu i nie zimno mi.
Jeszcze swetra pod nia nie miałam ani razu, ale ja w anglii i tu nie jest tak zimno.

Wczoraj w MACu byłam i pani mnie zaczepiła ekspedientka i mowi ze ma taka sama i ze jej piórka wychodziły z pod spodu i jak ubiera czarne rzeczy to jej oblaza w klaczki/piórka wiec tylko na to mam zamiar zwrócić uwage i ew. do sklepu z powrotem oddać, ale watpie, moze tylko jej tak sie robilo.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 09:50   #40
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Polecam kurtki z Tatuum. Wypełnienie z puchu i pierza, koszt ok. 500 zł, ale służą mi już kilka lat.
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:16   #41
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

wczoraj przechadzałam się po moich miejscowych butikach i właśnie w jednym była kurtka długa z wypełnieniem puchowym za 500zł jeżeli służy latami to może rzeczywiście i warto.. chociaż to troszkę wysoka cena jak dla mnie
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 20:05   #42
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Wczoraj w MACu byłam i pani mnie zaczepiła ekspedientka i mowi ze ma taka sama i ze jej piórka wychodziły z pod spodu i jak ubiera czarne rzeczy to jej oblaza w klaczki/piórka wiec tylko na to mam zamiar zwrócić uwage i ew. do sklepu z powrotem oddać, ale watpie, moze tylko jej tak sie robilo.
Mi też te piórka wychodzą ;(. Trochę mnie to martwi, mam nadzieję, że kurtka nie będzie "pusta" do kolejnej zimy, w razie czego oddam do reklamacji.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:13   #43
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Mi też te piórka wychodzą ;(. Trochę mnie to martwi, mam nadzieję, że kurtka nie będzie "pusta" do kolejnej zimy, w razie czego oddam do reklamacji.
Ja moją zareklamowałam, piorka strasznie wychodziły przez szwy i od środka też... W zwiazku z przecenami za te cene wzielam dwa inne płaszcze, jeden wełniany beżowy z kapturem, drugi czarny puchowy ale z zara basic.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 21:52   #44
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Ja też skusiłam się na plaszczyk z zara basic Jest maksymalnie ciepły, a przy tym ładnie podkreśla sylwetkę, narazie jestem z niego baaaardzo zadowolona.
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 20:21   #45
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Zaczęła się jesień, temperatura coraz niższa, więc proponuję wznowić temat. Sama szukam dłuższej kurtki/krótszego płaszcza wypełnionego puchem, pierzem, w rozsądnej cenie.
Czy widziałyście coś godnego uwagi w nowych kolekcjach?
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 10:01   #46
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

witam, ja też szukam coś ciepłego, lekkiego i NIESTETY kupiłam w GEOX Warszawa za ponad 700żł. i co i lipa, jest zimny, pierze wychodzi, zbija sie i chyba ją zareklamuję, ale obawiam sie aby nie odrzucili reklamacji. Dlatego przestrzegam przed GEOX.
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 11:34   #47
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Cytat:
Napisane przez uska75 Pokaż wiadomość
witam, ja też szukam coś ciepłego, lekkiego i NIESTETY kupiłam w GEOX Warszawa za ponad 700żł. i co i lipa, jest zimny, pierze wychodzi, zbija sie i chyba ją zareklamuję, ale obawiam sie aby nie odrzucili reklamacji. Dlatego przestrzegam przed GEOX.
Reklamuj bo trafil ci sie trefny towar.
Ja mam Geox RESPIRA i ani jedno piorko nie wyszlo. Nic sie nie zbija. Chodze w niej jak jest -15 I jest mi cieplutko
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:40   #48
crystalsun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Witam. Jak ktoś poszukuje ciepłej zimowej kurtki to proszę zobaczyć tą: /reklama/

Edytowane przez Marwari
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:46
crystalsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:42   #49
crystalsun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Poszukuję ciepłej kurtki!

Witam. Jak ktoś poszukuje ciepłej kurtki to proszę zobaczyć tą: /reklama/

Edytowane przez Marwari
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:46
crystalsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.