Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-26, 12:23   #1
zagubionaviola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 20

suche i zniszczone w³osy


Witam! Od dobrych paru lat u¿ywam prostownicy. Codziennie.. Mam w³osy ani krêcone ani proste i niestety zeby wygladac normalnie muszê uzywac prostownicy, narazie nie potrafie przestac.. Mam bardzo zniszczone w³osy. Jutr umowilam sie do fryzjera na podciecie koncowek, zrobilam wiec juz pierwszy krok, bo musze je w koncu jakos odbudowac. Ale wiem ze to nie wszystko.. Chcia³abym kupic jakie dobre odzywki,czy maski. Nie mowie o tych z drogerii typu dove czy te najpopularniejsze chilowe odzywki po umyciu wlosow. Chodzi mi o silne maski, ktore naprawde poprawia stan moich wlosów. Proszê o pomoc!!
zagubionaviola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-26, 12:48   #2
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez zagubionaviola Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Od dobrych paru lat u¿ywam prostownicy. Codziennie.. Mam w³osy ani krêcone ani proste i niestety zeby wygladac normalnie muszê uzywac prostownicy, narazie nie potrafie przestac.. Mam bardzo zniszczone w³osy. Jutr umowilam sie do fryzjera na podciecie koncowek, zrobilam wiec juz pierwszy krok, bo musze je w koncu jakos odbudowac. Ale wiem ze to nie wszystko.. Chcia³abym kupic jakie dobre odzywki,czy maski. Nie mowie o tych z drogerii typu dove czy te najpopularniejsze chilowe odzywki po umyciu wlosow. Chodzi mi o silne maski, ktore naprawde poprawia stan moich wlosów. Proszê o pomoc!!
o zgrozo który to ju¿ w±tek z tym samym z kolei

tu linki do w±tków:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post24621767

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post24627808
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-26, 13:49   #3
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez zagubionaviola Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Od dobrych paru lat u¿ywam prostownicy. Codziennie.. Mam w³osy ani krêcone ani proste i niestety zeby wygladac normalnie muszê uzywac prostownicy, narazie nie potrafie przestac.. Mam bardzo zniszczone w³osy. Jutr umowilam sie do fryzjera na podciecie koncowek, zrobilam wiec juz pierwszy krok, bo musze je w koncu jakos odbudowac. Ale wiem ze to nie wszystko.. Chcia³abym kupic jakie dobre odzywki,czy maski. Nie mowie o tych z drogerii typu dove czy te najpopularniejsze chilowe odzywki po umyciu wlosow. Chodzi mi o silne maski, ktore naprawde poprawia stan moich wlosów. Proszê o pomoc!!
Radzê Ci odstawienie prostownicy, ja te¿ kiedy¶ prostowa³am w³osy codziennie i wydawa³o mi siê, ¿e nie mog³abym bez tego ¿yæ. A¿ musia³am drastycznie ¶ci±æ swoje sianko (je¶li Twoje w³osy s± naprawdê bardzo zniszczone, to podciêcie te¿ im siê przyda). Teraz nie prostujê i ¿yjê.

W³osy zdrowe i zadbane bêd± same uk³adaæ sie lepiej, co do masek ca³e podforum o pielêgnacji w³osów jest o tym, wystarczy poczytaæ.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-06, 22:07   #4
CRO6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 4
Suche, zniszczone, nie uk³adaj±ce siê w³osy

Cze¶æ. Ju¿ kiedy¶ tutaj pisa³em, ale jako¶ siê tak sta³o, ¿e nie mia³em internetu przez d³ugi okres czasu(wina operatora).
Jestem ch³opakiem, mam 15 lat. Mam strasznie suche w³osy, sztywne, nie uk³adaj±ce siê - i co jeszcze bardziej ironiczne - krêc±ce siê. Znaczy nie krêc± siê ca³e, tylko tak jakby podwijaj± siê.. i nie da siê ich wyprostowaæ. Niestety, prostownicy w swoim podrêcznym zestawie "b±d¼ piêkny" nie posiadam, tote¿ walka nieustannie trwa i nie zapowiada siê rych³y koniec tego. Do niedawna u¿ywa³em gumy i stawia³em w³osy do góry, to jako¶ to wygl±da³o i ogólnie siê nie kompromitowa³em i przesz³o to bez echa. Teraz jednak z racji, ¿e moje uszy wtóruj± w³osom i postanowi³y mnie wkurzyæ - zauwa¿y³em, ¿e odstaj± - to te¿ krótkich w³osów nie chce ju¿ mieæ i chce mieæ d³u¿sze i ogólnie byæ pro cool. Ale tutaj rodzi siê problem - bo.. moje w³osy s± suche, strasznie sztywne i nic siê z nimi nie da robiæ, nie mam pomys³u jak je uk³adaæ, co robiæ, ¿eby siê tak nie krêci³y.
St±d ten temat - ma kto¶ jaki¶ pomys³ co z tymi w³osami mogê zrobiæ? Mo¿e jaka¶ fryzura? (najlepiej od razu jakby kto¶ zarzuci³, to te¿ wyt³umaczy³, jak takow± zrobiæ, bo metod± prób i b³êdów, to siê pewnie pozbêdê w³osów ).
Za ka¿d± pomoc bêdê wdziêczny, a i Bóg wam w dzieciach wynagrodzi. Chyba.
Tak¿e ten. Mam nadziejê na jaki¶ odzew i pozdrawiam
CRO6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-06, 22:24   #5
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 631
Dot.: Suche, zniszczone, nie uk³adaj±ce siê w³osy

Odpowiednia pielêgnacja pomo¿e Ci je wyg³adziæ i zdecydowaæ siê, czy s± proste ale bardzo przesuszone, czy krêcone i w³a¶nie ten skrêt podkre¶li.
Na fryzurach mêskich siê nie znam, ale je¶li chce Ci siê taplaæ w tym wszystkim to nak³adaj na w³osy oleje na kilka godzin (np. winogronowy, kokosowy, oliwê z oliwek) i zmywaj delikatnym szamponem, u¿ywaj od¿ywki która mia³aby szansê od¿ywiæ w³osy a nie by³aby napakowana silikonami (np. Garnier awokado i mas³o karite, ma delikatny zapach wiêc nie bêdziesz pachnia³ jak kobieta ). Przesuszenie powinno siê zmniejszaæ i si³± rzeczy w³osy bêd± siê lepiej uk³ada³y. Z tym, ¿e ch³opakom siê zazwyczaj nie chce w to wszystko bawiæ, przynajmniej z tego co widzê wokó³ siebie.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-06, 22:31   #6
CRO6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Suche, zniszczone, nie uk³adaj±ce siê w³osy

Cytat:
Z tym, ¿e ch³opakom siê zazwyczaj nie chce w to wszystko bawiæ, przynajmniej z tego co widzê wokó³ siebie.
¯e tak to podsumujê.. Aczkolwiek dziêki za pomoc, ale to trochê du¿o.. jest jaki¶ prostszy sposób?
CRO6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-07, 06:16   #7
pooolka
Raczkowanie
 
Avatar pooolka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Suche, zniszczone, nie uk³adaj±ce siê w³osy

Jest tyle watkow o pielegnacji i poskomieniu wlosow, po co zasmiecac wizaz tym samym?

Ja zrobilabym na Twoim miejscu z tych kreciolkow atut, zadbalabym i pozostawila je krecone- dziewczynom sie to podoba. Bedziesz mial powodzenie
Zastanow sie nad olejowaniem , a tu link do zakreconych kobitek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704

Edytowane przez pooolka
Czas edycji: 2011-12-07 o 06:20
pooolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 08:30   #8
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 45
Exclamation suche matowe wypadaj±ce w³osy

Witam wszystkich.
3 miesi±ce temu postanowi³am rozja¶niæ w³osy ( z czarnego przej¶æ na rudy ). Zapewne ka¿da z was potrafi sobie wyobraziæ moje w³osy po zabiegu.... W³osy by³y do ³opatek, zosta³y ¶ciête hmm co¶ jak Kasia Zieliñska - prze¿y³am. Nie maj± blasku-prze¿y³am. Kruszy³y siê niemi³osiernie - prze¿y³am. O dziwo nie wypada³y i nie wypadaj± ale na mojej g³owie jest ich coraz mniej! Zauwa¿y³am powiêkszaj±ce siê przedzia³ki, zakola- tego to ju¿ nie prze¿yje. Zawsze wszyscy mi zazdro¶cili moich w³osów grube gêse no i d³uuugie Co prawda kolor upragniony mam i staram sie zapuszczaæ ale co jak w³osów ubywa a nie zauwa¿y³am aby wypada³y. Do pielêgnacji w³osów stosuje seriê gliss kura. Znajoma poleci³a mi olejek rycynowy. Zastosowa³am go dopiero 2 razy wiem, ¿e nie powinnam siê jeszcze spodziewaæ efektu ale ja ju¿ tracê si³y. Stan moich w³osów wpêdza mnie w z³y stan psychiczny.
Bardzo by³abym wdziêczna gdyby¶cie polecili mi jakie¶ kosmetyki od¿ywki cokolwiek alby moje w³osy wygl±da³y choæ troszke lepiej. Z góry dziêkujê za pomoc.
Patrycja
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 08:38   #9
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 123
GG do Karolina1639
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

Wiesz mi przy wypadaj±cych i suchych w³osach pomog³y chod¼ troche takie kosmetyki jak : Szampon Seboradin , Maska Biovax do wypadaj±cych w³osów, ³yka³am tabletki Humavit ze skrzypem polnym i one tez troche wzmocni³y Moje w³osy. Teraz widze ze mam pe³no nowych wyro¶nietych w³osków przy czole wiec robi± siê trochê gê¶ciejsze Wiem, ¿e chcia³oby sie poprawy natychmiast ale naprawde w regeneracji w³osów trzeba byæ cierpliwym . Powodzenia ¿yczê
Karolina1639 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 08:44   #10
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

Gdzie takie kosmetyki mogê dostaæ i w jakiej cenie poniewa¿ jest to do¶æ decyduj±cy element
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 08:52   #11
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 123
GG do Karolina1639
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

Cytat:
Napisane przez patka92920 Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie takie kosmetyki mogê dostaæ i w jakiej cenie poniewa¿ jest to do¶æ decyduj±cy element
W Aptece s± do kupienia
Biovax kosztuje cos ok 15z³ a kosmetyki Seboradin szampon b±d¼ maska co¶ ok 20z³ . Tabletki Humavit kosztuj± 8 z³ ale trzeba je je¶æ systematycznie . Teraz jeszcze dodatkowo po myciu w³osów u¿ywam od¿ywki do sp³ukiwania Alterra dostêpnej w rosmanie 8z³ z aloesem i granatem w³osy nie s± takie suche po jej zastosowaniu a maskê z biovaxu najlepiej na pocz±tek stosowaæ co 3 dni
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (33,1 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WYP.jpg (21,9 KB, 20 za³adowañ)
Karolina1639 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 09:04   #12
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

Polecam olejowanie, w sumie olejek rycynowy mo¿e byæ na pocz±tek, ale warto te¿ sprawdziæ inne, jest ca³y w±tek w pielêgnacyjnym o tym Ponadto wiele Wiza¿anek chwali sobie od¿ywkê Farmona Jantar, podobno w³osy siê po niej zagêszczaj±, a poza tym ma bardzo dobry sk³ad. Polecam poza tym od¿ywki z Isany i Alterry z Rossmanna, maj± wiele od¿ywczych sk³adników, a nie tak jak te wszystkie znane marki nafaszerowane silikonami od których w³osy faktycznie b³yszcz±, ale nie maj± nic wspólnego z od¿ywianiem... Dobrze te¿ tak± od¿ywk± myæ w³osy, jest delikatniejsza od szamponu Od¿ywkê do sp³ukiwania np. Garnier Avokado i mas³o karite (jest ¶wietna na zniszczone w³osy) na³o¿yæ na w³osy, za³o¿yæ foliowy czepek lub po prostu jednorazówkê foliow± i na to czapkê lub rêcznik i trzymaæ przez godzinê lub d³u¿ej a potem sp³ukaæ dok³adnie. Mo¿e obci±¿y w³osy, a mo¿e nie, warto spróbowaæ. U mnie dzia³a rewelacyjnie, a te¿ schodzi³am z ciemnego br±zu do rudego i walczê w³a¶nie z suchymi w³osami:/ Ostatnio kupi³am sobie tabletki Calcium pantothenicum-
Kwas pantotenowy tu zawarty bierze udzia³ w procesach wzrostowych organizmu, wp³ywa na regeneracjê skóry, wzrost w³osów i paznokci. Koszt na DOZie 5,65 za 50 tabletek, wiêc raczej nie du¿o, a warto spróbowaæ Proponujê te¿ poczytaæ w±tek "Dla zakrêconych", jest to skarbnica wiedzy na temat kosmetyków dobroczynnych dla w³osów, nie tylko dla osób z lokami i falami Mam nadziejê, ¿e powy¿sze siê przyda Powodzenia w odbudowie k³aczków!
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 09:12   #13
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 526
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

wcierki Radical do nabycia w Rossmannie-takie w ampu³kach, rosn± po nich nowe w³oski chyba 30z³ kosztuj±
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 13:40   #14
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 946
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

mo¿esz te¿ siêgn±æ po Wax http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/img/kosmety...ic_19071_4.jpg
OstraMieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-08, 08:07   #15
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 031
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

Nie polecam, sk³ad ma nieciekawy i mo¿e podra¿niæ skalp

Ja polecam maskê/ od¿ywkê Alterra z granatem, Seboradin lotion z czarn± rzep± do psikania w skórê g³owy, szampon Seboradin (maski nie mia³am, wiêc siê nie wypowiem), od¿ywka Garnier z awokado i mas³em Karite (taka ¿ó³ta) no i Biowax z L'biotica. Humavit jak najbardziej te¿ polecam, sama go teraz ³ykam Ale nie mo¿esz spodziewaæ siê efektów po kilku u¿yciach, trzeba systematyczno¶ci a w³osy siê odwdziêcz±.
Ja rozja¶nia³am ostatni raz w lipcu, a do tej pory w³osy mi siê troszkê ³ami± podczas czesania tak je wtedy skatowa³am. Ale i tak jest o niebo lepiej! z masek ja jeszcze u¿ywam Kallosa (obecnie arganowy).
¯yczê powodzenia!
__________________
Zapuszczam w³osy!

Kupi³am konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-08, 20:01   #16
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: suche matowe wypadaj±ce w³osy

Z pewno¶ci± szampon NaturVital, ten w granatowej butelce. Polecany do wypadaj±cych w³osów, dostêpny chyba tylko w Naturach, koszt jakie¶ 20 z³ociszy. Po tygodniu stosowania widzê efekty (mniej w³osów w sitku, s± te¿ g³adsze, ³atwiej je rozczesaæ, koñcówki miêkkie). Na wypadaj±ce w³osy dobra jest tez nafta, z tym ¿e skutkuje tylko wcierana w skalp. Nak³adana na w³osy mo¿e je jeszcze bardziej przesuszyæ.
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to kto¶, kto my¶li o sobie, zamiast my¶leæ o mnie...
Monique DeVine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-22, 12:24   #17
svietka
Przyczajenie
 
Avatar svietka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 22
BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Witam. Mam 20 lat, w³osy farbujê od 7. Przed farbowaniem by³y d³ugie w kolorze jasny blond. Aktualnie przesz³y trwa³±, farbowanie, rozja¶nianie (8 rozja¶niaczy w ci±gu jednego dnia ¿eby zej¶æ z br±zu na blond, po tygodniu farbowanie na czarno), suszenie suszark±, prostownica. Aktualnie s± do lekko za po³owê szyi, kolor br±z jaki¶ wyblakniêty. Nie chce ju¿ farbowaæ. Nie chce prostowaæ i nie chce suszyæ ich suszark±. Chce ¿eby znów by³y tak zdrowe jak kiedy¶. Powinnam je ¶ci±æ ale boje siê bo jestem raczej grub± osob± co prawda odchudzam siê i d±¿ê do zdrowej figury ale sam fakt krótkich w³osów przy mojej pulchnej twarzy mnie przera¿a, w koñcu ciê¿ko teraz by³oby je ukryæ pod czapk±. Proszê dorad¼cie mi co¶..
__________________
Odchudzam siê!


Waga pocz±tkowa: 95 kg
Waga obecna: 91,7 kg
Cel #1: 89 kg ....



Dam radê !
svietka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-22, 13:23   #18
Nadym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Dziwiê siê, ¿e kto¶ podj±³ siê rozja¶niania Twoich w³osów 8 razy, tym bardziej po trwa³ej... Z natury jak przypuszczam masz do¶c cienkie w³oski. Ja bym zasugerowa³ 3 rozwi±zania. Albo keratynowe prostowanie globalkeratin, albo zabiegi L'oreal FiberCeutic (wype³nia ubytki we w³osie) robi siê go w salonach, a w domu pielêgnuje siê mask±. Jeszcze masz kerastase Ciment k±piel i od¿ywkê, komlet ich kosztuje ok 200 z³. L'oreal zabieg 40 z³ plus ciêcie czy modelowanie, a maska do niego ko³o 60 z³. Zabiego i powtarzasz gdy poczujesz, ¿e jeszcze trzeba. A globalkeratin to wydatek rzêdu 350-400 z³. Albo ciêcie...
Nadym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-22, 14:43   #19
Asiulkaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Najlepiej bylo by je sciac...Jesli sa przepalone ,rozjasiane to juz nic z nimi nie zrobisz. zacznij je wzmacniac od zewnatrzwitaminy,skrzyp ,itp ... Ja mam tak samo jak ty . I zapuszczam zeby w cholere odroslo to siano;p
Asiulkaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:54   #20
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Wejd¼ w dzia³ o pielêgnacji w³osów tam znajdziesz pe³no wiedzy na temat suchych i zniszczonych w³osów i nie tylko. Dodatkowo poczytaj o olejowaniu, domowych maseczkach na wlosy i innych polecanych odzywkach i maskach przez Wiza¿anki.
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie w³osów i intensywna pielêgnacja
SKALPEL z Ew± od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-22, 14:57   #21
Kinia_F
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Asiulka a czy tran w p³ynie pomaga na w³osy? ja te¿ mam bardzo zniszczone wlosy. Ostatnio staram siê ich nie suszyæ i nie prostowaæ. Chodze caly czas w spiêtych, ale moje w³osy wygl±daj± tragicznie. S± przesyszone, polamane i stercz±ce na wszystkie strony. Nie s± proste, ani krecone, takie siano. Biorê witaminy, stosujê maseczki i od¿ywki i nic. Dodam, ¿e d³ugo rozjasnia³am w³osy robi³am pasemka, ale od pó³ roku farbujê na br±zowo.
Kinia_F jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-22, 16:55   #22
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdañsk
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Cytat:
Napisane przez svietka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam 20 lat, w³osy farbujê od 7. Przed farbowaniem by³y d³ugie w kolorze jasny blond. Aktualnie przesz³y trwa³±, farbowanie, rozja¶nianie (8 rozja¶niaczy w ci±gu jednego dnia ¿eby zej¶æ z br±zu na blond, po tygodniu farbowanie na czarno), suszenie suszark±, prostownica. Aktualnie s± do lekko za po³owê szyi, kolor br±z jaki¶ wyblakniêty. Nie chce ju¿ farbowaæ. Nie chce prostowaæ i nie chce suszyæ ich suszark±. Chce ¿eby znów by³y tak zdrowe jak kiedy¶. Powinnam je ¶ci±æ ale boje siê bo jestem raczej grub± osob± co prawda odchudzam siê i d±¿ê do zdrowej figury ale sam fakt krótkich w³osów przy mojej pulchnej twarzy mnie przera¿a, w koñcu ciê¿ko teraz by³oby je ukryæ pod czapk±. Proszê dorad¼cie mi co¶..
cofn±æ siê w czasie i pomy¶leæ
w±tki o suchych i zniszczonych w³osach :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955
5 czê¶æ w±tku o olejowaniu, na pierwszej stronie jest link do pigu³ki :https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33080508
__________________
wrzesieñ: oleje
lniany - pestki winogron - oliwa z oliwek - sezamowy - arachidowy - oliwka BD - rycynowy
kokos-.
olejek himalaya - .

s³odkie migda³y - end.
oliwka hipp - end.

dro¿d¿e-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-22, 17:40   #23
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomo¶ci: 1 751
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

poszukaj na forum
jest mnóstwo tematów o zniszczonych w³osach
ja moge polecic oleje oleje i jeszcze raz oleje...moje w³osy sa baaardzo zadowolone
a bardzo zniszczone koñcówki radzê poprostu ciachn±æ
__________________


"Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o".
Ania09121983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-23, 11:46   #24
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zag³êbie:)
Wiadomo¶ci: 16 194
GG do the rock
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Cytat:
Napisane przez Nadym Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwiê siê, ¿e kto¶ podj±³ siê rozja¶niania Twoich w³osów 8 razy, tym bardziej po trwa³ej... Z natury jak przypuszczam masz do¶c cienkie w³oski. Ja bym zasugerowa³ 3 rozwi±zania. Albo keratynowe prostowanie globalkeratin, albo zabiegi L'oreal FiberCeutic (wype³nia ubytki we w³osie) robi siê go w salonach, a w domu pielêgnuje siê mask±. Jeszcze masz kerastase Ciment k±piel i od¿ywkê, komlet ich kosztuje ok 200 z³. L'oreal zabieg 40 z³ plus ciêcie czy modelowanie, a maska do niego ko³o 60 z³. Zabiego i powtarzasz gdy poczujesz, ¿e jeszcze trzeba. A globalkeratin to wydatek rzêdu 350-400 z³. Albo ciêcie...
Co¶ czujê, ¿e to by³a cha³upnicza robota
__________________
Bo to JA jestem najwa¿niejsza ! ! !

regenerujê w³osy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-23, 13:51   #25
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Nic z tym nie zrobisz, nawet oleje nie pomog±, tylko ciêcie.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-23, 17:47   #26
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

8 razy rozjasniane

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-03-23 o 17:50
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-23, 21:31   #27
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

ciekawi mnie po co 8 razy... ja rozja¶nia³am w³osy kole¿ance która 3 lata nosi³a czarne i starczy³y 2 rozja¶niania (z czego drugie tylko na koñcówki) na jasny blond... musia³a¶ chyba co¶ na prawdê s³abego u¿yæ
i te¿ jestem za odpowiedzi±: ¶ci±æ, bo niestety mia³am "przyjemno¶æ" nosiæ zniszczone w³osy kiedy¶ i wiem, ¿e to najlepsze wyj¶cie, a na pewno jak±¶ fajn± fryzurkê siê da dobraæ

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-03-23 o 21:35
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-24, 08:47   #28
svietka
Przyczajenie
 
Avatar svietka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

¶cie³am je. s± krótkie 6-7 cm ale w tych miejscach ju¿ du¿o zdrowsze od tych co posz³y do ¶ciêcia. odrosn±, wiêc przesta³am siê przejmowaæ. teraz tylko byle o nie zadbaæ. dziêki
svietka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-24, 16:10   #29
Panna_Natalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

Zainwestuj w jakie¶ sumplementy i maski, teraz to ju¿ tylko odpowiednia pielêgnacja Ci pozosta³a. Z opisu wygl±da, ¿e przesz³y przez ma³y horror...
Panna_Natalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-27, 07:58   #30
jpatala
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: BARDZO zniszczone w³osy! Potrzebna pomoc.

A mo¿e zamiast suplementów wypróbujesz picie dro¿d¿y http://kobietapisze.pl/pijane-drozdzami/2012/02/20/ Podobno daj± ¶wietne efekty. Jaki¶ czas temu dziewczyny na forum te¿ o tym pisa³y.
jpatala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 14:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.