Lumpeksy - Kraków - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 17:49   #601
syrenkazwanny
Zadomowienie
 
Avatar syrenkazwanny
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 201
Dot.: Lumpeksy - Kraków

odświeżę wątek, może ktoś tu jeszcze zagląda jestem "nowa" w mieście
znacie może jakieś lumpeksy, w których można coś upolować w sobotę?
__________________
czytam
73/2017
90/2016
91/2015
syrenkazwanny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 17:56   #602
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez syrenkazwanny Pokaż wiadomość
odświeżę wątek, może ktoś tu jeszcze zagląda jestem "nowa" w mieście
znacie może jakieś lumpeksy, w których można coś upolować w sobotę?
Polecam Roban i Bigę
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 12:38   #603
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez syrenkazwanny Pokaż wiadomość
odświeżę wątek, może ktoś tu jeszcze zagląda jestem "nowa" w mieście
znacie może jakieś lumpeksy, w których można coś upolować w sobotę?
Zależy gdzie mieszkać i gdzie możesz dojechać oraz co chcesz kupić albo inaczej ile chcesz wydać. Dla mnie upolowanie oznacza fajna rzecz za małą kasę ( czyt. około 5 zł np. ). Ale mogę polecić jak poprzedniczka Bigę , tam zawsze jest część wycena i waga 18-19 zł/kg ( dokładnie nie pamiętam) więc jak poszperasz w tej części to możesz coś upolować. Jednak ja po czasie nauczyłam się chodzić tylko na wystawki i dostawy wtedy faktycznie można upolować jakieś perełki. Co do wyceny to chodzę tam tylko jeśli chcę kupić jakąś konkretną rzecz na konkretną okazję albo właśnie jak jest dostawa.Najczęściej poluję na sukienki które oscylują w granicach od ok. 15-35. Nie raz udało mi się upolować nową sukienkę z metką albo taką, która w sklepie kosztuje np około 300-500 zł. ( Informację o sklepach i wystawkach znajdziesz na stronie internetowej).

Co to Robana to jest tam dość drogo, cena za kg w dniu dostawy sięga nawet ponad 80 zł. Dlatego najbardziej opłaca się iść na wyprzedaż np -50% czy -70 %. Zależy też od lokalizacji. Niektóre mają część na wage i wycenę, niektóre nie.

Od siebie jeszcze mogę polecić Ciuchy na ul. Długiej od strony N.Kleparza. Wchodzi się przez taką bramę dużą na mini "dziedziniec" i potem przez zaszklone drzwi schodami do góry na chyba 3-4 piętro. Tam jeśli chodzi o ceny jest podobnie jak w Bidze. Jest również część na wycenę i na wagę.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 13:55   #604
syrenkazwanny
Zadomowienie
 
Avatar syrenkazwanny
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 201
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Dzięki ! nie ukrywam że najbardziej chciałabym na dostawę trafić,w tygodniu niestety nie mam czasu.
A dojechać mogę wszędzie praktycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam
73/2017
90/2016
91/2015
syrenkazwanny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 16:20   #605
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Od siebie jeszcze mogę polecić Ciuchy na ul. Długiej od strony N.Kleparza. Wchodzi się przez taką bramę dużą na mini "dziedziniec" i potem przez zaszklone drzwi schodami do góry na chyba 3-4 piętro. Tam jeśli chodzi o ceny jest podobnie jak w Bidze. Jest również część na wycenę i na wagę.
A jak się nazywa? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - "Ciuchy"?
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 17:02   #606
iansha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Co do Bigi to różnie tam bywa wg mnie, większość rzeczy jak dla mnie to jednak zwykłe "szmaty" które były modne x lat temu... i w Bidze raczej polecam wagę niż wycenę - na wycenie sobie życzą czasami takie kwoty, że niejedna sieciówka by się nie powstydziła a dzisiaj na wadze udało mi się dorwać sukienkę Asosa, także no i cena za kg to 19 zł
iansha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 20:46   #607
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
A jak się nazywa? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - "Ciuchy"?
Po prostu napisane jest na szyldzie "Ciuchy" a strona internetowa to ciuchy.krakow

Tam towar dokładany jest codziennie. Wg mnie codziennie nie ma po co tam iść ale np raz na 2 tyg można coś fajnego wyhaczyć.
A całkowite wymiany towaru zazwyczaj są kilka razy do roku np. na wiosnę, na lato itp.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iansha Pokaż wiadomość
Co do Bigi to różnie tam bywa wg mnie, większość rzeczy jak dla mnie to jednak zwykłe "szmaty" które były modne x lat temu... i w Bidze raczej polecam wagę niż wycenę - na wycenie sobie życzą czasami takie kwoty, że niejedna sieciówka by się nie powstydziła a dzisiaj na wadze udało mi się dorwać sukienkę Asosa, także no i cena za kg to 19 zł
Dokładnie w większości tych lumpeksów ubrania są właśnie takimi "szmatami" albo staroświeckie albo zniszczone albo bardzo duże rozmiary ale właśnie spomiędzy takich szmatek można wyszperać coś super Jeśli ktoś lubi szperać to coś na pewno znajdzie dla siebie
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 20:58   #608
Tineke
Przyczajenie
 
Avatar Tineke
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 23
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Zależy gdzie mieszkać i gdzie możesz dojechać oraz co chcesz kupić albo inaczej ile chcesz wydać. Dla mnie upolowanie oznacza fajna rzecz za małą kasę ( czyt. około 5 zł np. ). Ale mogę polecić jak poprzedniczka Bigę , tam zawsze jest część wycena i waga 18-19 zł/kg ( dokładnie nie pamiętam) więc jak poszperasz w tej części to możesz coś upolować. Jednak ja po czasie nauczyłam się chodzić tylko na wystawki i dostawy wtedy faktycznie można upolować jakieś perełki. Co do wyceny to chodzę tam tylko jeśli chcę kupić jakąś konkretną rzecz na konkretną okazję albo właśnie jak jest dostawa.Najczęściej poluję na sukienki które oscylują w granicach od ok. 15-35. Nie raz udało mi się upolować nową sukienkę z metką albo taką, która w sklepie kosztuje np około 300-500 zł. ( Informację o sklepach i wystawkach znajdziesz na stronie internetowej).

Co to Robana to jest tam dość drogo, cena za kg w dniu dostawy sięga nawet ponad 80 zł. Dlatego najbardziej opłaca się iść na wyprzedaż np -50% czy -70 %. Zależy też od lokalizacji. Niektóre mają część na wage i wycenę, niektóre nie.

Od siebie jeszcze mogę polecić Ciuchy na ul. Długiej od strony N.Kleparza. Wchodzi się przez taką bramę dużą na mini "dziedziniec" i potem przez zaszklone drzwi schodami do góry na chyba 3-4 piętro. Tam jeśli chodzi o ceny jest podobnie jak w Bidze. Jest również część na wycenę i na wagę.
którą Bigę polecasz?

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
A jak się nazywa? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - "Ciuchy"?
poleca też Ciuchy na Azorach, bardzo lubię tam kupować
Tineke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 09:59   #609
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Tineke Pokaż wiadomość
którą Bigę polecasz?



poleca też Ciuchy na Azorach, bardzo lubię tam kupować

Aktualnie już nie chodzę do Bigi ze względu na zmianę miejsca zamieszkania i dodatkowo akurat ta ( ul. Wrocławska nad Biedronką) została zamknięta. Minute drogi od Biedronki została otworzona druga Biga jednak jest o wiele mniejsza, aczkolwiek na części wycenionej widziałam nie raz fajne rzeczy. Dawno tam nie byłam (rok) więc nie wiem jak tam teraz jest. Byłam też kiedyś raz w Bidze na ul. Do Wilgi, jednak nie spodobało mi się tam, strasznie dużo było towaru i nie można było swobodnie przeglądać.

Polecam bardzo Roban np. na Bronowicach Małych, kiedy jest - 70% , albo wszystko za 5 zł , 3 zł to można znaleźć fajne rzeczy. Mi udało się upolować kilka fajnych sukienek wyjściowych/weselnych za cenę oscylującą w granicach 5 zł z H&M, ASOS, a nawet jakiś projektantów co ich sukienki na necie kosztują 500 zł. Zadowolona jestem też ze swetrów są na prawdę fajne i ze spodni zwłaszcza czarnych cygaretek, których mam już kilka par. Ale żeby coś wyszukać trzeba naprawę szukać Ja jak już nastawiam się na wizytę w lumpeksie to planuje tam spędzić dłuższy czas i przeglądam po kolei wszystko co jest na wieszaku bo najczęściej pomiędzy nieciekawymi rzeczami jest jedna perełka
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 10:10   #610
Mallynowa
Raczkowanie
 
Avatar Mallynowa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 34
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Odświeżam wątek, ja ze swojej strony mogę polecić kokardke w nowej hucie na placu bienczyckim chyba koło solarium tam jest nowa dostawa chyba w piątki i soboty maja sama wycenę ale ceny przyzwoite
__________________
Mallynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 19:13   #611
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Lumpeksy - Kraków

A macie tam w Krakowie jakiś extra duży (np piętrowy) szmateks?
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 08:04   #612
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
A macie tam w Krakowie jakiś extra duży (np piętrowy) szmateks?
Jest na 29 listopada ogromny lumpeks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 10:59   #613
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Dzięki, zajrzę tam po wakacjach, jak się przeprowadzę do Krk.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:06   #614
Joannaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lumpeksy - Kraków

odświeżam wątek ktoś coś poleci
Joannaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:37   #615
aguskowatosc
Raczkowanie
 
Avatar aguskowatosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 83
Dot.: Lumpeksy - Kraków

czy ktos zna jakies miejsce w krakowie gdzi emozna kupic rzeczy do domu?
aguskowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 16:30   #616
gorzkawa
Wtajemniczenie
 
Avatar gorzkawa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 158
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Dziewczyny znalazłam informacje ze co niedzielę odbywa się targ odzieży używanej na krakowskim Kazimierzu. Chciałabym sprzedać parę rzeczy, nie jestem z Krk i wiem czy jest sens się tam wybierać? Ktoś coś wie?
__________________
24.06.2011 - yes..

wymiana książek


wymiana kosmetyków


wymiana szafa
gorzkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 22:01   #617
Joannaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lumpeksy - Kraków

odświeżam!!!
Lumpeksy w Krakowie jaki polecacie?
Najlepiej takie mniejsze - nie sieciówki- gdzie można kupić coś fajnego za dobrą cenę ;-)
Joannaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 15:27   #618
karolaja232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Zapewne jest już taki watek ale ja go znaleśc nie mogę więc pytam tu: gdzie w Krakowie znajdę fajny lumpek? chodzi o to żeby były fajne ubrania nie jakieś szmaty wiadomo że w każdym się znajdą ale byłam w kilku lumpeksach gdzie były SAME szmaty ;/ więc wole się upewnic. Z góry dzięki za odpowiedzi ;* Przekonałam się do lumpków tzn. prawie... właśnie dopiero chcę iść i oblookać ;p bo słyszałam wiele dobrego Więc kochane pomóżcie mi się przekonać i polećcie fajny sh w Krakowie
Też jestem ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolaja232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 17:37   #619
LittleRedRidingHood
Przyczajenie
 
Avatar LittleRedRidingHood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cześć!

Orientujecie się może w jakie dni jest dostawaw Biga na nawojki oraz w artus 97 na 29 listopada?
LittleRedRidingHood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-29 18:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.