Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 11:30   #2281
Antananariwa
Raczkowanie
 
Avatar Antananariwa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 361
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
wygląda na to, że mogłyby ci pasować odcienie żółtawe/oliwkowe - jeśli chcesz sprawdzać nadal edm, wypróbuj fawn, ewentualnie light olive/light yellow lub o poziom ciemniejsze, ale z żółcią/oliwką - z meow będzie trochę trudniej dobrać coś bez zamawiania wachlarza próbek, ale pewnie tradycyjnie miałoby sens sprawdzenie odcieni 2 i 3 z abyssinian, korat, może nawet angora
Dzięki wielkie. Z uwagi na to że na MEOW muszę długo czekać, a do tego zablokowali mi paypala zamówiłam na razie EDM. I tak:
light olive - różowy
fawn - super

Cytat:
Napisane przez isabeel Pokaż wiadomość
Ja np. dążę do wyeliminowania różowych tonów z mojej facjaty i jeśli Ci na tym również zależy (bo foto zdradza tendencję do zaróżowienia) to polecam właśnie kolorki bez różu, czyli daruj sobie np. Bengal czy Mau. Ale proponuję Siamese (neutralny, nie wyciąga mi różowych tonów), Korat, Abyssinian i Ocicat, w tym ostatnim wcale nie widzę zielonawych tonów. Te kolory po prostu przetestowałam na sobie. Tobie może jeszcze Manx przypasować. Myślę też, że możesz celować w poziom 2, a więc Frisky, ale pewnie dla porównania zamów też 3 - Naughty.
Daj znać. co zdecydowałaś.
Super, dzięki wielkie. Ja też chcę przestać być różowa. A u mnie nawet olive EDM-owe jest różowe . Teraz będę zamawiała próbki MEOW, zobaczymy jak tutaj. Wezmę chyba wszystkie polecane przez Was kolory, i tak muszę uzbierać 20 próbek więc zobaczymy.
Antananariwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 11:34   #2282
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. Z uwagi na to że na MEOW muszę długo czekać, a do tego zablokowali mi paypala zamówiłam na razie EDM. I tak:
light olive - różowy
fawn - super
podtrzymuję zatem angorę
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 11:36   #2283
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy ktoś z Krakowa jest chętny na wspólne zakupy próbek meow? Jeśli tak, piszcie na priv albo tutaj.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 17:34   #2284
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Bez paniki, nie martw się na zapas, ja też po zimowej dużej promocji czekałam bardzo długo na jedno z zamówień (akurat nie były składane tego samego dnia ale w bliskiej odległości od siebie) i dotarło ostatniego dnia. Napisz do Meow na adres z obsługi klienta (nie rób zwrotki mejla potwierdzenia zamówienia, tylko wklej nr zamówienia do mejla) i napisz, że się niepokoisz, bo jedno dostałaś a drugie nie. W ten sposób dasz znać, że jest opóźnienie.
Uff, dostałam odpowiedź z Meow. Napisali mi, że sprawdzili i rzeczywiście jeszcze 23 sierpnia przesyłka nie wyszła z USA.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:42   #2285
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Uff, dostałam odpowiedź z Meow. Napisali mi, że sprawdzili i rzeczywiście jeszcze 23 sierpnia przesyłka nie wyszła z USA.
Mówiłam, że nie ma powodów do zmartwień Meow to nie Joppa, odpowiada na mejle i nie zostawia klientów na lodzie z opóźnionymi bądź zagubionymi zamówieniami.
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 23:40   #2286
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Mówiłam, że nie ma powodów do zmartwień Meow to nie Joppa, odpowiada na mejle i nie zostawia klientów na lodzie z opóźnionymi bądź zagubionymi zamówieniami.
Całe szczęście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 06:47   #2287
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny o co chodzi z tą opcją w Meow free shipping worldwide? Czy ona jest dostępna tylko od czasu do czasu i normalnie mam wybierać np "big, pędzle - worldwide"?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 14:15   #2288
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziewczyny o co chodzi z tą opcją w Meow free shipping worldwide? Czy ona jest dostępna tylko od czasu do czasu i normalnie mam wybierać np "big, pędzle - worldwide"?
obecnie jest promocja do konca miesiaca - wysylka za darmo dla zamowienia powyzej $35 wiec jesli masz zamowienie na wiecej niz $35 to wybierasz "free shipping- worldwide", jak nie to niestety "INT'L-Full sizes or brushes"

no i oczywscie jest kod znizkowy 25% - "WildRide"

Edytowane przez Anbar
Czas edycji: 2012-08-29 o 14:19 Powód: dopisek
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 16:19   #2289
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Zamawia ktoś coś z Meow jeszcze, póki jest ta promocja? Myślałam, że to do 22-go było.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 06:21   #2290
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
obecnie jest promocja do konca miesiaca - wysylka za darmo dla zamowienia powyzej $35 wiec jesli masz zamowienie na wiecej niz $35 to wybierasz "free shipping- worldwide", jak nie to niestety "INT'L-Full sizes or brushes"

no i oczywscie jest kod znizkowy 25% - "WildRide"
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36199454]Zamawia ktoś coś z Meow jeszcze, póki jest ta promocja? Myślałam, że to do 22-go było.[/QUOTE]

O rany super! Dziękuje za odpowiedź. Też myślałam, że do 22.08. Muszę zrobić jutro lub dziś zamówienie
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:39   #2291
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy posiada ktoś Sunsplashera "Light Abyssynian"? Byłabym wdzięczna choć za malutką ilość, by sprawdzić tylko odcień na twarzy...Lub za swatcha, bo w sieci nie mogę znaleźć...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 11:10   #2292
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36206486]Czy posiada ktoś Sunsplashera "Light Abyssynian"? Byłabym wdzięczna choć za malutką ilość, by sprawdzić tylko odcień na twarzy...Lub za swatcha, bo w sieci nie mogę znaleźć...[/QUOTE]

ja posiadam tzn. 2 probki posiadam, moge jedna oddac.. nie jestem tylko pewna czy mi wlasciwy kolor wyslali... kiedys o to pytalam na watku, ale nie bylo odpowiedzi wiec zamowilam druga probke i dostalam to samo.. on nie ma w sobie w ogole zolci i jak patrze na strone Meow to w woreczku kolor wyglada jak "Sphynx Light", na skorze wyglada jak taka rozbielona bezo-rozo-brzoskwinka.. niestety swatcha nie moge zrobic bo aparat mam nie bardzo...

Edytowane przez Anbar
Czas edycji: 2012-08-30 o 11:11 Powód: poprawka
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:28   #2293
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
ja posiadam tzn. 2 probki posiadam, moge jedna oddac.. nie jestem tylko pewna czy mi wlasciwy kolor wyslali... kiedys o to pytalam na watku, ale nie bylo odpowiedzi wiec zamowilam druga probke i dostalam to samo.. on nie ma w sobie w ogole zolci i jak patrze na strone Meow to w woreczku kolor wyglada jak "Sphynx Light", na skorze wyglada jak taka rozbielona bezo-rozo-brzoskwinka.. niestety swatcha nie moge zrobic bo aparat mam nie bardzo...
Kurczę, to mnie dobiłaś :/. Nie ma żółci..? Ma róż? Ehhh... A wpadłam na pomysł, aby jeszcze ten kolor wypróbować z Sunsplashera... Po moich przygodach z Koratem :/. Zaczyna mnie wkurzać ten Meow... Widać coś jest na rzeczy, skoro sądziłaś, że się pomylili...
Jeśli czytałaś wcześniejsze wątki, to ja mam inny korat z próbek, a inny miałam kolor z wymianki, w słoiczku. Dużo bardziej szary, jaśniejszy.


Szkoda, że inne firmy nie wpadły na taki pomysł i nie mają Dippersów i Sunsplasherów. Z chęcią zamówiłabym u kogoś innego


Aha, odnośnie moich zachwytów nad cieniem Pina Colada. Moja miłość ostygła, a właściwie wygasła. Na początku cień sprawdzałam w mniej jasnym pomieszczeniu, cień wyglądał wtedy inaczej. Nawet na powiece. Bodajże za 2 dni chciałam się pomalować nim całościowo i już na dłoni był bardziej złotawy, niż wcześniej sądziłam. Wcześniej był beżowo-złocisty. Natomiast na powiece... zrobił się żółty. Nakładam bazę, później opruszam cieniem bazowym (takim śmietankowym) i cień. Nie wiem dlaczego, ale już 2 inne cienie z Meow też mi tak bardziej "zżółciały", kiedy nałożyłam je na powiekę. Na dłoni były mniej żółte, a na powiece zbrzydły, kolor się jakby utlenił. Z Lumiere czegoś takiego nie mam. Kolor jest taki, jak na dłoni, cień zostaje na powiece, a nie jakby "wżera" się. Absolutnie nie zachwycają mnie te cienie i póki co przestają mnie interesować (kilka kolorów i tak bardzo mnie zawiodło). Jedynie z róży jestem zadowolona.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
ja posiadam tzn. 2 probki posiadam, moge jedna oddac.. nie jestem tylko pewna czy mi wlasciwy kolor wyslali... kiedys o to pytalam na watku, ale nie bylo odpowiedzi wiec zamowilam druga probke i dostalam to samo.. on nie ma w sobie w ogole zolci i jak patrze na strone Meow to w woreczku kolor wyglada jak "Sphynx Light", na skorze wyglada jak taka rozbielona bezo-rozo-brzoskwinka.. niestety swatcha nie moge zrobic bo aparat mam nie bardzo...

Cholerka, ale Ty w UK jesteś? To nie opłaca się wysyłać... Ale przynajmniej mnie uświadomiłaś, że to będzie kolejna wtopa kolorystyczna :/
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:32   #2294
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja mam podobnie z kolorami Meow. Korat jest ponoć golden yellow. Wzięłam naughty i to ani nie jest golden ani yellow. Raczej ziemisto - dymne. Trochę lepiej z Abyssinian, ale on też raczej idzie w stronę Korata. Manx 3 z kolei jakby za jasny.. zbyt peach czy jasny żółty. Reszta (Chartreux) to już w ogóle.. efekt wybielenia gwarantowany.
Ogólnie mam w domu trochę próbek podkładów Meow (Chartreux, Manx, inne) głównie 2 i 3. Chętnie się wymienię, odstąpie.. i tak nigdy ich nie użyję.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:42   #2295
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja też celowałam w korata, bo miał być "złocisto-beżowy", więc uznałam, że to bezpiecznie. Niestety złociste tony widzę jedynie w Skinny Dippers'ie "Light"- wyraźnie. Oprócz tego miałam korektor 2-korat (zwykły), korektor 2-korat (pod oczy), Skinny Dippers Medium... no i do tego Sunsplasher Light (2 próbki) i Sunsplasher Light (słoiczek). Wszystkie wcześniej wymienione są szarawe, wyglądałam w tych korektorach jak chora, wyraźnie mi się odcinały. SD Medium powoduje trochę chore, zapadnięte policzki, jak pisała Cynaamonka. Z Tymi dwoma "pacjentami"- Sunsplasherami Light było tak, że torebkowy trudno mi nazwać w sumie złotawym (ja mam określony wygląd koloru złocistego), ale na pewno jest ciepły, taki słoneczny (a więc może i złotawy, ale tak "zmutowanie" ). Natomiast słoiczkowy był przeciwieństwem.

Manxa miałam korektor (2-frisky) i był żółciutki, w sumie nawet za bardzo. Niedawno nabyłam próbkę Medium Dippersa i pomarańcz, aż mnie poraziło. Oddałam od razu cholerstwo.


Także... no


A Siamese...Jak oceniacie ten kolor? Jest różowawy? Pisze "Neutral", ale z Meow nic nie wiadomo.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-08-30 o 11:44
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:47   #2296
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Kurczę, to mnie dobiłaś :/. Nie ma żółci..? Ma róż? Ehhh... A wpadłam na pomysł, aby jeszcze ten kolor wypróbować z Sunsplashera... Po moich przygodach z Koratem :/. Zaczyna mnie wkurzać ten Meow... Widać coś jest na rzeczy, skoro sądziłaś, że się pomylili...
Jeśli czytałaś wcześniejsze wątki, to ja mam inny korat z próbek, a inny miałam kolor z wymianki, w słoiczku. Dużo bardziej szary, jaśniejszy
ja mam 2 probki FF Charteux 3-Naughty, kazda troche inna (zapomnialo mi sie ze juz jedna mam i kupilam druga ), ale podobaly mi sie obie wiec postanowilam zamowic biga a ten jest jeszcze inny! i to taki bardziej w roz niz w brzoskwinie...
oni cos tak mieszaja te mineraly na oko, jak wyjdzie tak bedzie, niestety ta formula mi najbardziej poki co pasuje i nie chce mi sie szukac po innych znowu po omacku...

Cytat:
Cholerka, ale Ty w UK jesteś? To nie opłaca się wysyłać... Ale przynajmniej mnie uświadomiłaś, że to będzie kolejna wtopa kolorystyczna :/
w Irlandii, ale to w sumie to samo
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:53   #2297
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie świadczy to o nich dobrze. Pewnie sporo klientów to odstraszy. Tym bardziej, że ich minerały nie są najtańsze.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość

w Irlandii, ale to w sumie to samo
To dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam. Nie opłacałoby się
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 12:05   #2298
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Nie świadczy to o nich dobrze. Pewnie sporo klientów to odstraszy. Tym bardziej, że ich minerały nie są najtańsze.
oby! to moze sie opamietaja troche z tymi kolorami...

Cytat:
To dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam. Nie opłacałoby się
nie ma problemu
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:45   #2299
natalirar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie cynaamonko To chyba się skuszę. Tylko jak ja aktualnie używam Abyssinian 3, to powinnam wziąć Dark?? Chyba jednak może lepiej Medium, bo w zimie na pewno będę mieć jaśniejszy odcień cery i wtedy Dark pewnie będzie za ciemny.
hejka
ja też używam podkładu Abyssinian 3 i zamówiłam Skinny Dippers Medium i niestety u mnie jest on zupełnie niewidoczny - oczywiście rozumiem, że ma on dawać subtelny efekt, ale u mnie nic nie widać Miałam też Sunspalasher Medium i efekt był całkiem ok - przynajmniej było coś widać. Nie wiem może trafiłam na pechową próbkę Skinny. Jednak wszyscy tak zachwalają efekt modelowania, że chyba skuszę się jeszcze na Dippersa, ale tym razem Dark, może ten się sprawdzi.
Pozdrawiam
natalirar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 20:17   #2300
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez natalirar Pokaż wiadomość
hejka
ja też używam podkładu Abyssinian 3 i zamówiłam Skinny Dippers Medium i niestety u mnie jest on zupełnie niewidoczny - oczywiście rozumiem, że ma on dawać subtelny efekt, ale u mnie nic nie widać Miałam też Sunspalasher Medium i efekt był całkiem ok - przynajmniej było coś widać. Nie wiem może trafiłam na pechową próbkę Skinny. Jednak wszyscy tak zachwalają efekt modelowania, że chyba skuszę się jeszcze na Dippersa, ale tym razem Dark, może ten się sprawdzi.
Pozdrawiam
No nic, ja wzięłam medium - zobaczymy co to będzie. Jesienią i zimą na pewno będę mieć ciut jaśniejszą karnację, to liczę, że może jednak ten Medium zda egzamin. Na pewno dam znać jak już dostanę paczuchę
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:27   #2301
Kikunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Maiałam sampla Siamense Naughty z czystym sumieniem moge potwierdzić, że jest wyjątkowo naturalny. Nie posiada ani różowych ani szarych podtonów. Nie jest tez pomarańczowy. Daje subtelny efekt. Odradzam Mau- za ciepły, przebija róż. Przez allegro zamówiłam jeszcze z odcienia Naughty kolory: Korat, Charteux, Abyssinian oraz Manx. Jak przyjdą ocenie ) Poza tym zayważyłam różnice w kolorach i to znaczną w formułach. siamense prezentuje się świetnie tak jak pisałam wyżej w FF natomiast PP jest tragiczny- jakis szary jak zaprawa
__________________
Kikunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:22   #2302
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
No nic, ja wzięłam medium - zobaczymy co to będzie. Jesienią i zimą na pewno będę mieć ciut jaśniejszą karnację, to liczę, że może jednak ten Medium zda egzamin. Na pewno dam znać jak już dostanę paczuchę
Ja mam Dippersa Medium i póki co sprawdzałam tylko na dłoni (mam z wymianki i czekam na drugą stronę). Karnację mam jaśniutką, ten Dippers nie jest jakiś bardzo ciemny, używam odcieni z poziomu "Light" (ale nie z Meow). Jeśli jesteś na poziomie Naughty, to podejrzewam, że będzie malutko widoczny.

Dużo ciemniej wypada Dippers Medium Korat.


Cytat:
Napisane przez Kikunia25 Pokaż wiadomość
Maiałam sampla Siamense Naughty z czystym sumieniem moge potwierdzić, że jest wyjątkowo naturalny. Nie posiada ani różowych ani szarych podtonów. Nie jest tez pomarańczowy. Daje subtelny efekt. Odradzam Mau- za ciepły, przebija róż. Przez allegro zamówiłam jeszcze z odcienia Naughty kolory: Korat, Charteux, Abyssinian oraz Manx. Jak przyjdą ocenie ) Poza tym zayważyłam różnice w kolorach i to znaczną w formułach. siamense prezentuje się świetnie tak jak pisałam wyżej w FF natomiast PP jest tragiczny- jakis szary jak zaprawa
Ja zastanawiam się nad Sunsplasherem Siamese, w sumie Dippers też mnie korci teraz. Nigdy nie brałam tej grupy pod uwagę, a te, które zamawiałam, były albo za szare, albo za pomarańczowe (biorąc pod uwagę tylko tonacje).

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-08-31 o 13:24
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:13   #2303
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Ja zastanawiam się nad Sunsplasherem Siamese, w sumie Dippers też mnie korci teraz. Nigdy nie brałam tej grupy pod uwagę, a te, które zamawiałam, były albo za szare, albo za pomarańczowe (biorąc pod uwagę tylko tonacje).
nie wiem czy pomoge, ale znalazlam u siebie probke Skinny Dippersa Light Siamese, w porownaniu do Light Korat jest ciut ciemniejszy, mniej szary i taki jakby leciutko bardziej rozowawy (moze tylko na mojej skorze tak sie wydaje), ale zdecydowaie bardziej bezowy niz ten nieszczesny sunsplasher Abissynian... w sumie bardzo ladny kolorek, mysle ze calkiem dobrze moze udawac neutrala tyle moja probka, ale co Ci Meow wysle to nie wiadomo...
(mam jeszcze komplet Skinny Dipperow Abissynian i Korat oraz Sunsplashery Light i Medium w tych kolorach jakbys miala pytania)
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:25   #2304
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
nie wiem czy pomoge, ale znalazlam u siebie probke Skinny Dippersa Light Siamese, w porownaniu do Light Korat jest ciut ciemniejszy, mniej szary i taki jakby leciutko bardziej rozowawy (moze tylko na mojej skorze tak sie wydaje), ale zdecydowaie bardziej bezowy niz ten nieszczesny sunsplasher Abissynian... w sumie bardzo ladny kolorek, mysle ze calkiem dobrze moze udawac neutrala tyle moja probka, ale co Ci Meow wysle to nie wiadomo...
(mam jeszcze komplet Skinny Dipperow Abissynian i Korat oraz Sunsplashery Light i Medium w tych kolorach jakbys miala pytania)
A to dziwne, bo ja mam Dippersa Light Korat (słoiczek) i jak już wspomniałam, jako jedyny z kilku kosmetyków z gamy Korat, jest serio złocistobeżowy. Wcześniej miałam 2 próbki i kolor był z tego co pamiętam taki sam (ufff). Byłabym bardzo zadowolona, gdybym znalazła coś podobnego, ale trochę ciemniejszego. Niestety Dippers Medium Korat to już całkiem inna bajka (jak parę postów wyżej opisywałam). Z Sunsplasherem Light Korat miałam przeboje i pewnie odpuszczę. Stopniem jasności był ok, bo chciałam coś lekko przyciemniającego, takie niewidoczne muśnięcie. Nie jestem jednak pewna, czy tonacją na pewno był ok (ten z próbek, bo ten ze słoiczka był zdecydowanie za szary i wyglądałam w nim źle).
Liczyłam na tego Sunsplashera Light Abyssynian, ale skoro widzisz w nim róż... To dupa

Kurczę, zaczynam się już mieszać w tym wszystkim . Ależ im się nazw zachciało...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:13   #2305
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
A to dziwne, bo ja mam Dippersa Light Korat (słoiczek) i jak już wspomniałam, jako jedyny z kilku kosmetyków z gamy Korat, jest serio złocistobeżowy. Wcześniej miałam 2 próbki i kolor był z tego co pamiętam taki sam (ufff). Byłabym bardzo zadowolona, gdybym znalazła coś podobnego, ale trochę ciemniejszego. Niestety Dippers Medium Korat to już całkiem inna bajka (jak parę postów wyżej opisywałam). Z Sunsplasherem Light Korat miałam przeboje i pewnie odpuszczę. Stopniem jasności był ok, bo chciałam coś lekko przyciemniającego, takie niewidoczne muśnięcie. Nie jestem jednak pewna, czy tonacją na pewno był ok (ten z próbek, bo ten ze słoiczka był zdecydowanie za szary i wyglądałam w nim źle).
Liczyłam na tego Sunsplashera Light Abyssynian, ale skoro widzisz w nim róż... To dupa
sama juz zglupialam od tych klorow dzisisja je roztarlam na wewnetrznej stronie reki i tak:
- skinny dipper light korat (sloiczek) rzeczywiscie zlocisto bezowy, ale taki przydymiony
- sunsplasher light korat (sloiczek) i Skinny Dipper Light Siamese (probka) wygladaja identycznie - ciut ciemiejsze, ale sa moim zdaniem w cieplejszej tonacji, tak jakby z delikatymi poranczowymi podtonami
- skinny dipper medium korat (sloiczek) - ta sama tonacja co light, ale sporo ciemniejszy..

a susnsplasher Abisynczyk i tak by ci pewnie nie pasowal bo jest jasniejszy od SD light korat, SD light Abissynian jest za to prawie bialy (nie wiem po co go kupilam, w jakims szale zakupowym chyba), a probowalas moze SD medium Abissynian? moja probka jest taka bezowo-oliwkowo-zlocista i nie jest ciemny...chociaz moze tez byc za zolty...
Tak sie sfrustrowalam tymi kolorami ze musze do nich napisac i ich za ten podklad co mi przyslali... i juz wiecej sie nie odzywam bo mieszam tylko niepotrzebnie...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 13:41   #2306
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
sama juz zglupialam od tych klorow dzisisja je roztarlam na wewnetrznej stronie reki i tak:
- skinny dipper light korat (sloiczek) rzeczywiscie zlocisto bezowy, ale taki przydymiony
- sunsplasher light korat (sloiczek) i Skinny Dipper Light Siamese (probka) wygladaja identycznie - ciut ciemiejsze, ale sa moim zdaniem w cieplejszej tonacji, tak jakby z delikatymi poranczowymi podtonami
- skinny dipper medium korat (sloiczek) - ta sama tonacja co light, ale sporo ciemniejszy..

a susnsplasher Abisynczyk i tak by ci pewnie nie pasowal bo jest jasniejszy od SD light korat, SD light Abissynian jest za to prawie bialy (nie wiem po co go kupilam, w jakims szale zakupowym chyba), a probowalas moze SD medium Abissynian? moja probka jest taka bezowo-oliwkowo-zlocista i nie jest ciemny...chociaz moze tez byc za zolty...
Tak sie sfrustrowalam tymi kolorami ze musze do nich napisac i ich za ten podklad co mi przyslali... i juz wiecej sie nie odzywam bo mieszam tylko niepotrzebnie...
Czytalam 3 razy, co by dobrze zakodować. Zamówienie otwarte, więc lecę zamawiać.

Odpiszę jutro wieczorem, bo teraz tylko na chwilkę wpadłam.

Tak, mam Medium Abyssynian, z wymianki (pisałam wyżej). Póki co testowałam tylko na dłoni, bo czekam jeszcze, aż wizażanka wróci z urlopu i sprawdzi moją przesyłkę. Wydaje mi się jednak trochę za żółty... No nie wiem.


Dzięki za pomoc!

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-09-01 o 13:42
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:13   #2307
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, przeszukałam wątek, ale nadal nic mi się w głowie nie rozjaśniło Czy jeśli używam podkładu w formule FF Chartreux Naughty to sunsplasher Chartreux Medium będzie odpowiedni? Na stronie zdjęcie jest bardzo ciemne
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:23   #2308
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
sama juz zglupialam od tych klorow dzisisja je roztarlam na wewnetrznej stronie reki i tak:
- skinny dipper light korat (sloiczek) rzeczywiscie zlocisto bezowy, ale taki przydymiony
- sunsplasher light korat (sloiczek) i Skinny Dipper Light Siamese (probka) wygladaja identycznie - ciut ciemiejsze, ale sa moim zdaniem w cieplejszej tonacji, tak jakby z delikatymi poranczowymi podtonami
- skinny dipper medium korat (sloiczek) - ta sama tonacja co light, ale sporo ciemniejszy..

a susnsplasher Abisynczyk i tak by ci pewnie nie pasowal bo jest jasniejszy od SD light korat, SD light Abissynian jest za to prawie bialy (nie wiem po co go kupilam, w jakims szale zakupowym chyba), a probowalas moze SD medium Abissynian? moja probka jest taka bezowo-oliwkowo-zlocista i nie jest ciemny...chociaz moze tez byc za zolty...
Tak sie sfrustrowalam tymi kolorami ze musze do nich napisac i ich za ten podklad co mi przyslali... i juz wiecej sie nie odzywam bo mieszam tylko niepotrzebnie...

Mam słoiczek SD Light Korat i próbkę SD Medium Korat i moim zdaniem Light jest dużo ładniejszy, Medium jest oczywiście dużo ciemniejszy (dużo bardziej niż Medium Abyssynian), ale też bardziej szary (taki brązowoszary). Nie powiedziałabym, że to ta sama kategoria. Pewnie znowu dostałaś inny niż ja . No ale tam większość jest taka dziwna na różnych poziomach, już pomijam te różnice w próbkach i słoiczkach, albo w dostawach.

To faktycznie Sunsplasher Abyssynian by był za jasny, skoro jest jaśniejszy od SD Korat.


W efekcie końcowym, zastanawiałam się wczoraj prawie pół godziny i... olałam sprawę Nic nie zamówiłam, postanowiłam, że zostanę przy bronzerze z Silk Naturals.




Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeszukałam wątek, ale nadal nic mi się w głowie nie rozjaśniło Czy jeśli używam podkładu w formule FF Chartreux Naughty to sunsplasher Chartreux Medium będzie odpowiedni? Na stronie zdjęcie jest bardzo ciemne
Medium dla poziomu 3 powinien być ok.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 09:28   #2309
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
W efekcie końcowym, zastanawiałam się wczoraj prawie pół godziny i... olałam sprawę Nic nie zamówiłam, postanowiłam, że zostanę przy bronzerze z Silk Naturals.
szkoda, ze nie udalo sie nic w koncu wybrac, ale z Mialami nie jest latwo, jak tak szukam pasujacego podkladu od jakiegos czasu, kiedys pomieszalam 3 kolory i to bylo to! ale niedawno przypadkiem odkrylam ze Charteux 3 jest prawie idealny, gdyby tylko jeszcze zawsze wygladal tak samo..
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 16:37   #2310
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej dziewczyny, pewnie mnie zjecie, ale nawet nie wiem jak i gdzie szukać informacji o tym, kiedy organizowane są jakieś wspólne zakupy i co mam zrobić, żeby się na nie załapać. Wiem, który chcę podkład, w jakim kolorze i formule oraz pojemności, tylko z przesyłką do Polski trochę drogo wychodzi, więc no tego...
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.