Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 21:39   #2191
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W końcu i ja idę na depilację - jutro mój pierwszy raz . Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że pozbędę się tych koszmarnych włosów.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:43   #2192
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
W końcu i ja idę na depilację - jutro mój pierwszy raz . Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że pozbędę się tych koszmarnych włosów.
Jaką część ciała będziesz robić?
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:28   #2193
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Jaką część ciała będziesz robić?
Robiłam nogi, bikini i pachy - wszystko od razu. Nie ukrywam, bolało, i miejscami naprawdę konkretnie, ale wytrzymałam i jestem szczęśliwa, że pierwszy zabieg już za mną
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 10:24   #2194
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziś był mój pierwszy raz byłam na Vectusie, miały być pachy i bikini ale ze względu na podrażenia które sobie sama zafundowałan skończyło się tylko na pachach. "Strzelanie" było odczuwalne, trochę mi przeszkadzał zapach ale poza tym bez większych problemów.
Może i dobrze że bez bikini, przynajmniej będę mieć znieczulenie następnym razem( szanowna pani na recepcji zapomniała o tym wspomnieć jak się zapisywałam,grrr).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 18:29   #2195
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja również jestem po pierwszej depilacji już od ponad miesiąca Teraz czekam na kolejny zabieg, który mi wyznaczono na koniec kwietnia Męczyłam się od dłuższego czasu z owłosieniem wokół brodawek - niby kilka-kilkanaście włosków, a skutecznie potrafiło zdołować i odebrać pewność siebie....
Tak więc, jestem po pierwszym zabiegu i i teraz (po jakiś 5 tygodniach od zabiegu) odrosło mi jakies 80% włosków (choć na jednej piersi o wiele mniej), ale są duuuuuużo cieńsze i i nie są już tak widoczne jak wcześniej...Powiem szczerze, że na początku się trochę zmartwiłam, bo jakieś 3-4tygodnie było tam zupełnie gładko, ale wiem, że to jest naturalny proces no i widząc, że nie są to już tak samo czarne i mocne włoski jak były czuję ulgę W ogole zachęcona efektami po tygodniu od tego zabiegu zdecydowałam się też na wąsik, nie miałam nigdy jakoś strasznie widocznego, ale kilka włosków nad kącikami ust jednak było (widocznych z bliska i pod światło), przez wiele lat nic z tym nie robiłam, ale ostatnio zaczęło mi przeszkadzać i kilkukrotnie depilowałam woskiem u kosmetyczki. Zmeczona jednak chodzeniem co 3 tygodnie (chodzi głównie o czas, w sumie fundusze na dłuższą metę też) zdecydowałam się na laser. Pani, ktora wykonywala mi zabieg przestrzegla mnie, że mogę nie osiągnąć spektakularnych efektów, bo włoski nie są mocne, są też cienkie i przemieszane (cienkie i jasne), ale zdecydowałam się zaryzykować Na razie po 4 tygodniach widzę, że coś mi tam chyba zaczyna odrastać, nie są ani ciensze ani mocniejsze i mam nadzieje, że gorzej nie będzie... wiem, że pewnie będę potrzebowała jeszcze 3 może 4 zabiegów, ale pewnie jeszcze podzielę się z Wami wrażeniami
Jeśli chodzi o bol, to był na prawdę znośny, po opiniach przeczytanych w Internecie spodziewałam się jakiejś strasznej katorgii, ale było to do przeżycia - dla mnie nie bardziej bolesne niż wosk, a jednak są to miejsca wrażliwe (górna warga i brodawki piersiowe). Po wąsiku miałam dośc duże zaczerwienienie, które mi ustąpiło po 2 dniach...na brodawkach lekkie zaczerwienienie, które zeszło po kilku godzinach.
Zabiegi wykonuję laserem Light Sheer Duet, w Estetice w Krakowie zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na różnych forach na ich temat. Jeśli któraś z Was miałaby podobne doświadczenia lub jakieś pytania/wątpliwosci, chętnie się nimi podzielę na priv lub tutaj

Pozdrawiam ))
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 08:51   #2196
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej Dziewczyny,

Pytanie do Wrocławianek

Czy któraś z was poleca gabinet na ul. Górnickiego Diamond Beauty Spa?

Są tam duże promocje i zastanawsiam się czy tam nie pójść... Mam inne sprawdzone gabinety, ale tutaj cena jest jednak dużo niższa....

dzięki
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 09:35   #2197
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Pytanie do Wrocławianek

Czy któraś z was poleca gabinet na ul. Górnickiego Diamond Beauty Spa?

Są tam duże promocje i zastanawsiam się czy tam nie pójść... Mam inne sprawdzone gabinety, ale tutaj cena jest jednak dużo niższa....

dzięki
A jaki tam maja laser?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 16:00   #2198
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A jaki tam maja laser?
Jest napisane że laser diodowy.

Na inny bym się nie zdecydowała.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:23   #2199
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem bardzo zadowolona z depilacji w epilira, wszystko opisałam na blogu, więc proszę tego nie traktować jako spam, po prostu tam przedstawiłam wszystko bardzo szczegółowo, więc zapraszam zainteresowanych http://czekoada.blogspot.com/2014/02...-medycyna.html Mam też kod rabatowy, dzięki któremu możecie zapłacić za zabieg 50 zł mniej.
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 08:51   #2200
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ilość zabiegów to chyba sprawa indywidualna, czasem trzeba więcej czasem mniej, ale jak dla mnie to i tak taka depilacja jest jednym z lepszych sposobów, żeby się pozbyć włosów. Nie ma potem problemu.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 09:27   #2201
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Moja kosmetyczka, do ktorej chodze zaproponowala mi zabieg usuwania wasika laserem. Ponoc niedlugo maja miec taka mozliwosc u siebie w gabinecie.
O co zapytac na poczatku?
O rodzaj lasera? O ilosc zabiegow?
Szczerze mówiąc to warto poczytać cały wątek. hihihih Ten i ten stary Ja przeczytałam i jestem na bieżąco

Kosmetyczka może Ci powiedzieć, że 3 zabiegi mogą wystarczyć -taki standarcik, lecz nie wierz w to. To jest naprawdę kwestia indywidualna, a większość z nas potrzebuje więcej zabiegów niż 3. Dużo daje moc (ale to poniżej).

Pytaj na pewno co możesz, a czego nie. (Czyli np nie wolno wyciągać włosków, same mają wypaść. Golić możesz.) i jakieś takie inne nurtujące Cię pytania. Nawet bzdurne. Masz prawo pytać.

Laser... na pewno powinnaś wiedzieć jakim masz robione. Ja zaczęłam w tamtym roku przed wakacjami w jednym salonie, teraz robię w innym mieście i dostałam kartkę z nazwą lasera, i takimi małymi pierdołami z którymi miałam się zapoznać i to podpisać (jego moc, wiązka...) -byłam bardzo zdziwiona i zadowolona.

Nie opal sobie buzi i nie rób peelingu (tylko nie wiem ile przed) !!
Nie smaruj żadną maścią z retinolem (witaminą A), antybiotykiem... są różne terminy w zależności od salonów. Poczytaj na stronach salonów przeciwwskazania. Wstrzymaj się minimum 2 tyg, a najlepiej miesiąc bądź więcej


Rok temu miałam robiony wąsik laserem Light Sheer (L?) z końcówką chłodzącą -moc 33J, 34J.
Uczucie: jakby ktoś Cię igiełkami kuł. Do zniesienia, bólu nie ma.
Pani dr dermatolog po zakończeniu zaczerwienienia smarowała mi kremem z fluidem (maścią? nie pamiętam już) i szczerze mówiąc po zabiegu chodziłam i załatwiałam sprawy na mieście. Nic nie było widać. Nic nie czułam za bardzo. Wiem tylko że "górna warga" jak to inaczej na wąsik w gabinecie mówią niektórzy, była taka dziwna w dotyku i czuciu.
Miałam przerwę- niecałe 5 i 6 tyg. Te 5 tyg to za mało, lecz ze względu na mój przyjazd tylko wtedy mi pasowało.
Efekt: faktycznie przerzedziły mi się troszkę, z jednej strony zauważam większe braki.

(Light Sheer XC?)Teraz miałam tak jak powinnam mieć: Miałam próbę. Czekałam równe 15 minut na reakcję. Robione miałam mocą 36J. I bez końcówki chłodzącej + skóra była zimna, bo na dworze nie jest za ciepło... lecz
Dziewczyny, przyznaje... Końcówka chłodząca daje więcej ulgi niż przyłożenie zimnego okładu chwile przed... Mimo różnicy w mocy 2J, naprawdę... tak bym tego nie odczuła.
Moje oczy wrażliwe się zrobiły i za każdym strzałem czułam, że chcą być mokre. Ale wytrzymałam (Zastanawiam się jakie znaczenie mogło mieć: przykładanie języka od wewnątrz w miejscu strzału... -miałam tak w pierwszym gabinecie)
Po miałam przejechane chyba panthenolem. Bardzo rozgrzana skóra. Dziwne uczucie. Skóra strasznie zaczerwieniona szczególnie dziwnie to wyglądało z jednej strony. Dobrze, że zimno na dworze to skryłam się pod szalikiem Ale nie mogłam wytrzymać i posmarowałam się moim kremem 50+, przyznam że ulgę poczułam dużą.
Górna warga też była dziwna w dotyku i czuciu. Zaczerwienienie zeszło mi przez noc. Następnego dnia cośtam może było widać. Ale to też będzie kwestią indywidualną.
Dlatego radzę zrób sobie depilacje wąsika przed jakimś wolnym dniem, weekendem

Dlatego widzisz. Moc jest bardzo ważna. Ja mam cerę jasną. Włoski ciemne, więc jak to pani kosmetyczka powiedziała: na buzi możemy szaleć z mocą. To podejście bardzo mi się spodobało. Ważny jest odstęp czasowy. Minimum 6 tyg. Wcześniej nie rób -szkoda pieniążków. Na zbyt małą moc nie zgadzaj się. No chyba ze masz ciemniejszą karnację, to nie wiem... Ja mam 36J, ale ktoś tutaj pisał i o mocy 39J. O efektach końcowych na razie nie mogę nic powiedzieć.


Cytat:
Napisane przez kama19 Pokaż wiadomość
jednak mimo wsyztsko nie znalazłam do tej pory w watku wszytskich interesujacych m nie informacji, wiec jak dla kogos nie bedzie problemem podzielenie sie swoimi doswiadczeniami to bede wdzieczna mysle , ze nei tylko m nie by sie przydało takie przypomnienie i podsumowanie
Mnie się wydaje, że jednak z Twojej strony było wielkie lenistwo. Dziewczyny pisały jaką moc miały i ile zabiegów.
Więc dark01 ma racje!
Jednak prawda jest taka, że niektóre z nas pisząc o swoich odczuciach po depilacji, nie piszą jaką moc miała. Albo pisały już dawno temu. Niektóre już się wykruszyły, bo są zadowolone z efektu i nie mają co pisać. Dlatego ciężej Ci się dokopać.
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 10:14   #2202
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam 3.03 na pierwszym zabiegu (pachy + łydki) i na kolejny zabieg kazano mi przyjść 31.03

Piszecie tutaj, że przerwa powinna wynosić minimum 6 tyg. W takim razie powinnam to przełożyć czy iść na wyznaczony termin?
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:27   #2203
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Byłam 3.03 na pierwszym zabiegu (pachy + łydki) i na kolejny zabieg kazano mi przyjść 31.03

Piszecie tutaj, że przerwa powinna wynosić minimum 6 tyg. W takim razie powinnam to przełożyć czy iść na wyznaczony termin?
Na pachy i lydki po miesiącu? Ja w gabinecie w ktorym robie lydki mam co 8 tygodni. Moze w gabinecie w ktorym robilas zabieg pomylili sie jak wyznaczali ci termin? Jakim laserem robisz depilacje?
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:29   #2204
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Na pachy i lydki po miesiącu? Ja w gabinecie w ktorym robie lydki mam co 8 tygodni. Moze w gabinecie w ktorym robilas zabieg pomylili sie jak wyznaczali ci termin? Jakim laserem robisz depilacje?
Light Sheer

__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:37   #2205
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Byłam 3.03 na pierwszym zabiegu (pachy + łydki) i na kolejny zabieg kazano mi przyjść 31.03

Piszecie tutaj, że przerwa powinna wynosić minimum 6 tyg. W takim razie powinnam to przełożyć czy iść na wyznaczony termin?
Najlepiej iść miedzy 8-12 tygodniem...częściej to strata pieniędzy...widocznie chcą sobie zarobić
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:59   #2206
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Najlepiej iść miedzy 8-12 tygodniem...częściej to strata pieniędzy...widocznie chcą sobie zarobić
Dzięki Czyli przełożę wizytę
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:19   #2207
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli przełożę wizytę
Lepiej przeloz
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:25   #2208
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli przełożę wizytę
na nastepną umów się najwcześniej poczatkiem maja
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:40   #2209
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Na pachy i lydki po miesiącu? Ja w gabinecie w ktorym robie lydki mam co 8 tygodni. Moze w gabinecie w ktorym robilas zabieg pomylili sie jak wyznaczali ci termin? Jakim laserem robisz depilacje?
ja bylam na pierwszym zabiegu na lydki 16 grudnia. chce isc na drugi zabieg, minelo ju duzo czasu, ale mi prawie ze nic na tych lydkach nie rosnie.... pojedyncze wloski, dwie większe kępki. jakiś 'meszek' ktory widze pod swiatlo, a pod ręką nawet nie czuje... wstrzymac sie?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 12:49   #2210
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja bylam na pierwszym zabiegu na lydki 16 grudnia. chce isc na drugi zabieg, minelo ju duzo czasu, ale mi prawie ze nic na tych lydkach nie rosnie.... pojedyncze wloski, dwie większe kępki. jakiś 'meszek' ktory widze pod swiatlo, a pod ręką nawet nie czuje... wstrzymac sie?
Moze na razie się wsztrzymaj i poczekaj czy i co jeszcze odrośnie. Ewentualnie jak Cię taki efekt zadowala to zostaw. Ja na łydkach byłam już 2 razy i tez myślę czy pójde pod koneic miesiaca na trzecie czy na 3meisiace przerwę zrobię, bo mało mi odrosło, gdzienigdzie pojedyńcze włoski i wcale nie takie ciemne, a to mi nei rpzeszkadza póki co Ale i tak pod koniec miesiac ana pachy ide, wiec Pani sama oceni co zrobimy z nogami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:15   #2211
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moze na razie się wsztrzymaj i poczekaj czy i co jeszcze odrośnie. Ewentualnie jak Cię taki efekt zadowala to zostaw. Ja na łydkach byłam już 2 razy i tez myślę czy pójde pod koneic miesiaca na trzecie czy na 3meisiace przerwę zrobię, bo mało mi odrosło, gdzienigdzie pojedyńcze włoski i wcale nie takie ciemne, a to mi nei rpzeszkadza póki co Ale i tak pod koniec miesiac ana pachy ide, wiec Pani sama oceni co zrobimy z nogami
no tak mysle zeby jak cos pojsc pod koniec marca
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:23   #2212
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja bylam na pierwszym zabiegu na lydki 16 grudnia. chce isc na drugi zabieg, minelo ju duzo czasu, ale mi prawie ze nic na tych lydkach nie rosnie.... pojedyncze wloski, dwie większe kępki. jakiś 'meszek' ktory widze pod swiatlo, a pod ręką nawet nie czuje... wstrzymac sie?
....
tak jak dziewczyny radzą,wstrzymaj się jeszcze,widać mieszki się nie zregenerowały dostatecznie...nie bardzo jest co naświetlać.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:32   #2213
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny a latem robicie normalnie depilacje czy robicie przerwe ?
Mi wypada nastepny zabieg poczatkiem kwietnia, i kolejny juz w wakacje.

Raczej jestem typem osoby która sie wogóle nie opala, no ale sama nie wiem czy w wakacje ochrona z filtrami 50+ starczy. Depiluje brode i wasik i właśnie zastanawiam sie czy przerwac depilacje i po tym zabiegu w kwietniu nie umowic sie dopiero we wrzesniu
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:38   #2214
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
Dziewczyny a latem robicie normalnie depilacje czy robicie przerwe ?
Mi wypada nastepny zabieg poczatkiem kwietnia, i kolejny juz w wakacje.

Raczej jestem typem osoby która sie wogóle nie opala, no ale sama nie wiem czy w wakacje ochrona z filtrami 50+ starczy. Depiluje brode i wasik i właśnie zastanawiam sie czy przerwac depilacje i po tym zabiegu w kwietniu nie umowic sie dopiero we wrzesniu
....
aaaa...powinno się zrobić przerwe..... ja robiłam wąsik i troszkę baczki ale sumiennie 2 razy dziennie używałam bardzo dobrego filtra 50+++ i kolorówki niedestabilizującej filtra i praktycznie nie miałam kontaktu ze słonkiem.... odcień skóry zmienił mi się minimalnie,może o pół tonu..nie było problemów,ale ja nawet chodziła tą stroną ulicy gdzie był cień :brzyda l:...zalecałabym jednak przerwe do września/października...aż zejdzie mimowolna opalenizna ze skóry całkowicie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:48   #2215
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja bylam na pierwszym zabiegu na lydki 16 grudnia. chce isc na drugi zabieg, minelo ju duzo czasu, ale mi prawie ze nic na tych lydkach nie rosnie.... pojedyncze wloski, dwie większe kępki. jakiś 'meszek' ktory widze pod swiatlo, a pod ręką nawet nie czuje... wstrzymac sie?
Wstrzymalabym sie. Tu gdzie robie zabiegi Panie same mowia ze wyznaczymy termin ale gdyby nic nie roslo lub gdyby było tego bardzo malo to mam na zabieg nie przychodzic tylko sie wstrzymac i poczekac az jeszcze troche odrosnie bo u kazdej osoby jest to sprawa indywidualna jak Odrastają wloski.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 20:04   #2216
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja bylam na pierwszym zabiegu na lydki 16 grudnia. chce isc na drugi zabieg, minelo ju duzo czasu, ale mi prawie ze nic na tych lydkach nie rosnie.... pojedyncze wloski, dwie większe kępki. jakiś 'meszek' ktory widze pod swiatlo, a pod ręką nawet nie czuje... wstrzymac sie?
Można wiedzieć jaką mocą miałaś łydki?

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
Dziewczyny a latem robicie normalnie depilacje czy robicie przerwe ?
Mi wypada nastepny zabieg poczatkiem kwietnia, i kolejny juz w wakacje.

Raczej jestem typem osoby która sie wogóle nie opala, no ale sama nie wiem czy w wakacje ochrona z filtrami 50+ starczy. Depiluje brode i wasik i właśnie zastanawiam sie czy przerwac depilacje i po tym zabiegu w kwietniu nie umowic sie dopiero we wrzesniu
Czyli wypada Ci ... początek czerwca? Ja w tamtym roku miałam 8 lipca robiony wąsik. Plecy miałam ładnie brązowe, a buźke białą. Gorzej w lipcu PO chronić się przed słońcem, ale w zależności od Twojego efektu i samopoczucia -poczekałabym. Na wąsik można się umówić nie raz tydzień przed. Bo to zajmuje 10minut.

Można wiedzieć jaką mocą miałaś wąsik? I jakie efekty masz?
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 20:55   #2217
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Można wiedzieć jaką mocą miałaś łydki?



Czyli wypada Ci ... początek czerwca? Ja w tamtym roku miałam 8 lipca robiony wąsik. Plecy miałam ładnie brązowe, a buźke białą. Gorzej w lipcu PO chronić się przed słońcem, ale w zależności od Twojego efektu i samopoczucia -poczekałabym. Na wąsik można się umówić nie raz tydzień przed. Bo to zajmuje 10minut.

Można wiedzieć jaką mocą miałaś wąsik? I jakie efekty masz?
35 albo 36
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 21:07   #2218
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość

Czyli wypada Ci ... początek czerwca? Ja w tamtym roku miałam 8 lipca robiony wąsik. Plecy miałam ładnie brązowe, a buźke białą. Gorzej w lipcu PO chronić się przed słońcem, ale w zależności od Twojego efektu i samopoczucia -poczekałabym. Na wąsik można się umówić nie raz tydzień przed. Bo to zajmuje 10minut.

Można wiedzieć jaką mocą miałaś wąsik? I jakie efekty masz?
Właśnie chyba poczekam do wrzesnia z zabiegami dalszymi

moc - 34

Efekty hmmm dużo lepsze na brodzie,bo tam wlosy byly ciemne. Przedemna dopiero 3 zabieg a naprawde jestem juz zadowolona
Wasik no coz..mam jasniejszy pewnie stad pewnie nie ma takich efektow jak na brodzie i wydaje mi sie ze wiecej zabiegow mnie czeka.

Rok temu juz bylam umowiona na depilacje i jak zlosc pare dni przed przepisano mi antybiotyk, pozniej bylo lato upaly i zrezygnowalam z depilacji. Zbierałam sie i zbieralam i zaczelam zimą.
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:57   #2219
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Byłam 3.03 na pierwszym zabiegu (pachy + łydki) i na kolejny zabieg kazano mi przyjść 31.03

Piszecie tutaj, że przerwa powinna wynosić minimum 6 tyg. W takim razie powinnam to przełożyć czy iść na wyznaczony termin?
Ja pachy mam umôwione równo miesiąc po i szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 08:00   #2220
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja pachy mam umôwione równo miesiąc po i szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Możesz iść nawet tydzień po...nikt nikomu nie broni
tylko czy ma to sens
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.