Długie plamienie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 09:45   #1
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136

Długie plamienie :(


Pisałam w innym temacie, ale nikt nie odpisał. Dlatego zakładam nowy wątek. Jestem przestraszona, bardzo zależy mi na jakiejkolwiek podpowiedzi co mi może być..
10 września urodziłam drugą córeczkę.Karmiłam ją do maja. Do tego czasu nie miałam @. Po ponad 30 dniach od zakończenia karmienia poszłam do lekarza. Przepisał mi luteinę na wywołanie @. Dostałam ją po 3 dniach od skończenia (tj. 05.07). Trwała aż do 16 lipca po zażyciu exacylu. Miałam spokój 10 dni, po czym znowu dostałam krwawienia. Trwa już 14 dni. Do ginekologa jestem zapisana dopiero na 25 sierpnia. Wczoraj odebrałam wynik cytologii. Mam 2 grupę, więc wg tego badania jest wszystko w porządku. Zdziwiło mnie jednak coś innego. Wczoraj późnym popołudniem, kiedy szłam odebrać wynik,
bardzo zabolało mnie po prawej stronie, jakby jajnik. Trwało dość długo. Nie wiem co mnie podkusiło, ale zrobiłam z ciekawości test owulacyjny i wyszedł pozytywny.. Byłam pewna, że przy takim silnym i długim plamieniu nie będę miała owulacji, ale wszystko na to wskazuję. Dziś już nic mnie nie boli, ale plamienie nadal jest Jeśli nie skończy się w tym tygodniu, pójdę szybciej do lekarza. Czy może mi ktoś poradzić, jakie powinnam zrobić badania? Idąc do ginekologa wolałabym wiedzieć coś więcej.. Bardzo proszę o jakąkolwiek opinie
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:42   #2
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Długie plamienie :(

organizm musi dojść do siebie po ciąży i zaprogramować się na nowo.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-11 12:42:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.