Jak zadbać o cerę, włosy, paznokcie ? Proszę o rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 11:54   #1
Iwon92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Jak zadbać o cerę, włosy, paznokcie ? Proszę o rady.


Witam wszystkich.
No wstępie chciałbym się przywitać ze wszystkimi i mam nadzieje ze dostane wyczerpujące informacje na moje pytania.
Wiec przejedzmy do tematu. Wiec tak Mam 22 Lat i z tego co wyczytałem mam cerę tłustą bo błyszczy się zwłaszcza w okolicy nosa, brody i czoła. Niestety meczy mnie trądzik jeszcze ale w nie wielkich ilościach. Wiec chlałbym prości o rade jak i jakimi preparatami mogę po prawic moja cerę i jak to stosować może głupio pytam ale coraz więcej mężczyzn zaczyna dbać o swój wygląd ja nie sety musze poprawić swój wygląd cery bo często przebywam z ludźmi. Zastanawiam się czy warto stosować np. Lewitan z drożdże piwowarskie plus Humavit Z. Co do włosów to mam problem bo mam włosy bardzo twarde i guma, żel do włosów nie pomaga mi ich ułożyć bo działa tylko na 20 min np. jak mam włosy dłuższe nisz 2 cm robią mi się tak zwane rogi tak jak by mnie piorun szczelił i to bardzo brzydko wygląda może ktoś za radzi jakim preparatem ułożyć włosy albo cos a co do paznokci to mi bardzo pękają i skóra w stronę dłoni jest bardzo cienka i często schodzi i to bardzo brzydko wygląda czy da się to jako zaradzić. Z góry dziękuje za rade i proszę o wyrozumiałaś jak taki temat był.
Pozdrawiam Mateusz
Iwon92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:27   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak zadbać o cerę, włosy, paznokcie ? Proszę o rady.

Jest wątek zbiorczy, w którym są zalinkowane wątki o konkretnych problemach, tam szukaj.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427559
Nikt Ci nie wymieni w jednym poście, czego masz używać, żeby było lepiej z takiego prostego powodu, że nie ma kosmetyku i metody, która pasuje wszystkim.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.