zagubiony młodzian, czyli poszukiwanie kurtki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 11:41   #1
nrvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2

zagubiony młodzian, czyli poszukiwanie kurtki...


Witam!

Na początku chciałem wszystkich przywitać No i przy okazji przeprosić, jeżeli umieściłem tego posta w nieodpowiednim dziale...

Mam mały problem, a mianowicie szukam kurtki. I najlepsze jest to, że wiem co to ma być za kurtka, ale nie wiem jak nazywa się taki typ kurtki, nie wiem gdzie ją dostać, ale wiem, że istnieje coś takiego, ponieważ daaaaawno temu mój znajomy miał taką jedną. Piszę tutaj z nadzieją, że ktoś będzie potrafił mi pomóc Żeby opisać obraz rzeczonego odzienia pozwolę się posłużyć paroma zdjęciami.

Kurtka jeżeli chodzi o długość była mniej więcej jak tu (przepraszam, nie wiem jak wstawia się tutaj zdjęcia)

http://www.rockmetalshop.pl/data/gfx.../7/26974_1.jpg

jednak jeżeli chodzi o materiał i "styl", że tak pozwolę sobie powiedzieć wyglądało to mniej więcej tak

http://img213.imageshack.us/img213/5205/qrtka.jpg //znalezione na jakimś fotoblogu

a kolor był mniej więcej taki

http://skateshop.pl/data/gfx/picture...52700901_3.jpg

Czy ktoś jest w stanie dać mi namiary na taką kurtkę? Zakup przez Internet jak najbardziej wchodzi w grę, ale gdyby ktoś znał sklep w Szczecinie, w którym można zaopatrzyć się w poszukiwaną przeze mnie rzecz byłbym wniebowzięty

Z góry dziękuję za odpowiedź
nrvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:39   #2
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: zagubiony młodzian, czyli poszukiwanie kurtki...

Ja nie wiem i nie po to tu piszę, ale po prostu MUSZĘ powiedzieć, że urzekł mnie "zagubiony młodzian" i "rzeczone odzienie" .
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:50   #3
nrvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: zagubiony młodzian, czyli poszukiwanie kurtki...

Jest mi niezmiernie miło Już sam fakt tego, że "rzeczone odzienie" jest urzekające może być znakiem, że właściwe rzeczone odzienie, jakim jest ta kurtka, będzie w stanie chwytać za serca i... urzekać

Poczekam jeszcze troszkę, może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
nrvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:21   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: zagubiony młodzian, czyli poszukiwanie kurtki...

sluchaj zdjecia z bloga to kurtka skorzana bodajze a zdjecie z rock metal shop to zwykla PARKA> tak sie nazywa ten typ kurtki. ciemna parke widzialam w H&M , taka grafitowa.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.