nieestetyczny brzuch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-29, 13:18   #1
Magdawolanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7

nieestetyczny brzuch


mój problem polega na tym, iż po porodzie mam fatalny brzuch, są na nim liczne rozstępy mimo, że smarowałam brzuch przez całą ciąże. Najbardziej przeszkadza mi to, żę mam tuż pod pępkiem pomarszczoną skórę i gdy zakładam kosium kąpielowy bardzo to widać , czuje się wtedy niekomfortowo. Czy jest na to jakiś sposób , bo zbliża się lato i ja już się obawiam. Proszę o porade.
Magdawolanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 12:30   #2
agatii
Przyczajenie
 
Avatar agatii
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 13
Re: nieestetyczny brzuch

ja szukam sposobu od 4 lat; mój brzuch wygląda dokładnie tak samo http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
ratunek widzę w zabiegu łączącym mikrodermabrazję z innymi, opis znajdziesz na kafeterii na ost stronach:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4015&start=0- ale wychodzi strasznie drogo...ja spróbuję w przyszłym roku, o ile uzbieram forsę
ewentualnie masaż ujędrniający - ale cała seria też nie będzie tania
no i jeszcze pozostaje operacja - ale tego nie biorę pod uwagę, efekty wcale nie takie spektakularne; ból, koszty i zostaje blizna dołem brzucha
agatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 20:43   #3
Magdawolanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
Re: nieestetyczny brzuch

Dzięki za odpowiedz, nie wiedziałam, że są takie sposoby pewnie też mnie na nie niestać ale jestem dobrej myśli może istnieje na to jakiś kosmetyk bo operacji wolałabym uniknąć.Nie wiem dlaczego tak to się zrobiło, mnóstwo moich koleżanek rodziło i wszystkie mają ładne brzuszki, widocznie na nas musiało trafić.
Magdawolanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 08:17   #4
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: nieestetyczny brzuch

Mam ten sam problem. Ściska mnie czasami bo mam znajome które też rodziły a brzuszki mają super. Jestem szczupła i mimo ładnej figury nie mogę sobie pozwolić ani na krótkie bluzeczki ani na strój dwuczęściowy. Zbliża sie lato i tez znowu nie wiem co zrobić. Zaczęłam ćwiczyć brzuszki- może troszkę pomoże. Jak któraś znalazła jakiś sposób na pozbycie się tego to też czekam. A może trzeba sie do tego przyzwyczaić i zmienić strój na jednoczęściowy?
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.