Uczulenie na hybrydę - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-09, 20:57   #571
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość

Może gdybyś przeczytała to byś wiedziała, że pytam osoby nie uczulone co na ten temat myślą, a nie te, które uczulenia dostały. A właśnie takie wypowiadają się na wątku uczuleniowym.

A uczulenia wcale nie "nasze" bo ja go nie mam.
I wlasnie gdybys tam zajrzala i przeczytala to bys sie kilka rzeczy dowiedziała. Kilka dni temu byla tu taka dyskusja i posty zostaly przeniesione do watku uczuleniowego. Skoro sie wahasz to nie kupuj, kazdy podejmuje sam decyzję. A jakbym miala unikac czehos zebym nie dostala uczulenia to bym nie mogla jeść pic i spac... Zamknelanym sie w pojemniku szczelnym.

Przepraszam za off top ale no nie wytrzymalam no.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 06:35   #572
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
To się nie martw na zapas, szkoda nerwów. ;-)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
I wlasnie gdybys tam zajrzala i przeczytala to bys sie kilka rzeczy dowiedziała. Kilka dni temu byla tu taka dyskusja i posty zostaly przeniesione do watku uczuleniowego. Skoro sie wahasz to nie kupuj, kazdy podejmuje sam decyzję. A jakbym miala unikac czehos zebym nie dostala uczulenia to bym nie mogla jeść pic i spac... Zamknelanym sie w pojemniku szczelnym.

Przepraszam za off top ale no nie wytrzymalam no.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
dokładnie tak. Chcesz zjeść ser pleśniowy ale się boisz czy dostaniesz uczulenia? nie spróbujesz to się nie dowiesz i całe życie będziesz unikac tego sera bo a nóż widelec uczuli...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 11:58   #573
kropelka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybryde

Ja podejrzewam że jestem uczulona na ten Formaldehyd bo zauważyłam że jak robiłam semilaciem który posiada ten składnik i NeoNails to również dostałam uczulenie. A jak miałam wszystkie produkty z Silcare żel base one i lakiery hybrydowe the garden of colour to uczulenia brak. I pomoc właśnie te produkty nie mają w sobie formaldehydu prawda? Doradzcie proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160415_125658.jpg (60,1 KB, 0 załadowań)
kropelka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 12:19   #574
Katarynka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 14
Dot.: Uczulenie na hybryde

hej a jak wygląda sprawa uczulenia?
Ja po semilacu miałam opuchnięte opuszki palców i takie czerwone wokół, zmieniałam kilka razy firmy i na szczęście już jest ok ale to dopiero ostatnio...
Katarynka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 12:31   #575
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Katarynka55 Pokaż wiadomość
hej a jak wygląda sprawa uczulenia?
Ja po semilacu miałam opuchnięte opuszki palców i takie czerwone wokół, zmieniałam kilka razy firmy i na szczęście już jest ok ale to dopiero ostatnio...
Brakuje ci w tym watku jakis informacji odnosnie uczulenia?

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-04-30 o 12:32
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:11   #576
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Uczulenie na hybryde

Mam pytanie, do dziewczyn, które przerzuciły się z Semilaca na Shellac.

Zmieniałyście tylko produkty do malowania (baza/lakier/top) czy wszystko łącznie z odtłuszczaczem i lampą? Mamy z siostrą lampę semilaca led 6w. U mnie nic się nie dzieje po hybrydach tej marki (zresztą miałam wcześniej inne z róznych salonów i marek i też wszystko było ok), siostra nie miała tyle szczęścia (ale ogólnie jest alergikiem). Shellac z pewnością jej nie uczula, bo robiła takie hybrydy wcześniej. Nie wiem tylko, czy jak kupimy produkty z Shellaca to taka lampa-mostek będzie ok? Gdzieś wyczytałam, że podobno za słaba do tej marki i nie jest polecana. Chciałabym jakoś wybrnąć z sytuacji, żebyśmy obie mogły korzystać z jednej lampy ale z różnych produktów.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:03   #577
kundiwa
Przyczajenie
 
Avatar kundiwa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdańsk/Ełk
Wiadomości: 8
Dot.: Uczulenie na hybryde

Jeżeli uczulenie spowodowane jest lakierem, a nie lampą, to nie powinno być problemu z używaniem tej samej. Wszystkie lampy mają takie same działanie (większość nawet te same żarówki). Różnią się mocą no i tym czy jest to lampa UV/LED - różnice te wpływają na czas utwardzania lakieru, a nie samo działanie.
Jeżeli lampa jest ok - nie powinno być problemu.
kundiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 19:49   #578
kasia_waw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Uczulenie na hybryde

czy któraś z Was używała Semilac'a przez dłuższy okres czasu ?
Martwią mnie te opinie na ich oficjalnym fanpagu https://www.facebook.com/Semilac/reviews/
kasia_waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:57   #579
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Uczulenie na hybryde

Ja używam od 7 miesiąc i nic się nie dzieje, żadnej mojej znajomej które je używaja również. Może wejdź tutaj grupa semilac kocham https://m.facebook.com/profile.php?id=585732171532122 grupa liczy prawie 25tys użytkownikow.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 04:06   #580
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Uczulenie na hybryde

ja Semilac używam od prawie 2,5 roku i też mnie nie uczulił ale używam na zmiane z innymi firmami wydaje mi się że to kwestia predyspozycji - jeśli ma sie dostać uczulenia to i tak sie dostanie, bez względu na to czego sie użyje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 13:06   #581
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Mam pytanie, do dziewczyn, które przerzuciły się z Semilaca na Shellac. ... Nie wiem tylko, czy jak kupimy produkty z Shellaca to taka lampa-mostek będzie ok? Gdzieś wyczytałam, że podobno za słaba do tej marki i nie jest polecana. Chciałabym jakoś wybrnąć z sytuacji, żebyśmy obie mogły korzystać z jednej lampy ale z różnych produktów.
Oryginalny shellac nie utwardzi się w popularnych lampach led, w tym mostu na 3 diody. Do shellaca (oryginalnego) potrzebujesz zwykłą UV, ccf lub led, która fale ma o dł. 365 nm (utwardza zwykłe żele). Na tym forum jest rekomendowana lampa Abody.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 20:24   #582
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Uczulenie na hybryde

Dotyczy to tylko kolorów czy bazy też? U mnie mostek 6W utwardza bazę. Kolorów nie próbowałam.

Edytowane przez Agnieszka Gie
Czas edycji: 2016-05-08 o 20:25 Powód: literówka
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:57   #583
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Uczulenie na hybryde

Baza i top skończyły mi się (zanim kupiłam led), więc nie sprawdzę. Kolory testowałam, nie utwardzają się w led.
Kojarzę filmik z testami na YT - kolory nie utwardzały się, top utwardzał, co do bazy nie pamiętam (nie jestem wstanie odszukać tego filmu - był anglojęzyczny).
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 14:17   #584
lila_lila
Raczkowanie
 
Avatar lila_lila
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 72
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja Semilac używam od prawie 2,5 roku i też mnie nie uczulił ale używam na zmiane z innymi firmami wydaje mi się że to kwestia predyspozycji - jeśli ma sie dostać uczulenia to i tak sie dostanie, bez względu na to czego sie użyje
Potwierdzam też używam długo, z przerwami i cały czas mnie cieszą semilaczki na moich paznokciach. Szczęśliwie moim zdaniem predyspozycje to jedno oczywiście, a drugie to umiejętności wykonania i niepopełniania podstawowych błędów.

A co do shellaca kolorów- nie utwardzi się raczej w ledowym mostku.
__________________
"Człowiek, który wydrapał słowo H*J na ścianie, przecież jest lepszym poetą od ciebie"
Marcin Świetlicki /Druga połowa/
lila_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 19:39   #585
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Uczulenie na hybryde

Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi. Nie wiem na co wymienić tego Semilaca, skoro Shellac odpada przy lampie-mostku. Muszę poszukać.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 06:37   #586
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
... Nie wiem na co wymienić tego Semilaca, skoro Shellac odpada przy lampie-mostku. Muszę poszukać.
Przede wszystkim poszukaj nowej, mocnej lampy. Mostek (lub tunelówka z miesiącami a czasem latami, niewymienianymi żarówkami) to pierwszy i największy krok do uczulenia, bez względu na markę lakieru. Następny krok to zbyt grube warstwy lakieru. Lepiej dać siedem ultra cienkich niż trzy "niby" cienkie. Marka (skład) lakieru to dopiero trzeci krok.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 12:35   #587
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Uczulenie na hybryde

Zgadza się Najpierw trzeba poszukać problemu w lampie. Ja jak zmieniłam żarówki to uczulenie cudownie zniknęło.

Ale ostatnio niestety nie byłam zbyt uważna i robiłam hybrydy "na kolanie" w krótkich spodenkach. Musiałam chyba bazą albo topem sobie maznąć po udzie i nie zauważyć - na drugi dzień miałam jedną wielką swędzącą plamę i nie obyło się bez sterydów - schodziło chyba ze dwa tygodnie. Także się załatwiłam własną głupotą.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 19:04   #588
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cześć! Zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś z Was borykała się z alergią na wewnętrznej stronie dłoni? Objawia się ona drobnymi pęcherzykami, które swędzą i robi się ich coraz więcej. Moja przygoda z hybrydą firmy Semilac rozpoczęła się niecały rok temu (w tym miałam kilkumiesięczną przerwę). Wcześniej nie zaobserwowałam żadnych niepokojących zmian na skórze. Byłam już u mojej dermatolog, która stwierdziła, że może to być alergia na hybrydę. Przy samym paznokciu nie zauważyłam żadnych zmian, tylko na wewnętrznej stronie dłoni i lekko przesuwa się to w stronę nadgarstków. Póki co wykupiłam emulsję o nazwie Ivoxel i będę czekać na efekty, bo niestety jest to uciążliwe, a gdy zacznę drapać (czasami nie potrafię się powstrzymać ), to wysypka staje się bardziej wypukła i mocno zaczerwieniona.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 22:05   #589
Katarynka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 14
Dot.: Uczulenie na hybryde

Hm ja już dużo używałam lakierów hybrydowych i musiałam zmieniać firmy zanim pozbyłam się problemu. Robiłam też przerwy miedzy malowaniami, żeby dowiedzieć się co może to powodować. Teraz mam lakier z <reklama> i spokój, więc może to dlatego, że wcześniej używałam trochę tańszych... może nie całkiem bezpieczne, ale sama chciałąm

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-05-25 o 06:09 Powód: reklama+recydywka
Katarynka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 22:46   #590
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Katarynka55 Pokaż wiadomość
Hm ja już dużo używałam lakierów hybrydowych i musiałam zmieniać firmy zanim pozbyłam się problemu. Robiłam też przerwy miedzy malowaniami, żeby dowiedzieć się co może to powodować. Teraz mam lakier z <reklama> i spokój, więc może to dlatego, że wcześniej używałam trochę tańszych... może nie całkiem bezpieczne, ale sama chciałąm
Adminka adminka znowu osoba ktora ma ledwie 3 posty i znowu pisze o tej firmie! Musi byc mega tandetna ze tu na sile o niej gadaja.... Masakra no.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-05-25 o 06:10
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 07:39   #591
agnesita89s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Uczulenie na hybryde

Dziewczyny. a miałyście przypadek, gdzie reakcja uczuleniowa pojawiła się na twarzy, a nie na dłoniach/stopach? Wydaje mi się, że mój problem jest związany z hybrydami - drobne wodniste krostki na twarzy. Jak myślicie? Lakiery, aceton, cleaner? To może być to w ogóle? Spotkałyście się z czymś takim?
agnesita89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 09:27   #592
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez agnesita89s Pokaż wiadomość
Dziewczyny. a miałyście przypadek, gdzie reakcja uczuleniowa pojawiła się na twarzy, a nie na dłoniach/stopach? Wydaje mi się, że mój problem jest związany z hybrydami - drobne wodniste krostki na twarzy. Jak myślicie? Lakiery, aceton, cleaner? To może być to w ogóle? Spotkałyście się z czymś takim?
Ja się spotkałam, nie osobiście ale alergia może wystąpić na twarzy.
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 10:09   #593
agarrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Uczulenie na hybryde

A ja dzisiaj zauważyłam u siebie takie coś (zdj.)
Robię hybrydy od roku, używam semilaca a zdejmuję acetonem.

Dziwne jest to, że takie objawy mam tylko na dwóch małych palcach... Inne są w porządku..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu.png (104,3 KB, 95 załadowań)
agarrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:07   #594
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez agarrek Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zauważyłam u siebie takie coś (zdj.)
Robię hybrydy od roku, używam semilaca a zdejmuję acetonem.

Dziwne jest to, że takie objawy mam tylko na dwóch małych palcach... Inne są w porządku..
Wygląda na typowe uczulenie na hybrydę, ciesz się że tylko na 2 palcach Na twoim miejscu odstawiłabym hybrydę bo może być coraz gorzej.
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 09:51   #595
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

No i uczulenia dorobiłam się i ja
właśnie ściągam hybrydy
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 10:36   #596
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
No i uczulenia dorobiłam się i ja
właśnie ściągam hybrydy
Też po semilacu czy czymś innym?
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 11:00   #597
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Też po semilacu czy czymś innym?
Wydaje mi się, że semilac, ale ręki sobie uciąć nie dam. Bo miałam już bardzo długie pazury, ściągałam je frezarką i nie widziałam, co się dzieje na przy linii uśmiechu (tak to się chyba zwało). Miałam 1 raz zrobione hybrydy NN, wczoraj ścięłam pazurki dość sporo bo prawie 5mm i zobaczyłam co tam się pod nimi dzieje i się przeraziłam. Z tym, że nic nie boli, nic nie swędzi i zaczęłam się zastanawiać, czy ja miałam tak długie paznokcie, że nimi zahaczałam i uszkodziłam, ale jak poszperałam w necie, to stwierdzam, że to uczulenie.
No i jeszcze używam hybryd z ali i teraz nie wiem jak stwierdzić, co konkretnie mnie uczuliło.
Zmartwiło mnie jeszcze to, że jak semilac uczula to NN pewnie też.
Właśnie przekopuję wątek i natknęłam się, że shellac jest polecany, tylko nie w każdej lampie się utwardza. W diamenciku będzie ok?
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 11:05   #598
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że semilac, ale ręki sobie uciąć nie dam. Bo miałam już bardzo długie pazury, ściągałam je frezarką i nie widziałam, co się dzieje na przy linii uśmiechu (tak to się chyba zwało). Miałam 1 raz zrobione hybrydy NN, wczoraj ścięłam pazurki dość sporo bo prawie 5mm i zobaczyłam co tam się pod nimi dzieje i się przeraziłam. Z tym, że nic nie boli, nic nie swędzi i zaczęłam się zastanawiać, czy ja miałam tak długie paznokcie, że nimi zahaczałam i uszkodziłam, ale jak poszperałam w necie, to stwierdzam, że to uczulenie.
No i jeszcze używam hybryd z ali i teraz nie wiem jak stwierdzić, co konkretnie mnie uczuliło.
Zmartwiło mnie jeszcze to, że jak semilac uczula to NN pewnie też.
Właśnie przekopuję wątek i natknęłam się, że shellac jest polecany, tylko nie w każdej lampie się utwardza. W diamenciku będzie ok?
Dziwne, że cię nie boli ani nie swędzi bo czytałam, że podobno ból jest nie do zniesienia. Może to jednak nie uczulenie tylko tak jak piszesz uszkodziłaś sobie ciało pod paznokciem, może wrzuć zdjęcie tutaj
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 11:11   #599
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Dziwne, że cię nie boli ani nie swędzi bo czytałam, że podobno ból jest nie do zniesienia. Może to jednak nie uczulenie tylko tak jak piszesz uszkodziłaś sobie ciało pod paznokciem, może wrzuć zdjęcie tutaj
Poza tym, że wygląda to tak, że zbiera mi się na wymioty to nic nie czuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464516542446.jpg (25,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1464516558815.jpg (30,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1464516582766.jpg (19,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1464516658845.jpg (23,3 KB, 76 załadowań)
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 11:17   #600
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Uczulenie na hybryde

O kurde faktycznie wygląda jak uczulenie odpuść na jakiś czas hybrydy i dopóki ci się to nie rozprzestrzeniło bardziej to smaruj olejem kokosowym, żeby jak najlepiej nawilżyć płytkę i okolice paznokcia Jak się nie zmniejszy to pewnie będziesz musiała iść do dermatologa po jakąś maść
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.