Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 21:23   #1
poziomko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1

Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?


Witam.Nie dlugo bede mieszkac w miescie gdzie otwieraja nowe centrum handlowe. Będzie tam na pewno wszystko np h&m,orsay itp. I chcialabym zapytac gdzie warto zlozyc cv jesli mam do wyboru wszystko? Moze ktos wie z was jak wygladaja zarobki w fantasy park i jak wyglada tam praca? Chyba zawsze marzylam by pracowac w kregielni lub wlasnie wt akich barach w centrum handlowym. Czytalam duzo wlasnie tu na forum o pracy w cinema city lub h&m, tez mnie to interesuje ale chcialabym sie dowiedziec gdzie mozna najwiecej zarobic,w jakim stoisku w takim centrum handlowym?To 1 taki duzy sklep wiec niestety nic nie wiem nic o nim,wiec prosze o rady. Jestem bardzo pracowita osoba, uwielbiam prace byleby za konkretne pieniadze I moze doradzicie mi w jakim stoisku w takim centrum nie trzeba 8h stac na nogach?Czy niestety wszedzie trzeba?
poziomko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 22:22   #2
Perfume
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 143
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

Hmm, moim zdaniem warto złożyć wszędzie, gdzie tylko Cię interesuje praca bo wiadomo, że bedzie baaaardzo duża konkurencja(wiem z doświadczenia). Niestety prawie we wszystkich tego typu sklepach trzeba pracować conajmniej 8 h czasem jest to 10 lub 11 a czasem 12 no ale to już zależy jak masz grafik ustawiony i na jaki etat pracujesz. Więc jeżeli mogę coś doradzić to napewno złóż CV to kilku lub kilkunastu, zawsze będziesz miała możliwość pochodzić na więcej rozmów i wybrać opcję która Ci bardziej odpowiada Życzę powodzenia
__________________

Perfume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:48   #3
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

jeśli bedziesz składała do sklepów inditexu, czyli zara bershka oysho stradivarius pull & bear, massimo to oni zatrudniają więcej pracowników ale na pół etatu. A w orsay'u h&m ny i tego typu sklepach myślę że zarobki nie są duże, przeciętne, jakieś 1200zł na cały etat może z prowizją od sprzedaży. W niektórych sklepach nie ma nawet gdzie usiąść, wiec nawet jak nie ma klientów to musisz udawać, ze coś robisz na to może też warto zwrócić uwagę. Powodzenia, konkurencja będzie duża
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 14:39   #4
ViOLcIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 104
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

Ja mam takie bardziej ogólne pytanie... w moim centrum handlowym otwieraja nowy sklep i chcialabym tam oddac swoje CV ale nie bardzo wiem gdzie powinnam je oddac... bo metalowe zalony sa zasloniete abym mogla kogokolwiek zapytac... a przeciez musza jakos zebrac pracownikow....
__________________
Coś, co od początku jest wadliwe, nie może zostać uzdrowione przez sam upływ czasu...




ViOLcIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:57   #5
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

hmm, jeżeli go remontują to panowie robotnicy Ci nie pomogą, jeśli rozkładają towar bo niedługo otwarcie to pewnie robia to już zatrudnione osoby, wiec nie wiem, może poczekać na otwarcie? albo w galerii zapytać się w jakimś punkcie, może wiedzą
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:33   #6
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

Może po prostu śledź lokalne ogłoszenia oraz wejdź na strony butików, o których wiesz, że będa w tym centrum.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:48   #7
ViOLcIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 104
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

to jest sklep s'Olivier w centrum handlowym Silesia City Center i dopiero jest naklejka na zasłonach, jeszcze nawet nie widac prac remontowych wewnątrz ani wykładania towaru... zapytam się w punkcie informacyjnym, moze tam mi pomoga
__________________
Coś, co od początku jest wadliwe, nie może zostać uzdrowione przez sam upływ czasu...




ViOLcIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 21:39   #8
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

Cytat:
Napisane przez ViOLcIa Pokaż wiadomość
to jest sklep s'Olivier w centrum handlowym Silesia City Center i dopiero jest naklejka na zasłonach, jeszcze nawet nie widac prac remontowych wewnątrz ani wykładania towaru... zapytam się w punkcie informacyjnym, moze tam mi pomoga
Sorry za off-top, ale czy teraz wszystkie nazwy centrów/sklepów/firm muszą być po angielsku? Ja rozumiem, że czasem lepiej brzmi, ale trochę mnie nosi, jak widzę takie nazwy. Przecież język polski jest taki ładny.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 22:16   #9
ViOLcIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 104
Dot.: Nowe centrum handlowe-gdzie warto zlozyc cv?

taki juz nasz kraj... chca pewnie w ten sposob bardziej wykreowac wizerunek centrum handlowego... wydaje mi sie, ze zawsze bedziemy dazyc do nasladownictwa nic tworzyc cos wlasnego... ( moje skromne zdanie odnonie wypowiedzi powyzej ) oczywiscie ktos moze ja zanegowac
__________________
Coś, co od początku jest wadliwe, nie może zostać uzdrowione przez sam upływ czasu...




ViOLcIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.