Chcę zmienic kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 18:52   #1
Vagance84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4

Chcę zmienic kolor włosów


Witajcie drogie wizażystki. Od bardzo serdecznej koleżanki z pracy dowiedziałam się całkiem niedawno, że istnieje tak fantastyczna strona jak"wizaz.pl". Do tej pory nie slyszlam o niej, i szkoda, bo gdybym wczesniej napisała do was uniknełabym farbowania ciągle na czarno. Drogie koleżanki bardzo bym chciała, abyście doradziły mi w jakim kolorze włosów mi najbardziej pasuje?? Mysłałam o brązach, pasemkach w tych kolorkach. Mam tez problem z brwiami i ogólnie z makijażem Nie wiem jak się mam malowac, używam ciemnych kolorków i kredki do oczu, która wydaje mi sie zmniejsza mi oczy. Także dziewczyny, jeżeli można by było skorzystac z waszej porady, to było by mi bardzo miło Poniżej wkleje pare moich zdjęc Proszę pomóżcie Dodam, ze od bardzo dawna nie zmieniałam swojego image
Vagance84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:47   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

według mnie wyglądasz ślicznie i makijaż masz bardzo ładny,jeśli niechcesz dalej czarnego koloru to może pofarbuj na jakąś czekoladę?chociaż moim zdanie wyglądasz ślicznie w ciemnych włosach
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:47   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

długość włosów fajna poza grzywką

może coś takiego ?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 10:59   #4
Zostan_Przy_Mnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

hmm fryzura ok ale ladnie byci bylo w czerwonych pasemkach a co do makijazu to jak najbardziej pasuje do Ciebie brąz, a kredka na oczach u ciebie naprawde ladnie wyglada, zastanow sie wiec czy wolisz poprzez makijaz mieć wieksze oczy, czy malowac kredka ale za to miec te sexowne spojrzenie? POZDRAWIAM
Zostan_Przy_Mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:01   #5
Vagance84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
według mnie wyglądasz ślicznie i makijaż masz bardzo ładny,jeśli niechcesz dalej czarnego koloru to może pofarbuj na jakąś czekoladę?chociaż moim zdanie wyglądasz ślicznie w ciemnych włosach
Dziewczyny naprawdę jesteście kochane, dziękuję za wszystkie miłe słowa, jednakże proszę was o maleńką rzecz Chciałabym się widziec w tych brązach Mogłybyście na moich zdjęciach dobrac mi fryzurkę wraz z kolorem? CALUSKIIIII ;pppp

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Zostan_Przy_Mnie Pokaż wiadomość
hmm fryzura ok ale ladnie byci bylo w czerwonych pasemkach a co do makijazu to jak najbardziej pasuje do Ciebie brąz, a kredka na oczach u ciebie naprawde ladnie wyglada, zastanow sie wiec czy wolisz poprzez makijaz mieć wieksze oczy, czy malowac kredka ale za to miec te sexowne spojrzenie? POZDRAWIAM
Pasemka czerwone są ok. Miałam kiedyś. Marzę by zobaczyc się w brązie. Dziękuje za miłe słowa. Może uda wam się pokazac mnie w tych odcieniach?? Buziaczki

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
długość włosów fajna poza grzywką

może coś takiego ?
Świetne też, ale nie wiem na ile udałoby się mi zapuścic wlosy Dziękuje za propozycję Ilenko
Vagance84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:10   #6
lecho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 80
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

Ja stawiam na jakąś czekolade tak jak tutaj wcześniej dzewczyny pisały hehe

Pozdrawiam.

P.S. Potem koniecznei sie pochwal efektami.
lecho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:56   #7
Zostan_Przy_Mnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

dodałam ci fryzury w innych kolorach w ktorych tez sie dobrze prezentujesz a ten rozowy to na poprawe humorku
Zostan_Przy_Mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 10:37   #8
Vagance84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

Och dziekuje za wspaniale kolorki na moich wlosach Ten róż to faktycznie poprawił mi humor ;p Bede sie jeszcze zastanawiac czy aby nie zrobic sobie tylko brazowych refleksow na tych moich czarnych wlosach i zostac bardziej przy tych ciemnych niz totalnie przechodzic na braz hmmm ;p Jeśli masz jakiś pomysł na mnie jeszcze to odp. Dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi Jesteście kochani ze tak szybko odpowiadacie ;p

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Ok. Dziekuje i tez pozdrawiam
Vagance84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 10:52   #9
Vagance84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

Mam jeszcze jedną prośbeńkę Chciałabym sie widziec w innym makijażu niż w w takim co mam na zdjęciu ;p Wiem dziewczyny że macie przeróżne programy służące do metamorfoz Może spróbowałybyście na mojej którejkolwiek fotce coś zmienic??
Vagance84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:03   #10
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

Według mnie po pierwsze powinnaś zapuścić grzywkę. Ładnie byłoby Ci w długiej, zaczesanej na bok. Jestem za jasnym brązem dla Ciebie- tylko koniecznie zimny odcień. Nie wyskubywałabym też aż tak brwi na Twoim miejscu. Co do makijażu- może zrezygnuj z kreski na spojówce na dole oka, wtedy oczy będą większe. Może jakieś smoky w fioletach lub szarościach?
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 01:17   #11
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

Nie wiem kto ci doradził takie brwii, zmień to odrazu oczy strasznie ładne masz, rzęsy super ale brwii wszystko psują! Popatrz na Megan Fox czy inne piękności każda ma mega podkreślon brwii. Tu masz dwie opcje jedna czarne włosy megan fox, masz super oczy, brwi do poprawy i wymiatasz. Włosy zapuść i daj je do przodu. Twarz popraw pudrem brązującym ( mam na myśli owal twarzy) Inna opcja to rudości [img=http://img15.imageshack.us/img15/4544/43125512.th.jpg]

Jeśli chodzi o rudości to są teraz modne, i też będzie Ci w nich dobrze, powinnaś włosy dawać do przodu zarzucać je na twarz wtedy buzia się wysmukli. Ewentualnie proponuję zrobić sobie grzywkę na bok bo masz wysokie czoło. jakbyś miała zdjęcia twarzą do przodu można by było więcej opcji pokazać. Tu masz rudości [img=http://img257.imageshack.us/img257/75/20376623.th.jpg]
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 11:16   #12
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Chcę zmienic kolor włosów

hehe teraz widze, że dałaś zdjęcia wyżej inne Na trzecim zdjęciu wyglądasz ślicznie, ja bym zapuściła brwi, i nosiła taką fryzure jaką masz na nr 3. Oczy masz tak ładne że nie musisz malować, nikt nie lubi lasek z mega tapetą na twarzy, a że ładna jesteś to ja bym cienie do oczu sobie odpuściła. Chyba że idziesz na jakąś impreze to polecam. Też nie umiałam się malować, aż w końcu odkryłam to:
http://www.youtube.com/watch?v=Bl1lj...eature=related
Po prawej masz inne filmiki tej dziewczyny, krok po kroku pokazuje jak się pomalować, za pierwszym albo za drugim razem wyjdzie napewno

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Jak tu się edytuje posty?
masz jeszcze linka:
http://www.youtube.com/watch?v=Txg-v...eature=channel
właśnie sama oglądam i chyba już znalazłam mojego ulubieńca.
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.