Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 19:55   #4441
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No właśnie ja też nie mam filtra ale mam odzywke w sprayu ktora coś tam ma tych filtrów także na razie tym sie ratuje. a co do kapelusza to pewnie jakaś ochrona jest szkoda tylko ze ja nie lubie nosic takowych
dudzia- milion stpni dobre
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:25   #4442
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No i znowu z pytaniami przychodzę. Nie macie jakiejś wiedzy o czerwieni w pigułce?
po 1. będę wyliczać pytania bo znowu zapomnę się o coś zapytać
po 2. spojrzałam na majicontrast i się przeraziłam ceną
po 3. czym się różni od dajmy farb drogeryjnych? wiem, bardziej napigmentowany i same dobieramy utleniacz ale czy zniszczenia są mniejsze albo wolniej się wypłukuje?
po 4. gdzie kupujecie majicontrast? pytanie konkretnie do Benek lub innych mieszkanek Warszawy. Gdzieś stacjonarnie czy alledrogo?
po 5. Czy ktokolwiek próbował majirouge?
po 6. Które kolory allwaves używałyście? Czy ktokolwiek zauważył znaczne niszczenie włosów po niej? Użyłam 7.64 dokładnie raz! i drugą połowę farby wyrzuciłam bo tak mi włosy zniszczyło.
po 7. z racji koszmarnej ceny majicontrast chyba kombinuję jak tu kupić garniera 660, wywalić z niego firmowy utleniacz i dobrać odpowiednią jego moc. Boję się tylko jak to weźmie włosy w sumie świeżo po hennie.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:48   #4443
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
No i znowu z pytaniami przychodzę. Nie macie jakiejś wiedzy o czerwieni w pigułce?
po 1. będę wyliczać pytania bo znowu zapomnę się o coś zapytać
po 2. spojrzałam na majicontrast i się przeraziłam ceną
po 3. czym się różni od dajmy farb drogeryjnych? wiem, bardziej napigmentowany i same dobieramy utleniacz ale czy zniszczenia są mniejsze albo wolniej się wypłukuje?
po 4. gdzie kupujecie majicontrast? pytanie konkretnie do Benek lub innych mieszkanek Warszawy. Gdzieś stacjonarnie czy alledrogo?
po 5. Czy ktokolwiek próbował majirouge?
po 6. Które kolory allwaves używałyście? Czy ktokolwiek zauważył znaczne niszczenie włosów po niej? Użyłam 7.64 dokładnie raz! i drugą połowę farby wyrzuciłam bo tak mi włosy zniszczyło.
po 7. z racji koszmarnej ceny majicontrast chyba kombinuję jak tu kupić garniera 660, wywalić z niego firmowy utleniacz i dobrać odpowiednią jego moc. Boję się tylko jak to weźmie włosy w sumie świeżo po hennie.
Majicogue chcialam raz kupic bo jest tanszy ale nie kupilam na koncu go.. nie wiem jaki jest ale na pewno lepszy niz zwykla farba drogeryjna..
Majicontrast wiem ze drogi dlatego nie kupuje na razie mnie nie stac.. jest to rozjasniajaca farba tak jak scandic line czy allwaves.. co do allwaves ja uzywalam odcienie 0.6 GP i trzymal sie gdzies 3 Tygodnie. pozniej mialam rudawe juz ale to ze wzgledu na to ze ja czesto wlosy myje.. kolor wpada w róż lekko ale jest OK i nie niszczy wlosów bynajmniej mi.. troche tylko przesuszył. Garniera tego mialam i byl dosc ciemny ale kto wie jakby wypadl jakbys dala inny oxydant... co do pigułki noo przydała by się... moze jak założymy 2 czesc wątku to tam napiszemy pigułeczkę jakąś...? i liste czerwonych weteranek... : kto sie tego podejmie? ktora jest najbardziej obcykana? heheh
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:02   #4444
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja tego garniera właśnie ze względu na to, że ciemny wychodzi chciałam. Szukam właśnie takich wiśni dlatego też myślę o majicontrast lub na początek majirouge 6.66 lub 6.64 i 3 lub 6% utleniaczu.
Wolałabym żeby kolor wpadał w rudy niż w róż, nie jestem czerwonym ortodoksem(to tak z sympatią ) i kocham oba te kolory.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-08-19 o 21:04
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:50   #4445
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Oj, mam wrażenie, że to Ty jesteś najbardziej obeznana w temacie : D
A właśnie, miałyście kiedyś do czynienia z odżywką loreal elseve vive-color? I szamponem garniera z olejkiem arganowym i żurawiną?

Obecnie mam coś takiego na głowie, ale dążę do jaśniejszego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (51,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0009.jpg (29,8 KB, 35 załadowań)
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:58   #4446
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Oj, mam wrażenie, że to Ty jesteś najbardziej obeznana w temacie : D
A właśnie, miałyście kiedyś do czynienia z odżywką loreal elseve vive-color? I szamponem garniera z olejkiem arganowym i żurawiną?

Obecnie mam coś takiego na głowie, ale dążę do jaśniejszego koloru.
niewiem elseve to mam tylko maske taką z czerwoną nakrętką Repair 5 czy jakoś tak i jest super odzywek nie uzywałam. Garniera karite miałam i cytrynową ale też odżywkę szamponów nie bardzo używam więc wiesz..
noo ty masz na głowie taką wiśnie/ machoń. myśle że jak dasz coś rozjaśniającego typu scandic lub allwaves powiedzmy na 6% to bedzie już duuzo jaśniej ale to jak ci troche sie wypłucze Ten kolor co teraz masz bo pewnie sie jeszcze rozjasni troszku
NOO Laski! Wątek nowy jest. Ale jeszcze mam wrażnie ze czegoś brakuje..
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638388
obczajcie i dajcie znak jakby co
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.